یادگیری کاربرد انگلیسی در تجارت با سرزمین زبان

یادگیری کاربرد انگلیسی در تجارت با سرزمین زبان

یادگیری کاربرد انگلیسی در تجارت با سرزمین زبان

 4 راه ساده برای مبتدیان جهت یادگیری انگلیسی اداری و تجاری

 

وقتی نوبت به Business English ( انگلیسی اداری یا تجاری )می رسد شما هنوز ممکن است یک مبتدی باشید.

مشکل حله!

بالاخره هر کس باید از یک جایی شروع کند.

همکاران شما که امروز در انگلیسی مسلط هستند ممکنه درتمام جنبه های دیگه زندگی مسلط نشده باشند.حتی سخنرانان بومی انگلیسی هم باید سال های زیادی در مدرسه انگلیسی بخوانند.

یادگیری کاربرد انگلیسی در تجارت
انگلیسی در تجارت

شما ممکنه هنوز درباره تفاوت انگلیسی اداری و تجاری و انگلیسی عادی مطمئن نباشید.

این واقعا ساده است.

انگلیسی اداری و تجاری روی واژگان،عبارات،الگوهای دستور زبان وموضوعات گفتگویی تمرکز می کند که شما احتمالا در محل کار یا در جلسات کاری خواهید شنید.

برای تبدیل شدن به یک حرفه ای در استفاده از زبان انگلیسی در محل کار،شما هنوز هم باید به یادگیری انگلیسی روزمره ادامه دهید.

مطالعه انگلیسی اداری و تجاری فقط به شما کمک خواهد کرد که شما موارد کاری خاصی را یاد بگیرید.

شما می توانید با بازی بازی های آنلاین،تماشای کانال اخبار کاری در تلویزیون و دیگر چیزهای سرگرم کننده،انگلیسی محل کارتان را بهبود ببخشید.

به هر حال،شما نیاز به ایجاد یک طرح بازی دارید.اگر شما می خواهید مطالعه انگلیسی کاری و تجاری را جدی بگیرید.این راهنمایی ها می تواند برای انجام این کار به شما کمک کند.

1-فهمیدن برخی برخی مهارت های عمومی مکالمه

خوب بودن در انگلیسی تنها خوب صحبت کردن نیست.شما باید قادر به گوش دادن و همچنین  فهمیدن آنچه مردم می گویند باشید.

در محل کار،این به معنی صحبت کردن با همکاران،مشتریان و فروشندگان است.

دراینجا به برخی مهارت های مکالمه اساسی اشاره شده که به شما کمک خواهد کرد که انگلیسی اداریتان را در هنگام صحبت با مردم در محل کار بهبود ببخشید.

گوش کنید قبل ازاینکه پاسخ دهید.

بسیاری از مردم قبل از اینکه طرف مقابل صحبتش تمام شود شروع به فک کردن درباره ی پاسخ هایشان می کنند.این منحرف کننده است.به خصوص زمانی که شما یک مبتدی هستید.شما ممکن است توجه خود را به شخصی که در حال صحبت است متوقف کنید زیرا شما مشغول فکر کردن درباره چیزی هستید که قصد گفتنش را دارید.بنابرین،شروع به تاکید نکنید درباره ی چیزی که می خواهید بگویید تا زمانی که شما همه چیز راکه فرد مقابل باید بگوید بشنوید.انجام این کار به شما کمک خواهد کرد برروی آنچه گفته شد تمرکز کنید و خوشبختانه این کار به شما کمک خواهد کرد که شما از واژگان ودستور زبانی که آن ها استفاده می کنند یاد بگیرید. سعی کنید پیامشان را به طورکامل درک کنید.با درک کامل این برای شما ساده تر خواهد شد تا برای یک پاسخ فکر کنید.

آهسته برو.

حالا نوبت شماست که صحبت کنید،احساس عجله برای صحبت کردن نکنید.فکر کنید روی آنچه قصد گفتنش را دارید و سعی کنید واژگان،کلمات و عبارات جدید یادگرفته شده را برای تمرین بهتر آن ها وارد گفتگو کنید.

کمک بخواهید.

به احتمال زیاد،کسی که در حال صحبت کردن با شماست آگاه است که شما یک گوینده بومی انگلیسی نیستید.مودبانه درخواست کمک کنید زمانی که شما به آن نیاز دارید.از یکی از همکارانتان درخواست کنید تا چیزهایی را که شما متوجه نمی شوید. برایتان روشن کند.

روشن کردن به این معنی است توضیح چیزی که پس از آن به وضوح قابل درک باشد.شما همچنین می توانید از کسی درخواست کنیدتا زمانی که شما اشتباه می کنید اشتباهتان را تصحیح کند.

2-در خانه تمرین کنید.

اگر شما می خواهید انگلیسی اداریتان بهتر شود.شما مجبور به صرف زمانی خارج از ساعات اداریتان هستید.این معمولا به معنی تمرین در منزل در وقت آزاد خودتان می باشد.راه های بسیاری برای انجام این کار وجود دارد.

به مکالمات اداری و تجاری گوش دهید.

شما لازم نیست اطراف همکارانتان باشید تا صحبت های کاری را بشنوید شما می توانید پادکست های معتبر گوش کنید یا کانال  کاری تماشا کنید..تا آنجایی که تلویزیون نشان داده،”ٰThe Profit”و”Shark Tank” انتخاب های خوبی  برای مبتدیان می باشد.

بررسی موضوعات بالقوه گفتاری زبان.

مطالعه کلمات و عبارات منحصر به فرد برای موقعیت های خاص.برای مثال اگرشما می دانید که شما می دانید که شما قصد دارید یک جلسه درباره راه اندازی یک محصول داشته باشید.پس شما می خواهید تا کلمات مربوط را مطالعه کنید.شما می خواهید به یادگیری چیزهایی مانند:

Positioning(موقعیت یابی):چگونه می خواهید یک محصول را در بازار عرضه کنید.

Launch Date(تاریخ عرضه):روزی که محصول در بازار خواهد بود.

Building Buzz(آوازه ساختن):صحبت کردن با مردم درباره محصول معمولا قبل از عرضه محصول به بازار.

در جلوی آینه تمرین کنید.

وقتی شما تعدادی عبارت آموختید.شما باید آن ها را تمرین کنید.اگر شما کسی را ندارید که با او تمرین کنید شما می توانید در مقابل آینه بایستیدو با خودتان صحبت کنید! به این ترتیب شما می توانید ببینیدچطور شما نشان می دهید هنگامی که به انگلیسی صحبت می کنید. نحوه نشان دادن شما چیزی است که مردم می بینند ویا احساسی که درباره شما دارند وقتی شما صحبت می کنید.آیا شما خودتان را به عنوان یک فرد عصبی،خجالتی یا ناایمن نشان می دهید.سعی کنید وضعیت خودتان وصورت عباراتتان را تغییر دهید به طوری که با اعتماد نفس تر به نظر برسید.

پکیج ۶ ماهه سرزمین زبان با تدریس خانم اسکات از کشور انگلستان برای شما تجار عزیز گزینه مناسبی می باشد .

آموزش زبان انگلیسی

3-خواندن و نوشتن را تمرین کنید.

انگلیسی اداری و تجاری تنها حول محور صحبت کردن و گوش کردن در طول مکالمات نیست.

انگلیسی نوشته شده به احتمال زیاد رسمی تر و شاید شامل کلمات دشوارتری هم باشد.تنها راه برای بهبود خواندن و نوشتن انگلیسی برای موقعیت های کاری این است که اغلب اوقات آن راانجام بدهید.

خوشبختانه شما می توانید خواندن و نوشتن را با سرعت خودتان  تمرین کنید.وزمان بگیرید برای یادگیری همه انواع کلماتی که خواندید.

ایمیل ها را بخوانید و بنویسید.

از یک معلم خصوصی بخواهید تا ایمیل هایتان را ویرایش کند و به اشتباهاتتان اشاره کند.شما می توانید این کار را قبل از اینکه ایمیل های مهمتان را بفرستید انجام دهید.زمانی  که شما ایمیل های فرستاده شده توسط دیگران را می خوانید،نگاه می کنید و نوشته خود رابا استفاده از هریک از کلمات نا آشنا تمرین  می کنید .این به شما کمک خواهد کرد که فرهنگ لغت خود را بسازید.

خواندن گزارش های کاری:

شرکت شما به احتمال زیاد گزارش های متعددی در طول سال تولید می کند.خواندن گزارش ها را تمرین کنید با خواندن آن ها.شما همچنین می توانید گزارش های تولید شده توسط شرکت های دیگر را در اینترنت پیدا کنید.اکثر شرکت ها گزارش های سالیانه عمومی را در یک فرمت پی دی اف درست می کنند.

نکته:اگر شما گزارش های خیلی سختی را پیدا کردید.حتی خواندن اطلاعات موجود در وب سایت های شرکت های مختلف به شما کمک خواهد کرد اطلاعات، کلمات و واژگان عمومی را یاد بگیرید.

4-عبارات و واژگان رایج اداری و تجاری را یاد بگیرید.

یک لیست نیدحدود 15-30 کلمه و عباراتی که شما شنیده اید یا در هفته خوانده اید تهیه کنید وبر تسلط آن ها تمرکز کنید.اگر شما سعی دارید بیشتر از این یاد بگیرید شما به احتمال زیاد هر آنچه یاد گرفته اید فراموش می کنید.

نسخه ی صوتی این مقاله را میتوانید به صورت آنلاین گوش دهید

آموزش زبان انگلیسی در تلگرام

مشاوران ما:

– سرکار خانم راد مشاور و کارشناس فروش

– سرکار خانم فیضی مشاور و کارشناس فروش

– ابراهیم خلیل مهرنو موسس و مشاور آموزشی سرزمین زبان

ساعت تماس از 10 صبح تا 10 شب

شماره های تماس با تیم مشاوره ای سرزمین زبان :

09121035797
02144961935
02144961936
02144008685
سامانه پیامک :

30004033

سرزمین زبان ، سرزمینی به وسعت ایران

 

موسسه فرهنگی و آموزشی سرزمین زبان مهرنو با شماره ثبت ٢٢۴۶۵

جهت مشاوره رایگان از طرف سرزمین زبان فرم زیر را پر کنید.

لطفا صبر کنید

 

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 دانلود رایگان هفته سرزمین زبان

نکات ضروری گرامر زبان انگلیسی

برای دانلود فرم زیر را تکمیل کنید
دانلود جزوه
close-link