پادکست سطح مبتدی زبان انگلیسی با موضوع بازی زیبا

پادکست سطح مبتدی زبان انگلیسی با موضوع بازی زیبا

پادکست سطح مبتدی زبان انگلیسی با موضوع بازی زیبا

شنیدن مکالمات دو نفره استاندارد برای آموزش زبان انگلیسی و فایل های صوتی متون انگلیسی (transcript) کمک بسیاری برای تقویت مهارت شنیداری شما  در یادگیری زبان انگلیسی می کند. اما این تقویت تنها محدود به قدرت مهارت شنیداری نمی شود بلکه به صورت غیر مستقیم و در عین حال ، دایره لغات انگلیسی، تلفظ کلمات و جمله سازی به زبان انگلیسی شما را نیز تقویت می کند. از جمله این مجموعه ها، پادکست های زبان انگلیسی است که در وب سایت سرزمین زبان در سه سطح مبتدی-متوسط-پیشرفته برای دانلود رایگان و برای بهبود آموزش زبان انگلیسی عرضه کرده ایم.

آیا به اطلاعات مهاجرتی نیازی دارید ؟ پس روی این لینک کلیک کنید تا به بیش از 400 مقاله از بهترین مقالات مهاجرتی دسترسی و نهایت استفاده ی ممکن را داشته باشید.

اطلاعات مهاجرتی

برخی ها تصور می کنند که حتما باید متون انگلیسی با ترجمه فارسی بشنوند که این یک تصور اشتباهی است. شنیدن فایل های صوتی زبان انگلیسی به تنهایی یکی از مهمترین گام ها آموزش انگلیسی است و باعث تقویت شنیداری زبان انگلیسی می شود. بنابراین اگر کمی با انگلیسی آشنایی دارید و در سطح مقدماتی به بالا در انگلیسی هستید و جملات ساده را می توانید بفهمید، پیشنهاد سرزمین زبان این است که در وقت های آزاد (خودرو یا تبلت یا گوشی یا … )خود حتما فایل های صوتی آموزش زبان انگلیسی را گوش دهید.

آخرین ارسال های سایت را در بخش زیر می توانید مشاهده نمایید این مطالب شامل رادیو اینترنتی سرزمین زبان و مقالات مشاوره وبرنامه ریزی برای یادگیری زبان انگلیسی و آموزش زبان انگلیسی  سایت می باشد.

محصول جدید سرزمین زبان با نام پکیج شش ماهه ی زبان انگلیسی. کلیک کنید

آموزش زبان انگلیسی

آموزش زبان، آموزش زبان انگلیسی بطور رایگان، آموزش زبان انگلیسی ویژه فارسی زبانان در سرزمین زبان ، سرزمینی به وسعت ایران عزیز.

بهترین آموزش های آنلاین آموزش مبتدی زبان انگلیسی با تصویر و صوت و فیلم در سرزمین زبان هم اکنون در رادیو اینترنتی سرزمین زبان . یادگیری زبان انگلیسی آسان و سریع است

برای تعیین سطح زبان انگلیسی کلیک کنید

برای شما عزیزان در نظر گرفته ایم تا سایتی جامع در زمینه آموزش زبان انگلیسی از مبتدی تا پیشرفته را برای زبان آموزان و علاقه مندان به یادگیری زبان فراهم کرده باشیم ، پس نگران یادگیری زبان انگلیسیتان نباشید چرا که با سرزمین زبان همراه هستید .

کانال تلگرام سرزمین زبان :
کانال تلگرام آموزش زبان انگلیسی
آموزش زبان انگلیسی در تلگرام

مشاوران ما:

-سرکار خانم موسوی مشاور و کارشناس فروش

– سرکار خانم راد مشاور و کارشناس فروش

– سرکار خانم فیضی مشاور و کارشناس فروش

-سرکار خانم مهرنو مشاور و کارشناس فروش

– ابراهیم خلیل مهرنو موسس و مشاور آموزشی سرزمین زبان

ساعت تماس از 10 صبح تا 10 شب

شماره های تماس با تیم مشاوره ای سرزمین زبان :

09121035797

02144961935

02144961936
سامانه پیامک :

30004033

سرزمین زبان ، سرزمینی به وسعت ایران

ما در سرزمین زبان به یادگیری شما جهت می دهیم

 

موسسه فرهنگی و آموزشی سرزمین زبان مهرنو با شماره ثبت ٢٢۴۶۵

جهت مشاوره رایگان از طرف سرزمین زبان فرم زیر را پر کنید.

لطفا صبر کنید

Related posts

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 دانلود رایگان هفته سرزمین زبان

نکات ضروری گرامر زبان انگلیسی

برای دانلود فرم زیر را تکمیل کنید
دانلود جزوه
close-link