10 نکته ی مهم یادگیری زبان انگلیسی در خانه

10 نکته ی مهم یادگیری زبان انگلیسی در خانه

10 نکته ی مهم یادگیری زبان انگلیسی در خانه

 بااین 10 نکته برتر،زبان انگلیسی را در خانه یاد بگیرید.

 

شما لازم نیست در یک کشورانگلیسی زبان زندگی کنید تا به زبان انگلیسی مسلط شوید.اگر شما روش هایی که به راحتی توسط آ ن ها می توانید انگلیسی یاد بگیرید بدانید شما حتی نیاز به ترک شهر خودتان را هم ندارید.. از این 10 نکته برتر استفاده کنیدتا زبان انگلیسی تان حتی بدون نیاز به ترک محل زندگیتان  فوق العاده شود.

یادگیری زبان انگلیسی
نکته ی مهم یادگیری زبان انگلیسی

خودتان را در محیط انگلیسی زبان قرار دهید.

شما لازم نیست در یک کشور انگلیسی زبان باشید .خودتان در محیط انگلیسی زبان قرار دهید.راههایی را پیدا کنید که زبان انگلیسی، به بخشی از زندگی روز مره تان در خانه تبدیل شود.برای مثال:نوشتن لیست خریدتان، خواندن روزنامه،گوش دادن به رادیو،نوشتن خاطرات به زبان انگلیسی،گوش دادن به زبان انگلیسی از طریق موبایل در مسیر رفتن به محل کارتان.

دوستان انگلیسی زبان پیدا کنید.

اگر شما در یک کشور انگلیسی زبان زندگی نمی کنید.احتمالا تعداد زیادی از افراد خارجی در اطراف شما زندگی می کنند.راههایی را بیابید که بتوانید با افراد انگلیسی زبان ملاقات کنید.مانند: رفتن به رستوران های خارجی،پیوستن به باشگاه های ورزشی و اجتماعی،ترتیب دادن مبادلات زبانی،شما حتی می توانید به عنوان راهنما در یک جاذبه توریستی محلی داوطلب شوید و با افراد انگلیسی زبان از سراسر جهان ملاقات کنید.

یک شریک  برای مطالعه پیدا کنید(کسی که بتوانید با او انگلیسی بخوانید)

شما به یک انگلیسی زبان نیتیو نیاز ندارید تا با اوانگلیسی تمرین کنید.یک شریک مطالعه پیدا کنید کسی که بتوانید با او مطالعه کنید.یک کانون  یا انجمن انگلیسی تشکیل دهیدو به طور منظم همدیگر را ملاقات کنید و به زبان انگلیسی صحبت کنید.شما میتوانید به یکدیگر انگیزه دهید و یکدیگر را تشویق کنید.در واقع شما با کمک کردن به دیگران در مشکلاتشان یاد خواهید گرفت.

از منابع معتبر استفاده کنید.

فقط خواندن انگلیسی در کتاب های آموزشی انگلیسی ممکن است خسته کننده باشد.سعی کنید متون انگلیسی ای را بخوانیدکه توسط انگلیسی زبان نوشته شده است.این در ابتدا یک چالش خواهد بود اما بسیار جالب تر خواهد شد هنگامی که شما بتوانید آن ها را بخوانید.اگر شما نمی توانید کتاب ها و مجلات انگلیسی پیدا کنید.برای خواندن اخبار انگلیسی هر روز از اینترنت استفاده کنید. چرا شما از سایت سرزمین زبان استفاده نمی کنید و از منابع رایگانی که ما در اختیار شما قرار دادیم استفاده نمی کنید.شما می توانید  از کتاب ها و پادکست ها وآموزش هایی که توسط مدرس انگلیسی زبان ،لیلا اسکات در سایت سرزمین زبان ارائه شده است استفاده کنید و انگلیسی ر یک بار برای همیشه یاد بگیرید.

آنلاین باشید

انلاین باشید در این صورت شما می توانید با مردم از سراسر جهان در ارتباط باشید. به چت روم ها و انجمن ها بپیوندید.یک دوره آنلاین  انگلیسی بگیرید یا یک دوست اینترنتی پیدا کنید و با او انگلیسی تمرین کنید در حالی که فرهنگ های مختلف را یاد می گیرید.رسانه های اجتماعی ،راه‌آسان تری را برای ما فراهم کرده است که با دوستانمان از سراسر جهان در ارتباط باشیم.

برای خودتان اهداف واقع بینانه تنظیم کنید.

دلیل مطالعه تان را مشخص کنید. آیا شما می خواهید ارتقا  بگیرید؟قادر به صحبت کردن با همکاران خارجی تان باشید؟در خارج تحصیل کنید؟یا می خواهید تعطیلات بعدی خودتان را در یک کشور انگلیسی زبان بگذرانید؟ برای خودتان اهداف کوتاه مدت و بلند مدت تنظیم کنید.و پیشرفت خودتان را پیگیری کنید.

 

به انگلیسی واقعی گوش دهید.

به گوش هایتان آموزش دهید با گوش دادن به زبان انگلیسی با یک سرعت معمولی.حتی اگر همه چیز را متوجه نمی شوید.تمرین شنیدن کنید بدون آن که متن فایل شنیداری را ببینید ونگران نباشید که چندین بار گوش می دهید تا واژگان جالب و غیر معمولی که در آن وجود دارد  را متوجه شوید.پیدا کردن پادکست های  انگلیسی رایگان و آژانس های خبری کار راحتی می باشد چرا که بیشتر کشورهای انگلیسی زبان فایل های اخباری شنیداری و تصویری را به صورت رایگان و آنلاین در دسترس دارند.

برای یادگیری کلمات جدید راه های سرگرم کننده ای پیدا کنید.

اگر شما آواز خواندن را دوس دارید .کلماتی برای آهنگ های مورد علاقه تان  پیدا کنید.اگر شما انچه را که می بینید به خاطر می آورید پس کلمات جدید را روی برگه های یادداشت بنویسید و آن ها را به دیوار اتاقتان بچسبانید. یک جمله بامزه برای کلمه بسازید یا تصویر کوچکی کنار کلمه جدید بکشید تا به شما کمک کند آن را به راحتی به یاد بیاورید.

فرهنگ های مختلف را یاد بگیرید.

درباره مردم و فرهنگ کشورهای انگلیسی زبان تحقیق کنید.یادگیری زبان  تنها منحصر به یادگیری واژگان و گرامر نیست.در واقع یادگیری یک زبان ،برقراری ارتباط با مردمی است که روش های فکری و همچنین گفتاری متفاوتی دارند.

از هر آنچه انجام می دهید لذت ببرید.

یادگیری یک زبان به کار نیاز دارد.اما شما به احتمال زیاد به آن علاقمند خواهید شد و آن را دنبال خواهید کرد اگر خودتان از انجام دادن آن لذت ببرید. بازی کنید،پازل انجام دهید،آواز بخوانید،کتاب های کمدی بخوانید و در مورد اشتباهاتی که می کنید نگران نباشید.اشتباه اغلب اوقات بهترین راه برای یادگیری است.

مترجمان:

ابراهیم خلیل مهرنو موسس سرزمین زبان

سرکار خانم جلال کارشناس زبان و ادبیات انگلیسی

تابلو اعلان تخفیف پکیج شش ماهه ی آموزش زبان انگلیسی

بدون رفتن به کلاس زبان انگلیسی ، انگلیسی تجارت را یاد بگیرید.
بدون رفتن به کلاس زبان انگلیسی ، انگلیسی تجارت را یاد بگیرید.
کانال تلگرام سرزمین زبان :
کانال تلگرام آموزش زبان انگلیسی
آموزش زبان انگلیسی در تلگرام

مشاوران :
-سرکار خانم جلالی مشاور آموزشی سرزمین زبان

ساعت تماس از 10 صبح تا 6 عصر

شماره های تماس با تیم مشاوره ای سرزمین زبان :

09121035797

02144008685

سرزمین زبان ، سرزمینی به وسعت ایران

ما در سرزمین زبان به یادگیری شما جهت می دهیم

موسسه فرهنگی و آموزشی سرزمین زبان مهرنو با شماره ثبت ٢٢۴۶۵

جهت مشاوره رایگان از طرف سرزمین زبان فرم زیر را پر کنید.

لطفا صبر کنید

 

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 دانلود رایگان هفته سرزمین زبان

نکات ضروری گرامر زبان انگلیسی

برای دانلود فرم زیر را تکمیل کنید
دانلود جزوه
close-link