کالج های آمادگی ورود به دانشگاه در آمریکا

کالج های آمادگی ورود به دانشگاه در آمریکا

کالج های آمادگی ورود به دانشگاه در آمریکا

دوره ی کالج های آمادگی ورود به دانشگاه در آمریکا که از سوی دانشگاه کینگز پسویز Kings Pathways برگزار می شود، برای کسانی مناسب است که قصد دارند مهارت خود را در زبان انگلیسی و دیگر مهارت های تحصیلی افزایش دهند تا بتوانند تحصیلات دوره کارشناسی یا کارشناسی ارشد را در کشور آمریکا آغاز کنند.

کالج های آمادگی ورود به دانشگاه در آمریکا
کالج های آمادگی ورود به دانشگاه در آمریکا

خیلی از عزیزان مایلند بدانند که آیا امکان تحصیل در کالج های تحت نظر دانشگاه در امریکا می باشد یا خیر؟ در صورت امکان تحصیل در این کالج ها آیا مدرک آیلتس تا تافل لازم است؟ در صورت مناسب بودن این دوره ها درامریکا شانس ویزا چقدر میباشد و هزینه های تحصیل در این دوره ها درامریکا چقدر میباشد؟

ما در این وب سایت به بعضی سوالات شما پاسخ داده ایم و کالج ها و موسسات قبل از دانشگاه  در امریکا را گاها به شما معرفی مینماییم. لطفا دقت کنید که دوره های پیش از دانشگاه در امریکا دور ه های خاصی میباشد که شما برای ورود به دانشگاه میگذرانید و دیگر پس از این دوره ها نیاز به مدرک GRE  نخواهید  داشت.

مکان برگزاری این دوره ها در آمریکا، دو شهر بوستون در ایالت ماساچوست و شهر لس آنجلس در دانشگاه لوس آنجلس است.

هزینه تحصیل در این دوره، به حدود 6 هزار تا 7 هزار دلار در هر ترم می رسد و ترم های آن در ماه های ژانویه، آوریل، ژوئن و سپتامبر آغاز می شود. هر دوره ممکن است شامل یک، دو یا سه ترم آموزشی باشد.

در هر هفته، 30 تا 37 درس آموزش داده می شود که 25 تا 28 ساعت طول می کشد. افزون بر این ممکن است 12 تا 15 ساعت آموزش خصوصی نیز در هر هفته ارائه شود.

حداکثر دانشجویان حاضر در هر کلاس، 15 نفر هستند و حداقل سن لازم برای ورود به این دوره ها، 16 سال است. برای ثبت نام در دوره های یک ترمه، متقاضی باید نمره تافل اینترنتی 60، برای دوره های دو ترمه باید نمره تافل اینترنتی 50 و برای دوره های سه ترمه باید نمره تافل اینترنتی 35 داشته باشد.

اگر نمره تافل اینترنتی متقاضی کمتر از 35 باشد، می تواند پیش از شرکت در دوره آمادگی برای دانشگاه، در دوره فشرده آموزش زبان شرکت کند.

کالج های آمادگی ورود به دانشگاه در آمریکا
کالج های آمادگی ورود به دانشگاه در آمریکا

در پایان دوره آمادگی دانشگاه در دانشگاه کینگز پسویز، دانشجو می تواند تحصیلات خود را در یکی از دانشگاه های طرف قرارداد دانشگاه کینگز پسویز در آمریکا ادامه دهد. دانشگاه مونتانا، دانشگاه ایالتی واشینگتن، دانشگاه ایالتی نیویورک و دانشگاه وسترن میشیگان، از جمله دانشگاه های طرف قرارداد با دانشگاه کینگز پسویز هستند.

کانال تلگرام سرزمین زبان :

کانال تلگرام آموزش زبان انگلیسی
آموزش زبان انگلیسی در تلگرام

برای گوش دادن به آموزش های صوتی سرزمین زبان به صورت رایگان به بخش رادیو اینترنتی سرزمین زبان مراجعه کنید.

اگر در  یادگیری زبان انگلیسی تنبلی می کنید و یا هرچه تلاش می کنید نتیجه ای حاصل نمی شود و حتی اگر برای یادگیری زبان انگلیسی با دیگران مشورت می کنید و جواب آن ها به شما جوابی گنگ است پیشنهاد ما خواندن مقالات مشاوره ای و برنامه ریزی سرزمین زبان می باشد.

از ساعت 10 صبح تا 6 بعد از ظهر مشاوران سرزمین زبان آماده ی پاسخگویی به شما زبان آموزان می باشند.

شماره های تماس با تیم مشاوره ای سرزمین زبان :

09121035797

02144008685

سرزمین زبان ، سرزمینی به وسعت ایران

ما در سرزمین زبان به یادگیری شما جهت می دهیم

موسسه سرزمین زبان مهرنو تحت شماره 22465و شناسه ملی 10320891155 در اداره ثبت شرکت ها به ثبت رسیده است.

سرزمین زبان برگزار کننده بیش از ٢٠٠ برنامه موفق در شبکه های سه سیما ، رادیو جوان ، رادیو اقتصاد ، رادیو فرهنگ صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران با موضوع آموزش زبان انگلیسی

جهت مشاوره رایگان از طرف سرزمین زبان فرم زیر را پر کنید.

لطفا صبر کنید

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 دانلود رایگان هفته سرزمین زبان

نکات ضروری گرامر زبان انگلیسی

برای دانلود فرم زیر را تکمیل کنید
دانلود جزوه
close-link