کار در سنگاپور

کار در سنگاپور

کار در سنگاپور

موسس سرزمین زبان ،جناب آقای ابراهیم خلیل مهرنو سعی دارد تا با انتقال مطالب نوشته به شما کمک کرده تا با تاثیر گذاری در این امر،راهگشای شما عزیزان در رسیدن به اهداف زبانی خود در کوتاهترین مدت باشید. امیداست با نظرات ارزشمند خود وازسوی دیگر قدردانی ازخدمات رایگانی که در اختیار شما گذاشته می شود،ما را در این امر همراهی کنید.
سخن ابراهیم خلیل مهرنو  مؤسس سرزمین زبان :
درد بزرگ ما در این مملکت نگرش ماست ! کسی نگرش را به ما آموزش نداده است.  یک مسئله پیچیده جوابش لزوما پیچیده نیست. بیایید نگاه ساده داشته باشیم به موضوعات.
بیایید دست معلمی را ببوسیم که پاسخ سوْال ما را نمی دهد بلکه ما را به چالش می کشاند تا بهتر یاد بگیریم. (دوست همیشگی شما مهرنو )
سرزمین زبان برگزار کننده بیش از ٢٠٠ برنامه موفق در شبکه های سه سیما ، رادیو جوان ، رادیو اقتصاد ، رادیو فرهنگ صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران با موضوع آموزش زبان انگلیسی

بنابراین اگر عنایت فرمودید اخذ ویزای کار در کشور سنگاپور عملی است حقوقی و باید مراحل قانونی و حقوقی آن طی گردد.  اصولا باید کارفرما این مجوز را داشته باشد که برای کارگر متقاضی تقاضای ویزای کارنماید. در حقیقت فرد کارفرما در کشور باید بتواند اسپانسر فرد متقاضی شود ( sponsor )  .  به طور کلی اقدام برای ویزای کار بدون داشتن اسپانسر کار آسانی نیست. اشخاص کلاهبرداری هستند و ادعا دارندکه میتوانند در زمان کوتاه برای اخذ ویزای کار شما اقدام کنند ،اینها از استقبال زیاد افراد در باب کار در کشور سنگاپور استفاده مینمایند و این حرفها را میگویند، شما می توانید ابتدا از فرد سوال کرده تا به امروز از کشور خارج شده که حال بخواهد کار شما را انجام دهد ! باور کنید که بسیاری از دفاتر مهاجرتی در کشورما دارای مشاورینی هستند که نه تنها با درس حقوق بین الملل خصوصی آشنایی ندارند ، بلکه تا کنون پا از ایران فراتر نگذاشته اند . یکی از همین دفاتر کلاهبردار توسط فردی مدیریت میشد که با سن ۲۴ سال و حتی یک مرتبه هم تجربه سفر آسیایی را هم نداشته اما این فرد به مردم وعده دریافت دعوت نامه کاری می داد!  به خاطر داشته باشید اخذ دعوتنامه کاری عملی آسان نیست که چند فرد بی سواد و بی تجربه در آن به شما مطلب بیاموزند.

چنانچه تمایل دارید که از این روش اقدام کنید ، کل فرآیند اخذ ویزای کار بین ۲ تا ۹ ماه به طول می انجامد که فرد متقاضی میتواند بعد از چند سال ( معمولا ۲ تا ۵ سال) تقاضای اقامت دائم کند و با قوانین کنونی این امر به آسانی مقدور می باشد.

در رابطه با کشور سنگاپور و کار در آن سوالات زیادی از ما پرسیده می شود . ما نیز تلاش می کنیم با توضیحاتی که به مشاورین داده ایم حتی الامکان این شبهات را رفع کنیم و شما میتوانید چگونگی  کار درسنگاپور را از ما سوال بپرسید و ما با کمال میل پاسخ می دهیم ، البته اگر بضاعت علمی یاری کند. تنها نکته ای که در نهایت جهت اخذ و یافتن کار در سنگاپور به نظر می رسد این است که هرچند فرآیند اخذ ویزای کار در سنگاپوراندکی سخت می باشد اما راههایی برای وصول و تسهیل کردن آن خواهیم داشت.

یکی از طرقی که وجود دارد تا  شما بتوانید در کشورسنگاپور کار فرما را پیدا کرده و به طور قانونی در آن کشور مشغول به کار شوید ؛ این است که به عنوان دانشجو واردکشور سنگاپور شوید و این نکته مهم است که در طول زمان تحصیل اجازه کار به صوت پاره وقت دارید و شما می توانید به محض این که شغلی آگهی شد ؛ جهت  درخواست آن اقدام نمایید و یا صبر کنید که وقتی فارغ التحصیل شدید از کارفرما در کشور سنگاپور درخواست کار نمایید ، این روش از جمله راههای  بسیار خوب می باشد زیرا پس از ورود به کشور سنگاپور، به این دلیل که  شخص متقاضی به عنوان دانشجو وارد کشور شده است مهلت دارد تا شغل مورد نظر خود را بیابد و آن را  تا زمان اتمام تحصیلات خود ادامه دهد و زمانی که بتواند از طریق این شغل اقامت کاری اخذ نموده و پس از پرداخت مالیات به مدت ۳تا۴ سال برای  اخذ اقامت دائم اقدام نماید .در نهایت راههای دیگری نیز برای ورود به کشورسنگاپورنیز وجود دارد که در این مقاله مختصر نمی گنجد.

(صفحه ی رسمی سرزمین زبان را در اینستاگرام دنبال کنید)

http://www.Instagram.com/Sarzaminezaban

( موسسه فرهنگی و آموزشی سرزمین زبان مهرنو ارائه دهنده خدمات آموزش زبان انگلیسی و برنامه ریزی فردی از سطح پایه تا آیلتس با تدریس اساتید مطرح انگلستان و تهران یادگیری انگلیسی شما را تضمین می کند
جهت اطلاعات بیشتر به لینک زیر مراجعه نمایید
رادیو اینترنتی سرزمین زبان )

در دهه ی اخیر مهارتهای انگلیسی یک اصل ناگریز است چرا که زبان انگلیسی ،زبان دنیاست و همه ی ما باید با آن جلو برویم . اگر از آن دسته افرادی هستید که زبان را جزو کارهای روزمره خود قرار نداده اید بلکه هرزگاهی وقت خود را به آن اختصاص می دهید. باید بگویم در ارتباط برقرار کردن با دنیای بیرون دچار مشکل می شوید ،و در روند یادگیری هم افت می کنید. شما نیاز به وقف کردن زمان دارید و خبرخوب ما در سرزمین زبان این است که با  گردآوری آنها توسط آقای ابراهیم خلیل مهرنو ،این فرصت را به شما می دهیم

 

لطفا جهت ورود به هر بخش کلیک کنید:

آموزش تصویری سرزمین زبان

رادیو اینترنتی سرزمین زبان

محصولات آموزشی سرزمین زبان

و جهت مشاوره رایگان حتما با ما تماس بگیرید

-سرکار خانم موسوی مشاور و کارشناس فروش

– سرکار خانم راد مشاور و کارشناس فروش

– سرکار خانم فیضی مشاور و کارشناس فروش

-سرکار خانم مهرنو مشاور و کارشناس فروش

 – ابراهیم خلیل مهرنو موسس و مشاور آموزشی سرزمین زبان

ساعت تماس از 10 صبح تا 10 شب

شماره های تماس با تیم مشاوره ای سرزمین زبان :

09121035797

09128382836

09128382837

02144961935

02144961936

09128299196

09128299197

09128299198

سامانه پیامک :

30004033

سرزمین زبان ، سرزمینی به وسعت ایران

این مطلب توسط سرزمین زبان برای اولین بار ارائه می شود هرگونه کپی برداری از آن پیگرد قانونی و جدی دارد ! موسسه فرهنگی و آموزشی سرزمین زبان مهرنو با شماره ثبت ٢٢۴۶۵

لطفا صبر کنید

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 دانلود رایگان هفته سرزمین زبان

نکات ضروری گرامر زبان انگلیسی

برای دانلود فرم زیر را تکمیل کنید
دانلود جزوه
close-link