یادگیری زبان برای سفر:چرا عاشقان سفر باید انگلیسی یاد بگیرند؟

یادگیری زبان برای سفر:چرا عاشقان سفر باید انگلیسی یاد بگیرند؟

یادگیری زبان برای سفر:چرا عاشقان سفر باید انگلیسی یاد بگیرند؟

یادگیری زبان برای سفر یکی از ضروریات حال حاضر افراد مهاجرانی هست که به سراسر دنیا سفر می کنند در این مقاله به موضوع اینکه چرا عاشقان سفر باید انگلیسی یاد بگیرند؟ خواهیم پرداخت

شما باید انگلیسی یاد بگیرید تا تجربیات بیشتری در سفر کسب کنید.

مدتی است که در حال مطالعه زبان انگلیسی هستم.و می‌توانم بگویم که هر چه انگلیسی ام بهتر میشود،بیشتر از سفر لذت میبرم، . احتمالا دوست دارم به اندازه شما سفر کنم.در حقیقت، رفتن به مکان‌های جدید و ملاقات با افراد جدید از کشورهای مختلف و فرهنگ‌های مختلف یکی از چیزهایی است که من از آن‌ها لذت می‌برم.

چرا عاشقان سفر باید انگلیسی یاد بگیرند؟
یادگیری زبان برای سفر

اینکه نمی توانید انگلیسی صحبت کنید قطعا سخت است و این تبدیل به یک محدودیت بزرگ و مانع رسیدن به هدفتان به جایی که می خواهید باشید ، می شود.

این برای من شرم‌آور بود که گاهی اوقات کارها را اشتباه انجام می‌دادم ، فقط به این دلیل که نمی‌توانستم به خاطر ندانستن زبان انگلیسی به دنبال کمک از افراد محلی باشم.

در اغلب کشورها اگرچه زبان انگلیسی زبان بومی نیست  ولی صحبت می شود . در حقیقت ، اگر بتوانید انگلیسی صحبت کنید ، می‌توانید به  سراسر دنیا سفر کنید و به راحتی با مردم معاشرت کنید. مزایایی که با یادگیری این زبان برای توریستها به دست می‌آید ، بسیار ارزشمند و متنوع است.

 

یادگیری زبان برای سفر:چرا عاشقان سفر باید انگلیسی یاد بگیرند؟

انگلیسی زبانیست که اغلب توریست ها با دیگران به کار می‌برند. در هنگام مسافرت ، احتمالا بیشتر وقت خود را صرف برقراری ارتباط با افراد دیگر در اتوبوس  هتل ، فرودگاه‌ها ، در خیابان‌ها و جاهای دیگر خواهید کرد.

بسیاری از کسانی که با این زبان آشنا می‌شوند ، گردشگرانی هستند که می‌توانند با این زبان ارتباط برقرار کنند و اجتماعی شدن برای شما میسرتر می شود اگر بتوانید آن را به خوبی بیان کنید. هنگام صحبت با بازدیدکنندگانی که انگلیسی صحبت می کنند ، افسران مهاجرت، کارکنان هتل و رانندگان تاکسی و غیره  از زبان انگلیسی برای برقراری ارتباط استفاده می‌کنند..

اگر بتوانید با خودتان صحبت کنید ، پس در ارتباط با افراد محلی ای که در سفر سر و کارخواهید داشت به مشکلی برنخواهید خورد. بنابراین ، اگر قصد دارید از کشوری بازدید کنید که زبان مادری اش مثل شما نیست، بهتر است انگلیسی یاد بگیرید (حداقل اصول اولیه). از آنجایی که این یک زبان بین‌ المللی است، به احتمال زیاد کسی را پیدا خواهید کرد که بتواند انگلیسی صحبت کند و ارتباط را بسیار آسان‌تر کند.

 

فواید آموزش زبان انگلیسی برای مسافران

یادگیری زبان انگلیسی برای سفر
فواید یادگیری زبان انگلیسی برای سفر

اگر شما انگلیسی را درک کنید و انگلیسی صحبت کنید، مزیت‌های زیادی وجود دارد که شما به عنوان توریست از آن لذت می‌برید:

بیان خودتان : دانستن زبان روشی ساده برای بیان خودتان به هرکجا که می روید است. خیلی ساده چیزی را که می خواهید می پرسید و یا در خواست می کنید. به عنوان مثال، اگر مشکلی در فرودگاه پیش بیاید می‌توانید به راحتی آن‌ها را رفع کنید. در هتل می‌توانید غذا درخواست کنید و حتی اتاق مورد نظر خود را مشخص کنید. انگلیسی به شما این امکان را می‌دهد که چیزی را که می‌خواهید به دست آورید و برای پولتان بهترین ارزش را قایل شوید.

با یادگیری زبان انگلیسی پیدا کردن دوستان بین المللی و جدید آسان‌تر می‌شود:

وقتی بتوانید به یک زبان مشترک صحبت کنید قطعا تعامل و برقراری ارتباط چالش برانگیز نخواهد بود.

به طور مثال انگلیسی به شما این امکان را می‌دهد که با افراد محلی در مقصد سفر خود معاشرت کنید و چیزی های زیادی در مورد سبک زندگی آن‌ها یاد بگیرید. به این ترتیب، شما به راحتی با افراد جدید آشنا می‌شوید و روابط را برقرار می‌کنید.

یادگیری زبان انگلیسی اعتماد به نفس را افزایش می‌دهد :

زمانی که می‌دانید که می‌توانید به راحتی نیازهای خود را بیان کنید و حتی دوستان جدیدی پیدا کنید، اعتماد به نفس شما در طول سفر بهبود می‌یابد. از آنجا که شما سخنان محلی‌ها را می‌شنوید و حتی می‌توانید سوالاتی بپرسید، از ایمنی خود با اجتناب از رفتن به مکان‌های خطرناک اطمینان حاصل کنید. زمانی که انگلیسی یاد می‌گیرید، به افراد دیگر نگاه کنید، سبک زندگی آن‌ها، و مناطق توریستی توصیه‌شده آسان می‌شود در نتیجه اعتماد به نفس شما را افزایش می‌دهد.

با یادگیری زبان انگلیسی تجربیات بهتر و بیشتری کسب می کنید:

دانستن اصول زبان انگلیسی می‌تواند هر روز به شما کمک کند که شوخی‌های روزمره و عبارات حیاتی را به طور مرتب در هنگام مسافرت به کار ببرید. شما موظف هستید که تجارب بهتری داشته باشید چون هر زمان که به یک مکان جدید بروید، به کمک افراد محلی نیاز خواهید داشت. حتی اگر آن‌ها زبان را به خوبی صحبت نکنند، احتمالا اصول اولیه برای کمک به شما را درک خواهند کرد.

با یادگیری زبان انگلیسی مستقل می شوید :

تورها عالی هستند، اما من شخصا ترجیح می‌دهم که تجربیات خودم را سازمان دهی کنم. من می‌تونم به جاهایی برم که ترجیح می دم و تا هر زمان که بخواهم در آن مکان توقف کنم. همه فعالیت‌هایی که در تورها انجام می‌شوند مورد علاقه ی  من نیستند، و آن‌ها معمولا  با عجله انجام می‌شوند. هنگامی که انگلیسی من به اندازه کافی خوب نبود، به تورهای سازمان‌یافته محدود بودم و مجبور بودم  به توصیه ها و راهنمایی های (تورگاید) راهنما تکیه کنم. حالا که می‌توانم انگلیسی صحبت کنم و انگلیسی را درک کنم، من این آزادی را دارم که از مکانهایی که بیشتر علاقه دارم بازدید کنم و جاهای دیگر را به طور مستقل بررسی کنم.

 

انگلیسی به عنوان یک زبان بین الملل اغلب در مناطق توریستی مورد استفاده قرار می‌گیرد. بنابراین، حتی اگر راهنمای سفر محلی ندارید، هیچ مشکلی نخواهید داشت که به جاذبه‌های توریستی که می‌خواهید از آن بازدید کنید برسید. با خواندن علایم، شما هم می‌توانید محل اقامت را رزرو کنید و خدمات دیگری را در یک کشور خارجی بدون داشتن راهنمای تور به دست آورید. این کار باعث صرفه‌جویی در پول شما می‌شود چون استخدام راهنمای تور می‌تواند در برخی مناطق پر هزینه باشد. به علاوه، چانه زدن  هنگام خرید هم براتون میسر می شود درحالیکه اگر زبان ندونید این کار عملی نیست.

 

وقتی انگلیسی صحبت می‌کنید بیشتر راجع به یک کشور خارجی یاد می‌گیرید

شاید چیزهایی وجود داشته باشد  از زندگی در یک کشور خارجی که شما ابهام داشته اید و تمال داشتید بدانید و زمانی که زبان انگلیسی را یاد می‌گیرید، درک فرهنگ محلی آسان‌تر می‌شود چون شما می‌توانید به طور موثر تعامل داشته باشید و پرس و جو کنید. شما به عنوان یک مسافر در مورد فرهنگ‌های مختلف کنجکاو هستید، هیچ شکی ندارید که می‌خواهید چیزهای جدید یاد بگیرید .

به طور کلی، دلایل و مزایای بسیاری برای یادگیری انگلیسی به عنوان توریست وجود دارد. مهم‌ترین نکته این است که وقتی شما انگلیسی یاد می‌گیرید، می‌توانید به راحتی تنهایی سفر کنید.راحت تر و به طور مستقل با مشکلات روبرو شوید و از عهده ی تمام مشکلات خود در سفر بربیایید.

 

نویسندگان:

ابراهیم خلیل مهرنو موسس سرزمین زبان

محبوبه کریمی کارشناس آموزش زبان انگلیسی و مشاور آموزشی سرزمین زبان

توصیه میشه که حتما پکیج آموزشی انگلیسی برای سفر سرزمین زبان رو تهیه بکنید.

پکیج آموزشی انگلیسی برای سفر

تابلو اعلان تخفیف پکیج شش ماهه ی آموزش زبان انگلیسی

پکیج طلایی آموزش زبان انگلیسی سرزمین زبان
90 درصد تخفیف بزرگترین پکیج آموزش زبان انگلیسی
کانال تلگرام سرزمین زبان :
کانال تلگرام آموزش زبان انگلیسی
آموزش زبان انگلیسی در تلگرام

 

سرزمین زبان ، سرزمینی به وسعت ایران

ما در سرزمین زبان به یادگیری شما جهت می دهیم

موسسه فرهنگی و آموزشی سرزمین زبان مهرنو با شماره ثبت ٢٢۴۶۵

لطفا ما را از نظرات و پیشنهادات خود در رابطه با مطالب وبسایت سرزمین زبان مطلع کنید 🙂

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 دانلود رایگان هفته سرزمین زبان

نکات ضروری گرامر زبان انگلیسی

برای دانلود فرم زیر را تکمیل کنید
دانلود جزوه
close-link