مهاجرت کاری به ایتالیا

مهاجرت کاری به ایتالیا

مهاجرت کاری به ایتالیا

موسس سرزمین زبان ،جناب آقای ابراهیم خلیل مهرنو سعی دارد تا با انتقال مطالب نوشته به شما کمک کرده تا با تاثیر گذاری در این امر،راهگشای شما عزیزان در رسیدن به اهداف زبانی خود در کوتاهترین مدت باشید. امیداست با نظرات ارزشمند خود وازسوی دیگر قدردانی ازخدمات رایگانی که در اختیار شما گذاشته می شود،ما را در این امر همراهی کنید.

سخن ابراهیم خلیل مهرنو مؤسس سرزمین زبان :
درد بزرگ ما در این مملکت نگرش ماست ! کسی نگرش را به ما آموزش نداده است.
یک مسئله پیچیده جوابش لزوما پیچیده نیست. بیایید نگاه ساده داشته باشیم به موضوعات.
بیایید دست معلمی را ببوسیم که پاسخ سوْال ما را نمی دهد بلکه ما را به چالش می کشاند تا بهتر یاد بگیریم. (دوست همیشگی شما مهرنو )

سرزمین زبان برگزار کننده بیش از ٢٠٠ برنامه موفق در شبکه های سه سیما ، رادیو جوان ، رادیو اقتصاد ، رادیو فرهنگ صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران با موضوع آموزش زبان انگلیسی

(صفحه ی رسمی سرزمین زبان را در اینستاگرام دنبال کنید)

http://www.Instagram.com/Sarzaminezaban

اطلاعیه مهم :

دوستان گرامی توجه کنید که سرزمین زبان با هیچکدام از مراکز برگزار کننده ی آیلتس و تافل همکاری ندارد . و مراقب باشید که افراد سود جو از شما سوء استفاده ننمایند . متاسفانه دیده شده است که بعضی از افراد و مراکز از نام سرزمین زبان سو استفاده کرده و هزینه های گزافی را بر شما متحمل می کنند .

در ابتدا میتوان یکی از اصلی ترین دلایل  مهاجرت اشخاص به کشورهای بزرگ و صنعتی را یافتن شغل مناسب و کسب درآمد بیان نمود  در نتیجه این کشورها مورد تقاضای اشخاص زیادی می باشند  لیکن با در نظر گرفتن شرایط موجود در اتحادیه ی اروپا در حقیقت مهاجرت کاری به کشور های اروپایی امکان پذیر نیست مگر در شرایط خاصی که خود آن کشور نیاز به نیروی کار داشته باشد مانند ویزای کار کشور دانمارک و همچنین ویزای کار کشور آلمان معروف به بلو کارد و یا ویزای کاری آلمان  و همینطور ویزای کاری کشور اتریش که هر دوی این ویزاها  به طور کلی جهت اشخاص دارای تخصص و فنی و  بالاخص مهندسین می باشد و شرح مفصل آن در سایت سرزمین زبان در قسمت مهاجرت کاری به کشور اتریش قرار دارد .

به سبب رکود اقتصادی در کشور های جنوب اروپا نظیر کشور ایتالیا ثبات شغلی محدود است و همچنین نرخ بیکاری بالا می باشد و  نمی توان از اخذ کار و کسب درآمد اطمینان حاصل نمود زیرا  شهروندان این کشور در یافتن شغل با موانع روبرو می باشند و  حتی در بعضی از موارد کشورهای همسایه را مقصدی برای یافتن شغل مناسب خود برمی گزینند.

چنانچه که درفوق ذکر شد این امکان وجود دارد که از طریق اخذ ویزای گرین کارت دانمارک که دربردارنده ی  ویزای کار دانمارک نیز می باشد اقدام نمود و در نهایت با تبدیل ویزای کاری دانمارک می توان  برای اخذ ویزای کاری سایر کشورهای اروپایی نظیر ایتالیا اقدام کرد.

یکی از طرق مهاجرت به کشورها اخذ ویزای بلند مدت از طریق ویزای کاری است ، اقدام برای این امر از بابت این که شخص با پرداخت مالیات و بیمه بعد از چند سال و بر اساس قوانین آن کشور می تواند اقامت دائم خود را اخذ نمایند.

اقتصاد کشور ایتالیا بر چه پایه ای بنا شده است؟

از بزرگترین صنایع کشور ایتالیا می‌توان از صنایع فلزکاری، ماشین‌آلات، وسایل نقلیه، هواپیماسازی، کشتی‌سازی، مواد شیمیایی، پتروشیمی، اتمی، مواد غذایی ، منسوجات و البسه، الکتریکی و جنگ‌افزار اشاره نمود. گندم، جو، سیب‌زمینی، چغندرقند، سیب، ذرت، برنج، انگور، ماهی، گاو و خوک از مهم‌ترین محصولات کشاورزی و دامپروری ایتالیا هستند.

ایتالیا تاریخی بسیار جامع دارد که یکی از قدیمی ترین تمدن های دنیا بوده و این نیز خود پشتوانه ای بزرگ برای فرهنگ و هنر این کشور است. ایتالیا به علت داشتن موزه‌ها و بناهای تاریخی فراوان سالانه گردشگران زیادی را از سرتاسر پهنه دنیا به خود جذب می نماید. مساحت این کشور تنها شامل  ۲۵/۰ درصد از کل خشکی‌های جهان است ولی طبق آمارهای یونسکو  بیش از نیمی از میراث فرهنگی جهان در کشور ایتالیا واقع شده است.

کشور ایتالیا یکی از کشور های اتحادیه اروپا و حوزه شینگن است. اتحادیه اروپا شامل ۲۸ کشور بوده که واحد پول آنها (یورو) بوده و روند اقتصادی آن ها تقریبا به نحو یکسانی عمل می کند اقتصاد اروپا از زمان تشکیل اتحادیه اروپا به صورت واحدی در آمده است و حتی قوانین کار و کاریابی در کشور های این اتحادیه نیل به مشابهت و یکسان شدن با یک دیگر دارند.

مهاجرت به ایتالیا از طریق کار: اخذ اقامت کاری در ایتالیا

تمایل بسیاری از مهاجرین برای مهاجرت ، مهاجرت از طریق اخذ ویزای کاری است که این خود یکی از طرق مهاجرت به ایتالیاست ولی لازم است بدانید که روال اخذ این نوع ویزا به این صورت است که ابتدا باید شخصی به عنوان کارفرما در کشور مقصد برای شما پیشنهاد کاری بفرستد واین عمل خود قانون خاصی دارد. این قانون به این صورت است که در کل اتحادیه اروپا برای استخدام اشخاص در ابتدا کارفرما بایستی به مدت 3 ماه در روزنامه و اینترنت کشور مقصد آگهی دهد و اگر در آن کشور کارجویی پیدا نشد باید به مدت 3 ماه در کل اتحادیه اروپا آگهی شود و اگر مجددا  از بین 28 کشور عضو اتحادیه اروپا متقاضیی  یافت نشد، میتواند برای فرد مد نظر پیشنهاد کار ارسال نماید و  بایستی اثبات نماید که از جهات مالی فرد و همراهانش را مورد حمایت قرار می دهد. بهترین راه برای متقاضیان اخذ اقامت دائم ایتالیا، اقدام جهت دریافت ویزای تحصیلی این کشور و رسیدن به خاک ایتالیا و در ادامه اقدام برای دریافت ویزای کاری کشور ایتالیا می باشد. فرآیند دریافت ویزای کار کمی سخت و طولانی است لیکن در صورتی که فردی به عنوان دانشجو در ایتالیا مشغول به تحصیل و حاضر باشد می تواند به محض آگهی شدن شغل اقدام به دریافت آن کند پر واضح است که اشخاصی که مشغول به تحصیل در اروپا بوده و یا مدارک تحصیلی خود را از یکی از کشور های اروپا دریافت نموده باشند، شانس بیشتری در خصوص پیدا کردن شغل و اخذ اقامت کاری در ایتالیا خواهند داشت و در صورت عدم تمایل به ادامه تحصیل درخواست کناره گیری نموده و وارد بازار کار می شود. به این معنا که اگر شما در کشور ایتالیا کار خاص یا کارفرمایی دارید میتوانید از طریق تحصیل وارد خاک ایتالیا شده و این قانون را دور زده و پس از ورود اقدام به اخذ ویزای کار ایتالیا نمایید.

لازم به ذکر است ،اشخاصی که موفق به دریافت ویزای کار ایتالیا می شوند، پس از گذشت چهار سال کار در ایتالیا و پرداخت مالیات و حق بیمه به دولت ایتالیا، می توانند درخواست اقامت دائم ایتالیا را از دولت داشته باشند.

اشخاصی که قصد مهاجرت به کشور ایتالیا را دارند میتوانند از طریق اخذ ویزای تحصیلی نیز اقدام نمایند. مهاجرت به ایتالیا و اخذ ویزای تحصیلی شرایط ویژه و مناسبی دارد که در مقاله مربوطه بطور کامل توضیحات آن را داده ایم. کشورهای ایتالیا و اتریش مرکز هنری اروپا بوده و خیل کثیری از جوانان از سرتاسر دنیا آرزوی راه یابی به دانشگاه های این دو کشور را دارند.

(صفحه ی رسمی سرزمین زبان را در اینستاگرام دنبال کنید)

http://www.Instagram.com/Sarzaminezaban

( موسسه فرهنگی و آموزشی سرزمین زبان مهرنو ارائه دهنده خدمات آموزش زبان انگلیسی و برنامه ریزی فردی از سطح پایه تا آیلتس با تدریس اساتید مطرح انگلستان و تهران یادگیری انگلیسی شما را تضمین می کند
جهت اطلاعات بیشتر به لینک زیر مراجعه نمایید
رادیو اینترنتی سرزمین زبان )

در دهه ی اخیر مهارتهای انگلیسی یک اصل ناگریز است چرا که زبان انگلیسی ،زبان دنیاست و همه ی ما باید با آن جلو برویم . اگر از آن دسته افرادی هستید که زبان را جزو کارهای روزمره خود قرار نداده اید بلکه هرزگاهی وقت خود را به آن اختصاص می دهید. باید بگویم در ارتباط برقرار کردن با دنیای بیرون دچار مشکل می شوید ،و در روند یادگیری هم افت می کنید. شما نیاز به وقف کردن زمان دارید و خبرخوب ما در سرزمین زبان این است که با  گردآوری آنها توسط آقای ابراهیم خلیل مهرنو ،این فرصت را به شما می دهیم

لطفا جهت ورود به هر بخش کلیک کنید:

آموزش تصویری سرزمین زبان

رادیو اینترنتی سرزمین زبان

محصولات آموزشی سرزمین زبان

و جهت مشاوره رایگان حتما با ما تماس بگیرید

-سرکار خانم موسوی مشاور و کارشناس فروش

– سرکار خانم راد مشاور و کارشناس فروش

– سرکار خانم فیضی مشاور و کارشناس فروش

-سرکار خانم مهرنو مشاور و کارشناس فروش

– ابراهیم خلیل مهرنو موسس و مشاور آموزشی سرزمین زبان

ساعت تماس از 10 صبح تا 10 شب

شماره های تماس با تیم مشاوره ای سرزمین زبان :

09121035797

09128382836

09128382837

02144961935

02144961936

09128299196

09128299197

09128299198

سامانه پیامک :

30004033

سرزمین زبان ، سرزمینی به وسعت ایران

این مطلب توسط سرزمین زبان برای اولین بار ارائه می شود هرگونه کپی برداری از آن پیگرد قانونی و جدی دارد ! موسسه فرهنگی و آموزشی سرزمین زبان مهرنو با شماره ثبت ٢٢۴۶۵

لطفا صبر کنید

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 دانلود رایگان هفته سرزمین زبان

نکات ضروری گرامر زبان انگلیسی

برای دانلود فرم زیر را تکمیل کنید
دانلود جزوه
close-link