ویزای tier1 انگلستان

ویزای tier1 انگلستان

ویزای tier1 انگلستان

مهاجرت از طریق ویزای tier1 انگلستان همواره به عنوان یکی از راه های ورود به کشور انگلستان محسوب میشود. شرایط گرفتن ویزای tier1 انگلستان چیست؟

چنانچه به دنبال اخذ اقامت دائم بریتانیا و مهاجرت به انگلستان هستید، چنانچه تمایل دارید در مورد نحوه ی اقدام برای ویزای سرمایه گذاری انگلستان بدانید، همچنین جهت اطلاع از سریعترین زمان ممکن برای اخذ ویزا، اخذ اقامت دائم بریتانیا و نحوه زندگی در انگلستان، وکلای مهاجرتی مادراین زمینه به پرسشهای شمادر جهت سرمایه گذاری در کشورهای معتبر پاسخ خواهند داد.

در این  مقاله شما میتوانید شرایط لازم جهت اخذ ویزای tier1 انگلستان را مطالعه فرمایید.

از سه طریق میتوان برای ویزای tier1 انگلستان اقدام کرد.

اولین راه جهت اخذ ویزای  tier1 انگلستان، ویزا برای تاسیس شرکت در کشور انگلستان میباشد که موسوم به  ENTRE PRENEUR است.

این روش نیاز به هیچگونه مدرک دانشگاهی ندارد، شما بایستی دارایی معادل دویست هزار پوند را به مدت 3 ماه در یکی از بانک های مورد تایید دولت انگلستان قرار دهید، که بایستی امکان انتقال پول از مسیر بانکی به انگلستان وجود داشته باشد، در این نوع سرمایه گذاری در انگلستان نیاز است نشان دهید از نظر مالی توانایی تامین هزینه زندگی خود و همراهان را به مدت 3 ماه دارید.

قابل ذکر است که در مورد متقاضیان ایرانی، بانک های مورد تایید دولت انگلستان در ایران بانک پارسیان و پاسارگاد میباشد.

همچنین در این نوع ویزای teir1 انگلستان آشنایی به زبان انگلیسی و داشتن آیلتس با نمره 5 الزامی میباشد و شانس شما را در مهاجرت به انگلستان افزایش میدهد.

 حال پس از ارائه مدارک به سفارت انگلیس و تایید مدارک شما، دولت انگلستان یک ویزا به مدت سه سال و شش ماه برای شما صادر میکند که متقاضی مهاجرت بایستی در این دوره سه ساله و نیم تجارتی را در کشور انگلستان راه اندازی کند و دو فرصت شغلی تمام وقت برای دو فرد انگلیسی مهیا کند و برای آنها حقوق و مالیات به دولت بپردازد. در صورتیکه این ویزا برای دو سال دیـگر تمدید شود،  بعـد از 5 سال امکان اخذ اقامت دائم کشور انگلستان وجود دارد.

در این روش tier1 انگلستان امکان همراهی همسر و فرزندان زیر 18 سال وجود دارد و همراهان حق کار و تحصیل را دارند، پس از اخذ ویزا فرزندان شخص متقاضیمهاجرت می توانند از سیستم آموزش رایگان ومراکز درمانی رایگان در کشور انگلستان بهرمند شوند، شخص متقاضی می تواند تا 6 ماه در سال خارج از انگلستان باشد.

شایان ذکر است که از مزایای این نوع سرمایه گذاری این است که با این مبلغ سرمایه گذاری دو خانواده همزمان میتوانند جهت اخذ ویزای سرمایه گذاری انگلستان اقدام کنند. که این مزیت فقط شامل سرمایه گذاری 200 هزار پوندی انگلستان میباشد و بقیه انواع سرمایه گذاری ها را شامل نمیشود.

در ادامه راهی دیگر جهت اخذ ویزای tier1 انگلستان روش سرمایه گذاری میباشد. در سال های اخیر دولت انگلستان قوانین بسیاری جهت جذب سرمایه گذار درانگلستان تصویب نموده است. در این نوع ویزا یعنی tier1 برخلاف دیگر ویزاهای کشور انگلستان نیاز به داشتن یک اسپانسر یا به عبارتی تامین کننده مالی نمیباشد. قدم اول ویزای tier1 ، سرمایه گذاری با یک میلیون پوند میباشد، این روش مناسب برای سرمایه گذرانی است که قصد راه اندازی شرکت و شروع فعالیت های اقتصادی و تجاری را دارند. در این روش شخص متقاضی مهاجرت  بایستی ثابت کند که مبلغ یک میلیون پوند در یکی از موسسات مالی که قابل دسترس در انگلستان است رادارد، که شخص میبایست مبلغ 750 هزار پوند از این دارایی را در انگلستان  سرمایه گذاری کند مثلا به عنوان سهام دولتی کشور انگلستان و 250 هزار پوند بقیه را اختصاص به خرید ملک دهد و یادر موارد دلخواه سرمایه گذاری کند. سرمایه گذاری در انگلستان می بایست در طی 3ماه به  دریافت ویزای tier1منجر گردد. حال پس ازارایه مدارک و تایید مدارک شخص، دولت انگلستان یک ویزای سه ساله برای وی صادر میکند. در صورتی که شخص متقاضی مهاجرت شرایط لازم اقامتی را به نحو صحیح انجام دهد به مدت 2 سال دیگر می تواند ویزای اقامت خود را تمدید نماید و در نهایت بعد از 5 سال امکان اخذ اقامت دایم کشور انگلستان برای وی بواسطه ویزای tier1 وجود دارد. لذا سرمایه گذاری بیشتر و مشخص تر میتواند به سرعت اقامت شخص متقاضی مهاجرت بی افزاید. مثلا با سرمایه 10میلیون پوند یا بیشتر شخص طی 2سال و با سرمایه 5میلیون پوند بعد از 3سال میتوان اقامت دائم را دریافت کرد.

قابل ذکر است که برنامه ویزای سرمایه گذاری در انگلستان داشتن دانش زبان انگلیسی را لازم نمی داند. به نطر میرسد داشتن این مدرک ضروری نخواهد بود.

نوع دیگر سرمایه گذاری برای ویزای  tier1 انگلستان سرمایه ای معادل دو میلیون پوند میباشد. در این روش شخص متقاضی مهاجرت  بایستی ثابت کند که مبلغ دو میلیون پوند در یکی از موسسات مالی که قابل دسترس در انگلستان است را دارد، این دارایی می تواند هر گونه دارائی اعم از املاک یا دیگر دارائی ها باشد و می تواند تحت نام همسر فردمتقاضی باشد. این دارایی یا پول بایستی حداقل سه ماه قبل از تاریخ تقاضا در حساب شخصی متقاضی باشد و در موقع تقاضا در یکی از بانک هایانگلستان و یا خارج انگلستان موجود باشد. دراین نوع ویزا tier1 انگلستان شخص متقاضی مهاجرت نیاز به یک طرح اقتصادی برای راه اندازی و ایجاد شغل دارد. شرایط گرفتن اقامت در سرمایه گذاری دو میلیون پوندی نیز همچون سرمایه گذاری یک میلیون پوندی انگلستان میباشد.

همچنین در سرمایه گذاری یک و دو میلیون پوندی انگلستان مربوط به ویزای tier1امکان همراهی همسر و فرزندان زیر 18 سال وجود دارد.

راه دیگر جهت اخذ ویزای tier1 انگلستان روشی است که به ویزای کار آفرینی پس از تحصیلPOST-STUDY WORK موسوم میباشد. این طرح ویژه ای از طرف دولت انگلستان جهت تبدیل ویزای تحصیلی فرد به اقامت دائم انگلستان از طریق سرمایه گذاری میباشد، به این شکل که نیازمند به ارائه گواهی است که نشان دهد شما دارایی معادل 50 هزار پوند انگلیس را داریدو فارغ التحصیل یکی از دانشگاههای انگلستان میباشید.

به این ترتیب در راستای تبدیل ویزای تحصیلی به ویزای سرمایه گذاری انگلستان، دولت انگلیس ویزای دوساله ای به فرد اعطا مینماید تا وی فرصت ایجاد شغل و یا تجارتی معادل 50 هزار پوند را دارا باشد و بتواند پس ازاتمام این کار اجازه اقامت خود را به اقامت دائم کشور انگلستان تبدیل نماید.شایان ذکرا ست که درصد گرفتن این ویزا برای ایرانیان بسیار پایین هست و حتی وکلای مجرب انگلستان نیز خود در گرفتن این نوع ویزا ناتوان هستند.

محصول جدید سرزمین زبان با نام پکیج شش ماهه ی زبان انگلیسی

یادگیری زبان انگلیسی
آموزش زبان انگلیسی

کانال تلگرام سرزمین زبان :

کانال تلگرام آموزش زبان انگلیسی
آموزش زبان انگلیسی در تلگرام

برای گوش دادن به آموزش های صوتی سرزمین زبان به صورت رایگان به بخش رادیو اینترنتی سرزمین زبان مراجعه کنید.

اگر در  یادگیری زبان انگلیسی تنبلی می کنید و یا هرچه تلاش می کنید نتیجه ای حاصل نمی شود و حتی اگر برای یادگیری زبان انگلیسی با دیگران مشورت می کنید و جواب آن ها به شما جوابی گنگ است پیشنهاد ما خواندن مقالات مشاوره ای و برنامه ریزی سرزمین زبان می باشد.

از ساعت 10 صبح تا 6 بعد از ظهر مشاوران سرزمین زبان آماده ی پاسخگویی به سوالات مهاجرتی شما می باشند.

شماره های تماس با تیم مشاوره ای سرزمین زبان :

09121035797

02144008685

سرزمین زبان ، سرزمینی به وسعت ایران

ما در سرزمین زبان به یادگیری شما جهت می دهیم

موسسه سرزمین زبان مهرنو تحت شماره 22465و شناسه ملی 10320891155 در اداره ثبت شرکت ها به ثبت رسیده است.

سرزمین زبان برگزار کننده بیش از ٢٠٠ برنامه موفق در شبکه های سه سیما ، رادیو جوان ، رادیو اقتصاد ، رادیو فرهنگ صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران با موضوع آموزش زبان انگلیسی

جهت مشاوره رایگان از طرف سرزمین زبان فرم زیر را پر کنید.

لطفا صبر کنید

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 دانلود رایگان هفته سرزمین زبان

نکات ضروری گرامر زبان انگلیسی

برای دانلود فرم زیر را تکمیل کنید
دانلود جزوه
close-link