5 مهارت فوق العاده در استخدام فارغ التحصیلان خارج

5 مهارت فوق العاده در استخدام فارغ التحصیلان خارج

 

5 مهارت فوق العاده در استخدام فارغ التحصیلان خارج

موسس سرزمین زبان ،جناب آقای ابراهیم خلیل مهرنو سعی دارد تا با انتقال مطالب نوشته به شما کمک کرده تا با تاثیر گذاری در این امر،راهگشای شما عزیزان در رسیدن به اهداف زبانی خود در کوتاهترین مدت باشید. امیداست با نظرات ارزشمند خود وازسوی دیگر قدردانی ازخدمات رایگانی که در اختیار شما گذاشته می شود،ما را در این امر همراهی کنید.

سخن ابراهیم خلیل مهرنو مؤسس سرزمین زبان :
درد بزرگ ما در این مملکت نگرش ماست ! کسی نگرش را به ما آموزش نداده است.
یک مسئله پیچیده جوابش لزوما پیچیده نیست. بیایید نگاه ساده داشته باشیم به موضوعات.
بیایید دست معلمی را ببوسیم که پاسخ سوْال ما را نمی دهد بلکه ما را به چالش می کشاند تا بهتر یاد بگیریم. (دوست همیشگی شما مهرنو )

سرزمین زبان برگزار کننده بیش از ٢٠٠ برنامه موفق در شبکه های سه سیما ، رادیو جوان ، رادیو اقتصاد ، رادیو فرهنگ صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران با موضوع آموزش زبان انگلیسی

(صفحه ی رسمی سرزمین زبان را در اینستاگرام دنبال کنید)

http://www.Instagram.com/Sarzaminezaban

اطلاعیه مهم :

دوستان گرامی توجه کنید که سرزمین زبان با هیچکدام از مراکز برگزار کننده ی آیلتس و تافل همکاری ندارد . و مراقب باشید که افراد سود جو از شما سوء استفاده ننمایند . متاسفانه دیده شده است که بعضی از افراد و مراکز از نام سرزمین زبان سو استفاده کرده و هزینه های گزافی را بر شما متحمل می کنند .

 

دوستان در مقالات قبلی از مزایا و نحوه ی انتخاب دانشگاه مورد نظرتان مطالب زیادی رو در دسترس شما عزیزان قرار دادم . در مقاله حاضر قصد دارم درباره پنج مهارت صحبت کنم که دانشجوی فارغ التحصیل در خارج از کشور به اونا مسلط می شه . بهرحال تجربیات بین المللی ما رو در فعالیت های بین المللی موفق تر و شانس گزینه های   ما رو بیشتر می کنن . یادمون نره که مهارت ارتباطی و مهارتهای حل مسئله و سازش اولویت هایی هستند که در کارگزینی از زیرنظر کارفرماها هیچوقت رد نمی شن .

با تحصیل در دانشگاهها می تونین به این تجارت دست پیدا کنید و شانس زندگی و تعامل با مردم بومی را هم امتحان کنین.

instagram banner 71
یادگیری زبان انگلیسی

1-تجربه بین المللی

به این معنا که با فارغ التحصیل شدن از دانشگاههای معتبر دنیا می توانید با دانش دست اول و فرهنگ و پرتکل آن کشورها آشنا شوید.

در ضمن در سطح جهانی با دنیای تجارت قرن 21 هم آشنا می شوید . لیسانس ها و متقاضیان MBA می توانند هرترم یکی از شهرهای اروپایی را انتخاب کنند .بارسلونا،ژنو و مونیخ هرکدام از این مکان های محوطه ی دانشگاهی پراز انرژی و ابداعاتی است که سازمانهای چند ملیتی در کنار همدیگر به چنین دستاوردهایی رسیده اند.

 

2-مهارت های حل مسئله

ادامه تحصیل دادن و درس خواندن دور از خانه وخانواده استقلال مردم را تقویت می کند . کارفرماها می دانند که   می توانند برروی چنین اشخاصی تکیه کنند چرا که آنها قادر هستند تا در موقعیت های مختلف مشکلات ومسائل را به خوبی حل کنند. آنها به محض مواجه شدن با چنین موقعیت هایی با استفاده از قدرت ممارست و تمرین شده خود در شرایط مختلف حل آن مشکل را مانند یک نقشه در ذهن خود می کشند .بدون اتکاء به دیگران برای مشکل   یک راه حل و چاره پیدا می کنند چرا که آموخته اند چگونه برروی پاهای خود بایستند.

 

3-تطابق با محیط

بر همه ما مسلم است که این کار ، چالش برانگیزاست و نیاز به سازش پذیری است . وقتی دل از خانه و خانواده خود می کنید باید از صبح که برمی خیزید تا شب هنگام از کوچکترین موضوع  تا بزرگترین مسئله خودتان برای آنها راهی پیدا کنید اول لازم است تا خودتان را با محیط و فرهنگ و آداب و رسوم آنها وفق دهید.

البته  درهرشخصی متفاوت است . بعضی افراد دیر خومی کنند و برخی برعکس ،خیلی زود به همه چیز عادت می کنند. باید حس اجتماعی بودن خود را قوی کرد.

 

4-مهارتهای زبانی

کشورهای اروپایی تمرکز خود را بر روی ارتقاء مهارتهای زبانی گذاشته اند . بیش از 98% از دانشجویان و اعضاء کارکنان دانشگاه به بیش از دو زبان مسلط هستند .

دراین فضای بین المللی که همه دنبال کشف تفاوت فرهنگهاو روشهای زندگی هستند،چنین فضایی به راهروان  آنها اجازه می دهد تا به تجارت نفیس جهانی دست یابند.

سکونت درخارج بهترین فرصت را به ما می دهد تا مهارتهای زبانی خود را افزایش دهیم. در واقع شاه کلید ارتباطات ما محسوب می شود.

فرصت شنیدن سخنان مردم به زبان جدید و استفاده آن زبان در موارد روزانه ،فرصت نادری است که دراین صورت شخص می تواند از آن ،جهت مهارتهای استخدامی خود بهره بگیرد.

 

5-مهارتهای ارتباطی وشبکه ارتباطی

علیرغم تمامی محسنات ادامه تحصیل در خارج ،اکثر دانشجویان امروزی ، ازاین فرصت استفاده نمی کنند ،شما باید بدانید این تجربه بسیار ارزشمنداست . چه زبان بین المللی باشدو یا هر زبان دیگری باعث افزایش توانمندی و اعتماد به نفس شما خواهد شد . درک و فهم شما در قبال درک تفاوتهای فرهنگی است .

دانشگاههای اروپایی با ارائه 12 برنامه اجرائی در تجارت در محوطه های دانشگاهی ،در این مقوله ،قدم موثری برداشته اند ،از جمله فعالیت های آنها در این حیطه ها  می باشد:(ارتباطات و روابط عمومی ،بازاریابی بین المللی، بانکداری جهانی ،تجارت ای بی ،مدیریت ورزشی ،مدیریت منابع انسانی ).

 

این امر در راستای برخورداری و ارائه از مواد درسی استاندارد در سرتاسر شبکه ارتباطاتی می باشد ، دانشگاههای اروپایی این امکان را از یک محوطه دانشگاهی تا محوطه دیگر فراهم آورده اند تا دانشجویان بتوانند از همه امکانات در طول تحصیلاتشان برخوردار شوند.

دانشگاه اروپایی با رشته های بین المللی شاخص قابل تشخیص و متمایز هستند که دررشته تجارت طبق رده بندی جهانی Q S به سال 14-2013 رتبه 35 را درجهان از آن خود کرده اند.

باید یادآوری کنیم که انگلیسی  زبان تجاری در دنیا محسوب می شود .

تمامی امتحانات و سخنرانی ها وسمینارها در سرتا سردنیا با این زبان برگزار می شوند . تمامی مهارتها و نیازها و تبلیغات گسترده تجاری و در سطح بین المللی به این زبان امکان پذیر می شوند.

 

امیدواریم در این راستا یاور خوب شما باشیم وتا رسیدن به مقصد با هم همکاری کنیم .

 

تهیه و تنظیم :

جناب آقای ابراهیم خلیل مهرنو مدیر و موسس سایت سرزمین زبان 

تیم مترجمین سایت سرزمین زبان

 

(صفحه ی رسمی سرزمین زبان را در اینستاگرام دنبال کنید)

http://www.Instagram.com/Sarzaminezaban

( موسسه فرهنگی و آموزشی سرزمین زبان مهرنو ارائه دهنده خدمات آموزش زبان انگلیسی و برنامه ریزی فردی از سطح پایه تا آیلتس با تدریس اساتید مطرح انگلستان و تهران یادگیری انگلیسی شما را تضمین می کند
جهت اطلاعات بیشتر به لینک زیر مراجعه نمایید
رادیو اینترنتی سرزمین زبان )

در دهه ی اخیر مهارتهای انگلیسی یک اصل ناگریز است چرا که زبان انگلیسی ،زبان دنیاست و همه ی ما باید با آن جلو برویم . اگر از آن دسته افرادی هستید که زبان را جزو کارهای روزمره خود قرار نداده اید بلکه هرزگاهی وقت خود را به آن اختصاص می دهید. باید بگویم در ارتباط برقرار کردن با دنیای بیرون دچار مشکل می شوید ،و در روند یادگیری هم افت می کنید. شما نیاز به وقف کردن زمان دارید و خبرخوب ما در سرزمین زبان این است که با  گردآوری آنها توسط آقای ابراهیم خلیل مهرنو ،این فرصت را به شما می دهیم

 

لطفا جهت ورود به هر بخش کلیک کنید:

آموزش تصویری سرزمین زبان

رادیو اینترنتی سرزمین زبان

محصولات آموزشی سرزمین زبان

و جهت مشاوره رایگان حتما با ما تماس بگیرید

-سرکار خانم موسوی مشاور و کارشناس فروش

– سرکار خانم راد مشاور و کارشناس فروش

– سرکار خانم فیضی مشاور و کارشناس فروش

-سرکار خانم مهرنو مشاور و کارشناس فروش

 – ابراهیم خلیل مهرنو موسس و مشاور آموزشی سرزمین زبان

ساعت تماس از 10 صبح تا 10 شب

شماره های تماس با تیم مشاوره ای سرزمین زبان :

09121035797

09128382836

09128382837

02144961935

02144961936

09128299196

09128299197

09128299198

سامانه پیامک :

30004033

سرزمین زبان ، سرزمینی به وسعت ایران

این مطلب توسط سرزمین زبان برای اولین بار ارائه می شود هرگونه کپی برداری از آن پیگرد قانونی و جدی دارد ! موسسه فرهنگی و آموزشی سرزمین زبان مهرنو با شماره ثبت ٢٢۴۶۵

لطفا صبر کنید

 

 

 

 

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 دانلود رایگان هفته سرزمین زبان

نکات ضروری گرامر زبان انگلیسی

برای دانلود فرم زیر را تکمیل کنید
دانلود جزوه
close-link