یادگیری زبان انگلیسی فقط در سه ماه

یادگیری زبان انگلیسی فقط در سه ماه

یادگیری سریع زبان انگلیسی فقط و فقط در سه ماه

سه کلید اساسی یادگیری سریع انگلیسی:

علاقه مندی

اطلاعات ورودی

تلاش فوق العاده

چگونه شما می توانید انگلیسی را خیلی سریع یاد بگیرید؟

هر هفته،من ایمیل های زیادی درباره این موضوع دریافت می کنم.به طور معمول محتوای ایمیل ها این است که افراد می خواهند بدانند چگونه می توانند در عرض 2 یا 3 ماه انگلیسی را کاملا مسلط و روان صحبت کنند.معمولا آن ها عجله دارند چرا که به زودی آن ها یک امتحان یا مصاحبه مهمی دارند.

انگلیسی فقط در سه ماه
یادگیری زبان انگلیسی

البته این اصلا خوب نیست که شما دقیقا 2 ماه قبل مصاحبه تان درباره این موضوع فکر کنید.

اما هنوز،این یک سوال جالب است که آیا امکان دارد خیلی سریع انگلیسی را یاد گرفت؟آیا امکان دارد پیشرفت زیادی در عرض 2 یا 3 ماه داشته باشیم؟

اما البته،پیشرفت گسترده نیاز به تلاش فوق العاده و گسترده ای دارد.

خب،چطور شما می توانید این کار را انجام دهید؟چطور شما می توانید خیلی سریع پیشرفت کنید؟من چه راهکارهایی برای این هدف پیشنهاد می کنم؟

علاقه مندی

اولین و مهمترین چیزی که شما نیاز دارید تا به این هدف دست یابید هیجان و شورو شوق باورنکردنی است.شما باید قدرت هیجانی غیر قابل باوری داشته باشید تا خیلی سریع یاد بگیرید.چرا؟شما باید 8 الی 14 ساعت در روز انگلیسی بخوانید وشما باید برای هر ساعت آن هوشیار،علاقه مند و پرانرژی باشید.

برای بهبود سرعت پیشرویتان، شما باید به خودتان هیجان تزریق کنید.یادگیری زبان انگلیسی، باید تمام فکر وذهن شما را پر کند.شما باید عاشق وفوق العاده مشتاق به یادگیری زبان انگلیسی باشید.یادتان باشد علاقه 80درصد موفقیت است.و روش تنها 20درصد آن راتشکیل می دهد.

برای این که این شور وشوق و هیجان در شما ایجاد شود.شما نیاز به دلایل بسیارقانع کننده ای برای یادگیری زبان انگلیسی دارید.این که فقط امتحانتان را خوب بدهید این دلیل به اندازه کافی قوی نیست.گرفتن یک شغل جدید هم به اندازه کافی قوی نیست.شما باید دلایل بزرگ تر و مهمتری برای انجام این کار داشته باشید.

همه ی مزایای باورنکردنی ای را تصور کنید که به عنوان یک گوینده مسلط به زبان انگلیسی خواهید داشت تصور کنید زندگیتان در 5 سال آینده نسبت به الان چقدر تفاوت خواهد کرد.10 سال از هم اکنون.20 سال از هم اکنون.

اگر شما با پول با انگیزه می شوید یا به عبارتی دیگر انگیزه شما قوی می شود.تصور کنید که چطور انگلیسی،شما را به طور شگفت آوری پول دار خواهد ساخت.خانه رویایی تان،ماشین رویایی تان و زندگی رویایی تان را تصور کنید.

اگر عشق انگیزه شما را تحریک می کند.تصورکنید که چطور انگلیسی به شما کمک خواهد کرد که افراد باورنکردنی ای را از کشورهای دیگر ملاقات کنید.قرار ملاقات هایی را که با افراد خوشتیپ و زیبا خواهید داشت را تصور کنید.عشق و شورو شوق باور نکردنی.این برای شما امکان پذیر است به این دلیل که،شما یک شخص مسلط به زبان انگلیسی هستید.

آموزش زبان انگلیسی

تصور کنید که اگر نتوانید مسلط به زبان انگلیسی صحبت کنید اتفاقات ناخوشایندی را تجربه خواهید کرد و این اتفاقات ناخوشایند و صد البته وحشتناک را در ذهنتان بزرگ کنید تا انگیزه تان قوی تر شود.چه شغل هایی را از دست خواهید داد! چه افرادی را هرگز ملاقات نخواهید کرد!چه زندگی ناخوشایند و بدی خواهید داشت اگر شما  نتوانید به زبان انگلیسی صحبت  کنید.

دلایلتان را بزرگ تر کنید.

دلایل بزرگ تر= شورو شوق بیشتر

شور وشوق بیشتر=موفقیت بیشتر

اولین کلید و مهترین کلید،شور و شوق و هیجان است. شورو شوقتان را قوی تر کنید.غرق در زبان انگلیسی شوید!

 اطلاعات ورودی

دومین کلید یادگیری سریع انگلیسی و افزایش ساعات مطالعه ،تمرکز بر روی ورودی انگلیسی یا همان اطلاعاتی است که شما برای یادگیری انگلیسی به ذهنتان وارد می کنید می باشد.زمانتان را برای یادگیری گرامر و واژگان هدر ندهید.سعی نکنید به هزار زحمت به زبان انگلیسی صحبت کنید در واقع با این کار بیش تر زمانتان را هدر خواهی داد.

شما باید تمام وقتتان را صرف گوش کردن(Listening)و خواندن(Reading) کنید.این سریع ترین و کارآمدترین روشی است که شما می توانید توسط آن به زبان انگلیسی مسلط شوید و کاملا روان به انگلیسی صحبت کنید.

آی پاد خودتان را با خودتان همه جا ببرید .همیشه یک کتاب با خودتان داشته باشید.

به طور ویژه در بخش شنیداری،شما باید بیشتر به درس های داستان کو تاه و مقاله های صوتی گوش دهید.همچنین شما می توانید از محصولات صوتی سرزمین زبان با تدریس خانم اسکات از کشور انگلستان استفاده کنید که سهم بسزایی در پیشرفت حداکثری شما خواهد داشت.

شما باید رمان های انگلیسی آسان تری بخوانید در ابتدا با رمان هایی شروع کنید که برای بچه ها نوشته شده است.مطلقا زمانتان را با خواندن کتاب های درسی هدرندهید.

آموزش گرامر زبان انگلیسی فقط در 30 روز

تلاش فوق العاده

در2 الی 3 ماه ،مسلط شدن به زبان انگلیسی نیازمند تلاش فوق العاده ای است.به عبارت دیگر باید روزانه 8 الی 14 ساعت بخوانید و بشنوید.شما باید به طور مداوم انگلیسی بخوانید.

در حقیقت من متناوبا دو توصیه و فعالیت به شما پیشنهاد می کنم.یک ساعت به انگلیسی گوش دهید.سپس به مدت یک ساعت انگلیسی بخوانید.سپس دوباره یک ساعت انگلیسی گوش دهید و یک ساعت دیگررمان بخوانید.

اگر شما واقعا تمرکزتان بر این است که خیلی خوب انگلیسی صحبت کنید. سعی کنید بیشتر بشنوید .اما نگران نباشید .خواندن هم به توانایی صحبت کردنتان کمک خواهد کرد.

همین.این روش ساده من، برای تسلط بسیار سریع به زبان انگلیسی است.

البته خیلی از افراد نیاز ندارند به سرعت پیشرفت کنند.برای بیشتر افراد،2ساعت در روز تمرین شنیدن و خواندن کافی است.

اما اگر شما نیاز دارید یا می خواهید به سرعت پیشرفت کنید این برنامه را دنبال کنید.

موفق باشید

فایل صوتی این مقاله را میتوانید به صورت آنلاین گوش دهید 

آموزش زبان انگلیسی در تلگرام

مشاوران ما:

– سرکار خانم راد مشاور و کارشناس فروش

– سرکار خانم فیضی مشاور و کارشناس فروش

– ابراهیم خلیل مهرنو موسس و مشاور آموزشی سرزمین زبان

ساعت تماس از 10 صبح تا 10 شب

شماره های تماس با تیم مشاوره ای سرزمین زبان :

09121035797
02144961935
02144961936
02144008685
سامانه پیامک :

30004033

سرزمین زبان ، سرزمینی به وسعت ایران

 

موسسه فرهنگی و آموزشی سرزمین زبان مهرنو با شماره ثبت ٢٢۴۶۵

جهت مشاوره رایگان از طرف سرزمین زبان فرم زیر را پر کنید.

لطفا صبر کنید

 

 

 

 

 

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 دانلود رایگان هفته سرزمین زبان

نکات ضروری گرامر زبان انگلیسی

برای دانلود فرم زیر را تکمیل کنید
دانلود جزوه
close-link