10 روش سرگرم کننده و آسان برای یادگیری سریع زبان

10 روش سرگرم کننده و آسان برای یادگیری سریع زبان
اشاره:

باخود انگلیسی صحبت کنید وشعر انگلیسی بخوانید .وقتی درمنزل تنها هستید ویادرحمام دوش می گیرید ،باخود انگلیسی صحبت کنید.این روش را به کرات بکاربگیرید تا خود متوجه شوید که چطور تلفظ کردن ولهجه شما پیشرفت می کند!

موسس سرزمین زبان ،جناب آقای ابراهیم خلیل مهرنو سعی دارد تا با انتقال مطالب نوشته به شما کمک کرده تا با تاثیر گذاری در این امر،راهگشای شما عزیزان در رسیدن به اهداف زبانی خود در کوتاهترین مدت باشید. امیداست با نظرات ارزشمند خود وازسوی دیگر قدردانی ازخدمات رایگانی که در اختیار شما گذاشته می شود،ما را در این امر همراهی کنید.

سخن ابراهیم خلیل مهرنو مؤسس سرزمین زبان :
درد بزرگ ما در این مملکت نگرش ماست ! کسی نگرش را به ما آموزش نداده است.
یک مسئله پیچیده جوابش لزوما پیچیده نیست. بیایید نگاه ساده داشته باشیم به موضوعات.
بیایید دست معلمی را ببوسیم که پاسخ سوْال ما را نمی دهد بلکه ما را به چالش می کشاند تا بهتر یاد بگیریم. (دوست همیشگی شما مهرنو )

سرزمین زبان برگزار کننده بیش از ٢٠٠ برنامه موفق در شبکه های سه سیما ، رادیو جوان ، رادیو اقتصاد ، رادیو فرهنگ صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران با موضوع آموزش زبان انگلیسی

(صفحه ی رسمی سرزمین زبان را در اینستاگرام دنبال کنید)

http://www.Instagram.com/Sarzaminezaban

10 روش سرگرم کننده وآسان برای یادگیری سریع زبان

هزارها بار شنیده ایم که تنها روش برای یادگیری واقعی زبان فرورفتن کامل در تمامی ابعاد زبانی می باشد،طوری که هرکجا پا می گذاریم با محیط شبیه سازی شده زبانی روبروشویمبه این منظور حتی عمیق ترازآن تیم کارشناسان ما درسرزمین زبان روش های ساده تر وسریع تر برای غرق شدن ویادگیری درچنین محیطی را به شما پیشنهاد می کنند بنابراین تیم تحقیقاتی ما ده قدم ارائه کرده که با پیروی از آن به طرز سریع تر وسرگرم کننده تری پیش بروید.

قدم اول:

ایستگاه های رادیوئی در سرزمین زبان را پیدا کنید که عناوین مختلفی از قبیل اخبار ،ورزش،مطالب آموزنده وسرگرم کننده درآن گنجانده شده است .

بنا به سلیقه خاص خود می توانید آنها را درموبایل خود ضبط کنید ودرهنگام رانندگی به آن گوش دهید.

قدم دوم:

ازآپارات ویدئو برنامه های جالب وخنده دار را درسایت سرزمین زبان ملاحظه کنید تاازآنها انگلیسی بیاموزید.

قدم سوم:

باخود انگلیسی صحبت کنید وشعر انگلیسی بخوانید .وقتی درمنزل تنها هستید

ویادرحمام دوش می گیرید ،باخود انگلیسی صحبت کنید.این روش را به کرات بکاربگیرید تا خود متوجه شوید

که چطور تلفظ کردن ولهجه شما پیشرفت می کند!

قدم چهارم:

آیا برای ارتقاء مهارت صحبت کردن چاره ای اندیشیده اید؟

درمحصول اسپیکینگ سرزمین زبان مابرای شما هشت ساعت آموزش تصویری گذاشته ایم که درآن از سطح متوسط تاپیشرفته زبان را آموزش داده ایم.ودرآن ازتکنیک های لازم جهت ارتقاء این مهارت بکاربرده ایم.لازم است نمونه آموزشی مارا درسایت ملاحظه بفرمائید.

قدم پنجم:

سعی کنید با کسانی نشست وبرخاست کنیدکه انگلیسی صحبت می کند . حتی اگر تمامی حرف های آنها را هم متوجه نمی شوید همین که گوش شما به آنها عادتد می کند بعدازمدتی حرف های آنها راهم متوجه خواهید شد.

قدم ششم:

به تابلوهای تبلیغاتی وعنوان های روزنامه و تبلیغات نگاه کنید.سعی کنید تمامی آنها را به دقت بخوانید این کارباعث می شود دقت وسرعت شما بالابرود.

قدم هفتم:

آیا شما به اشعار انگلیسی علاقه دارید ؟

سعی کنید متن اشعار را از اینترنت دانلود کنید وآهنگ های مربوط به کودکان ونوجوانان را برای خود تهیه وسپس به آنها گوش کنید این عمل دامنه لغات واصطلاحات و کلمات موزون درانگلیسی را بالا می برد.

قدم هشتم :

در وب سایت سرزمین زبان ویدئوهای آموزشی زیادی وجوددارد. شما به آنها گوش کرده ودرهمان لحظه دست به قلم شوید تا مطالبی را که نمی دانید یادداشت برداری کنید.

قدم نهم :

اگر در فیس بوک دوستان انگلیسی زبان دارید با آنها انگلیسی صحبت کنید . و زمان های خاصی را به طور مرتب به این کار اختصاص دهید.

قدم دهم:

جمله بسازید،جمله بسازید،جمله بسازید. مهم نیست که خجالتی هستید یا اینکه چقدر زبان بلد هستید سعی کنید درهر شرایطی که پیش می آید انگلیسی صحبت کنید . در زمان هایئ که با تور به کشورهای خارجی سفر می کنید ونیاز به مکالمه زبان دارید، می توانید دانش خود را محک بزنید.

اگر در اوایل سرعت مناسبی ندارید نگران نباشید.

(صفحه ی رسمی سرزمین زبان را در اینستاگرام دنبال کنید)

http://www.Instagram.com/Sarzaminezaban

( موسسه فرهنگی و آموزشی سرزمین زبان مهرنو ارائه دهنده خدمات آموزش زبان انگلیسی و برنامه ریزی فردی از سطح پایه تا آیلتس با تدریس اساتید مطرح انگلستان و تهران یادگیری انگلیسی شما را تضمین می کند
جهت اطلاعات بیشتر به لینک زیر مراجعه نمایید
رادیو اینترنتی سرزمین زبان )

در دهه ی اخیر مهارتهای انگلیسی یک اصل ناگریز است چرا که زبان انگلیسی ،زبان دنیاست و همه ی ما باید با آن جلو برویم . اگر از آن دسته افرادی هستید که زبان را جزو کارهای روزمره خود قرار نداده اید بلکه هرزگاهی وقت خود را به آن اختصاص می دهید. باید بگویم در ارتباط برقرار کردن با دنیای بیرون دچار مشکل می شوید ،و در روند یادگیری هم افت می کنید. شما نیاز به وقف کردن زمان دارید و خبرخوب ما در سرزمین زبان این است که با  گردآوری آنها توسط آقای ابراهیم خلیل مهرنو ،این فرصت را به شما می دهیم

 

لطفا جهت ورود به هر بخش کلیک کنید:

آموزش تصویری سرزمین زبان

رادیو اینترنتی سرزمین زبان

محصولات آموزشی سرزمین زبان

و جهت مشاوره رایگان حتما با ما تماس بگیرید

-سرکار خانم موسوی مشاور و کارشناس فروش

– سرکار خانم راد مشاور و کارشناس فروش

– سرکار خانم فیضی مشاور و کارشناس فروش

-سرکار خانم مهرنو مشاور و کارشناس فروش

 – ابراهیم خلیل مهرنو موسس و مشاور آموزشی سرزمین زبان

ساعت تماس از 10 صبح تا 10 شب

شماره های تماس با تیم مشاوره ای سرزمین زبان :

09121035797

09128382836

09128382837

02144961935

02144961936

09128299196

09128299197

09128299198

سامانه پیامک :

30004033

سرزمین زبان ، سرزمینی به وسعت ایران

لطفا صبر کنید

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 دانلود رایگان هفته سرزمین زبان

نکات ضروری گرامر زبان انگلیسی

برای دانلود فرم زیر را تکمیل کنید
دانلود جزوه
close-link