ویزای tier 2 انگلستان

ویزای tier 2 انگلستان

ویزای tier 2 انگلستان

مهاجرت از طریق ویزای tier2 انگلستان همواره به عنوان یکی از راه های ورود به کشور انگلستان محسوب میشود. شرایط گرفتن ویزای tier2 انگلستان چیست؟ روش مهاجرت به انگلستان از طریق ویزای tier2 چگونه است؟ آیا ویزای tier2 برای ایرانی ها صادر می شود؟ روش تبدیل ویزا های انگلستان به ویزای tier2 چگونه است؟

ویزای tier2 یا همان ویزای مهاجرت کاری انگلستان می باشد، داشتن یک پیشنهاد شغلی و یا دعوت نامه از موسسات یا شرکت های انگلیسی برای دریافت این ویزا الزامی است، این شرکت های باید معتبر و دارای شرایط خاصی باشند. نکته دیگر پیرامون ویزای کاری انگلستان یا همان ویزای tier2 این است که شخص دعوت شده نیز باید دارای شرایطی باشد.

از الزامات دیگر ویزای tier2 انگلستان داشتن یه اسپانسر یا به عبارتی تامین کننده مالی می باشد. مقدار ساپورت مالی اسپانسر در حدود 800000 پوند برای نفر اصلی متقاضی می باشد، این مبلغ برای همراهان نفر اصلی به مبلغ 5300 پوند می باشد. شایان ذکر است منظور از همراه در این نوع ویزا ها، همسر و فرزندان زیر 18 سال می باشند. مبالغ مشخص شده باید به مدت 90 روز قبل از درخواست در حساب قرار گیرد و پرینتی از آن را نشان دهد.

ویزای tier2 انگلستان نیز مثل بسیاری دیگر از ویزا های دیگر مثل ویزای tier 4  انگلستان دارای سیستم امتیازبندی می باشد که شخص متقاضی باید بتواند به میزان امتیاز برسد. بیشترین امتیاز برای ویزای کاری یا همان ویزای tier2 انگلستان مربوط به پیشنهاد شغلی است که 50 امتیاز را پوشش می دهد.

نکته دیگر پیرامون ویزای کار انگلستان این که حداقل ساعت کاری در پیشنهاد کاری و یا دعوت نامه کاری باید 30 ساعت در هفته یاشد. از نکاتی که در اخذ ویزای tier2 انگلستان می تواند به شما کمک کند مدرک تحصیلی معتبر و همچنین مدرک زبان انگلیسی می باشد. این نکته را در نظر داشته باشید که مدارک ذکر شده در اخذ اقامت انگلستان نیز موثر هستند.

پروسه و مراحل اخذ ویزای tier2  انگلستان معمولاً سه ماه به طول می انجامد و شخص باید مدارک مربوط به ساپورت مالی، دعوت نامه کاری یا پیشنهاد شغلی را حداقل سه ماه قبل از اخذ ویزا آماده کنند. جهت اخذ ویزای tier2 انگلستان شخص متقاضی می بایست مبالغی را به دولت انگلستان پرداخت نماید، این مبالغ هم شامل نفر اصلی متقاضی و هم نفرات همراه می باشد. ریز دقیق هزینه های دولتی ویزای tier2 انگلستان را می توانید در سایت رسمی سفارت انگلستان را مشاهده فرمایید.

شخصی که ویزای tier2 انگلستان را اخذ می نماید، می تواند به مدت 5 سال در این کشور بماند و بعد از شخص می تواند ویزای خود را تمدید نماید و یا در صورت داشتن شرایط می تواند تقاضای اقامت انگلستان کند.

از نکات دیگر ویزای tier2 انگلستان این است که دارا بودن فامیل در انگلستان می باشد. چنانچه شخص متقاضی دارای فامیل در این کشور و البته شرایط خاص فامیل را دارا باشد می تواند اطلاعات شخص را به در فرم های خاص ویزای tier2 وارد کند و از امتیازات این نیز بهره مند شود.

از لحاظ مدرک زبان در ویزای tier2 اینکه شایان ذکر است که افرادی که تابعیت آنها کشورهای آمریکا، استرالیا، کانادا، نیوزلند و چند کشور دیگر باشند، نیازی به ارائه مدرک زبان ندارند. مدارک دیگر مورد نیاز جهت اخذ ویزای tier2 شامل پاسپورت با مدت اعتبار مشخص، عکس پاسپورتی، پرینت حساب بانکی، مدرک زبان می باشد.

شخص متقاضی ویزای tier2 انگلستان باید با تعیین وقت قبلی به سفارت مراجعه نماید و بعد از انجام مصاحبه، اثر انگشت وی برداشته می شود و باید منتظر جواب سفارت باشد.

افراد با ملیت کره شمالی نیز می توانند برای این ویزا اقدام کنند ولی دارای شرایط خاصی هستند و باید فرم های اضافه تری را تکمیل نمایند.

در صورتی که شخص دارای شرایطی باشد می تواند نوع ویزای خود را به ویزای tier2 تغییر دهد، تعدادی از این شرایط عبارتند از: همراهی کسی که دارای ویزا tier4 باشد، شخص مدرک پزشک یا کارشناس ارشد دندانپزشکی داشته باشد و.. چنانچه قصد دارید اطلاعات بیشتر پیرامون تبدیل ویزا های مختلف به ویزای tier2 کسب کنید

طبق قانون انگلستان شخصی که برای ویزای tier2 اقدام می کند می تواند همراه داشته باشد و همزمان با نفر اصلی اقدام برای رفتن نمایند، طبق قانون منظور از همراه در این ویزا؛ همسر، فرزندان زیر 18 سال و فرزندان بالای 18 سال در صورتی که در انگلستان حضور داشته باشد. البته این نکته برای افرادی که ملیت آنها کره شمالی است متفاوت است. نحوه گرفتن پذیرش برای همراهان در ویزای tier2 متفاوت است و همراهان شخص باید از روش دیگری برای همراه اقدام نماید.

محصول جدید سرزمین زبان با نام پکیج شش ماهه ی زبان انگلیسی

یادگیری زبان انگلیسی
آموزش زبان انگلیسی

کانال تلگرام سرزمین زبان :

کانال تلگرام آموزش زبان انگلیسی
آموزش زبان انگلیسی در تلگرام

برای گوش دادن به آموزش های صوتی سرزمین زبان به صورت رایگان به بخش رادیو اینترنتی سرزمین زبان مراجعه کنید.

اگر در  یادگیری زبان انگلیسی تنبلی می کنید و یا هرچه تلاش می کنید نتیجه ای حاصل نمی شود و حتی اگر برای یادگیری زبان انگلیسی با دیگران مشورت می کنید و جواب آن ها به شما جوابی گنگ است پیشنهاد ما خواندن مقالات مشاوره ای و برنامه ریزی سرزمین زبان می باشد.

از ساعت 10 صبح تا 6 بعد از ظهر مشاوران سرزمین زبان آماده ی پاسخگویی به سوالات مهاجرتی شما می باشند.

شماره های تماس با تیم مشاوره ای سرزمین زبان :

09121035797

02144008685

سرزمین زبان ، سرزمینی به وسعت ایران

ما در سرزمین زبان به یادگیری شما جهت می دهیم

موسسه سرزمین زبان مهرنو تحت شماره 22465و شناسه ملی 10320891155 در اداره ثبت شرکت ها به ثبت رسیده است.

سرزمین زبان برگزار کننده بیش از ٢٠٠ برنامه موفق در شبکه های سه سیما ، رادیو جوان ، رادیو اقتصاد ، رادیو فرهنگ صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران با موضوع آموزش زبان انگلیسی

جهت مشاوره رایگان از طرف سرزمین زبان فرم زیر را پر کنید.

لطفا صبر کنید

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 دانلود رایگان هفته سرزمین زبان

نکات ضروری گرامر زبان انگلیسی

برای دانلود فرم زیر را تکمیل کنید
دانلود جزوه
close-link