6 برنامه ی آموزش گروهی زبان انگلیسی برای تجارت واقعی

6 برنامه ی آموزش گروهی زبان انگلیسی برای تجارت واقعی

6 برنامه ی آموزش گروهی زبان انگلیسی برای تجارت واقعی

با استفاده از 6 برنامه ی آموزش گروهی زبان انگلیسی تجارت واقعی را تجربه کنید. (ویژه ی مدیران و صاحبان مشاغل )                                       

آیا به دنبال راهی برای رونق بخشیدن به کسب و کارتان هستید؟ یادگیری یک زبان خارجی یا به عبارت دیگر دوزبانه بودن تاثیرات بسیاری روی بازار کاری شما دارد. یادگیری زبان در محل کار نه نتها موجب پیشرفت کارکنان می شود بلکه  در نهایت اقتصاد شرکت را رونق می بخشد. امروزه مشاغل بیشماری در دنیا نیازمند یادگیری زبان انگلیسی هستند , چنانچه شما این برنامه های آموزش گروهی زبان را در محل کار خود به کار بگیرید بدون شک شاهد پیشرفت روز افزون چرخه ی اقتصادی شرکت خود خواهید شد.

6 برنامه ی آموزش گروهی زبان انگلیسی برای تجارت واقعی
6 برنامه ی آموزش گروهی زبان انگلیسی برای تجارت واقعی

 

چرا از برنامه های آموزش گروهی زبان استفاده کنیم؟  

یکی از دلایل استفاده از برنامه های آموزش گروهی اطمینان از این قضیه  است که کارکنان شما توانایی های لازم برای  رسیدن به قله ی موفقیت را دارند. معمولا قبل از شروع کار کارکنان برخی آموزش های گروهی مانند نحوه ی کار  با برنامه های کامپیوتری, کار گروهی و سایر مهارت های مربوط به شغل مورد نظر را فرا می گیرند.  با این وجود لازم است برخی از این کارکنان مهارت های زبانی مورد نیاز شرکت را داشته باشند.

این کارکنان ممکن است مسلط به دو زبان باشند اما  توجه داشته باشید که هر شغلی واژگان و اصطلاحات تخصصی  مخصوص به خود را دارد. به همین دلیل کارفرمایان دقت می کنند که کاندیدهای حاضر تسلط کافی روی اصطلاحات تخصصی حوزه ی کاری مربوطه را داشته باشند. به علاوه اکثر شرکت ها از برنامه های آموزشی زبان به منظور گسترش تجارت خود به بازارهای جهانی بیشتری استفاده می کنند. داشتن کارمندان مسلط به زبان های خارجی توانایی تجاری شرکت را  دربرقراری مذاکرات بالقوه ی بین المللی  و فرصت های جدید  افزایش می دهد. در آخر میتوان نتیجه گرفت که برنامه های آموزش گروهی زبان نه تنها زمینه ی پیشرفت کارکنان فعلی شرکت را فراهم می کنند بلکه موجب جذب کارکنان بیشتر می شوند. با این کار حتی قدیمی ترین کارمندان هم ترغیب به یادگیری یک زبان جدید می شوند.

6 برنامه ی آموزش گروهی زبان انگلیسی    

6 برنامه ی آموزش گروهی زبان انگلیسی
6 برنامه ی آموزش گروهی زبان انگلیسی

      

Berlitz

چنانچه قصد دارید از یکی از بزرگترین برند های آموزشی برنامه ی آموزش گروهی زبان دریافت کنید,ما   را  به شما پیشنهاد می دهیم.

Berlitz با ارائه ی برنامه های آموزشی متنوع بیشترین تمرکز را روی آموزش مکالمات کاربردی دارد. این برنامه ها به گونه ای طراحی شده اند که قابلیت انطباق با نیاز, اهداف و بودجه ی شرکت شما را دارند. Berlitzامکان آموزش آنلاین شخصی را نیز به منظور تمرکزبیشتر روی برخی مهارت های خاص زبانی برای شما فراهم می کند, لازم به ذکر است که تمامی آموزش ها از سطح مبتدی تا پیشرفته قابل دسترس می باشند.چنانچه قصد دارید تجارت خود را به سایر زبان های خارجی مدیریت کنید Berlitz فرهنگ کشورهای مختلف را به علاقمندان آموزش می  دهد. همچنین  اگریکی از کارکنان شما قصد سفر به  یک کشور خارجه دارد  این برنامه از لحظه ی جابه جایی تا برگشت به منزل راهنمای او خواهد بود. Berlitz بسیاری از زبان های رایج دنیا را از جمله انگلیسی, اسپانیایی, فرانسوی, آلمانی و ایتالیایی و حتی برخی زبان های نا آشنا تر را مانند فنلاندی و فارسی دری آموزش می دهد.

Talk

هدف اصلی Talk ارائه ی برنامه های آموزش گروهی سریع ,موثرو انعطاف پذیراست. مدرسان این تیم تخصصی می توانند هم به صورت حضوری و هم آنلاین خدمات آموزش جمعی زبان را در اختیار کارکنان شما قرار دهند. همچنین این برنامه  فرصت های آموزشی دیگری  از سقبیل تقویت لهجه,  نحوه ی سخنرانی در جلسات کاری, مکاتبات تجاری و سایر مهارت های تخصصی را در اختیار شرکت کنندگان قرار میدهد. چنانچه یکی از کارکنان شما قصد سفر به یکی از کشورهای خارجی را دارد Talk در طول سفر راهنمای او خواهد بود. اعضای این تیم تخصصی بسیاری از زبان های زنده ی دنیا را مانند انگلیسی, اسپانیایی, فرانسوی , ایتالیایی,پرتغالی , عربی و چینی را آموزش می دهند.

Educational First

این  برنامه 4 نوع برنامه ی آموزش گروهی از جمله دوره های آموزش حضوری, دوره های آنلاین مدرس- محور , دوره های خود آموز و دور های تحصیل در خارج کشور را در اختیار علاقمندان قرار میدهد.بله درست است حتی  کارفرمای  شرکت می تواند شما را برای آموزش به یکی از شعبات این  موسسه در خارج از کشور اعزام کند. هر یک از این دوره ها خصوصیات ویژه ی خود را دارند اما در نهایت  تمامی برنامه ها ابزارآلات  تخصصی و منابع آموزشی مناسبی را در اختیار شما قرار می دهند. دوره ها ی فوق شامل کلاس های مکالمه, تعیین سطح و ارائه ی مدرک نیز می باشند.

به علاوه  این موسسه  برگزار کننده ی  برخی دوره های آموزشی تخصصی  از جمله خلبانی و داروسازی است.دوره های آموزشی خارج از کشور در 12  شهر از جمله آمریکا, انگلیس, کانادا, آفریقای شمالی, استرالیا, سنگاپورو مالتا برگزار می شوند.سایر برنامه های آموزش زبان انگلیسی در شهرهای برلین, پاریس, و مادرید برگزار می شوند و تمرکز ویژه ای روی آموزش زبان انگلیسی دارند.

Concordia Language Villages

این سیستم آموزشی در محیطی آرام بخش  به نام ایالت مینه سوتا قرار دارد و برنامه های آموزشی انعطاف پذیری را در اختیار علاقمندان قرار می دهد که بین 6 تا 7 روز به طول می انجامند.اکثر این برنامه ها به شرکت کنندگان  این امکان را می دهد تا در محیطی دنج زبان و فرهنگ جدیدی را یاد بگیرند.حتی غذایی که شرکت کنندگان  در طول دوره های آموزشی می خورند از بین غذاهای اصیل و محلی زبان مورد نظرشان انتخاب می شود. قابلیت انعطاف پذیری این برنامه ها به مدیران شرکت این امکان را میدهد تا کارکنان خود را در حیطه ی تخصصی مورد نظر خود آموزش دهند. برای مثال این برنامه ها موقعیت هایی را شبیه سازی می کنند که کارکنان شرکت ضمن کار با آن ها روبه رو می شوند. این موسسه بیش از 15 زبان مختلف را از جمله انگلیسی, اسپانیایی, فرانسوی,  آلمانی ,  ایتالیایی,  پرتغالی, روسی , هلندی, سوئدی, نوروژی , فلاندی, عربی, چینی, ژاپنی و کره ای را پوشش میدهد.

LTC Language Solution

این موسسه تمامی برنامه های آموزش گروهی را از زبان فرانسوی گرفته تا زبان فنلاندی پشتیبانی میکند. این برنامه ها کارآموزان را در محیطی خالی از تنش تحت آموزش قرار می دهند. تمامی برنامه ریزی های آموزشی مطابق با تجربه و نیاز شخصی داوطلب طراحی شده اند. همچنین این موسسه  برنامه های آموزشی ویژه های در زمینه ی برخی مهارت های خاص در اختیار علاقمندان قرار می دهد. بنابراین  چنانچه شرکت شما تصمیم به اعزام  یک تیم ورزشی به خارج از کشوردارد و یا یک شرکت تولیدی با هدف یکپارچه سازی زبان کارکنان خود می باشد, موسسه ی LTC پاسخگوی تمامی نیاز های حرفه ای شما خواهد بود.

Dexway

این برنامه یکی از مفید ترین برنامه های آموزش گروهی است که هم به صورت آنلاین و هم حضوری در مراکز آموزشی سراسر دنیا ارئه دهنده ی خدمات آموزش گروهی است.برنامه های این موسسه به گونه ای طراحی شده اند که با استفاده از رسانه های مختلف شرکت کننده را درگیر فرآیند یادگیری می کند.

نرم افرارها این برنامه  قابلیت نصب روی تمامی دستگاه ها را دارند و از این جهت به راحتی با زمان بندی شخصی افراد قابل تطباق می باشند.ویژگی تشخیص صدای این برنامه به زبان آموزان این امکان را می دهد تا مکالمات خود را ضبط کنند و در گروه های تمرین مکالمه با سایر زبان آموزان در ارتباط باشند. این برنامه دوره های آموزشی متنوعی در زمینه ی منابع مالی, منابع انسانی, گردشگری,بیمه, صنعت ,بهداشت  و حتی فروشگاه های لباس و مواد غذایی برگزار می کند و زبان هایی مانند انگلیسی, فرانسوی, آلمانی, پرتغالی  و روسی را پوشش می دهد.

تمامی این برنامه های آموزش گروهی نه تنها به کارکنان کمک می کنند تا در سطح بازار جهانی رقابت کنند بلکه موجب ارتقای درجه ی علمی شرکت شما  نیز می گردند.

 

مترجمان:

ابراهیم خلیل مهرنو موسس سرزمین زبان

مترجم: خانم پگاه سعیدی وفا کارشناس ارشد زبان و ادبیات انگلیسی

 

دانلود PDF مقاله 6 برنامه ی آموزش گروهی زبان انگلیسی برای تجارت واقعی TED

تابلو اعلان تخفیف پکیج شش ماهه ی آموزش زبان انگلیسی

50 درصد تخفیف پکیج آموزش زبان انگلیسی
یادگیری زبان انگلیسی در منزل
کانال تلگرام سرزمین زبان :
کانال تلگرام آموزش زبان انگلیسی
آموزش زبان انگلیسی در تلگرام

 

سرزمین زبان ، سرزمینی به وسعت ایران

ما در سرزمین زبان به یادگیری شما جهت می دهیم

موسسه فرهنگی و آموزشی سرزمین زبان مهرنو با شماره ثبت ٢٢۴۶۵

لطفا ما را از نظرات و پیشنهادات خود در رابطه با مطالب وبسایت سرزمین زبان مطلع کنید 🙂

 

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 دانلود رایگان هفته سرزمین زبان

نکات ضروری گرامر زبان انگلیسی

برای دانلود فرم زیر را تکمیل کنید
دانلود جزوه
close-link