آزمون تعیین سطح

آزمون آنلاین تعیین سطح زبان انگلیسی

سرزمین زبان برای اولین بار اقدام به راه اندازی آزمون تعیین سطح آنلاین زبان انگلیسى کرده است تا شما زبان آموزان عزیز بتوانید سطح زبانى خود را محک زده و در خرید بسته های آموزشى با مشکل روبرو نشوید.

آزمون آنلاین تعیین سطح زبان انگلیسی
آزمون آنلاین تعیین سطح زبان انگلیسی

سلام بر شما زبان آموز عزیز

ابراهیم خلیل مهرنو هستم مؤسس سرزمین زبان به شما خوش آمد می گویم و خوشحال می شوم که کمی با هم در رابطه با یادگیری زبان انگلیسی درد و دل کنیم.

مطمئنا تصمیم یادگیری زبان انگلیسی شما را ترغیب کرده تا خودتان را بیازمایید و ببینید که در چه سطحی از زبان انگلیسی هستید.بسیاری از ایرانیان عزیز که مقطع دبیرستان و دانشگاه را به پایان رسانده اند فکر می کنند که بدون شک در سطح متوسط زبان انگلیسی هستند چرا که دامنه لغاتی را که یادگرفته اند کم نیست و سطح گرامر زبان انگلیسیشان تا حدودی قابل قبول است. اما سوْال اینجاست که آیا شما بعد از این همه تحصیل در مدرسه و دانشگاه قادر به بیان کردن دو جمله انگلیسی به صورت معمولی و سلیس هستید ؟ پس بیایید با هم کمی صادق باشیم و البته واقع بین چرا که شاید بتوانیم به دیگران دروغ بگوییم اما دروغ گفتن به خود هیچ فایده و نتیجه ای جز باختن ندارد. پس می توانیم بگوییم کسی که دبیرستان و دانشگاه را در کشور عزیز ایران گذرانده با زبان انگلیسی فقط آشنایی دارند و آماده گی این را دارند که آستین ها را بالا بزنند و به صورت علمی و کاربردی با یک برنامه ریزی دقیق از سطح مبتدی شروع به یادگیری زبان انگلیسی کنند. بنده کشورهای مختلف را سفر کرده ام و با دانشجو های مختلف از کشورهای اروپا تا استرالیا و آمریکا پای صحبت نشسته ام و جالب است بدانید که حتی در مدارس کشورهای مدرن و جهان اولی هم آنطور که باید زبان انگلیسی را آموزش نمی دهند. در عصر اینترنت و اطلاعات اگر بگوییم بهترین کلاس و موسسه زبان انگلیسی اینترنت است اغراق نکرده ایم و بسیار هم بجاست. یادگیری زبان انگلیسی ٨٠ درصد به اعتماد به نفس و خواسته شما بستگی دارد و فقط ٢٠ درصد آن به مدرس و روشی که بر اساس آن مطالعه می کنید. با روزانه ٢٠ دقیقه تمرین و مطالعه زبان انگلیسی نمی توانید به خواسته هایتان برسید باید به روزانه ٢ ساعت برسانید و هدف تان را از یادگیری زبان انگلیسی مشخص کنید. فقط می خواهم مکالمه داشته باشم کار به جایی نمی برد! کسی که می خواهد مکالمه به زبان انگلیسی داشته باشد نخست باید مهارت شنیدارش را تقویت کند. خلاصه بگویم دوستان عزیز بهترین روش برای یادگیری زبان انگلیسی روش خودآموز است. موفقیت در یادگیری زبان انگلیسی بستگی به این دارد که جز چندمین أولویت در برنامه روزانه شماست.

قوانین یادگیری زبان انگلیسی از پایه تا سطح نمره ٧ آیلتس را به صورت صوتی در کانال تلگرام سرزمین زبان و صفحه پکیج ۶ ماهه سرزمین زبان توضیح داده ام. خوشحال می شوم سؤالات شما را پاسخ دهم. موفق و پیروز باشید

ابراهیم خلیل مهرنو یار همیشگی شما در یادگیری زبان انگلیسی

سرزمین زبان با همکاری دانشگاه کمبریج انگلستان نمونه آزمون آنلاین تعیین سطح زبان انگلیسی را برای شما مهیا کرده است که از طریق آن می توانید از سطح فعلی خود اطلاع داشته باشید و با توجه به نمره خود از محصولات ما استفاده کنند.

برای آزمون تعیین سطح زبان انگلیسی توسط دانشگاه کمبریج انگلستان خود وارد لینک زیر شوید:

لینک ورود به بخش آزمون دانشگاه کمبریج انگلستان

آزمون تعیین سطح زبان انگلیسی توسط دانشگاه کمبریج انگلستان
آزمون تعیین سطح زبان انگلیسی توسط دانشگاه کمبریج انگلستان
  1. آندسته از عزیزانی که نمره 0 تا 10 را بدست آورده اند در سطح Elementary می باشند .
  2. آندسته از عزیزانی که نمره 6 تا 10 بدست آورده اند در سطح Pre intermediate  می باشند.
  3. آندسته از عزیزانی که نمره 11 الی 15 به دست آورده اند در سطح Intermediate می باشند.
  4. آندسته از عزیزانی که نمره 16 الی 20 بدست آورده اند در سطح Upper intermediate می باشند.
  5. آندسته از عزیزانی که نمره 21 الی 26 را بدست آورده اند در سطح Advance می باشند.
پکیج ۶ ماهه سرزمین زبان با تدریس خانم اسکات مدرس سرزمین زبان از کشور انگلستان بهترین انتخاب برای یادگیری زبان انگلیسی از سطح مبتدی تا پیشرفته و آیلتس است.
آموزش زبان انگلیسی از سطح مبتدی تا پیشرفته و آیلتس
آموزش زبان انگلیسی از سطح مبتدی تا پیشرفته و آیلتس

 

 

اما یک آزمون آنلاین تعیین سطح زبان انگلیسی اختصاصی از طرف سرزمین زبان :

 

این آزمون شامل ۴٨ سوال از بخش های مختلف زبان انگلیسی می باشد و به طور کاملا اصولی طراحی گردیده و نمره شما سطح واقعی شما را نشان خواهد داد.

مدت زمان پاسخگویی به سوالات ٣٠ دقیقه بوده و بایستی سعی کنید در این مدت به تمامی سوالات پاسخ دهید.

زبان آموزان عزیز به یاد داشته باشید که این آزمون آنلاین تعیین سطح زبان انگلیسی کاملا اصولی طراحی گردیده و سعی کرده ایم از بخش های مختلف زبان انگلیسی از قبیل گرامر زبان انگلیسی ، لغت زبان انگلیسی، ریدینگ و رایتینگ و سوالاتی را برای شما طرح کنیم. بعد از پاسخ دادن به سوالات قادر خواهید بود پاسخ های درست را دیده  و نقاط ضعف خود را شناسایی کنید. 
 

 

 ارزیابی نمره شما بین 0 تا 10 سوال:

آندسته از زبان آموزانی که بین ٠ تا ١٠ سوال را پاسخ داده اند در سطح مبتدی می باشند.
پیشنهاد سرزمین زبان برای این عزیزان استفاده از پکیج ۶ ماهه زبان انگلیسى سرزمین زبان می باشد تا بتوانند در مدت ۶  ماه به سطح پیشرفته زبان انگلیسى برسند.
 

 ارزیابی نمره شما بین 11 تا 25 سوال:

زبان آموزانی که بین ١١ تا ٢۵ سوال را پاسخ داده اند در سطح متوسط می باشند و می توانند از سطح متوسط پکیج ۶ ماهه سرزمین زبان شروع کنند. البته پیشنهاد مى کنیم برای اطمینان بیشتر از همان سطح مبتدى شروع کنید تا پایه شما بیشتر تقویت شود.
همچنین استفاده از برنامه ریزی برای این دسته از زبان آموزان به شدت توصیه می شود.
علاوه بر این استفاده از کتاب های گرامر زبان انگلیسی که به صورت رایگان در وب سایت سرزمین زبان می توانید دانلود کنید نیز بایستی در اولویت های یادگیری زبان آموز باشد.

 

 ارزیابی نمره شما بین 26 تا 35 سوال:

زبان آموزانی که بین ٢۶ تا ٣۵ سوال را جواب داده اند در سطح بالاتر از متوسط بوده و پیشنهاد میکنیم از سطح های  upper intermediate و advance به همراه برنامه ریزی استفاده کنند و همچنین وقت بیشتری برای تماشاى فیلم هاى زبان انگلیسی بدون هیچ زیر نویسی صرف کنند تا بتوانند در کمتر از ٢ ماه خود را به سطح پیشرفته برسانند. 

 ارزیابی نمره شما بین 36 تا 48 سوال:

آندسته از عزیزانی که بین ٣۶ تا ۴٨ سوال را جواب داده اند در سطح پیشرفته بوده و پیشنهاد میکنیم که از پیشرفته و برنامه ریزی و همینطور سمپل های آیلتس در هر چهار مهارت خواندن، نوشتن ، گفتار و نوشتار که در وب سایت سرزمین زبان دو بخشهاى رایتینگ، اسپیکینگ و ریدینگ قراره گرفته دانلود و استفاده کنند. این دسته از زبان آموزان می توانند در مدت زمان ۴ ماه سطح زبانی خود را تقویت کنند و به نمره ٧ آیلتس دست یابند. 

 

برای ورود به بخش آزمون آنلاین تعیین سطح زبان انگلیسی سرزمین زبان وارد لینک زیر شوید:

آزمون تعیین سطح

جهت استفاده از مشاوره های رایگان موسس سرزمین زبان آقای ابراهیم خلیل مهرنو حتما در کانال تلگرام سرزمین زبان عضو شوید تا بتوانید یک شروع درست و اصولی برای یادگیری زبان انگلیسی داشته باشید. 
کانال تلگرام مرجع آموزشی زبان انگلیسی

 

 دانلود رایگان هفته سرزمین زبان

نکات ضروری گرامر زبان انگلیسی

برای دانلود فرم زیر را تکمیل کنید
دانلود جزوه
close-link