هزینه های زندگی در دانمارک

هزینه های زندگی در دانمارک

هزینه های زندگی در دانمارک

موسس سرزمین زبان ،جناب آقای ابراهیم خلیل مهرنو سعی دارد تا با انتقال مطالب نوشته به شما کمک کرده تا با تاثیر گذاری در این امر،راهگشای شما عزیزان در رسیدن به اهداف زبانی خود در کوتاهترین مدت باشید. امیداست با نظرات ارزشمند خود وازسوی دیگر قدردانی ازخدمات رایگانی که در اختیار شما گذاشته می شود،ما را در این امر همراهی کنید.

سخن ابراهیم خلیل مهرنو مؤسس سرزمین زبان :
درد بزرگ ما در این مملکت نگرش ماست ! کسی نگرش را به ما آموزش نداده است.
یک مسئله پیچیده جوابش لزوما پیچیده نیست. بیایید نگاه ساده داشته باشیم به موضوعات.
بیایید دست معلمی را ببوسیم که پاسخ سوْال ما را نمی دهد بلکه ما را به چالش می کشاند تا بهتر یاد بگیریم. (دوست همیشگی شما مهرنو )

سرزمین زبان برگزار کننده بیش از ٢٠٠ برنامه موفق در شبکه های سه سیما ، رادیو جوان ، رادیو اقتصاد ، رادیو فرهنگ صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران با موضوع آموزش زبان انگلیسی

(صفحه ی رسمی سرزمین زبان را در اینستاگرام دنبال کنید)

http://www.Instagram.com/Sarzaminezaban

اطلاعیه مهم :

دوستان گرامی توجه کنید که سرزمین زبان با هیچکدام از مراکز برگزار کننده ی آیلتس و تافل همکاری ندارد . و مراقب باشید که افراد سود جو از شما سوء استفاده ننمایند . متاسفانه دیده شده است که بعضی از افراد و مراکز از نام سرزمین زبان سو استفاده کرده و هزینه های گزافی را بر شما متحمل می کنند .

دانمارک یکی از کشور های واقع در شمال اروپا و جزءکشورهای اسکاندیناوی است و با کشورهای سوئد، نروژ و آلمان هم مرز می باشد و زبان آن دانمارکی و گویشی بسیار نزدیک به زبان سوئدی و نروژی دارد . جزایر آن مسطح و شامل زمین های زراعی و سواحل شنی و کم ارتفاع، با آب و هوایی معتدل است . بزرگترین شهرستان آن با جمعیت یکصد هزار نفر همان پایتخت آن کپنهاگ است .
اگر بخواهیم توزیع هزینه های زندگی در دانمارک را بصورت آماری بررسی نماییم به صورت کاهشی از بیشترین هزینه ها که مربوط به خرید و بازار می باشد و 4,29 درصد از هزینه ها را شامل می شود و اجاره ی ماهانه ی آپارتمان که 1,24 درصد از هزینه ها را شامل می شود نام می بریم . سپس هزینه ی خوراک و رستوران ها که 1,18 درصد و هزینه های حمل و نقل که 4,13 درصد از هزینه ها را شامل می شوند، به میان می آیند . در انتها هزینه های عمومی مثل آب و برق و گرمایش ساختمان و اینترنت و هزینه ی تلفن همراه به صورت ماهانه که مجموعا 5,6 درصد و ورزش، تفریحات و اوقات فراغت که مجموعأ 4,5 درصد و همچنین هزینه های پوشاک که 1,3 درصد از هزینه ها را در بر می گیرند .
حدود هزینه ها در دانمارک برای اجاره ی خانه در هر ماه را می توان برای یک آپارتمان یک خوابه در مرکز شهر در محدوده ی بین چهار هزار تا هشت هزار کرون یا به طور میانگین پنج هزار و ششصد بیست کرون در نظر گرفت . همچنین اجاره ی ماهانه ی یک آپارتمان یک خوابه در خارج از مرکز شهر بین دو هزار و هفتصد کرون تا پنج هزار کرون و به طور میانگین سه هزار نهصد کرون می باشد . یک آپارتمان سه خوابه در مرکز شهر از حدود هفت هزار و پانصد کرون تا پانزده هزار کرون اجاره ی ماهانه دارد که بطور میانگین یازده هزار کرون در نظر گرفته می شود و اگر همین آپارتمان سه خوابه را در خارج از مرکز شهر اجاره نمایید بین پنج هزار تا ده هزار کرون ماهانه که تقریبا به طور میانگین هفت هزار و پانصد کرون می باشد باید هزینه ی اجاره بپردازید .
به طور کلی در خرید منزل و آپارتمان، حدود قیمت ها برای هر متر مربع در مرکز شهر بین پانزده هزار کرون تا سی هزار کرون متفاوت است ( به طور میانگین بیست و دو هزار وپانصد کرون ) و قیمت هر متر مربع در خارج از مرکز شهر از دوازده هزار کرون آغاز و تا حدود بیست هزار کرون بالا می رود ( به طور میانگین پانزده هزار و هفتصد کرون )
حقوق ماهانه به طور متوسط پس از کسر مالیات بین پانزده هزار تا بیست و چهار هزار کرون می باشد و میانگین حقوق ماهانه حدود هجده هزار و هفتصد و پنجاه هزار کرون می باشد . همچنین نرخ درصد بهره ی وام مسکن به طور سالانه بین سه تا چهار درصد و به طور میانگین 39/3 درصد می باشد .
هزینه های عمومی مثل آب، برق، گرمایش، زباله و … برای یک آپارتمان به اندازه هشتاد پنج متر مربع میان حدود هزار و صد و پنجاه تا هزار و نهصد کرون در ماه و میانگین به اندازه ی هزار و چهارصد کرون هزینه خواهد داشت .
برای اینترنت و ADSL نامحدود با سرعت 6 مگابیت در ثانیه بین صد و چهل و نه تا دویست کرون و بصورت میانگین صد و هفتاد و هشت کرون هزینه و برای تعرفه ی محلی پیش پرداخت تلفن همراه، بدون تخفیف یا طرح های خاص در یک دقیقه بین 60/0 تا 1 کرون و به طور میانگین آن 88/0 کرون باید پرداخت شود .
می توان گفت در دانمارک به نسبت، شاخص هزینه های اجاره ی آپارتمان مناسب و استاندارد می باشد و این در صورتی است که شاخص هزینه های پرداختی در رستوران ها در این کشور فوق العاده بالاتر از سطح متعادل و بسیار هنگفت می باشد .
بر اساس آمار در زمینه ی کیفیت زندگی در کشور دانمارک، شاخص قدرت خرید، شاخص امنیت و ایمنی و شاخص بهداشت و درمان در سطح مطلوب و ایده آل است اما متاسفانه از نظر شاخص های قیمت مصرف کننده و هزینه ها به نسبت درآمد و ترافیک، رفت و آمد و شاخص زمان، همچنین آلودگی از سطح ایده آل و مطلوبی برخوردار نیست . اما به طور کلی کیفیت زندگی در دانمارک خوب و تاحدی رضایت بخش است .

 

در دهه ی اخیر مهارتهای انگلیسی یک اصل ناگریز است چرا که زبان انگلیسی ،زبان دنیاست و همه ی ما باید با آن جلو برویم . اگر از آن دسته افرادی هستید که زبان را جزو کارهای روزمره خود قرار نداده اید بلکه هرزگاهی وقت خود را به آن اختصاص می دهید. باید بگویم در ارتباط برقرار کردن با دنیای بیرون دچار مشکل می شوید ،و در روند یادگیری هم افت می کنید. شما نیاز به وقف کردن زمان دارید و خبرخوب ما در سرزمین زبان این است که با  گردآوری آنها توسط آقای ابراهیم خلیل مهرنو ،این فرصت را به شما می دهیم

لطفا جهت ورود به هر بخش کلیک کنید:

آموزش تصویری سرزمین زبان

رادیو اینترنتی سرزمین زبان

محصولات آموزشی سرزمین زبان

و جهت مشاوره رایگان حتما با ما تماس بگیرید

-سرکار خانم موسوی مشاور و کارشناس فروش

– سرکار خانم راد مشاور و کارشناس فروش

– سرکار خانم فیضی مشاور و کارشناس فروش

-سرکار خانم مهرنو مشاور و کارشناس فروش

– ابراهیم خلیل مهرنو موسس و مشاور آموزشی سرزمین زبان

ساعت تماس از 10 صبح تا 10 شب

شماره های تماس با تیم مشاوره ای سرزمین زبان :

09121035797

09128382836

09128382837

02144961935

02144961936

09128299196

09128299197

09128299198

سامانه پیامک :

30004033

سرزمین زبان ، سرزمینی به وسعت ایران

این مطلب توسط سرزمین زبان برای اولین بار ارائه می شود هرگونه کپی برداری از آن پیگرد قانونی و جدی دارد ! موسسه فرهنگی و آموزشی سرزمین زبان مهرنو با شماره ثبت ٢٢۴۶۵

لطفا صبر کنید

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 دانلود رایگان هفته سرزمین زبان

نکات ضروری گرامر زبان انگلیسی

برای دانلود فرم زیر را تکمیل کنید
دانلود جزوه
close-link