22 کتاب پرفروش یادگیری زبان انگلیسی

22 کتاب پرفروش یادگیری زبان انگلیسی

22 کتاب پرفروش که برای یادگیری زبان انگلیسی نیاز دارید

در این مقاله ٢٢ کتاب برتر و پرفروش یادگیری زبان انگلیسی را با جزیئات به شما معرفی می کنیم 🙂

زمانی که می خواهید کتابی را به زبان انگلیسی بخوانید بدون شک برایتان سخت است که این کار را  دقیقا از کجا شروع کنید در حالی که میلیون ها کتاب برای انتخاب وجود دارد ، اما کدام یک ارزش خواندن دارند؟ چرا با همان کتاب هایی که انگلیسی زبانان مطالعه می کنند کار را شروع نمی کنید؟ ممکن است با خود فکر کنید که مطالعه ی کتاب های پر فروش دنیا برای یک زبان آموز کار دشواری است اما در حقیقت این کتاب ها به زبان انگلیسی ساده نوشته شده اند و گزینه های بسیار مناسبی برای زبان آموزان هستند.

چنانچه اثری به اندازه ی کافی جذاب و قابل فهم  باشد  به کتابی پر فروش تبدیل می شود. یکی از مزایای کتاب های پر فروش این است که شما دقیقا همان کتاب هایی را می خوانید که انگلیسی زبانان می خوانند, به گونه ای  که می توانید با مطالعه ی این کتاب ها لغات بسیاری یاد بگیرید و مهم تر از همه از آداب و رسوم و فرهنگ انگلیسی زبانان مطلع شوید. از آنجایی که کتاب های پرفروش مخاطبان بسیاری دارند به شما این امکان را می دهند تا درباره محتوا و نویسندگان آن ها با سایر خوانندگان حتی انگلیسی زبانان بحث و گفتگو کنید. تمامی گفته های بالا بدین معناست که کتاب های پر فروش نکات آموزشی فراوانی در اختیار شما قرار می دهند, بنابراین مطالعه ی آن ها الزامی است.

22 کتاب پرفروش که برای یادگیری زبان انگلیسی
22 کتاب پرفروش که برای یادگیری زبان انگلیسی

 

اما قبل ازمطالعه یک کتاب می بایست یک ژانر انتخاب کنید.

ژانر چیست؟

” ژانر”  به معنای سبک یا گونه ی خاصی از نگارش است , گفتنی است که ژانر های متفاوتی وجود دارد که احتمالا با برخی از آن ها آشنا هستید مانند: ترسناک, معمایی, علمی تخیلی, تخیلی و …. قبل از آنکه تصمیم به خواندن یک کتاب کنید ژانر مورد علاقه ی خود را انتخاب کنید در غیر این صورت مجبور به اتمام کتابی می شوید که به خواندن آن علاقمند نیستید.

ممکن است شما از خواندن کتاب های تاریخی لذت ببرید در حالی که کتاب های علمی تخیلی را دوست نداشته باشید و یا از داستان های عاشقانه متنفر باشید اما عاشق یک داستان ماجراجویانه باشید ، بنابراین با یادگیری ژانر مورد علاقه ی خود از مطالعه ی کتاب ها لذت ببرید.

 

22 نمونه از بهترین کتاب های معروف جهان که برای یادگیری زبان الزامیست.

کتاب های مهیج و تعلیقی یادگیری زبان انگلیسی

کتاب های مهیج کتاب هایی هستند که با خواندن آن ها ضربان قلبتان تند تر میزند بسیاری از آن ها به قدری جذاب هستند که خواننده را به هر چه زودتر تمام کردن کتاب تشویق می کنند. کتاب های تعلیقی شباهت بسیاری به کتاب های مهیج دارند حتی ممکن است هیجان انگیزتر و ترسناک تر هم باشند مسلما شما نمی خواهید این کتاب ها را شب ها در اتاقی تنها بخوانید . کتاب های مهیج و تعلیقی تقریبا یک ژانر در نظر گرفته می شوند زیرا شباهت بسیاری به یکدیگر دارند, چنانچه علاقمند به درام های جنایی, معماهای قتل یا رمان هایی با آهنگ تند هستید این ژانر مناسب شماست.

رمان های مهیج و تعلیقی شامل لغات اکشن و مکالمات واقعی هستند پس اگر به دنبال راهی مهیج برای یادگیری لغات جذاب و جدید هستید این کتاب ها انتخاب بسیار هوشمندانه ای برای شما خواهند بود.

1. “Leaving Time” by Jodi Picoult

 

کتاب Leaving Time
کتاب Leaving Time

این کتاب درباره ی چیست؟

زنی در جستجوی مادرش می باشد که پس از یک تصادف وحشتناک ناپدید شده, این زن از یک روانشناس و کاراگاه درخواست کمک می کند سپس این دو با کمک یکدیگر پاسخ هایی برای سوالات خود پیدا می کنند که آن ها را به دردسر می اندازد.

 

در این کتاب از چه زبانی استفاده می شود؟

این کتاب یک داستان مهیج معمولی نیست بنابراین ممکن است خواندن آن کمی سخت باشد و بیشتر به جای رفتار افراد روی افکارشان متمرکز می شود. اغلب خوانندگان سطح پیشرفته از مطالعه ی این کتاب لذت می برند.

2. “1st to Die” by James Patterson

کتاب 1st to Die
کتاب 1st to Die

این کتاب درباره ی چیست؟

این کتاب ماجرای چهار زن است که به دنبال دستگیری قاتلی هستند که افراد را به طرز وحشتناکی به قتل می رساند , این کتاب اولین سری از این مجموعه است بنابراین اگر از خواندن آن لذت بردید می توانید سری های بعدی را دنبال کنید.

 

در این کتاب از چه زبانی استفاده می شود؟

سبک نوشتاری Patterson تقریبا قابل فهم است و هزاران لغت اکشن عالی به منظور یادگیری دارد.

3. “Three” by Ted Dekker

کتاب Three
کتاب Three

این کتاب درباره ی چیست؟

تصور کنید که شما در حال رانندگی در ماشین خود هستید که ناگهان تلفن همراهتان زنگ می زند و شخص پشت خط به شما می گوید تنها 3 دقیقه فرصت دارید تا به گناه خود اعتراف کنید در غیر این صورت ماشینتان منفجر خواهد شد. شما در چنین شرایطی چه می کنید؟ Kevin Parson در این کتاب برای گناهی که از انجام آن مطمئن نیست توسط یک قاتل تعقیب میشود پس این رانندگی مهیج را از دست ندهید.

 

در این کتاب از چه زبانی استفاده می شود؟

سبک نگارشی کتاب تقریبا به سادگی سبک Patterson می باشد با این تفاوت که ممکن است دنبال کردن داستان کمی سخت باشد.

4. “Mr. Mercedes” by Stephen King

کتاب Mr. Mercedes
کتاب Mr. Mercedes

این کتاب درباره ی چیست؟

کتاب فوق اولین اثر از مجموعه رمان های “سه گانه ” است که طی آن یک مامور بازنشسته سعی دارد مردی را از کشتن هزاران نفر متوقف کند. آیا این مامور قادر است که مانع وقوع اتفاقات وحشتناک زمان خود شود؟

 

در این کتاب از چه زبانی استفاده می شود؟

Stephen King یکی از نویسندگان معروف سبک داستان کوتاه در زمان حاضر است , زبان او کمی پیشرفته و شخصیت هایش واقع گرایانه هستند این ویژگی ها موجب میشوند تا این کتاب به گزینه ای مناسب برای یادگیری شیوه ی گفتاری افراد تبدیل شود.

گرامر زبان انگلیسی به زبان ساده

5. “Silent Scream” by Angela Marsons

کتاب Silent Scream
کتاب Silent Scream

این کتاب درباره ی چیست؟

شخصی در حال کشتن بچه هاست که در این میان کاراگاه  Kim Stone به این حقیقت دست میابد که تمامی قربانیان مدت ها قبل پیش از آنکه کسی متوجه شود به قتل رسیده اند. آیا stone  قادر است قاتل را قبل از حمله ی بعدی شناسایی کند؟

 

در این کتاب از چه زبانی استفاده می شود؟

سبک نوشتاری این کتاب کمی پیشرفته تر است اما برای زبان آموزان سطح بالای متوسط نیز قابل خواندن است, از آنجایی که Marsons یک نویسنده ی بریتانیایی است برخی ازکلمات و مکالمات مورد استفاده در کتاب مخصوص بریتانیایی ها می باشد برای مثال او از کلمه ی guv برای صدا زدن دیگران استفاده می کند , به طور کلی این کتاب گزینه ای مناسب برای یادگیری واژگان مصطلح درانگلستان یا Britishisms  می باشد.

کتاب های رمان عاشقانه یادگیری زبان انگلیسی

 

کتاب های عاشقانه روابط یا شخصیت هایی درگیر با عشق یا سکس مانند Mr. Right (دوست پسر یا همسر ایده آل یک نفر) راشرح می دهند. برخی از رمان های عاشقانه محتوا و درون مایه ی جنسی دارند در حالی که سایر آن ها که با نام “chick lit” شناخته می شوند لحنی سبک تر دارند و اغلب درباره ی روابط عاشقانه میان افراد هستند. رمان های عاشقانه معمولا برای مخاطبان زن نوشته می شوند در حالی که هر کسی می تواند از خواندن یک داستان جذاب عاشقانه نیز لذت ببرد. بخشی از زبان مورد استفاده در کتاب های عاشقانه در اصل شهوت انگیز یا جنسی می باشد , اما در حقیقت رمان های عاشقانه در توصیف ظاهر, احساسات  و روابط افراد بسیار موفق هستند . بسیاری از این کتاب ها به نمایش روش های احتمالی  مکالمات مردان با زنان یا بالعکس می پردازند ,حتی ممکن است  با خواندن این کتاب ها ایده هایی جالب  برای عشوه گری به زبان انگلیسی یاد بگیرید.

 

 

6. “Until the End of Time” by Danielle Steel

کتاب Until the End of Time
کتاب Until the End of Time

این کتاب درباره ی چیست؟

آیا عشق همیشگی است؟ زوج این داستان بر این باورند که عشق جاودانه است . این کتاب داستانی درباره ی عشقی است که حتی با مرگ از بین نمی رود.

 

در این کتاب از چه زبانی استفاده می شود؟

زبان این کتاب کمی اطنابی است ( از لغات بسیاری استفاده می کند) اما زبان آن برای زبان آموزان سطح متوسط به اندازه ی کافی ساده می باشد.

 

7. “One for the Money” by Janet Evanovich

کتاب One for the Money
کتاب One for the Money

این کتاب درباره ی چیست؟

plum شخصیت اصلی داستان سریعا به پول نیاز دارد , بنابراین با کمک شخصی که گذشته ی مشترکی با یکدیگر دارند شروع به تلکه ی  افرادی می کند  که احتمال می دهد در زندان باشند.

 

در این کتاب از چه زبانی استفاده می شود؟

این کتاب با آهنگی تند و زبانی ساده گزینه ی مناسبی برای خوانندگان سطح متوسط است“One for the Money”. با بهره گیری از لحن ساده و معمولی از زاویه ی دید شخصیت اصلی نوشته شده است به گونه ای که تصور می کنید plum با شما در حال حرف زدن است. این کتاب برای یادگیری سبک گفتاری انگلیسی زبانان بی نظیر است.

 

8. “I’ve Got Your Number” by Sophie Kinsella

کتاب I’ve Got Your Number
کتاب I’ve Got Your Number

 

این کتاب درباره ی چیست؟

زنی که در حال آماده شدن برای عروسی است تلفن همراه خود را گم می کند, سپس تصمیم می گیرد تا از تلفنی که در سطل زباله ی هتل پیدا کرده استفاده کند اما اگراین کار برای صاحب تلفن چندان خوشایند نباشد چطور؟

 

در این کتاب از چه زبانی استفاده می شود؟

این کتاب یک گزینه ی بسیار عالی برای یادگیری انگلیسی محاوره ای است به این دلیل که از زاویه ی دید اول شخص نوشته شده است به عبارت دیگر این کتاب به گونه ای به نظر می رسد که شخصیت اصلی آن در حال حرف زدن با شماست “I’ve Got Your Number”کتابی بسیار مهیج است که دنبال کردن آن خیلی سخت نیست.

9. “Fifty Shades of Grey” by E.L. James

کتاب Fifty Shades of Grey
کتاب Fifty Shades of Grey

 

این کتاب درباره ی چیست؟

زمانی که Ana Steele به یک مصاحبه ی کاری می رود مجذوب مرد خوش قیافه و باهوشی به نام Christian Grey  میشود و این دو یک رابطه ی فیزیکی کنترل شده را شروع می کنند. این کتاب پر از مطالب جنسی غیر معمول است که تنها مناسب مخاطبان بزرگسال می باشد.

 

در این کتاب از چه زبانی استفاده می شود؟

این کتاب با بهره گیری از صدها لغت متنوع به توصیف کوچکترین لحظات می پردازد و گزینه ی مناسبی برای یادگیری لغات جدید به خصوص صفت ها می باشد.

10. “Sincerely, Carter” by Whitney Gracia Williams

کتاب Sincerely, Carter
کتاب Sincerely, Carter

این کتاب درباره ی چیست؟

اگر شما عاشق بهترین دوست خود شوید چه اتفاقی می افتد؟ با این کتاب رابطه ای را دنبال کنید که کم کم از یک دوستی معمولی به یک رابطه ی عاشقانه تبدیل می شود.

 

در این کتاب از چه زبانی استفاده می شود؟

این کتاب با زبانی ساده و جذاب از مکالمات و لحظات واقعی استفاده می کند و آنچه آن را از سایر رمان های عاشقانه متمایز می کند این است که از زاویه ی دید یک مرد گفته شده است.

کتاب های تخیلی یادگیری زبان انگلیسی

 

گاهی یک کتاب تخیلی خوب به شما این امکان را می دهد تا سرزمین های جادویی را کشف کنید و گاهی از دنیای خارج موجوداتی ماورایی به دنیای واقعی شما می آورد, حالا شما طرفدار هر کتاب تخیلی که باشید با خواندن این ژانر از دنیای واقعی دور می شوید.

کتاب های تخیلی اغلب با داشتن شخصیت ها و توصیفات جذاب به منابعی بی نظیر برای یادگیری مترادف ها و لغات رایج  توصیفی تبدیل می شوند و از آنجایی که تخیل تابع قوانین واقعیت نیست پس امکان وقوع هر چیزی در این کتاب ها وجود دارد.

11. “Harry Potter and the Sorcerer’s Stone” by J.K. Rowling

کتاب Harry Potter and the Sorcerer’s Stone
کتاب Harry Potter and the Sorcerer’s Stone

این کتاب درباره ی چیست؟

هری پاتر جوان در گنجه ای کوچک زیر راه پله ها زندگی سخت و غمگینی دارد, یک روز از طرف مدرسه ای که به بچه ها جادو آموزش می دهد به نام Hogwarts دعوت نامه ای دریافت می کند و پس از آن زندگی اش برای همیشه عوض می شود.

 

در این کتاب از چه زبانی استفاده می شود؟

هری پاتر برای بزرگسالان جوان نوشته شده است بنابراین سبک نگارشی بسیار ساده ای دارد , همچنین این کتاب به زبان بریتانیایی است پس اگر در حال یادگیری انگلیسی بریتانیایی هستید می توانید واژگان مصطلح این زبان را در کتاب هری پاتر پیدا کنید.

12. “The Girl with All the Gifts” by M. R. Carey

کتاب The Girl with All the Gifts
کتاب The Girl with All the Gifts

این کتاب درباره ی چیست؟

یک دختر جوان با داشتن هدایای خاص باز هم احساس ناراحتی و تنهایی می کند , در عوض این دختر مانند یک حیوان آزمایشگاهی رفتار می کند که ممکن است هر لحظه محافظان خود را فعال کند.

 

در این کتاب از چه زبانی استفاده می شود؟

از آنجایی که همه چیز در این کتاب در زمان حال اتفاق می افتد پس به زمان حال نوشته شده است و به دلیل اینکه از زاویه ی دید یک دختر جوان نقل می شود کتابی بسیار متفاوت است, به علاوه با داشتن سبک نگارشی ساده به شما این امکان را می دهد تا بیشتر روی داستان عجیب آن متمرکز شوید.

13. “The Ocean at the End of the Lane” by Neil Gaiman

کتاب The Ocean at the End of the Lane
کتاب The Ocean at the End of the Lane

این کتاب درباره ی چیست؟

روزی پسری متوجه می شود که خانواده ی که در کوچه ی پایینی آن ها ساکن هستند کمی عجیب و غریب به نظر می رسند , اما این موضوع مانع دوستی او با دختر کوچک خانواده و شروع یک سفر عجیب و جادویی نمی شود.

 

در این کتاب از چه زبانی استفاده می شود؟

نویسنده ی این کتاب Gaiman استاد داستان نویسی است . زبان این کتاب در ابتدا ساده است اما رفته رفته سخت  تر می شود به همین دلیل برای خوانندگان سطح پیشرفته تر توصیه می شود.

کتاب های علمی- تخیلی یادگیری زبان انگلیسی

 

کتاب های علمی تخیلی که اغلب به صورت خلاصه “sci-fi” نامیده می شوند گونه ای از تخیل هستند که با تکنولوژی , علم و فضای خارجی درارتباط اند. اکثراوقات این کتاب ها بر پایه ی علوم واقعی هستند  اما  در اصل دربار ه ی موضوعات واقعی که در دنیای اطراف ما به وقوع می پیوندند نوشته نشده اند.

یکی ازمعروف ترین مثال های ژانر علمی تخیلی “جنگ ستارگان ” است, بنابراین اگر طرفدار فیلم هستید ممکن است از کتاب ها ی علمی تخیلی نیز لذت ببرید. کتاب ها ی علمی تخیلی می توانند علاوه بر انگلیسی روزمره اصطلاحات مربوط به علم و تکنولوژی را به شما آموزش دهند,  اگرچه نحوه ی کاربرد علم و تکنولوژی موجود در این کتاب ها واقعی نیست اما بسیاری از لغات و اصطلاحات به کار رفته در آن واقعی هستند. با مطالعه ی این کتاب ها می توانید لغات مفیدی درباره ی فضای خارجی ویا کلماتی که در آزمایشگاه های علوم می شنوید یاد بگیرید.

14. “The Martian” by Andy Weir

کتاب The Martian
کتاب The Martian

این کتاب درباره ی چیست؟

یک فضانورد به اولین انسانی تبدیل می شود که توانسته روی سیاره ی مریخ راه برود, اما ناگهان همه چیز به طرز وحشتناکی تغییر می کند. این فضانورد تصور می کند که مرده و به طور کامل ارتباطش با بقیه ی دنیا قطع شده است بنابراین مجبور میشود برای یافتن راه برگشت به خانه از هوش و مهارت های خود استفاده کند.

 

در این کتاب از چه زبانی استفاده می شود؟

این کتاب پر از اصطلاحات و لغات مربوط به فضاست و از آنجایی که شخصیت اصلی کتاب روی سیاره ی مریخ تنها است مکالمات بسیار محدودی در آن به چشم میخورد. با این وجود میتوانید از طریق مطالعه ی این کتاب لغات زیادی درباره ی مریخ, فضانوردان و سایر موضوعات فضایی یاد بگیرید.

15. “The Atlantis Gene” by A.G. Riddle

کتاب The Atlantis Gene
کتاب The Atlantis Gene

این کتاب درباره ی چیست؟

دانشمندان پرده از رازی بر می دارند که از ابتدای بشریت همراه ما بوده است و هم اکنون تنها دو نفر می بایست این راز را از یک سازمان مخفی نگه دارند که حاضر است برای فهمیدن آن دست به هر کاری ( حتی نابودی بشریت) بزند.

 

در این کتاب از چه زبانی استفاده می شود؟

The Atlantic Gene یک کتاب علمی تخیلی مهیج است  که ترکیب واژگان اکشن و اصطلاحات علمی مطالعه ی آن را کمی دشوار می کند و بیشتر مناسب زبان آموزان سطح پیشرفته می باشد.

16. “Ender’s Game” by Orson Scott Card

کتاب Ender’s Game
کتاب Ender’s Game

این کتاب درباره ی چیست؟

جهان درگیر جنگ و خونریزی است و کودکان در حالی که هنوز کم سن و سال هستند به ارتش فرستاده می شوند, به جز یک پسر بچه ی باهوش و غیر عادی که احتمالا به تنها فردی تبدیل می شود که مردم جهان به زنده ماندنش نیاز دارند.

 

در این کتاب از چه زبانی استفاده می شود؟

اگرچه کتاب Ender’s Game درباره ی یک پسر بچه ی جوان است اما گاهی فهم زبان آن دشوار است, این کتاب علاوه بر رهبری و پذیرفته شدن در جامعه  درباره ی دولت و ارتش نیز می باشد. با مطالعه ی این کتاب می توانید هزاران لغت کاربردی درباره ی موضوعات اشاره شده در بالا یاد بگیرید.

 

کتاب های معمایی یادگیری زبان انگلیسی

 

رمان ها معمایی اغلب با نام “ who-duns-its” شناخته می شوند زیرا شما را مجبور میکنند تا بفهمید چه کسی دست به جنایت زده است. اکثر کتاب های معمایی مهیج نیز هستند اما بیشتر آن ها سرعت آهسته ای دارند و روی قسمت های مرموز موضوعات متمرکز می شوند. خواندن یک رمان معمایی کار بسیار جذابی است به ویژه زمانی که شما سعی می کنید قبل از آنکه کاراگاه داستان مجرم را شناسایی کند این کار را انجام دهید. از آنجایی که بیشتر شخصیت ها ی این ژانر دروغگو هستند اگر نویسنده ی کتاب به اندازه ی کافی توانا باشد میتوان رفتار مشکوک شخصیت ها را از طریق زبان بدن و نحوه ی صحبت کردنشان تشخیص داد.

17. “Evil Under the Sun” by Agatha Christie

کتاب Evil Under the Sun
کتاب Evil Under the Sun

این کتاب درباره ی چیست؟

کتاب های Agatha Christie از سایر کتاب های موجود در لیست قدیمی تر هستند اما می توان آن ها را به عنوان بهترین نمونه های کلاسیک رمان های معمایی در نظر گرفت. در این کتاب کاراگاه باهوش بلژیکی به نام Hercule poirot ماجرای مرگ زنی را در طول تعطیلات مورد بررسی قرار می دهد. به نظر می رسد که کار سختی است پس هر جا poirot میرود او را دنبال کنید.

 

در این کتاب از چه زبانی استفاده می شود؟

از آنجایی که این کتاب قدیمی تر است برخی ازلغات مورد استفاده در آ ن نیز قدیمی هستند, نحوه ی صحبت کردن افراد با یکدیگر ممکن است با نحوه ی صحبت کردن آن ها در دنیای واقعی متفاوت باشد.چنانچه شما علاقمند به یادگیری لغات زیبا و کمتر آشنایی مانند picturesque”” به معنای “تماشایی” و یا “protuberance” به معنای “ورقلمبیدگی” هستید  می توانید آن ها را در این کتاب پیدا کنید.

18. “Nine Lives to Die” by Rita Mae Brown

کتاب Nine Lives to Die
کتاب Nine Lives to Die

یکی از شهرهای کوچک در ویرجینیا درگیر مرگ ها ی مشکوک و پنجه ها ی خونین است . چه کسی مسئول این مشکلات است؟ در این معما حیوانات نیز در خصوص این پرونده اظهار نظر میکنند.

در این کتاب از چه زبانی استفاده می شود؟ این کتاب معمایی “آسان” است , داستانی معمولی درباره ی یک شهر کوچک خاموش. شخصیت های کتاب از همان ابتدا معرفی شده اند بنابراین با شناسایی آن ها مشکلی پیدا نخواهید کرد. زبان ساده و مکالمات واقعی( حتی میان حیوانات) این کتاب را به گزینه ای مناسب برای یادگیری شیوه ی گفتاری انگلیسی زبانان تبدیل می کند.

19. “The Cinderella Murder” by Mary Higgins Clark

کتاب The Cinderella Murder
کتاب The Cinderella Murder

این کتاب درباره ی چیست؟

این مجموعه درباره ی یک برنامه ی تلویزیونی است که پرونده های قدیمی و بسته نشده را بررسی می کند. در این قسمت, برنامه ی تلویزیونی زنی را مورد بررسی قرار می دهد که درست مانند قصه ی افسانه ای سیندرلا با یک لنگه کفش  و در حالی که مرده پیدا می شود.

 

در این کتاب از چه زبانی استفاده می شود؟

سبک نگارشی کتاب کمی پیشرفته است اما آهنگی تند و قابل فهم دارد.

کتاب های غیر تخیلی یادگیری زبان انگلیسی

  

پیشنهاد کتا بهای غیر تخیلی کمی سخت است ( کتاب هایی که  موضوعات  آن در دنیای واقعی اتفاق می افتند.) کتابهای غیر تخیلی جذاب بسیار زیادی وجود دارند پس تا زمانی که کتاب مورد علاقه ی خود را پیدا نکرده اید مجبور به بررسی سایر کتاب ها هستید.

 

کتاب های زیر گزینه ها ی مناسبی برای شروع هستند.

20. “Stiff” by Mary Roach

کتاب Stiff
کتاب Stiff

این کتاب درباره ی چیست؟

پس از مرگ چه بلایی سر بدن ما می آید؟ اگر بدن خود را در اختیار علم قرار دهید میتوانید به هر جایی از” مزرعه ی بدن” گرفته تا ” کالج مد و زیبایی” منتهی شوید.

 

در این کتاب از چه زبانی استفاده می شود؟

Mary Roach با بهره گیری از زبان محاوره ای و دوستانه اصطلاحات علمی را به گونه ای باز گو می کنند که خواننده تصور می کند در حال گفتگو با یک دوست است. در این کتاب می توانید اصطلاحات و لغات رایج علمی درباره ی مرگ و زندگی پیدا کنید.

21. “The Wright Brothers” by David McCullough

کتاب The Wright Brothers
کتاب The Wright Brothers

این کتاب درباره ی چیست؟

در این زندگی نامه ی پر فروش با داستان دو برادر آشنا شوید که اولین هواپیما را ساختند.

 

در این کتاب از چه زبانی استفاده می شود؟

این زندگی نامه کمی پیشرفته است وبا زیبایی تمام و به کارگیری لغات دشوار نوشته شده است, همچنین شامل لغاتی درباره ی تاریخ, تکامل و توصیفات مختلف اشیا و افراد می باشد.

22. “Outliers” by Malcolm Gladwell

کتاب Outliers
کتاب Outliers

این کتاب درباره ی چیست؟

چه عاملی باعث موفقیت یک شخص می شود؟ ممکن است تصور کنید که هوش و شخصیت پاسخ این سوال است, اما در این کتاب Malcolm Gladwell از اهمیت به سزای محیط در میزان موفقیت افراد می نویسد.

 

در این کتاب از چه زبانی استفاده می شود؟

Outliers کتابی بی نظیر برای زبان آموزان سطح پیشرفته تر و افرادی است که علاقمند به یادگیری لغات و اصطلاحات مربوط به روانشناسی و نحوه ی کار دیگران می باشند.

ژانرهای بسیار زیاد دیگری وجود دارند که در این مقاله به آن ها پرداخته نشده است. برای ایده های  بیشتر کتا ب های پر فروش از بخش Amazon’s Best Sellers  یا  New York Times’s Best Sellers  دیدن نمایید.

وقت آن است تا کتاب مورد علاقه ی خود به همراه یک نوشیدنی را بردارید و از یادگیری لذت ببرید.

مترجمان این مقاله:

جناب آقای ابراهیم خلیل مهرنو موسس سرزمین زبان

سرکارخانم پگاه سعیدی وفا کارشناس ارشد زبان و ادبیات انگلیسی

تابلو اعلان تخفیف پکیج شش ماهه ی آموزش زبان انگلیسی

85 درصد تخفیف بزرگترین پکیج آموزشی زبان انگلیسی
85 درصد تخفیف بزرگترین پکیج آموزشی زبان انگلیسی
کانال تلگرام سرزمین زبان :
کانال تلگرام آموزش زبان انگلیسی
آموزش زبان انگلیسی در تلگرام

از ساعت تماس از 10 صبح تا 6 عصر

شماره های تماس با تیم مشاوره ای سرزمین زبان :

09121035797

02144008685

سرزمین زبان ، سرزمینی به وسعت ایران

ما در سرزمین زبان به یادگیری شما جهت می دهیم

موسسه فرهنگی و آموزشی سرزمین زبان مهرنو با شماره ثبت ٢٢۴۶۵

لطفا ما را از نظرات و پیشنهادات خود در رابطه با مطالب وبسایت سرزمین زبان مطلع کنید 🙂

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 دانلود رایگان هفته سرزمین زبان

نکات ضروری گرامر زبان انگلیسی

برای دانلود فرم زیر را تکمیل کنید
دانلود جزوه
close-link