ویزای نامزدی آمریکا

ویزای نامزدی آمریکا

ویزای نامزدی آمریکا

ویزای نامزدی آمریکا یکی از راه های اخذ تابعیت و اقامت در کشور آمریکا می باشد که با توجه به قوانین کشور آمریکا دارای شرایطی خاص می باشد. دانستن حقوق مدنی کشور آمریکا در خصوص گرفتن ویزای نامزدی امری است که باید توسط وکلایی مجرب صورت پذیرد.

ویزای نامزدی آمریکا
ویزای نامزدی آمریکا

ویزای نامزدی آمریکا K-1 Visa

 ویزای نامزدی برای نامزد یک شهروند آمریکایی صادر می شود تا بتواند نامزد خود را برای ازدواج به آمریکا بیاورد.

برای اخذ ویزای نامزدی  شرایطی وجود دارد از جمله:

  • 1) دو طرف از لحاظ قانونی مشکلی برای ازدواج کردن نداشته باشند.
  • 2) شخصی‌ که فاقد ملیت آمریکا یی است باید به قصد ازدواج وارد خاک آمریکا شودونامزد فرد باید آمریکایی باشد.
  • 3) دو نفری که قصد ازدواج دارند باید در ۲ سال گذشته همدیگر را حضورا و شخصا ملاقات کرده باشند.به این مفهوم که سابقه رابطه نامزدی وتعلق خاطر احراز شود.

هر دو طرف باید به سن قانونی رسیده باشند برای این که این ازدواج قانونی باشد و یا اگر متراکه کرده‌اند، باید تمامی مراحل قانونی طلاق را سپری کرده باشند و قانونا از همسر قبلی‌ خود جدا شده باشند. به عنوان مثال اگر یک شهروند آمریکایی با یک شهروند غیر آمریکایی ازدواج کند و همسر خود را به آمریکا آورده باشد و سپس در خارج از آمریکا تقاضای طلاق داده باشد، این باعث می شود که آنها نتوانند قانونی ازدواج کنند. همچنین کسانی‌ که قصد ازدواج با خاله زاده، عمه زاده، عموزاده و یا دایی زاده خود را دارند، قوانین ایالتی‌ و یا محل اقامت آنها ممکن است مانع برای گرفتن ویزای نامزدی باشد.

اداره مهاجرت ازدواجی را که در یک کشور و یا ایالت قانونی باشد را معمولاً می‌پذیرد. قصد ازدواج داشتن در ۹۰ روز الزامیست. ولی‌ هنگامی که نامزد شما وارد خاک آمریکا شود، و‌ اگر ازدواج ظرف ۹۰ روز صورت نگیرد، این بدان معنا نیست که آنها دیگر نمیتوانند ازدواج کنند و یا نتوانند ویزای خود را تغییر دهند. ولی‌ ویزای نامزدی آنها باطل خواهد شد. بهتر است که برای جلوگیری از هر نوع پیچیدگی، ظرف ۹۰ روز ازدواج انجام شود.

برای شرط آشنا بودن و ملاقات در ۲سال گذشته یک استثنا وجود دارد، بدین صورت که اگر متقاضی بتواند ثابت کند که عدم این کار به خاطر یک سری مشکلات مثل مشکلات فرهنگی‌، اجتماعی، آداب و یا رسوم بوده است، امکان لغو این شرط وجود دارد.به هر حال این شروط امکان تغییر دارد و بسته به نظر قانونگذار است.در هر صورت در خصوص ویزای نامزدی اطلاعات به تفصیل است

کانال تلگرام سرزمین زبان :

کانال تلگرام آموزش زبان انگلیسی
آموزش زبان انگلیسی در تلگرام

برای گوش دادن به آموزش های صوتی سرزمین زبان به صورت رایگان به بخش رادیو اینترنتی سرزمین زبان مراجعه کنید.

اگر در  یادگیری زبان انگلیسی تنبلی می کنید و یا هرچه تلاش می کنید نتیجه ای حاصل نمی شود و حتی اگر برای یادگیری زبان انگلیسی با دیگران مشورت می کنید و جواب آن ها به شما جوابی گنگ است پیشنهاد ما خواندن مقالات مشاوره ای و برنامه ریزی سرزمین زبان می باشد.

از ساعت 10 صبح تا 6 بعد از ظهر مشاوران سرزمین زبان آماده ی پاسخگویی به شما زبان آموزان می باشند.

شماره های تماس با تیم مشاوره ای سرزمین زبان :

09121035797

02144008685

سرزمین زبان ، سرزمینی به وسعت ایران

ما در سرزمین زبان به یادگیری شما جهت می دهیم

موسسه سرزمین زبان مهرنو تحت شماره 22465و شناسه ملی 10320891155 در اداره ثبت شرکت ها به ثبت رسیده است.

سرزمین زبان برگزار کننده بیش از ٢٠٠ برنامه موفق در شبکه های سه سیما ، رادیو جوان ، رادیو اقتصاد ، رادیو فرهنگ صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران با موضوع آموزش زبان انگلیسی

جهت مشاوره رایگان از طرف سرزمین زبان فرم زیر را پر کنید.

لطفا صبر کنید

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 دانلود رایگان هفته سرزمین زبان

نکات ضروری گرامر زبان انگلیسی

برای دانلود فرم زیر را تکمیل کنید
دانلود جزوه
close-link