پادکست مبتدی زبان انگلیسی توسط British Council با موضوع اخبار بی بی سی

پادکست مبتدی زبان انگلیسی توسط British Council با موضوع اخبار بی بی سی

پادکست مبتدی زبان انگلیسی توسط British Council با موضوع اخبار بی بی سی

یادگیری زبان با استفاده از پادکست های صوتی از مزیت های بسیاری برخوردار است که می توان به موارد زیر اشاره نمود:

آیا به اطلاعات مهاجرتی نیازی دارید ؟ پس روی این لینک کلیک کنید تا به بیش از 400 مقاله از بهترین مقالات مهاجرتی دسترسی و نهایت استفاده ی ممکن را داشته باشید.

اطلاعات مهاجرتی

تقویت Listening و Speaking زبان انگلیسی، یادگیری لغات و اصطلاحات زبان انگلیسی به صورت طبیعی، افزایش دایره لغات، آشنایی با ساختار گرامری و … اشاره نمود. پادکست هایی که در این پست در اختیار زبان آموزان سرزمین زبان قرار گرفته از سوی British Council با نام Elementary Podcasts وب سایت بریتیش کنسول است که می توان از آن به عنوان مجموعه ای ارزشمند در جهت تقویت زبان انگلیسی افراد مبتدی(همه ی پادکست های موجود در این بخش از اهمیت بسزایی برخوردار هستند که توصیه میشود برای تقویت خودتان در زمینه پادکست سطح مبتدی به قسمت مربوطه مراجعه کنید) نام برد.

آخرین ارسال های سایت را در بخش زیر می توانید مشاهده نمایید این مطالب شامل رادیو اینترنتی سرزمین زبان و مقالات مشاوره وبرنامه ریزی برای یادگیری زبان انگلیسی و آموزش زبان انگلیسی  سایت می باشد.

محصول جدید سرزمین زبان با نام پکیج شش ماهه ی زبان انگلیسی. کلیک کنید

آموزش زبان انگلیسی
آموزش زبان انگلیسی در شش ماه

این مجموعه که کاملا با هدف آموزش زبان انگلیسی از طریق شنیدار تهیه شده، در قالب درس های جذاب و متنوع و با موضوعات مختلف زبان انگلیسی از جمله مصاحبه، مسابقه، سرگرمی و لطیفه، تدریس نکات دستوری و گرامری و … گنجانده شده است که در کنار آن فایل های PDF نیز ارائه شده که شامل Transcript متن پادکست ها و تمرین های متنوع به همراه پاسخ آن می شود. که ما همه ی این پی دی اف ها را در هر درس برای شما زبان آموزان گرامی قرار دادیم تا با دانلود آن ها و تمرین مکرر آن ها پیشرفت خوبی را در یادگیری زبان انگلیسی را داشته باشید .این پادکست ها در سه سری ارائه شده است که در مجموع بیش از 15 ساعت آموزش صوتی را به همراه خواهد داشت. فهرست موضوعی درس ها را نیز از قسمت رادیو اینترنتی سرزمین زبان دانلود کنید .

آموزش زبان، آموزش زبان انگلیسی بطور رایگان، آموزش زبان انگلیسی ویژه فارسی زبانان در سرزمین زبان ، سرزمینی به وسعت ایران عزیز.

بهترین آموزش های آنلاین آموزش مبتدی زبان انگلیسی با تصویر و صوت و فیلم در سرزمین زبان هم اکنون در رادیو اینترنتی سرزمین زبان . یادگیری زبان انگلیسی آسان و سریع است

برای تعیین سطح زبان انگلیسی کلیک کنید

برای شما عزیزان در نظر گرفته ایم تا سایتی جامع در زمینه آموزش زبان انگلیسی از مبتدی تا پیشرفته را برای زبان آموزان و علاقه مندان به یادگیری زبان فراهم کرده باشیم ، پس نگران یادگیری زبان انگلیسیتان نباشید چرا که با سرزمین زبان همراه هستید .

مشاوران ما:

-سرکار خانم موسوی مشاور و کارشناس فروش

– سرکار خانم راد مشاور و کارشناس فروش

– سرکار خانم فیضی مشاور و کارشناس فروش

-سرکار خانم مهرنو مشاور و کارشناس فروش

– ابراهیم خلیل مهرنو موسس و مشاور آموزشی سرزمین زبان

ساعت تماس از 10 صبح تا 10 شب

شماره های تماس با تیم مشاوره ای سرزمین زبان :

09121035797

02144961935

02144961936
سامانه پیامک :

30004033

سرزمین زبان ، سرزمینی به وسعت ایران

 

موسسه فرهنگی و آموزشی سرزمین زبان مهرنو با شماره ثبت ٢٢۴۶۵

جهت مشاوره رایگان از طرف سرزمین زبان فرم زیر را پر کنید.

لطفا صبر کنید

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 دانلود رایگان هفته سرزمین زبان

نکات ضروری گرامر زبان انگلیسی

برای دانلود فرم زیر را تکمیل کنید
دانلود جزوه
close-link