پادکست سطح مبتدی با موضوع یک روز در دانا

پادکست سطح مبتدی با موضوع یک روز در دانا

پادکست سطح مبتدی زبان انگلیسی با موضوع یک روز در دانا

در این پادکست  سطح مبتدی با موضوع”یک روز در دانا” برای شما به زبان انگلیسی مکالمه ای صورت گرفته است.در این پادکست جکی و ریچارد درباره سفر اخیری که به دره دانا ( یک تنگه شگفت آور در جردن )داشته اند صحبت می کنند.

گوش دادن به مکالمه های  دو نفره استاندارد و با کیفیت ، برای آموزش زبان انگلیسی و پی دی اف این پادکست ها یعنی ترنسکریپت (transcript) کمک بسیاری برای تقویت مهارت شنیداری و گفتاری  شما  در یادگیری زبان انگلیسی به طور دائمی می کند. اما این تقویت تنها محدود به قدرت مهارت شنیداری نمی شود بلکه به صورت غیر مستقیم و در عین حال ، دایره لغات انگلیسی، تلفظ کلمات و جمله سازی به زبان انگلیسی شما را نیز تقویت می کند. از جمله این مجموعه ها، پادکست سطح مبتدی زبان انگلیسی است که در وب سایت سرزمین زبان در قسمت رادیو اینترنتی برای دانلود رایگان و برای بهبود آموزش زبان انگلیسی شما زبان آموزان قرار داده ایم.

دسترسی به بیش از چند صد پادکست سطح مبتدی در وب سایت سرزمین زبان با مراجعه به بخش رادیو اینترنتی سرزمین زبان

پادکست‌ سطح مبتدی زبان انگلیسی مخصوصا اگه رایگان باشند منبع بسیار خوبی برای تقویت انگلیسی شما در سطح مبتدی هستند. همچنین پادکست‌ها به صرفه‌جویی در وقت هم کمک می‌کنند. شما می‌توانید پادکست ها را  از سایت سرزمین زبان دانلود کرده و در اتوبوس یا مترو یا هر جایی دیگری به آن ها گوش بدهید.

آخرین ارسال های سایت را در بخش زیر می توانید مشاهده نمایید این مطالب شامل رادیو اینترنتی سرزمین زبان و مقالات مشاوره وبرنامه ریزی برای یادگیری زبان انگلیسی و آموزش زبان انگلیسی  سایت می باشد.

محصول جدید سرزمین زبان با نام پکیج شش ماهه ی زبان انگلیسی

پادکست سطح مبتدی

برای شروع آموزش زبان انگلیسی توسط خودتان ، پادکست سطح مبتدی بهترین گزینه ی برای یادگیری زبان انگلیسی شماست .

از طریق این پادکست ها شما میتوانید پله پله خودتان را برای شروع پادکست های سطح متوسط آماده کنید و مهارت های گفتاری و شنیداریتان را تا حد قابل قبولی بالا ببرید.

آموزش زبان، آموزش زبان انگلیسی بطور رایگان،پادکست سطح مبتدی، آموزش زبان انگلیسی ویژه فارسی زبانان در سرزمین زبان ، سرزمینی به وسعت ایران عزیز.

بهترین آموزش های آنلاین آموزش پادکست سطح مبتدی زبان انگلیسی با تصویر و صوت و فیلم در سرزمین زبان هم اکنون در رادیو اینترنتی سرزمین زبان . یادگیری زبان انگلیسی آسان و سریع است.

برای تعیین سطح زبان انگلیسی کلیک کنید

برای شما عزیزان در نظر گرفته ایم تا سایتی جامع در زمینه آموزش زبان انگلیسی از پادکست سطح مبتدی تا پیشرفته را برای زبان آموزان و علاقه مندان به یادگیری زبان فراهم کرده باشیم ، پس نگران یادگیری زبان انگلیسیتان نباشید چرا که با سرزمین زبان همراه هستید .

کانال تلگرام سرزمین زبان :
کانال تلگرام آموزش زبان انگلیسی
آموزش زبان انگلیسی در تلگرام

مشاوران ما:

مشاور آموزشی سرزمین زبان :

-سرکار خانم جلالی مشاور و کارشناس فروش

ساعت تماس از 10 صبح تا 10 شب

شماره های تماس با تیم مشاوره ای سرزمین زبان :

09121035797

0214408685

سامانه پیامک :

30004033

سرزمین زبان ، سرزمینی به وسعت ایران

ما در سرزمین زبان به یادگیری شما جهت می دهیم

موسسه فرهنگی و آموزشی سرزمین زبان مهرنو با شماره ثبت ٢٢۴۶۵

جهت مشاوره رایگان از طرف سرزمین زبان فرم زیر را پر کنید.

لطفا صبر کنید

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 دانلود رایگان هفته سرزمین زبان

نکات ضروری گرامر زبان انگلیسی

برای دانلود فرم زیر را تکمیل کنید
دانلود جزوه
close-link