ویزای سرمایه گذاری پرتغال investment

ویزای سرمایه گذاری پرتغال investment

ویزای سرمایه گذاری پرتغال investment

امروزه بسیاری از متقاضیان مهاجرت به اروپا و یا مهاجرت به کشورهای معتبر دنیا و اخذ اقامت دائم اروپا به دنبال راهکارهای مهاجرتی  برای رسیدن به این هدف یعنیاقامت دائم اتحادیه ی اروپا هستند و مهاجرت به اولویت های افراد تبدیل شده و در این بین هستند کسانی که مهاجرت و اخذ اقامت در بهترین نقاط را از نظر اب و هوایی و امکانت رفاهی مد نظر دارند.

در این راستا سوالهائی مطرح است از جمله اینکه مطمئن ترین راه برای این هدف چیست و شاید در ابتدا به سمت اخذ اقامت از طریق هزینه کردن  میروند و به گمان آنها این تنهاترین راه اخذ اقامت میباشد در حالی که اطلاعات مهاجرتی آنها تکمیل نبوده و شاید به سمت درستی راهنمائی نشده اند.

موسس سرزمین زبان ،جناب آقای ابراهیم خلیل مهرنو سعی دارد تا با انتقال مطالب نوشته به شما کمک کرده تا با تاثیر گذاری در این امر،راهگشای شما عزیزان در رسیدن به اهداف زبانی خود در کوتاهترین مدت باشید. امیداست با نظرات ارزشمند خود وازسوی دیگر قدردانی ازخدمات رایگانی که در اختیار شما گذاشته می شود،ما را در این امر همراهی کنید.

سخن ابراهیم خلیل مهرنو مؤسس سرزمین زبان :
درد بزرگ ما در این مملکت نگرش ماست ! کسی نگرش را به ما آموزش نداده است.
یک مسئله پیچیده جوابش لزوما پیچیده نیست. بیایید نگاه ساده داشته باشیم به موضوعات.
بیایید دست معلمی را ببوسیم که پاسخ سوْال ما را نمی دهد بلکه ما را به چالش می کشاند تا بهتر یاد بگیریم. (دوست همیشگی شما مهرنو )

سرزمین زبان برگزار کننده بیش از ٢٠٠ برنامه موفق در شبکه های سه سیما ، رادیو جوان ، رادیو اقتصاد ، رادیو فرهنگ صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران با موضوع آموزش زبان انگلیسی

(صفحه ی رسمی سرزمین زبان را در اینستاگرام دنبال کنید)

http://www.Instagram.com/Sarzaminezaban

اطلاعیه مهم :

دوستان گرامی توجه کنید که سرزمین زبان با هیچکدام از مراکز برگزار کننده ی آیلتس و تافل همکاری ندارد . و مراقب باشید که افراد سود جو از شما سوء استفاده ننمایند . متاسفانه دیده شده است که بعضی از افراد و مراکز از نام سرزمین زبان سو استفاده کرده و هزینه های گزافی را بر شما متحمل می کنند .

پرتغال یکی از کشورهای زیبای اتحادیه و کشوری توریستی دارای مرز مشترک زیاد با کشور اسپانیا و از انجا که زیبائی های فراوان داشته مورد استقبال افراد مهاجر قرار دارد و در پی کسب اطلاعات درباره ی این کشور میباشند.

آنچه در عرف و عموم به عنوان سرمایه گذاری  در بین مردم رواج پیدا کرده این باشد که حتی اقدام به خرید ملک یا اقدام به ثبت شرکت نوعی سرمایه گذاری محسوب شده و از این طریق پول خود را در چرخه ی اقتصادی وارد کرده اند در حالی که این باور را میتوان باوری غلط و اشتباه نامید. چرا که از این طریق سرمایه ای هنگفت را وارد چرخه ای کرده اند که احتمالا برگشت پذیر و سود ده نخواهد بود. و این به این دلیل است که اگر فردی ملکی را در کشوری با هزینه ی بالا خریداری میکند به آن فرداقامت مسکونی داده شده و او ویزای آن کشور را  فقط برای رفت و آمد خواهد داشت و معمولا کشورهایی دست به این اقدام میزنند که در رکود اقتصادی بوده و از این طریق میخواهند پول را وارد کشور خود کنند.

investment

طرقی دیگر از عرف سرمایه گذاری در خارج از کشور از راه ثبت شرکت بوده و معمولا افراد برای ادامه ی این راه دنبال رسیدن به اروپا برای اخذ اقامت هستند و طبعا قائده ی بازی را در این کشورها بلد نبوده و دنبال بیزینس نیستند و این را بهانه ای برای اقامت دنبال میکنند و معمولا میزان و شرایط ملیاتی سنگین اروپا به این افراد فشار می اورد و شاید حتی فرد عطای این کار را به لقایش بخشیده و خاک آن کشور را ترک کند.

تمام این مسائل مطرح گردید تا با دیدی باز و روشن  برای این چنین ویزاها اقدام گردد و از آنجا که رسالت خود دیدیم تا کشورهای معتبر اروپائی را برای شما باز کرده و راههای مهاجرتی انها را بررسی کنیم و برای این منظور در زیر طرق سرمایه گذاری عرفی در پرتغال را به حضورتان معرفی میکنیم.

در زیر شرایط لازم فرد برای اقدام اینگونه ویزا را بررسی میکنیم.

شرایط عمومی متقاضی:

1-    داشتن حداقل پانصد هزار یورو

2-    نداشتن سوء پیشینه کیفری

3-    نداشتن منع خروج از ایران و ورود به اروپا

4-    برای روش های سرمایه گذاری حداقل سرمایه گذاری یک میلیون یورو می باشد.

** ملک خریداری شده بایستی حداقل دویست هزار یورو ارزش داشته باشد .

* دراین روشها نیاز به هیچگونه مدرک تحصیلی و تسلط به زبان خاصی الزامی نیست ویا شرط سنی ندارد.

مدارک مورد نیاز:  

1-    اصل پاسپورت متقاضی و همراهان (فرزندان زیر 18 سال کامل)

2-    عکس رنگی پاسپورتی هر نفر 5 عدد

3-    ترجمه سوء پیشینه متقاضی و همسر

4-    پرینت حساب بانکی حداقل 3 ماه

متقاضی و همراهان پس از 5 سال کامل اقامت با رعایت اصول شهروندی و مالیاتی در این کشور، می توانند درخواست کارت شهروندی دائم نمایند.

مزایای اخذ اقامت و پاسپورت:

1-    داشتن اقامت  کشورهای عضو اتحادیه اروپا

2-    اعطای حق تحصیلی و خدمات پزشکی در سرتا سر اروپا

3-    امکان تردد به کلیه کشورهای عضو شینگن و پس از اخذ کارت شهروندی دائم امکان مسافرت بدون ویزا

4-    امکان فعالیت تجاری

5-    امکان مبادلات مالی

6-     امکان استفاده از خدمات شهروندی

زمان رسیدگی توسط دولت 30 روز می باشد.پس از تکمیل و ارائه پرونده به دولت

 هر درخواست کننده / همسر وی و وابستگان وی حق دارند که در پرتغال کار و اقامت داشته باشند  و آزادانه به مناطق شینگنن سفر کنند

در مورد ملیت محدودیتی وجود ندارد. تمام ملیتها می توانند درخواست دهند در صورتیکه جزو اتحادیه اروپا نباشند

این کشور، کیفتی بالا از زندگی را ارائه می دهد. از جمله، تجارت مدرن، امکانات پزشکی، خرید، خدمات زیبایی، امکانات ورزشی، رویدادهای فرهنگی و آب و هوای گرم

برای اقامت اروپا محدودیتی برای سن، حداقل تحصیلات مورد نیاز، تجربه در زمینه مدیریت یا تجارت، میزان ثروت خالص یا منبع تامین بودجه وجود ندارد

مصاحبه ندارد

مالیات بر درآمد جهانی وجود ندارد

التزام دانستن زبان وجود ندارد.اگرچه دانستن زبان پرتغالی در حد پایه برای گرفتن حق شهروندی لازم می باشد

التزام داشتن اقامت حداقل است. (یک هفته در سال)

درخواست کنندگان می توانند پس از 6 سال برای گرفتن حق شهروندی اقدام نمایند

تمامی این شرایط را توضیح دادیم تا ذهن شما عزیزان با شرایط مهاجرت به پرتغال و اقامت از طریق سرمایه گذاری را در کشورهای اروپایی باز کنیم و همانگونه که مشاهده فرمودید این نوع نظام برگرفته شده و الگوبرداری شده از کشور اسپانیا میباشد و این نوع سیستم مهاجرتی دارای ایراداتی است که فرد را به دلیل داشتن شرایط اروپائی مجذوب کرده و به اصطلاح شخص و خانواده را مرعوب میسازد در ادامه برای اینکه پیشنهادی در خور برای جایگزینی این نوع اقدامات داشته باشید  به شما توصیه میشود تا دیگر ویزاهای بلند مدت این کشور را اخذ کرده و با آن ورود و آن کشور را ابتدا آنالیز کرده و اگر شرایط را فراهم دیدید با نگاهی روشن و قطعی دست به اقدامات بعدی بزنیم.

لطفا جهت ورود به هر بخش کلیک کنید:

شبکه ی تصویری سرزمین زبان
رادیو اینترنتی سرزمین زبان
مشاهده محصولات سرزمین زبان
مقالات مشاوره و برنامه ریزی
عصرونه با سرزمین زبان

و جهت مشاوره رایگان حتما با ما تماس بگیرید

-سرکار خانم موسوی مشاور و کارشناس فروش

– سرکار خانم راد مشاور و کارشناس فروش

– سرکار خانم فیضی مشاور و کارشناس فروش

-سرکار خانم مهرنو مشاور و کارشناس فروش

– ابراهیم خلیل مهرنو موسس و مشاور آموزشی سرزمین زبان

ساعت تماس از 10 صبح تا 10 شب

شماره های تماس با تیم مشاوره ای سرزمین زبان :

09121035797

09128382836

09128382837

02144961935

02144961936

09128299196

09128299197

09128299198

سامانه پیامک :

30004033

سرزمین زبان ، سرزمینی به وسعت ایران

این مطلب توسط سرزمین زبان برای اولین بار ارائه می شود هرگونه کپی برداری از آن پیگرد قانونی و جدی دارد ! موسسه فرهنگی و آموزشی سرزمین زبان مهرنو با شماره ثبت ٢٢۴۶۵

لطفا صبر کنید

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 دانلود رایگان هفته سرزمین زبان

نکات ضروری گرامر زبان انگلیسی

برای دانلود فرم زیر را تکمیل کنید
دانلود جزوه
close-link