کار در استرالیا

کار در استرالیا

کار در استرالیا

موسس سرزمین زبان ،جناب آقای ابراهیم خلیل مهرنو سعی دارد تا با انتقال مطالب نوشته به شما کمک کرده تا با تاثیر گذاری در این امر،راهگشای شما عزیزان در رسیدن به اهداف زبانی خود در کوتاهترین مدت باشید. امیداست با نظرات ارزشمند خود وازسوی دیگر قدردانی ازخدمات رایگانی که در اختیار شما گذاشته می شود،ما را در این امر همراهی کنید.

سخن ابراهیم خلیل مهرنو مؤسس سرزمین زبان :
درد بزرگ ما در این مملکت نگرش ماست ! کسی نگرش را به ما آموزش نداده است.
یک مسئله پیچیده جوابش لزوما پیچیده نیست. بیایید نگاه ساده داشته باشیم به موضوعات.
بیایید دست معلمی را ببوسیم که پاسخ سوْال ما را نمی دهد بلکه ما را به چالش می کشاند تا بهتر یاد بگیریم. (دوست همیشگی شما مهرنو )

سرزمین زبان برگزار کننده بیش از ٢٠٠ برنامه موفق در شبکه های سه سیما ، رادیو جوان ، رادیو اقتصاد ، رادیو فرهنگ صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران با موضوع آموزش زبان انگلیسی

(صفحه ی رسمی سرزمین زبان را در اینستاگرام دنبال کنید)

http://www.Instagram.com/Sarzaminezaban

 

ویزا های کاری و تخصصی در استرالیا را می توان به دو نوع متفاوت تقسیم بندی نمود . این دو گروه شامل ویزای دائمی و ویزای موقت می شوند . ویزا های کاری دائمی خود نیز به دو نوع ویزای تخصصی مستقل و ویزای تخصصی منتخب برای یک فرد ماهر و متخصص تقسیم بندی و ارائه می شوند . ویزای تخصصی مستقل یا همان بخش 189 توسط یک فرد از اتباع خارجی غیر از استرالیا بدون نیاز به اسپانسر قابل اقدام و درخواست است و افراد متخصص و متقاضی کار می بایست مدارک خود را برای ارزیابی و بازنگری ارسال کنند که البته مدارک قابل ارزیابی باید از نظر امتیاز بندی مشخص شده ی دولت استرالیا، امتیاز استاندارد لازمه را کسب نمایند . این امتیاز حداقل برای حائز شرایط بررسی بودن شصت امتیاز می باشد .

افرادی که مدارکشان بالای 60 امتیاز را به خود اختصاص می دهند بعد از ارزشیابی یک کد مخصوص دریافت نموده که نشان خواهد داد این افراد صلاحیت انتخاب و درخواست چه رشته ای را برای کار در آن زمینه دارند .

در مرحله ی بعد تمامی مدارک به مرکزی ارسال خواهد شد که تمامی افراد متقاضی کار در آن بر اساس امتیاز بندی های مدارک خود با هم به رقابت خواهند پرداخت . در صورت تأیید مدارک در این مرحله از پروسه ی ویزای کاری فرد باید یک سری از معاینات پزشکی را پشت سر گذاشته و از نظر سلامت جسمی و روانی توسط پزشک معتمد سفارت استرالیا مورد تأیید قرار گیرد تا در نهایت قادر به اخذ ویزا باشد .

ویزای تخصصی منتخب برای متخصصان و افراد ماهر نیز ویزای بخش 190 را شامل می شود که در این نوع ویزا نیز افراد بعد از ارزشیابی مدارکشان باید حداقل امتیاز 60 را کسب نموده باشند . در کنار این شروط امتیاز بندی، در این نوع از ویزا می بایست یک ارگان یا اداره یا شرکت دولتی در یکی از ایالت های کشور استرالیا اسپانسر فرد جویای شغل شده باشد .

در این نوع ویزای 190، می بایست فرد متقاضی کار به مدت حداقل دو سال نزد اسپانسر دولتی خود مشغول به کار باشد و در صورتی که در این مدت یک سال را به طور تمام وقت اشتغال داشته باشد می تواند اقامت دائم خود را دریافت نماید .

دومین گروه از ویزاهای کاری و تخصصی در استرالیا که در ابتدا به اخذ ویزای موقت می انجامد، ویزای بخش 489 یا همان ویزای اسپانسر منطقه ای می باشد . مجددأ در این نوع از ویزا مدارکی که امتیاز بالای 60 را دریافت کرده باشند قابلیت ارزشیابی و بازرسی را خواهند داشت و علاوه بر آن افراد باید دارای یک اسپانسر دولتی همانند ادارات شرکت ها یا کارگاه های دولتی در یکی از ایالت های استرالیا باشند . این نوع از ویزا معمولا چهار ساله است و متقاضیان در مکان ها و جایگاه ها ی از قبل مشخص و تعیین شده و محدودی مشغول به کار خواهند بود و از مدت ویزای چهار ساله، آنها متعهد به انجام کار به مدت حداقل دو سال در موقعیت کاری مشخص شده توسط دولت هستند، که البته از این دو سال نیز حداقل یک سال می بایست به صورت تمام وقت مشغول به کار باشند .

سیستم های امتیاز بندی بر اساس شرایط افراد به موارد خاصی اختصاص داده می شود از جمله سن افراد و مدرک زبان انگلیسی متقاضیان و سوابق کاری افراد جویای کار و مدارک تحصیلی این افراد و همچنین امتیازاتی که به مهارت های افراد همراه با شخص اصلی متقاضی ویزای تخصص و مهارت، تعلق می گیرد . البته داشتن اسپانسر از هر کدام از ایالت های استرالیا نیز در انواع تایپ های ویزای 190 و 489 نیز دارای امتیاز جداگانه می باشد .

حدود امتیازات برای سن افراد از 15 امتیاز تا نهایتأ 30 امتیاز متغیر است، همچنین امتیازات مدرک زبان انگلیسی بین 10 تا 20 امتیاز می باشد که حداقل امتیاز مرتبط با مدرک زبان به افراد با IELTS 7 تعلق میگیرد و نمرات بالای 7 امتیاز بیشتر را کسب می کنند . امتیازاتی که به سوابق کاری تعلق می گیرند از 5 تا 15 امتیاز متغیرند و همچنین امتیازات مدارک تحصیلی از کمترین آن 10 امتیاز تا بیشترین آن 20 امتیاز به تحصیلات افراد تعلق می گیرد . در صورتی که امتیازی به مهارت و تخصص همراه، تعلق بگیرد،این امتیاز 5 خواهد بود و امتیاز داشتن اسپانسر ایالتی نیز بین 5 تا 10 می باشد .

(صفحه ی رسمی سرزمین زبان را در اینستاگرام دنبال کنید)

http://www.Instagram.com/Sarzaminezaban

( موسسه فرهنگی و آموزشی سرزمین زبان مهرنو ارائه دهنده خدمات آموزش زبان انگلیسی و برنامه ریزی فردی از سطح پایه تا آیلتس با تدریس اساتید مطرح انگلستان و تهران یادگیری انگلیسی شما را تضمین می کند

جهت اطلاعات بیشتر به لینک زیر مراجعه نمایید
رادیو اینترنتی سرزمین زبان )

در دهه ی اخیر مهارتهای انگلیسی یک اصل ناگریز است چرا که زبان انگلیسی ،زبان دنیاست و همه ی ما باید با آن جلو برویم . اگر از آن دسته افرادی هستید که زبان را جزو کارهای روزمره خود قرار نداده اید بلکه هرزگاهی وقت خود را به آن اختصاص می دهید. باید بگویم در ارتباط برقرار کردن با دنیای بیرون دچار مشکل می شوید ،و در روند یادگیری هم افت می کنید. شما نیاز به وقف کردن زمان دارید و خبرخوب ما در سرزمین زبان این است که با  گردآوری آنها توسط آقای ابراهیم خلیل مهرنو ،این فرصت را به شما می دهیم

 جهت تهیه ی دی وی دی نمونه تدریس های انجام شده در سرزمین زبان بر روی اینجا کلیک کنید.

لطفا جهت ورود به هر بخش کلیک کنید:

آموزش تصویری سرزمین زبان

رادیو اینترنتی سرزمین زبان

محصولات آموزشی سرزمین زبان

و جهت مشاوره رایگان حتما با ما تماس بگیرید

-سرکار خانم موسوی مشاور و کارشناس فروش

– سرکار خانم راد مشاور و کارشناس فروش

– سرکار خانم فیضی مشاور و کارشناس فروش

-سرکار خانم مهرنو مشاور و کارشناس فروش

 – ابراهیم خلیل مهرنو موسس و مشاور آموزشی سرزمین زبان

ساعت تماس از 10 صبح تا 10 شب

شماره های تماس با تیم مشاوره ای سرزمین زبان :

09121035797

09128382836

09128382837

02144961935

02144961936

09128299196

09128299197

09128299198

سامانه پیامک :

30004033

سرزمین زبان ، سرزمینی به وسعت ایران

لطفا صبر کنید

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 دانلود رایگان هفته سرزمین زبان

نکات ضروری گرامر زبان انگلیسی

برای دانلود فرم زیر را تکمیل کنید
دانلود جزوه
close-link