ویزای توریستی آمریکا

ویزای توریستی آمریکا

ویزای توریستی آمریکا

یکی دیگر از مهمترین نکات این است که باید در  در اخذ ویزای توریستی آمریکا مدارک را به نحوی نشان دهید که مبین قصد شما برای بازگشت به کشورتان باشد.

برای اخذ ویزای توریستی آمریکا ، مهم میباشد که در مقابل افسر ویزا آرام و خونسرد جلوه کنید.

ویزای توریستی آمریکا
ویزای توریستی آمریکا

شایان ذکر است که اخیرا سفارت امریکا راحت تر  ویزای  امریکا به خصوص ویزای توریستی آمریکا را صادر میکنند واساسا کاربا سختی و مشکلات سابق نمی باشد . بنابرین شما نباید پولهای هنگفت و گزاف جهت اخذ ویزا بپردازید.

 

نکات مهم در اخذ ویزای توریستی به اجمال در این قسمت ذکر گردیده:

به شما توصیه میکنیم که اولا فرم ds160 را به دقت تکمیل کنید. یکی از مهمترین گامهای اولیه برای اخذ ویزای توریستی آمریکا تکمیل درست و صحیح فرم ds160 میباشد .دقت کنید آنچه برای اخذ ویزا لازم است هماهنگی فی ما بین  این فرم شما و مدارک میباشد.

به یاد داشته باشید شما باید مدارک را به نحوی نشان دهید که مبین قصد شما برای بازگشت به کشورتان باشد . این یکی دیگر از مهمترین نکات در اخذ ویزای توریستی آمریکا میباشد. برای اخذ ویزای توریستی آمریکا ، مهم میباشد که در مقابل افسر ویزا آرام و خونسرد جلوه کنید.

چنانچه مدارک را قوی ارائه کنید و سوالات در جلسه مصاحبه سفارت آمریکا را درست پاسخ دهید ،دلیلی ندارد که شما ویزا نگیرید ،به عبارت دیگر اگر راه را درست بپیمایید قطعا ویزای خود را خواهید گرفت .

بعضی از متقاضیان عزیز از ما خواسته اند که بگوییم چه مدارکی برای اخذ این ویزا لازم است، باید بگوییم چینی کاری مقدور نیست زیرا مدارک اخذ ویزای توریستی آمریکا برای شخصی با دیگری فرق دارد.

برای ویزای توریستی کلا پروسه بیش از ۳ ماه به طول نخواهد انجامید هر چند در قالب اوقات این کار در مدت ۱ ماه صورت میگیرد.

خیلی ها از ما میپرسند آیا پس از رسیدن به آمریکا راهی برای تغییر ویزا یا اخذ اقامت وجود دارد؟

در پاسخ به این سوال باید به عرض برسانیم که اخذ ویزای توریستی آمریکا میتواند در نهایت به اخذ ویزا منجر شود لیکن شما بایستی پیشاپیش از وکلا تحقیق کنید ولی به هر حال امکان تبدیل ویزای توریستی پس از وصول به آمریکا به سادگی مقدور میباشد حتی اگر پیشنهاد کاری داشته باشید ، میتوانید ویزای خود را به ویزای کاری تبدیل کنید.

ویزای کاری آمریکا نیز در نهایت قابل تبدیل به ویزای اقامت میباشد. در واقع ویزای توریستی آمریکا میتواند پلی برای زندگی در آمریکا باشد ولی از شما خواهش میکنیم به هیچ عنوان پول های گزاف نپردازید. اول ویزای توریستی بگیرید و به آمریکا  رفته تحقیق کنید که آیا آن کشور را دوست دارید سپس برای امور بعدی اقدام بفرمایید.

بعضی ها در همان ابتدای امر به ما رجوع میکنند و از ویزای ۵۰۰ هزار دلاری یا یک میلیون دلاری تحقیق میکنند ، خواهش میکنیم دقت کنید که صرف چنین مبلغی در ابتدای امر کاری بسیار اشتباه میباشد . شما با قواعد بازی در روزهای اول آشنا نیستید شما با صرف  یک مبلغ ۱۰ تا ۲۰ میلیون تومانی یا مبلغی نظیر آن میتوانید ویزای توریستی گرفته و به محل رفته و آنجا را ببینید و سپس تصمیم بگیرید که بمانید، سرمایه گذاری کنید یا اساسا از راه های دیگر اقامت بگیرید .این که اینقدر بعضی وکلا ویزای سرمایه گذاری آمریکا را درهمان ابتدای امر توصیه میکنند به نظر ما اصلا راه مناسبی برای مهاجرت به آمریکا نیست و خیلی از این اشخاص پول هنگفت شما را به راه های خلاف سرقت نموده و چه بسا شما به هیچ عنوان راهی برای استرداد پولتان ندارید.

ویزای توریستی کشور آمریکا
ویزای توریستی کشور آمریکا

باز هم تکرار میکنیم در ابتدای امر هر چقدر ممکن است پول کمتر هزینه کنید به اشخاص اعتماد نکنید و حتی الامکان با هزینه کمتر مهاجرت کنید. اگر رفتید و پسندید و همه چیز را مورد تمایل یافتید آنگاه هزینه کنید.

ویزای توریستی چنان که پیشتر هم به عرض رسید راهی ارزان و مناسب جهت رفتن و بررسی امور در آمریکا میباشد. طول مدت ویزای توریستی آمریکا کلا ۳ ماه میباشد که ۳ ماه هم قابل تمدید است بنابراین کل مدت ویزای توریستی آمریکا ۶ ماه میشود که فرصت خوبی برای شناخت اولیه میباشد. شما حتی میتوانید این ویزا را به ویزای تحصیلی تبدیل کنید ما پیش از رفتن یک پذیرش هم در بسیاری  موارد برای متقاضی اخذ میکنیم که دیگر هنگام ورود به آمریکا نگران نباشند.

کانال تلگرام سرزمین زبان :

کانال تلگرام آموزش زبان انگلیسی
آموزش زبان انگلیسی در تلگرام

برای گوش دادن به آموزش های صوتی سرزمین زبان به صورت رایگان به بخش رادیو اینترنتی سرزمین زبان مراجعه کنید.

اگر در  یادگیری زبان انگلیسی تنبلی می کنید و یا هرچه تلاش می کنید نتیجه ای حاصل نمی شود و حتی اگر برای یادگیری زبان انگلیسی با دیگران مشورت می کنید و جواب آن ها به شما جوابی گنگ است پیشنهاد ما خواندن مقالات مشاوره ای و برنامه ریزی سرزمین زبان می باشد.

از ساعت 10 صبح تا 6 بعد از ظهر مشاوران سرزمین زبان آماده ی پاسخگویی به شما زبان آموزان می باشند.

شماره های تماس با تیم مشاوره ای سرزمین زبان :

09121035797

02144008685

سرزمین زبان ، سرزمینی به وسعت ایران

ما در سرزمین زبان به یادگیری شما جهت می دهیم

موسسه سرزمین زبان مهرنو تحت شماره 22465و شناسه ملی 10320891155 در اداره ثبت شرکت ها به ثبت رسیده است.

سرزمین زبان برگزار کننده بیش از ٢٠٠ برنامه موفق در شبکه های سه سیما ، رادیو جوان ، رادیو اقتصاد ، رادیو فرهنگ صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران با موضوع آموزش زبان انگلیسی

جهت مشاوره رایگان از طرف سرزمین زبان فرم زیر را پر کنید.

لطفا صبر کنید

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 دانلود رایگان هفته سرزمین زبان

نکات ضروری گرامر زبان انگلیسی

برای دانلود فرم زیر را تکمیل کنید
دانلود جزوه
close-link