ویژگیهای بهترین و شادترین کشورها ازجهت ادامه تحصیل و زندگی

ویژگیهای بهترین و شادترین کشورها ازجهت ادامه تحصیل و زندگی

ویژگیهای بهترین و شادترین کشورها ازجهت ادامه تحصیل و زندگی

 

تیم تحقیقاتی ما درسرزمین زبان با دادن بروزترین اطلاعات ،به شما کمک می کند تا بهتر تصمیم بگیرید و دشواری راه را با شفافیت ذهنی از راهی که در پیش رو دارید ،آسان می کند. شاید سال ها وقت خود را برای یافتن موقعیت های تحصیل ایده آل ، درسرتاسر دنیا تلف کرده اید . تا بهترین و جامع ترین مکان ها از آلبانی گرفته تا زیمباوه را پیدا کنید.

تهیه و تنظیم  : جناب آقای ابراهیم خلیل مهرنو (موسس سرزمین زبان)

ویژگی های بهترین وشادترین کشورها ازجهت ادامه تحصیل وزندگیآیا شما علاقمند هستید تابا سفر به دوردست ها وخارج ازکشورتان ادامه تحصیل دهید؟آیا رویای کشف معماری تاج محل یا تحصیلات درعلوم دریانوردی را دارید؟درباره رشته تجارت درچین ویا تاریخ تمدن یونان چه نظری دارید؟دوست دارید شبکه جهانی ازدوستان وحتی کارکنانی را درسرتاسرجهان داشته باشید؟ویاعلاقمند به سفرهای ماجراجویانه بین المللی هستید؟

آموزش زبان انگلیسی

اگر پاسخ شما به تمامی این پرسش ها ” آری” می باشد ،باید بگوئیم که ادامه تحصیل درخارج ازکشور،مناسب حال شماست!

می دانیم که تصمیم گیری بزرگی است واینکه ازکجا باید شروع کنید،کاردشواری است .

آموزش زبان انگلیسی

نگران نباشید

تیم تحقیقاتی ما درسرزمین زبان با دادن بروزترین اطلاعات ،به شما کمک می کند تا بهتر تصمیم بگیرید و دشواری راه را با شفافیت ذهنی از راهی که در پیش رو دارید ،آسان می کند.

شاید سال ها وقت خود را برای یافتن موقعیت های تحصیل ایده آل ، درسرتاسر دنیا تلف کرده اید . تا بهترین و جامع ترین مکان ها از آلبانی گرفته تا زیمباوه را پیدا کنید.

 

ادامه تحصیل در شادترین سرزمین های دنیا

 

گروه ما درمجموعه سرزمین زبان ، اطلاعاتی بی نظیر پیرامون ادامه تحصیل درشادترین کشورهای دنیا با بهترین امکانات و کمترین زمان ممکن ،همه را یک جا در دسترس شما خوانندگان و تلاشگران قرار می دهد.

برطبق آخرین گزارشات آماری سال دوهزاروچهارده ، یازده معیار اصلی در زندگی شاد کشورهای خارجی،لحاظ کرده است که درآن درآمد ،سلامتی ، تحصیلات ،سه شاخص اصلی به شمار می رود.

 

البته کیفیت محلی زندگی و رضایت مندی شهروندان کشور هم مهم هستند. باید بگوئیم که استرالیا به کرات ،اولین مکان شاد از بین ده کشور برتر دنیا اعلام شده است. البته هرکدام از کشورها گزینه های خاص و منحصر به فردی را دارا می باشد .

 

استرالیا

 

در استرالیا چه چیزهای شادی وجود دارند؟

هوای پاک و عاری از هرگونه آلودگی ، سواحل شنی درصد پائین بیکاری ، و بالاترین درآمدها.

کمترین میزان حقوق در آنجا دو برابر حقوق شهروندان آمریکائی محاسبه شده است.

برای این که در آنجا صاحب خانه شوید از شرایط و امکانات مالی و تسهیلاتی و قیمت های مناسب برخوردار می شوید.

البته ازویژگیهای دیگری هم برخوردار می باشد مانند: تمدن غنی ،مردمان شاد و سالم با امنیتی بهترین دانشگاه استرالیا دانشگاه ملی استرالیا است که در پایتخت کنبرا قرار دارد .در دنیا بیست آیا به ادامه تحصیل در استرالیا فکر می کنید؟

 

می توانید راهکارها وتوصیه های مارا درسرزمین زبان دربخش مقالات درآینده دنبال کنید.

 

نروژ

البته ارزانترین کشور برای زندگی نیست اما واقعا ارزش زندگی و تحصیل کردن را دارد. چرا که دومین کشور شاد و سرزنده دنیا محسوب می شود. نسبت به سایر کشورهای دنیا ازدرصد جنایت کمتری برخوردار است. در آنجا می توانید میان دو صخره با فاصله هزارها فیت بایستید و عظمت دنیا و خالق آن را نظاره کنید.

 

سوئد

البته شاید چندان شاد نباشد اما باید بگوئیم که ادامه تحصیلات درآن کاملا رایگان است.ازهوای کاملا پاکی برخورداراست وسیستم سیاستی آنجا ترقی خواهانه است.جمعیت مردم درآن کشورنه ونیم میلیون نفراست.لذا براساس این واقعیت می توان نتیجه گرفت که این کشور فضای زیادی برای لذت بردن درزندگی دارد.شهروندان این کشور ازبرخورداری حقوق برابر لذت می برد. بالاترین رتبه دانشگاهی دراین کشور ازآن دانشگاه لود می باشد که هفتمین رتبه دانشگاهی را درکشور کسب کرده است.

 

دانمارک

 

این کشور مانند کشورسوئد از جمله کشورهای اسکاندیناوی محسوب می شود. و یکی ازشادترین کشورهای دنیاست . هوای تازه،تحصیلات رایگان و بهداشت ازجمله فاکتورهای مهم در این سرزمین هستند..

البته به دلیل دارابودن ویژگی محیط اجتماعی و دوستانه در رده بندی کار و اشتغال و جامعه در رتبه های برتر جایگاه خاصی دارد. اخیرا تحت رهبریت اولین نخست وزیرخانم (هل دورنینگ) است . بنابراین زنان این کشور از حقوق و حمایت مساوی نسبت به مردان برخوردار هستند. برترین دانشگاه دانمارک دانشگاه کپنهاگن است که رتبه چهل و پنجمین دانشگاه مطرح دنیا را از آن خود کرده است.

 

 

سوئیس

مردمانی شاد و فعال… بالاترین رتبه ی اشتغال زائی را درسرتاسر دنیا کسب کرده است. شهروندان آن از امنیت شغلی ودرآمد واستخدام بالا برخوردار هستند. جا دارد از اقتصاد قوی آن در زمینه سرمایه گذار ی های دولتی درمورد تحصیلات واختراعات و نوآوری به آن کشورم تبریک بگوئیم.

بلحاض رتبه بندی با اهداف اجتماعی و آموزشی مقام دوازدهم را دردنیا کسب کرده است.

 

 

ایالات متحده ی امریکا

 

همانطور که انتظار می رود یکی از قدرتمندترین کشورهای دنیا است که از استاندارد شاخص زندگی بهتر فراتربوده است. ایالات متحده امریکا هنوز هم بلحاض درآمد خانوار و ثروت مالی برنده است. و صدالبته که در بخش مجموعه قوی ترین دانشگاه ها هم باید به خود ببالد.

ما اطلاعات غنی وبی شماری درمورد چگونگی اخذ ویزای تحصیلی ازاین کشور داریم

 

 

فنلاند

 

چهارمین کشور اسکاندیناوی است که در رده دهمین شاخص برتر این کشورها قرارگرفته است .

بالاترین آمار درآمد و پائین ترین آمار بیکاری را دارد.کیفیت تحصیلات دراین کشور از شاخص بالائی برخوردار است .

هشتادوچهار درصد ازمردم فارغ التحصیل دبیرستان هستند که ده درصد آنها ازحد متوسط بالاتر هستند.

جمعیت این کشور چهار میلیون نفر است. دانشگاه هلسینکی رتبه شصت و نهمین را دردنیا دارد.

 

 

هلند

 

ملیتی با اقتصاد قوی که تقریبا تمامی معیارهای زندگی برتر را مانند : درآمد متوسط رو به بالا،آمار کم بیکاری، هوای تازه ، چشم اندازهای خوش منظره با شهرهای آزاد اندیش را دارا می باشد.دانشگاه آمستردام واقع درشهر مرکزی–توریستی  می باشد.ورتبه پنجاه وهشتمین را از آن خود کرده است.

 

نیوزلند

 

به لحاظ موقعیت جغرافیایی همسایه پشتی جزیره ی استرالیا می باشد. مردم این کشور باید قدردان مناظر فوق العاده هیجان انگیز و هوایی با آلودگی بسیار کم و جامعه ای قوی در تعاملات اجتماعی باشند. دانشگاه آکلند ،برترین دانشگاه آن و نود و چهارمین دانشگاه درسطح بین المللی است .

 

ایسلند

 

هیچ کشور میزبانی دررده بندی دانشگاه ها درسال دوهزاروسیزده ودوهزاروچهارده نمی تواند ایسلند را ازجایگاه دهمین کشوردنیا خارج کند. هرچند خبری از هوای مناطق حاره ای نیست اما در داشتن هوایی پاک و چشم اندازهای یخی با مناظر وحشی طبیعی آن رابی نظیر و منحصربه فرد کرده است.

درصد جنایت بسیارپائینی دارد. جمعیت سیصد و بیست هزارنفری آن رقم بسیار پائینی است.

بهترین آن ها محسوب می شود.Reykjavikاز هفت دانشگاه این کشور ، ما ده کشور دیگر هم داریم که جزو ملیت های شاد محسوب می شوند.

 

تنها باور داشته باشین که می توانید!

مشاوران ما:

– سرکار خانم راد مشاور و کارشناس فروش

– سرکار خانم فیضی مشاور و کارشناس فروش

– ابراهیم خلیل مهرنو موسس و مشاور آموزشی سرزمین زبان

ساعت تماس از 10 صبح تا 10 شب

شماره های تماس با تیم مشاوره ای سرزمین زبان :

09121035797
02144961935
02144961936
02144008685
سامانه پیامک :

30004033

سرزمین زبان ، سرزمینی به وسعت ایران

 

موسسه فرهنگی و آموزشی سرزمین زبان مهرنو با شماره ثبت ٢٢۴۶۵

جهت مشاوره رایگان از طرف سرزمین زبان فرم زیر را پر کنید.

لطفا صبر کنید

 

 

 

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 دانلود رایگان هفته سرزمین زبان

نکات ضروری گرامر زبان انگلیسی

برای دانلود فرم زیر را تکمیل کنید
دانلود جزوه
close-link