کاریابی در کشور آلمان

کاریابی در کشور آلمان

کاریابی در کشور آلمان

امروزه با توجه به اینکه کشور آلمان یکی از صنعتی ترین کشورهای اروپایی می باشد اشخاص بسیاری مایل بهکاریابی در کشور آلمان می باشند. اگر شما عزیزان در خصوص کاریابی در کشور آلمان سوالاتی دارید این مقاله تمامی سوالات شما در خصوص کاریابی در کشور آلمان پاسخ می دهد.

کشور آلمانبه عنوان صنعتی ترین کشور اتحادیه اروپا به شمار میاید و از قطب های صنعتی جهان است. در ابتدا شرایط اقتصادی کشور آلمان را جهت کار بررسی می نماییم. میتوان گفت آلماناصلی ترین محور اقتصادی اروپاست و پس از آمریکا و ژاپن سومین قدرت صنعتی جهان است. کشور آلمان جزء بزرگترین صادرکنندگان جهان است به همین دلیل امر مهاجرت به آلمان از نقطه نظر کار و تجارت حائز اهمیت فراوانیست. بهبود اقتصادی این کشور پس از جنگ جهانی دوم «معجزه اقتصادی آلمان» خوانده شده‌است. بیشتر تولیدات آلمان تولیدات مهندسی بویژه صنایع الکتریکی، مکانیکی، خودروسازی، مواد شیمیایی، منسوجات، هوافضا، غذایی و وسایل نقلیه‌است. کشورآلمانهمچنین در این زمینه ها انحصارا اقدام به استخدام و آموزش نیروهای متخصص نموده است.

اکنون در کشور آلمان عرضه نیروی کار با کمبود روبرو است و تعداد زیادی نیروی متخصص و مهندس از سراسر دنیا برای کار در آلماناستخدام شده‌اند. تعداد افراد شاغل در صنایع خدماتی و تولیدی به طرز خیره کننده ای رو به افزایش است. از بین ۵۰۰شرکت بزرگ دنیا «از لحاظ سرمایه» ، بالای ۳۰شرکت در آلمان می‌باشند.

به طور کلی پیدا کردن کار در آلمان با توجه به تعداد شرکت ها و کارخانه های زیادی که در این کشور فعال هستند، در صورتی که ویزای کار آلمان را داشته باشید امریست دست یافتنی و اگر وکیلی مجرب داشته باشید میتوانید شغل مطلوب خود را اخذ نمایید.از بین شرکت های برتر کشور آلمان میتوان دایملر،زیمنس، مرسدس بنز، فولکس واگن، BMW، بایرن، پورشه، دویچه تله کام، بوش و مترو را نام برد. در این میان بیشترین تعداد کارمند، در داخل شرکت های معروف آلمان مانند زیمنس، مرسدس بنز، بایرن ،BMWو پورشه به کار گرفته میشوند.

اگر سنتان کمتر از ۴۰ سال است و مدرک فنی-مهندسی دارید با ما تماس بگیرید، شرکت های طرف قراردادی که ما برای شما  هماهنگی های لازم جهت مصاحبه کاریتان را انجام میدهیم، شرکت های بی نظیری همچون BMW، Mercedes Benzو Porscheهستند.

در ابتدای امر میبایست ویزای کار در آلمان را  داشته باشید و در کشور آلمان مستقر باشید. در صورت داشتن ویزای کار آلمان ، پس از پیدا کردن یک شغل میتوانید جهت Blue Cardاقدام کرده و در سطح اتحادیه ی اروپا واجد شریط کار و زندگی باشید. دقت داشته باشید که میتوانید بعد از اینکه ویزای کار گرفتید به دنبال شغل بگردید و از مراکز شغلی در خواست کار کنید.

اگر هم اکنون در اروپا هستید این امکان را داریم با ارائه ی خدماتی ویژه برای شما به دنبال کار بگردیم و در مقابل اگر شما حق الوکاله ای پرداخت میفرمایید, در صورتی که برای شما شغلی پیدا نکنیم گاهی تا نود درصد پولتان به شما باز میگردد.

در حال حاضر برای افرادی که قصد مهاجرت دارند ویزای کار از بهترین نوع ویزاهاستو پیدا کردن کار در آلمانمستلزم اینست که ویزای کار داشته باشید. همانطور که میدانید اگر ویزای کار نداشته باشید میبایست از طریق آگهی هایی که شش ماه در سطح اروپا اعلام شده اند شاغل شوید و بدیهیست این امر به ندرت امکان پذیراست.

نکته ی مهم در اخذویزای کاری کشور آلمان عدم لزوم ارائه سابقه ی کار بلند مدت میباشد. شما اگر سابقه ی کار چندانی هم  ندارید آگاه باشید که ویزای کار برای شما نیز صادر خواهد شد و همینطور شرکت های معتبر جهت کار در آلمان شما را قبول خواهند کرد.

کانال تلگرام سرزمین زبان :
کانال تلگرام آموزش زبان انگلیسی
آموزش زبان انگلیسی در تلگرام

مشاوران :
-سرکار خانم جلالی مشاور آموزشی سرزمین زبان

ساعت تماس از 10 صبح تا 10 شب

شماره های تماس با تیم مشاوره ای سرزمین زبان :

09121035797

02144008685

سرزمین زبان ، سرزمینی به وسعت ایران

ما در سرزمین زبان به یادگیری شما جهت می دهیم

موسسه فرهنگی و آموزشی سرزمین زبان مهرنو با شماره ثبت ٢٢۴۶۵

جهت مشاوره رایگان از طرف سرزمین زبان فرم زیر را پر کنید.

لطفا صبر کنید

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 دانلود رایگان هفته سرزمین زبان

نکات ضروری گرامر زبان انگلیسی

برای دانلود فرم زیر را تکمیل کنید
دانلود جزوه
close-link