یادگیری زبان انگلیسی به روش سرزمین زبان

یادگیری زبان انگلیسی به روش سرزمین زبان

یادگیری زبان انگلیسی به روش سرزمین زبان

یادگیری زبان انگلیسی در عصر حاضر تا حدّی مورد توجّه ملّت­ ها است و اهمّیّت دارد که هر روزه شاهد روش­ ها و منابع مختلف از سوی مؤسّسات و مراکز آموزشی هستیم. گاه روشی قدیمی با عنوانی تازه و گاه روشی جدید بدون پشتوانه ­ی علمی  و با ادّعای یادگیری تضمینی زبان انگلیسی وارد بازار می ­شود. زبان دوست و زبان آموز هم در آرزوی یادگیری و تسلّط بر زبان انگلیسی بدون کوچک­ ترین مطالعه از این روش ها و منابع استفاده می کند و تنها چیزی که در انتها عایداش می شود، هزینه های گزاف است و حجم زیاد.

نویسنده : ابراهیم خلیل مهرنو موسس سرزمین زبان

یاگیری زبان انگلیسی
یاگیری زبان انگلیسی با سرزمین زبان

لوح های آموزشی و کتاب های کمک آموزشی؛ و زمانی که نتیجه ای نمی گیرد، زبان انگلیسی را هدف طعن و بدگویی خود قرار می دهد. آن را زبانی سخت و دیرفهم، با واژگان و قواعد دشوار و مسبب این بی فرجامی ها می داند. در صورتی که زبان انگلیسی نیز چون زبان فارسی و مانند تمام زبان های دیگر تنها یک زبان است. مجموعه ای از واژگان و عبارات که فقط باید به ذهن سپرده شود؛ آن هم نه با روش های غیر منطقی بلکه از راه و روش اصولی خود. در یک کلام می توان اعلام کرد که تمام زبان های دنیا تنها به یک روش مشخّص قابل یادگیری هستند. چه زبان فارسی، چه انگلیسی، چه چینی، چه پرتغالی و چه هر زبان دیگری در هر کجای دنیا. زبان آموزانِ هر نوع زبانی، ناگزیر از به کارگیری همین یک روش هستند. چرا که تمام روش های دیگر بدون شک و به یقین تیرشان به خطا می رود و به هدف تسلّط بر زبان نمی خورد. اگر زبان آموزی به حکم عقل به این نتیجه رسید، مطمئن باشید که می تواند در کم ترین زمان ممکن به تسلّط قطعی بر زبان انگلیسی برسد. آن روش چیزی نیست جز تکرار مکرّرات، همان روشی که انسان در بدو تولّد خود به صورت غریزی برای یادگیری زبان مادری خود به کار می گیرد. شاید بسیاری از مؤسّسات و منابع آموزشی، هدف خود را آموزش زبان به همین روش، یعنی تکرار مکرّرات و یا روش زبان مادری جلوه دهند؛ اما آن چه که به شکل رسمی به زبان آموزان عرضه می کنند، خلاف ادّعای آن هاست. روش زبان مادری نیازمند محصولی کامل و جامع است. محصولی ناقص، آن هم با نقص های علمی و مهارتی نه تنها دردی از یادگیری زبان آموز دوا نمی کند؛ بلکه ضربات جبران ناپذیری بر روند یادگیری او وارد می کند. روش یادگیری زبان مادری ودیعه ای است الهی که همه ی ما به اندازه ی عمرمان از آن دور افتاده ایم؛ اما وجود این ودیعه و نیرو درون ما مسلّم است. برای استفاده لازم به احیای آن است؛ آن هم به دست اهل فن.

 

سرزمین زبان با علم به تنهاترین و قطعی ترین روش آموزش زبان، اقدام به احیای آن کرد و در جریان این احیا لزوم استفاده از استادان صاحب نظر و صاحب سبک را دستور کار خود قرار داد. حضور استاد ابراهیم خلیل مهرنو و استاد مطرح انگلستان خانم لیلا اسکات در مجموعه ی آموزشی سرزمین زبان گواه این دقّت نظر و حسّاسیت است. استادان به نامی که فارغ از هر گونه حاشیه ای، در صدد هستند تا زبان انگلیسی را تبدیل به دومین زبان مادری ایرانیان کنند. برای دستیابی به این هدف اندوخته های خود را در قالب محصولی به نام “انگلیسی یک بار برای همیشه” جمع آوری کرده و هر آن چه را که یک زبان آموز مبتدی و متوسط زبان انگلیسی برای تسلّط بر آن نیاز دارد در اختیاراش قرار دادند.

انگلیسی یک بار برای همیشه ازلی ترین و ابدی ترین روش آموزش زبان انگلیسی و بیشترین تأکیداش بر تمامی مهارتها به ترتیب شنیدار گفتار خواندن و نوشتن است.

انگلیسی یکبار برای همیشه

انگلیسی یک بار برای همیشه با قاطعیّت اعلام می کند که تنها روش برای تسلّط بر زبانی غیر از زبان مادری، شنیدن است. در جریان این یادگیری زبان آموزان از خواندن قواعد زبان انگلیسی (گرامر) نیز معاف هستند. چراکه زبان آموز، خود، در جریان تقویت مهارت شنیداری به قواعد دست پیدا می کند. در یک کلام زبان آموزان با ساده ترین و در عین حال قطعی ترین روش آموزش زبان انگلیسی بعد از سپری کردن کوتاه ترین زمان ممکن به تسلّط کامل بر زبان انگلیسی می رسند به طوری که زبان انگلیسی را هم چون زبان فارسی بدون کوچک ترین مشکل صحبت می کنند. پس اگر بگوییم که در سرزمین زبان کهن ترین روش آموزش زبان انگلیسی با مدرن ترین و جدیدترین ابزارهای آموزشی تدریس می شود، سخن به گزافه نگفتیم.

 

ارائه ی محصول انگلیسی یک بار برای همیشه پایان کار سرزمین زبان نیست. سرزمین زبان و استادان مطرح اش زبان آموزان خود را با لوح های آموزشی و منابع تنها رها نمی کنند، انگلیسی یک بار برای همیشه زمانی به نتیجه می رسد که با برنامه ریزی مدوّن استفاده شود. این برنامه ریزی نیز به همّت تیم سرزمین زبان در اختیار زبان آموزان قرار می گیرد.

“برنامه ریزی 7 مرحله ای” سرزمین زبان و محصول انگلیسی یک بار برای همیشه برای نخستین بار در ایران انقلابی در روش های آموزشی زبان انگلیسی ایجاد کرده است. هر زبان آموز با توجّه به مقدار آشنایی با زبان انگلیسی در یکی از این 7 مرحله قرار می گیرد و با برنامه ای که سرزمین زبان در اختیاراش قرار می دهد مسیر یادگیری را تا آخرین مرحله طی می کند. لازم به توضیح است که روش استفاده از محصولات سرزمین زبان همراه محصول در اختیار زبان آموزان قرار می گیرد. پس زبان آموزان هیچ گونه نگرانی از روش استفاده ی انگلیسی یک بار برای همیشه و برنامه ریزی نخواهند داشت. اما این دلیل بر این نمی شود که سرزمین زبان بعد از ارائه ی محصول، زبان آموز را به حال خود رها کند. سرزمین زبان، استادان و اعضای آن به حکم تعهّد کاری و آموزشی تا انتهای مسیر یادگیری در کنار زبان آموزان هستند. جلسات مشاوره ی رایگان به صورت تلفنی و حضوری برای رفع اشکالات و مشکلات احتمالی یادگیری نمونه ای از تلاش و تعهّد تیم سرزمین زبان است.

تحصیل در سوئیس

در کنار انگلیسی یک بار برای همیشه و برنامه ریزی 7 مرحله ای، سرزمین زبان از زبان آموزان متقاضی آزمون آیلتس نیز غافل نمانده است. انگلیسی یک بار برای همیشه روشی طبیعی است که سرزمین زبان تنها به احیای آن پرداخت. اما آزمون آیلتس مجموعه ای از مهارت ها و تکنیک ها را می طلبد که باید در زبان آموز تقویت شود. مهارت ها و تکنیک هایی که تنها از دست استادان کارکشته ی زبان انگایسی برمی آید. چرا که اگر غیر این باشد نه تنها نتیجه ی مثبتی از کار حاصل نمی شود بلکه شالوده ی فکری _ آموزشی زبان آموز فرو می پاشد. به همین منظور سرزمین زبان اقدام به ارائه ی بسته های آموزشی آیلتس کرده است و تمام تکنیک ها و مهارت های آزمون آیلتس را با امید به موفّیّت صد در صد در اختیار متقاضیان شرکت در آن قرار داده است.

 

اگر بتوانید چیزی را تصوّر کنید حتماً می توانید آن را انجام دهید. ژول ورن سفر به فضا را با اعتقاد قلبی خود به این که روزی فرا خواهد رسید که بشر به فضا سفر کند، نوشت. شاید اطرافیانش و کسانی که داستان او را خواندند، آن را تنها یک تخیّل و رؤیاپردازی اغراق آمیز دانستند، اما او ایمان داشت که این اتّفاق خواهد افتاد. امروزه سفر به فضا یکی از طبیعی ترین اتّفاقات بشری است. رویای یادگیری زبان انگلیسی نه به بزرگی رویای سفر به فضا که حتی یک هزارم آن هم نیست. بیایید آن را برای خود تبدیل به رویای دور از دسترس نکنیم. اگر ذهن و قدرت ذهنی بشر می تواند رویای سفر به فضا و یا سفر در زیر آب را محقّق کند، یادگیری زبان انگلیسی دیگر برایش کاری ندارد. تنها باور کنبم که:

 

به هر کاری که اراده کنیم تواناییم، اگر آن گونه که سزاوار است پیگیر باشیم

کانال تلگرام سرزمین زبان :

کانال تلگرام آموزش زبان انگلیسی
آموزش زبان انگلیسی در تلگرام

از ساعت 10 صبح تا 6 بعد از ظهر مشاوران سرزمین زبان آماده ی پاسخگویی به شما زبان آموزان می باشند.

شماره های تماس با تیم مشاوره ای سرزمین زبان :

09121035797

02144008685

سرزمین زبان ، سرزمینی به وسعت ایران

ما در سرزمین زبان به یادگیری شما جهت می دهیم

موسسه سرزمین زبان مهرنو تحت شماره 22465و شناسه ملی 10320891155 در اداره ثبت شرکت ها به ثبت رسیده است.

سرزمین زبان برگزار کننده بیش از ٢٠٠ برنامه موفق در شبکه های سه سیما ، رادیو جوان ، رادیو اقتصاد ، رادیو فرهنگ صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران با موضوع آموزش زبان انگلیسی

جهت مشاوره رایگان از طرف سرزمین زبان فرم زیر را پر کنید.

لطفا صبر کنید

مطالب مرتبط

3 نظر

 1. امیر

  سلام خدمت. موسسه محترم سرزمین زبان
  من بسته مبتدی را تهیه کردم ولی برنامه ریزی رو نخریدم میخواستم بدونم چیکار باید بکنم

  پاسخ
  1. admin

   سلام و درود بر شما دوست گرامى
   از شما به خاطر انتخاب سرزمین زبان براى یادگیرى زبان انگلیسى بى نهایت سپاسگزارم
   پیشنهاد می کنیم با بخش فروش سرزمین زبان تماس بگیرید و حتما پکیج برنامه ریزی را هم تهیه کنید و برای استفاده از انگلیسی یک بار برای همیشه کافی است در روز فقط به یک درس گوش دهید و لطفا هر درس را ٣ بار تکرار کنید
   دقت کنید که در بسته انگلیسی یک بار برای همیشه سرزمین زبان درسها سطح به سطح سخت تَر می شوند و شما برای تقویت پایه زبان انگلیسی خود باید صبور باشید و همه درسها را تمرین کنید
   موفق و پیروز باشید

   پاسخ
 2. pedram

  سلام از شما بخاطر این مجموعه ارزشمند تشکر میکنم
  سالها بود که از موسسات مختلف گرفته تا نرم افزار های گوناگون تقریبا هیچ نتیجه ای نمی گرفتم تا اینکه از این مجموعه ارزشمند استفاده کردم نتایجش باورنکردنی بود الان میتونم به راحتی مکالمه کنم و فیلم و سریال ها رو متوجه بشم
  خدا خیرتون بده
  پدرام از سنندج

  پاسخ

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 دانلود رایگان هفته سرزمین زبان

نکات ضروری گرامر زبان انگلیسی

برای دانلود فرم زیر را تکمیل کنید
دانلود جزوه
close-link