ویزای توریستی کشور آمریکا

ویزای توریستی کشور آمریکا

ویزای توریستی کشور آمریکا

برای اخذ ویزای توریستی کشور آمریکا شما  نیاز به ارائه دعوتنامه دارید ، برای اخذ ویزای توریستی کشور آمریکا شخص باید از کشور آمریکا دعوت نامه داشته باشد که در صورت داشتن دعوت نامه می تواند برای اخذ ویزای توریستی اقدام نماید. شما می توانید این نوع ویزا را برای کشور آمریکا دریافت کنید اما در حال حاضر اخذ این نوع ویزا دارای شرایط خاصی شده است که قابل بررسی می باشد

ویزای توریستی کشور آمریکا
ویزای توریستی کشور آمریکا

برای اخذ ویزای توریستی کشور آمریکا شما  نیاز به ارائه دعوتنامه دارید.اگر شما دعوت نامه دارید،ما قسمت ارائه پرونده به سفارت آمریکا و امور حقوقی آن را انجام خواهیم داد.اگرشما دعوتنامه ازکشور آمریکا راندارید،ما می توانیم این دعوت نامه را از اماکن توریستی نظیر هتل ها دریافت و پرونده توریستی شما را آماده ارائه به سفارت نماییم. به یاد داشته باشید،این ویزای آمریکا واخذ آن قطعی نیست و گاه اخذ ویزا خیلی راحت میباشد وگاها به راحتی این نوع ویزا را رد می کنند.

به یاد داشته باشید ویزای توریستی کشور آمریکا را خیلی بهتر است که به وکیل رسمی یا حقوقدان آماده ارائه نمایند ولیکن با وجود وکیل تنها شانس شما بالا می رود. حضور وکیل مهاجرت یا وکیل رسمی دادگستری نیز شانس ویزا را صد در صد نمی کند.

اخیرا یک سری افراد سود جو و کلاهبردار به مردم وعده ویزای توریستی می دهند.حال آنکه اساسا این ها هیچ اطلاعات حقوقی ندارند.اکثرا یا تحصیل کرده نیستند یا اینکه در رشته های متفرقه درس خوانده اند وهیچ اطلاعاتی در امور حقوقی ندارند.خاطر نشان می کنیم که قبل از هر اقدامی تحقیق کنید و بدانید وکالت امری است علمی و اساسا وکیل نباید ادعای ویزای قطعی آمریکا کند واین امر در سایت اکثر سفارات دنیا نیز طرح شده است.

ارائه صحیح مدارک و داشتن وکیل مناسب خیلی موثر است اما هیچ وکیل صادقی ادعای ویزای قطعی نمیکند. زیرا ویزا در دست وکیل نیست و این سفارت است که تصمیم می گیرد. به همین دلیل در قانون اکثر کشورها وکیل به نتیجه نیست.در قانون مدنی ایران هم ذکر شده است که تعهد وکیل به وسیله است و وکیل دادگستری تنها باید ثابت کند که کارش را درست انجام داده است و اگر حکم دادگاه یا نتیجه امر حقوقی مطلوب موکل نباشد، وکیل مسئول نیست مگر در انجام تعهدات قصور کرده باشد.ویزای توریستی کشور آمریکا نیازمند مدارکی است که ما در این مورد به طور کامل به شما مشاوره می دهیم.

کانال تلگرام سرزمین زبان :

کانال تلگرام آموزش زبان انگلیسی
آموزش زبان انگلیسی در تلگرام

 

برای گوش دادن به آموزش های صوتی سرزمین زبان به صورت رایگان به بخش رادیو اینترنتی سرزمین زبان مراجعه کنید.

اگر در  یادگیری زبان انگلیسی تنبلی می کنید و یا هرچه تلاش می کنید نتیجه ای حاصل نمی شود و حتی اگر برای یادگیری زبان انگلیسی با دیگران مشورت می کنید و جواب آن ها به شما جوابی گنگ است پیشنهاد ما خواندن مقالات مشاوره ای و برنامه ریزی سرزمین زبان می باشد.

از ساعت 10 صبح تا 6 بعد از ظهر مشاوران سرزمین زبان آماده ی پاسخگویی به شما زبان آموزان می باشند.

شماره های تماس با تیم مشاوره ای سرزمین زبان :

09121035797

02144008685

سرزمین زبان ، سرزمینی به وسعت ایران

ما در سرزمین زبان به یادگیری شما جهت می دهیم

موسسه سرزمین زبان مهرنو تحت شماره 22465و شناسه ملی 10320891155 در اداره ثبت شرکت ها به ثبت رسیده است.

سرزمین زبان برگزار کننده بیش از ٢٠٠ برنامه موفق در شبکه های سه سیما ، رادیو جوان ، رادیو اقتصاد ، رادیو فرهنگ صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران با موضوع آموزش زبان انگلیسی

جهت مشاوره رایگان از طرف سرزمین زبان فرم زیر را پر کنید.

لطفا صبر کنید

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 دانلود رایگان هفته سرزمین زبان

نکات ضروری گرامر زبان انگلیسی

برای دانلود فرم زیر را تکمیل کنید
دانلود جزوه
close-link