کار در کشور انگلستان

کار در کشور انگلستان

کار در کشور انگلستان

اشخاصی که در انگلستان یک دوره تحصیلی را گذرانده باشند ، بسیار ساده تر از متقاضیان خارج از کشور انگلستان می توانند برای یافتن کار و اخذ ویزای کار در کشور انگلستان اقدام کنند . شما میتوانید پس از اخذ پذیرش تحصیلی در دانشگاه های انگلستان و حضوردر این کشور ، بعد از گذراندن مدت تحصیل با پیدا کردن کار، نوع ویزای خود را به ویزای کاری تغییر دهید و بعد از مدتی ، اقامت دائم خود را از کشور انگلستان اخذ نمایید .

اشخاص بسیاری هستند که علاقمند به یافتن کار در کشور انگلستان دارند تا از این راه بتوانند جهت اخذ اقامت این کشور اقدام نمایند لیکن باید در نظر داشته باشید در اخذ ویزای کار انگلستان دارای شرایط خاصی می باشد که در ذیل به تفصیل در این مورد توضیح داده می شود :

اخذ ویزای کار درکشور انگلستان دارای مراحل گوناگونی است :

مرحله اول جهت اخذ ویزای کار بدین صورت است که فرد متقاضی درکشور انگلستان از یک فرد واجد شرایط که دارای شرکت معتبر در انگلستان است دعوت نامه کاری دریافت نماید . خوب است بدانید که این شخص نیز باید شرایط لازم را جهت ارائه دعوت نامه کاری داشته باشد .

مرحله دوم ، شخص یابنده کار پس از دریافت دعوت نامه کاری باید در آگهی پذیرفته شود ؛ این آگهی باید در دو مرحله صورت گیرد ، بدین صورت که ظرف ۳ ماه در داخل کشور  و سپس ۳ ماه  در سراسر اتحادیه اروپا  آگهی شود و در صورتی که شخص مورد نظر پیدا نشود شرکت مربوطه می تواند از ایران و یا کشور های دیگر نیروی کار بگیرد شخص پذیرفته شده در آگهی  می تواند برای اخذ ویزای کار انگلستان اقدام نماید .

شایان ذکراست که پیدا کردن کار فرما در اروپا دارای شرایط خاصی می باشدکه درادامه مطالب به طور کامل بررسی خواهیم کرد .

کارفرما پس از آگهی کردن شغل مربوطه ، باید برای استخدام شخص متقاضی، حقوقی را در نظر  بگیرد . این حقوق ماهانه باید در برگیرنده ی کل هزینه های شخص و خانواده وی باشد . این نکته را در نظر داشته باشید که این حقوق پس از کسر هزینه مالیات محاسبه می گردد که آیا برای مخارج شخص مهاجرت کننده کفایت میکند یا خیر .

چنانچه گفته شد ، اخذ ویزای کار در کشور  انگلستان امری کاملاً حقوقی است و لازم است که مراحل قانونی و حقوقی آن سپری گردد . به عبارت دیگر شخص کارفرما در کشور انگلستان باید بتواند اسپانسر شخص یابنده کار شود . پس بدیهی است که اقدام برای ویزای کار بدون داشتن اسپانسر کار راحتی نیست. افراد بسیاری هستند که ادعا می کنند که قادرند در مدت زمانی کوتاه ، برای شما ویزای کار اخذ کنند ، در حالیکه این افراد از میل زیاد اشخاص در رابطه با کار درکشور انگلستان سوء استفاده  میکنند  . بسیاری از این دفاتر مهاجرتی در کشور ما ، دارای مشاورینی هستند که نه تنها با درس حقوق بین الملل خصوصی آشنایی ندارند ، بلکه تا کنون پا از ایران بیرون نگذارده اند ! خاطر نشان می کنیم که اخذ دعوتنامه کاری امری ساده نیست تا چند فرد بی سواد و بی تجربه بتوانند در این زمینه به شما مطلب بیاموزند.

 

 

محصول جدید سرزمین زبان با نام پکیج شش ماهه ی زبان انگلیسی

یادگیری زبان انگلیسی
آموزش زبان انگلیسی

کانال تلگرام سرزمین زبان :

کانال تلگرام آموزش زبان انگلیسی
آموزش زبان انگلیسی در تلگرام

برای گوش دادن به آموزش های صوتی سرزمین زبان به صورت رایگان به بخش رادیو اینترنتی سرزمین زبان مراجعه کنید.

اگر در  یادگیری زبان انگلیسی تنبلی می کنید و یا هرچه تلاش می کنید نتیجه ای حاصل نمی شود و حتی اگر برای یادگیری زبان انگلیسی با دیگران مشورت می کنید و جواب آن ها به شما جوابی گنگ است پیشنهاد ما خواندن مقالات مشاوره ای و برنامه ریزی سرزمین زبان می باشد.

از ساعت 10 صبح تا 6 بعد از ظهر مشاوران سرزمین زبان آماده ی پاسخگویی به سوالات مهاجرتی شما می باشند.

شماره های تماس با تیم مشاوره ای سرزمین زبان :

09121035797

02144008685

سرزمین زبان ، سرزمینی به وسعت ایران

ما در سرزمین زبان به یادگیری شما جهت می دهیم

موسسه سرزمین زبان مهرنو تحت شماره 22465و شناسه ملی 10320891155 در اداره ثبت شرکت ها به ثبت رسیده است.

سرزمین زبان برگزار کننده بیش از ٢٠٠ برنامه موفق در شبکه های سه سیما ، رادیو جوان ، رادیو اقتصاد ، رادیو فرهنگ صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران با موضوع آموزش زبان انگلیسی

جهت مشاوره رایگان از طرف سرزمین زبان فرم زیر را پر کنید.

لطفا صبر کنید

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 دانلود رایگان هفته سرزمین زبان

نکات ضروری گرامر زبان انگلیسی

برای دانلود فرم زیر را تکمیل کنید
دانلود جزوه
close-link