فرم مشاوره ی سرزمین زبان

فرم مشاوره ی سرزمین زبان

آموزش زبان انگلیسی

آموزش زبان انگلیسی با وب سایت اعجاب انگیز سرزمین زبان

به مجموعه بزرگ سرزمین زبان خوش آمدید.

با سلامی گرم و صمیمی خدمت همه شما دوستانی که گام در مسیر پیشرفت گذاشته اید

در دهه ی اخیر اهمیت یادگیری زبان انگلیسی  به عنوان یک اصل مهم و ناگزیر بر کسی پوشیده نیست.  چرا که زبان انگلیسی ،زبان دنیاست و همه ی ما باید آن را یاد بگیریم و در مسیر پیشرفت گام برداریم. اگر از آن دسته افرادی هستید که هنوز در برنامه روزانه خود، زبان انگلیسی را جای نداده اید. باید بگویم  خیلی زود در ارتباط برقرار کردن با دنیای بیرون دچار  مشکل می شوید ،و با گذشت زمان در روند یادگیری هم دچار مشکل می شوید. شما  باید  زمان صرف این امر مهم کنید.ما در سرزمین زبان فرصت یادگیری را برای شما فراهم کرده ایم و این مهم توسط جناب آقای ابراهیم خلیل مهرنو موسس سرزمین زبان ایجاد شده است.

 

 

 

 
 
سرزمین زبان برگزار کننده بیش از ٢٠٠ برنامه موفق در شبکه های سه سیما ، رادیو جوان ، رادیو اقتصاد ، رادیو فرهنگ صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران با موضوع آموزش زبان انگلیسی
  
مشاوره ی مدیر و مؤسّس سرزمین زبان ، جناب آقای ابراهیم خلیل مهرنو در رابطه با آیا انگلیسی را هم اکنون شروع بکنیم یا از تابستان؟
  

 

  
مشاوره ی مدیر و مؤسّس سرزمین زبان ، جناب آقای ابراهیم خلیل مهرنو در رابطه با اولین نکته در رابطه با یادگیری زبان انگلیسی

مشاوره ی مدیر و مؤسّس سرزمین زبان ، جناب آقای ابراهیم خلیل مهرنو در رابطه با ” برای زبان انگلیسی کلاس های آموزشی شرکت کنیم یا … ؟ “

 

مشاوره ی مدیر و مؤسّس سرزمین زبان ، جناب آقای ابراهیم خلیل مهرنو در رابطه با سوالات مهاجرتی

 

مشاوره ی مدیر و مؤسّس سرزمین زبان ، جناب آقای ابراهیم خلیل مهرنو در رابطه با تقویت مهارت رایتینگ

 

مشاوره ی مدیر و مؤسّس سرزمین زبان ، جناب آقای ابراهیم خلیل مهرنو در رابطه با مهاجرت

 

موسس سرزمین زبان ،جناب آقای ابراهیم خلیل مهرنو سعی دارد تا با انتقال مطالب و تجربیات خود به شما کمک کرده وبا تاثیر گذاری در این امر،راهگشای شما عزیزان در رسیدن به اهداف زبانی خود در کوتاهترین مدت ممکن باشید. امیداست با نظرات ارزشمند خود وازسوی دیگر قدردانی ازخدمات رایگانی که در اختیار شما گذاشته می شود،ما را در این امر همراهی کنید.

 

شما نیز می توانید از خدمات و مشاوره های ما بهره مند شوید.امروزه با پیشرفت تکنولوژی و مشغله بسیار زیاد بشر  در عرصه کسب و کار، یادگیری زبان به یک رویای ناتمام تبدیل شده است و افراد بسیار زیادی به دلیل نداشتن زمان و انگیزه کافی، در یادگیری به خصوص در یادگیری زبان انگلیسی ناکام مانده اند. ولی آیا می دانستید که با یک برنامه منظم و مناسب  می توانید به راحتی  در منزل زبان انگلیسی را فرا بگیرید؟؟ آیا تا به حال به این موضوع فکر کرده اید که شرکت در موسسات زبان چیزی را به شما یاد نمی دهد بلکه این خود شما هستید که با مطالعات خود در منزل توانسته اید زبان را فرا گیرید؟؟و نکته مهم و اساسی دیگری که می توانیم به آن اشاره کنیم هیچ آموزشگاه زبانی شیوه برنامه ریزی برای یادگیری زبان انگلیسی را به ما آموزش نمی دهد و نا آگاهی از شیوه های برنامه ریزی برای یادگیری موجب دلزدگی و بی انگیزگی خیلی از زبان آموزان می شود. و خیلی از آن ها از نیمه های راه هدف را رها می کنند. آیا تا به حال افرادی را دیده اید که زبان انگلیسی را کاملا مسلط  همانند زبان مادری خود صحبت می کنند بدون آن که حتی یک موسسه زبان را تجربه کرده باشند یا از معلمی آموزش دیده باشند؟

 

رمز موفقیت این افراد داشتن برنامه کامل و منظم است تا بتواند در مدت 6 ماه نیاز آنها را برآورده کند.

مشاوره ی مدیر و مؤسّس سرزمین زبان ، جناب آقای ابراهیم خلیل مهرنو در رابطه با یادگیری زبان انگلیسی با روشی جدید !

 

شاید شما هم از جمله زبان آموزانی باشید که قسمت عمده‌ی انرژی‌تان در محیط آموزشگاه، صرف آموزش نمی‌شود. برخورد با دیگران،‌ بحث‌های بیهوده، حواشی و ده‌ها فعالیت دیگر، بخش عمده‌ای از انرژی شما را تلف می‌کند بدون اینکه به نتیجه مطلوب و مورد دلخواهتان رسیده باشید. اگر انصاف داشته باشیم باید بپذیریم که گاهی، خود ما هم آنطور که باید وشاید فعال نیستیم. الگوهای رفتاری خاصی در بحث آموزش وجود دارند که برخی زبان آموزان سراغ آنها می‌روند. این الگوها، مسیر رشد و پیشرفت را برای آنها کند و گاهی متوقف می‌کند و معمولاً پس از چند دههه کار و تلاش، مشاهده می کنید که در نزدیکی همان نقطه که کار را شروع کرده بودند، بازنشسته شده‌اند! اما شاید بتوانید تا حد امکان از دو دسته خطرناک فاصله بگیرید و آنگاه پیشرفت خود را در یادگیری زبان انگلیسی احساس کنید.

افراد ترسو

 

افراد ترسو، مشکلات زیادی را درآموزش زبان ایجاد می‌کنند. از حرف زدن واشتباه کردن  می ترسند، هر بار تمام وقت خود را صرف بهانه ای میکنند تا از زیر بار مکالمه­ ی در بروند. یا اینکه همیشه در جستجوی اشکالات واشتباهات مکالمه دیگران هستند. این نوع افراد باور دارند که نمیتوان زبان دوم را به مانند زبان مادری اموخت.

 

بپذیریم که خیلی از افراد زبان دوم وحتی سوم وچهارم را مانند زبان مادری آموخته اند و همین افراد سختی‌های خودشان را داشتند فقط وفقط در مسیر درست آموزش تلاش کردند یعنی برنامه ربزی و روش صحیح داشته اند.

بازندگان

 

مهم نیست در کدام مرحله آموزش باشید. مهم نیست که آخرین موفقیتی که به دست آورده‌اید چه بوده است. همیشه افرادی وجود دارند تا به شما – و در واقع به خودشان – ثابت کنند که موفقیت شما به خاطر تلاشهایتان نبوده است. اینگونه افراد، عموماً بازندگانی هستند که با یافتن توجیه‌های غیرمنطقی برای موفقیت های بقیه، توجیهی منطقی برای شکست خود جستجو می‌کنند. نسل این افراد هرگز منقرض نمی‌شود، اینها همانهایی هستند که همیشه هزار داستان آماده دارند که چرا برنامه‌های شما برای یادگیری زبان قرار است شکست بخورد .کافی است به روش آموزشیِ خود اعتماد کنید

مجموعه ی سرزمین زبان از شما یک برنده می سازد.انتخاب با شماست!

 

 

موفقیت در فضای وب

 

امروزه نقش اینترنت در تمامی­ِ ابعاد زندگی بشر انکارناپذیر است. فعالیت­های آنلاین و خدمات اینترنتی برای هر سازمانی نقش مهم و حیاتی دارد. ما، مجموعه­ ی آموزشی سرزمین زبان از ابتدای کار این مسئله را در دستور کار خود قرار داده ایم. موفقیت وب‌سایت موسسه­ی سرزمین زبان که هم اکنون یکی از شناخته‌شده‌ترین وب‌سایتها در زمینه­ی آموزش زبان انگلیسی و ایلتس است موید این موضوع می باشد. موتور جستجوی گوگل وب‌سایت ما را در صدر نتایج جستجو برای بسیاری از کلیدواژه‌های آموزش زبان انگلیسی قرار می‌دهد.

رضایت زبان آموزان

رضایت زبان  آموزان اولین و مهمترین اصل کار ما در موسسه ی سرزمین زبان است. همواره در تلاشیم تا با گرفتن بازخورد از زبان آموزان، تمام مراحل خدمات خود را در راستای رضایت آنان بهینه‌سازی کنیم. پیشرفت سریع موسسه ما از زمان تاسیس تاکنون نشان‌دهنده این موضوع است. بهترین تبلیغ برای ما  زبان آموزان سابق ما هستند. تمامی پرسنل موسسه برای ایجاد رضایت حداکثری در ارائه خدمات به شما عزیزان آموزش دیده‌اند و همواره از انتقادات و پیشنهادات شما بهره برده‌اند.

 

ارتباطات قوی و همکاری سازنده هیچ سازمان یا موسسه‌ای به تنهایی کامل نیست. همکاری با موسسات مرتبط و مکمل این امکان را به ما می‌دهد تا پاسخگوی تمامی نیازهای زبان آموزان دوره­های مختلف زبان، از مقدماتی تا آیلتس باشیم. از این رو موسسه ی سرزمین زبان با استفاده از مدرسان مطرح انگلستان و تهران این امکان را فراهم می آورد تا آموزش ها در سطوح مختلف و با کیفیتِ تضمین‌شده ارائه شود.

تضمین کیفیت آموزش

 

در زمینه ی زبان آموزی، هیچ مدرس یا آموزشگاهی نمیتواند یادگیری صددرصدی زبان انگلیسی را برای شما تضمین کند.این موضوعی است که تنها به خود زبان آموز بستگی دارد انگیزه و تلاش مستمر پاسخگو و تضمین و صد درصدی یادگیری انگلیسی است اما هر مدرس و آموزشگاهی از کیفیت آموزش های ارائه شده اش مطلع است و میتواند آنها را تضمین کند.. مجموعه ی سرزمین زبان با افتخار کیفیت آموزش های ارائه شده توسط مدرسان مطرح تهران و انگلستان از پایه تا آیلتس را تضمین می کند. روزانه بسیاری از زبان آموزان از کشورهایی مثل: هلند، سوئد، کانادا، آمریکا و دبی با ما در تماس هستند و از آموزش های مدرسان ما بهره می برند، که این امر نشان دهنده ی موفقیت ما در فضای وب  می باشد. ضمن انکه در سایت سرزمین زبان می توانید به صورت رایگان از بخش های مشاوره ی تصویری، رادیو اینترنتی و…. که  روزانه ارائه می شود استفاده کنید.

از همین لحظه به مجموعه قدرتمند و بزرگ سرزمین زبان بپیوندید  وخودتان را در مسیر رشد و شکوفایی قرار دهیذ .

 

ما به یادگیری شما در سرزمین زبان جهت  می دهیم.

 

 

 

 

فرم زیر را جهت مشاوره رایگان با اطلاعات دقیق پر کنید.

لطفا صبر کنید

مدیران اجرایی سرزمین زبان :

ابراهیم خلیل مهرنو(مدیر و مؤسّس سرزمین زبان) :

   پیشینه ی علمی و پژوهشی:

                      تحصیل کرده رشته ی نرم افزار از دانشگاه فنّی انقلاب تهران

                      تحصیل در کالج EF سنگاپور

                      مؤلّف کتاب شکستن مرزهای کنکور

                      مؤلّف مقالات متعدّد انگیزشی و آموزشی

                      مشاور و برنامه ریز تحصیلی

یادگیری زبان انگلیسی
پکیج طلایی آموزش زبان انگلیسی

 

 

 

برای دیدن و شنیدن آموزشهای سرزمین زبان به لینک های زیر مراجعه کنید
 

لطفا جهت ورود به هر بخش کلیک کنید:

رادیو اینترنتی سرزمین زبان

محصولات آموزشی سرزمین زبان

 

 

 

 

سرزمین زبان ، سرزمینی به وسعت ایران

یادگیری زبان انگلیسی
7 مرحله برنامه ریزی برای زبان انگلیسی

 

 دانلود رایگان هفته سرزمین زبان

نکات ضروری گرامر زبان انگلیسی

برای دانلود فرم زیر را تکمیل کنید
دانلود جزوه
close-link