ویزای سرمایه گذاری انگلستان

ویزای سرمایه گذاری انگلستان

ویزای سرمایه گذاری انگلستان

در رابطه با ویزای سرمایه گذاری انگلستان متقاضی موظف است که  ۷۵٪  از سرمایۀ مشخص را  برای برنامۀ مهاجرت مورد نظر خود  در انگلستان، از طریق اوراق قرضۀ دولتی، خرید سهام یا وام های شرکت های فعال تجاری ثبت شده در این کشور، سرمایه گذاری کند و۲۵٪  باقی ماندۀ مقدار سرمایۀ مشخص را می بایست  از طریق خرید ملک و املاک یا به طور سپردۀ ثابت درموسسات مالی مجاز انگلستان حفظ و نگهداری نماید.

کشور انگلستان در جهت جذب نیروی مهاجر ، اقدام به تصویب قوانین سرمایه گذاری نموده است . این نوع سرمایه گذاری به سه دسته تقسیم می گردد که در ذیل به تفصیل شرح داده می شود :

  • سرمایه گذاری 50 هزار پوندی:

دولت انگلستان برای فارغ التحصیلان دانشگاه های انگلستان این شرایط را مهیا نموده است که با توجه به این امر ، این دسته از دانشجویان میتوانند با دارایی 50 هزار پوند اقدام به دریافت اقامت دائم انگلستان نمایند .(وکالت در موضوع بین المللی جزء تخصصی ترین خدمات ما می باشد.)

  • سرمایه گذاری 200 هزار پوندی:

آن دسته از افرادی که تمکن مالی به مبلغ 200 هزار پوند را دارند ؛ قادر می باشند که جهت کسب اقامت دائم انگلستان اقدام نمایند .

  • سرمایه گذاری 1 میلیون پوندی:

نوع دیگری از سرمایه گذاری می باشد . هدف از طرح این برنامه توسط دولت انگلستان ، جذب افراد مشخص با دارایی های زیاد به همراه خانواده می باشد .

سرمایه گذاران می توانند از طریق این نوع ویزا به مدت سه سال وارد خاک انگلستان شوند . در صورتی که متقاضی شرایط مرتبط به کسب اقامت دائم را به درستی انجام دهد ، می تواند اقامت خود را به  مدت 2 سال دیگر تمدید نماید .در نهایت پس از 5 سال اقامت ، متقاضی سرمایه گذاری می تواند جهت اخذ اقامت دائم اقدام نماید .

 

محصول جدید سرزمین زبان با نام پکیج شش ماهه ی زبان انگلیسی

یادگیری زبان انگلیسی
آموزش زبان انگلیسی

کانال تلگرام سرزمین زبان :

کانال تلگرام آموزش زبان انگلیسی
آموزش زبان انگلیسی در تلگرام

برای گوش دادن به آموزش های صوتی سرزمین زبان به صورت رایگان به بخش رادیو اینترنتی سرزمین زبان مراجعه کنید.

اگر در  یادگیری زبان انگلیسی تنبلی می کنید و یا هرچه تلاش می کنید نتیجه ای حاصل نمی شود و حتی اگر برای یادگیری زبان انگلیسی با دیگران مشورت می کنید و جواب آن ها به شما جوابی گنگ است پیشنهاد ما خواندن مقالات مشاوره ای و برنامه ریزی سرزمین زبان می باشد.

از ساعت 10 صبح تا 6 بعد از ظهر مشاوران سرزمین زبان آماده ی پاسخگویی به سوالات مهاجرتی شما می باشند.

شماره های تماس با تیم مشاوره ای سرزمین زبان :

09121035797

02144008685

سرزمین زبان ، سرزمینی به وسعت ایران

ما در سرزمین زبان به یادگیری شما جهت می دهیم

موسسه سرزمین زبان مهرنو تحت شماره 22465و شناسه ملی 10320891155 در اداره ثبت شرکت ها به ثبت رسیده است.

سرزمین زبان برگزار کننده بیش از ٢٠٠ برنامه موفق در شبکه های سه سیما ، رادیو جوان ، رادیو اقتصاد ، رادیو فرهنگ صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران با موضوع آموزش زبان انگلیسی

جهت مشاوره رایگان از طرف سرزمین زبان فرم زیر را پر کنید.

لطفا صبر کنید

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 دانلود رایگان هفته سرزمین زبان

نکات ضروری گرامر زبان انگلیسی

برای دانلود فرم زیر را تکمیل کنید
دانلود جزوه
close-link