مهاجرت به پرتغال portigul

مهاجرت به پرتغال portigul

مهاجرت به پرتغال portigul

امروزه اکثر افرادبه دنبال اقامت دائم اتحادیه اروپا هستند و در همین خصوص پرسشهای متداولی در زمینه مهاجرت به اروپا و همچنین مهاجرت به پرتغال مطرح است.من جمله مناسب ترین راه مهاجرت به پرتغال, ارزانترین راه مهاجرت به پرتغال, ادامه تحصیل و اخذ ویزای تحصیلی پرتغال, چگونگی اخذ ویزای کار پرتغال, نحوه سرمایه گذاری در پرتغال. که در این زمینه وکلای مهاجرتی ما به بهترین شیوه پاسخگوی سوالات شما هستند.پرتغال یکی از کشورهایی است که می توانید از طریق مهاجرت به اقامت دائم اروپا دست پیدا کنید.

کشور پرتغال اولین کشور اروپایی که در جنوب غربی این قاره قرار گرفته است. کشور پرتغال ، از شمال به کشور اسپانیا و از جنوب و غرب به اقیانوس اطلس محدود می گردد . کشور پرتغال کشوری نیمه کوهستانی است و به دلیل نزدیکی به دریا اب و هوای نسبتا معتدلی دارد. واحد پول کشور پرتغال یورو می باشد. پایتخت پرتغال شهر لیسبون است که ثروتمندترین شهر این کشور محسوب می شود. زبان رسمی  پرتغالی است که از گرایش های زبان‌های رومی‌ تبار به شمار می رود. علاقه مندان مهاجرت به پرتغال به چند طریق می توانند جهت اقامت دائم اقدام نمایند, که در اینجا به اختصار به انها اشاره می کنیم:

مهاجرت از طریق تحصیل,افرادی که قصد اقامت از طریق مهاجرت تحصیلی را دارند باید در نظر داشته باشند که تحصیل در پرتغال بدون هیچ گونه محدودیت سنی انجام می پذیرد و خوشبختانه در این خصوص داشتن مدرک زبان و IELTS الزامی نیست .اموزش اجباری در تحصیلات پایه  از 6سالگی اغاز می شود ودانش اموزان بعد از گذراندن این دوره یعنی از سن 16 سالگی وارد مقطع دبیرستان می شوند. تحصیلات داتشکاهی در پرتغال به دو شیوه دانشگاهی و غیر دانشگاهی(پلی تکنیک) می باشد.که تحصیلات دانشگاهی خود به سه دسته تقسیم می شود:(licenciado) لیسانس  (master) فوق لیسانس  (doutor) دکتری.

موسس سرزمین زبان ،جناب آقای ابراهیم خلیل مهرنو سعی دارد تا با انتقال مطالب نوشته به شما کمک کرده تا با تاثیر گذاری در این امر،راهگشای شما عزیزان در رسیدن به اهداف زبانی خود در کوتاهترین مدت باشید. امیداست با نظرات ارزشمند خود وازسوی دیگر قدردانی ازخدمات رایگانی که در اختیار شما گذاشته می شود،ما را در این امر همراهی کنید.

سخن ابراهیم خلیل مهرنو مؤسس سرزمین زبان :
درد بزرگ ما در این مملکت نگرش ماست ! کسی نگرش را به ما آموزش نداده است.
یک مسئله پیچیده جوابش لزوما پیچیده نیست. بیایید نگاه ساده داشته باشیم به موضوعات.
بیایید دست معلمی را ببوسیم که پاسخ سوْال ما را نمی دهد بلکه ما را به چالش می کشاند تا بهتر یاد بگیریم. (دوست همیشگی شما مهرنو )

سرزمین زبان برگزار کننده بیش از ٢٠٠ برنامه موفق در شبکه های سه سیما ، رادیو جوان ، رادیو اقتصاد ، رادیو فرهنگ صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران با موضوع آموزش زبان انگلیسی

(صفحه ی رسمی سرزمین زبان را در اینستاگرام دنبال کنید)

http://www.Instagram.com/Sarzaminezaban

اطلاعیه مهم :

دوستان گرامی توجه کنید که سرزمین زبان با هیچکدام از مراکز برگزار کننده ی آیلتس و تافل همکاری ندارد . و مراقب باشید که افراد سود جو از شما سوء استفاده ننمایند . متاسفانه دیده شده است که بعضی از افراد و مراکز از نام سرزمین زبان سو استفاده کرده و هزینه های گزافی را بر شما متحمل می کنند .

لازم به ذکر است که هزینه تحصیل و زندگی در پرتغال با توجه به اینکه کشوری اروپایی محسوب می شود بسیار کم است

مهاجرت به پرتغال از طریق کار,یکی از راههای ورود به کشور پرتغال اخذ ویزای کار می باشد.که امروزه افراد زیادی درخواست این ویزا را دارند,که منوط به تحقق شروط خاصی می باشد از جمله اینکه شخصی به عنوان کارفرما در کشور مقصد بایستی شما را استخدام نماید. همچنین کشور پرتغال همانند دیگر کشورهای اروپایی باید جهت استخدام, کارقرما به مدت سه ماه در روزنامه و اینترنت اگهی دهد که در اینجا اولویت با اتباغ کشور کارفرماست(پرتغال) اگر در کشور مقصد متقاضی یافت نشد باید مجددا سه ماه در کل اتحادیه اروپا اگهی شود که باز هم اولویت با اتباع کل اروپا  می باشد چنانچه در این دو مرحله نیز کارفرما موفق به گرفتن نیروی کار نشد می تواند برای شخص مورد نظر دعوتنامه کاری ارسال نماید. با توجه به این مراحل پروسه وسزای کار کمی دشوار به نظر می رسد لذا در اینجا اسان ترین راه ورود به پرتغال مهاجرت از طریق تحصیل می باشد که به محض اگهی شدن شغل,شخص می تواند اقدام نماید.

اخذ تابعیت از طریق تولد, تابعیت رابطه ای است که بین شخص حقیقی و حقوقی پیوند ایجاد می کند که بر این اساس شخص به کشوری انتساب پیدا می کند. اصل تابعیت ها اصل خون است در اتحادیه اروپا نیز تابعیت بر اساس سیستم خون است با توجه به سیستم خاک و خون در کشورها است که تابعیت فرد نیز مشخص می شود. در کشور پرتغال نیز سیستم انتساب و تابعیت فرد بر اساس خون می باشد اما این بدین منظور نیست که اگر فردی از پدر یا مادر پرتغالی به دنیا بیاید به تبعیت از نظام خون  تابعیت پرتغالی به وی تحمیل شود یا اینکه از پدر یا مادر غیر پرتغالی به دنیا بیاید نمی تواند تابعیت پرتغال را بگیرد به همین منظور  قاعده ای برای افراد بی تابعیت یا مجهول الهویه در سیستم خون وجود دارد که طبق این قانون اگر فردی بی تابعیت در کشوری با سیستم خون به دنیا بیاید می تواند تابعیت این کشور را به دست اورد که کشور پرتغال نیز از این قاعده مستثنا نیست  ,البته شایان ذکر است که سیستم تابعیت در کشورها مداوما در حال تغییر است.

اخذ تابعیت از طریق ازدواج, ازدواج در اغلب کشورها با توجه به نظام حقوقی یکی از راههای اخذ تابعیت به شمار می رود, برای اخذ اقامت کشور دیگر معمولا شخص باید فرم های خاصی را تکمیل نماید و مدارکی را تحویل دهد اول اینکه باید در کشور متبوع فرد متقاضی این ازدواج ثبت شو د و بعد از آن به ثبت کشور ثالثی برای ثبت ازدواج بین المللی برسد و بعد از  ان هر دو طرف در سفارت های کشور متبوع اقدامات تشریفاتی را طی کرده که یکی از شروط اصلی این نوع اقدام اثبات در آمد فرد درپرتغال میباشد که به طور کاملا قانونی نشان دهد که توانایی اداره ی یک فرد دیگر را دارد .البته باید در نظر داشت که اخذ این نوع ویرا با دشواری هایی همراه است لذا بهترین راه برای اخذ این ویزا اقدام از طریق تحصیل است تا فرد در حین تحصیل علاوه بر داشتن اقامت بلند مدت بتواند مقدمات اخذ این ویزا را فراهم اورد.

عضویت در شینگن

پرتقال عضو منطقه ی شینگن است که موجب می شود, دارندگان این ویزا آزادانه به 29 کشور عضو شنیگن رفت و امد کنند منطقه ی شینگن در 14ژوئن 1985 بوجود آمد که به کشورهای عضو این قابلیت را می دهد که مانند یک ایالت واحد در سفرهای بین المللی بدون کنترل مرزی داخلی عمل کنند.

ویزای طلایی (GOLDEN Visa)

در اکتبر سال 2012کشور پرتقال ویزایی را تحت عنوان ویزای طلایی یا گلدن ویزا جهت فعالیت های سرمایه گذاری برای اخذ اقامت پرتغال اعلام کرد. , گلدن ویزا تمامی مزایای ویزای شینگن را دارا می باشد و برای دارندگان ویزا این امکان را فراهم می آورد که آزادانه بین 29کشور اروپایی عضو شینگن رفت و امد کند. دارندگان گلدن ویزا همچنین می توانند همانند شهروندان پرتقال اقامت دائم  بگیرند و بعد از 6سال با تمام مزایا شهروند پرتغالی شوند . شرایط اخذ این ویزا داشتن پاسپورت معتبر به شکل قانونی, حداقل سن 25سال,  عدم سوء پیشینه چک , نداشتن حق شهروندی  اروپا, خرید ملک یا سرمایه گذاری به صورت سپرده در یکی از بانک های اروپا. می باشد.  از مزایای این ویزا می توان به عدم محدودیت ملیت, عدم پرداخت مالیات بر ارزش جهانی, نداشتن مصاحبه, سرعت العمل دولت در رسیدگی به پرونده طی مدت زمان 30روز, نداشتن محدودیت سنی و مدرک زبان و گرفتن حق شهروندی پس از 6سال, اشاره کرد.

درخواست گلدن ویزا

شرکت اطلاعات ضروری در مورد متقاضی و وابستگان او را جمع آوری کرده و تحت عنوان یک فایل آن را ثبت می کند. کارگزار برنامه این مدارک را ارزیابی می کند تا مطمئن شوند که فرد برای برنامه ی گلدن ویزای پرتقال مناسب است. در این زمان متقاضی باید هزینه ی خدمات و پروسه ی پرونده را پرداخت کند. بعد از تائید اولیه ، عامل برنامه ترتیب دیدار متقاضی و خانواده اش را به پرتقال فراهم می اورد. او به متقاضی در رزرو هتل کمک کرده و ترانسفر فرودگاهی رایگان دارد و کمک می کند که تمام ملزومات برنامه تهیه شود: داشتن مدارک مهاجرتی با تائید رسمی ، اخذ گارانتی بانکی ، اخذ بیمه ی درمانی ، باز کردن حساب بانکی ، باز کردن گارانتی بانکی ، جمع آوری اثر انگشت ، عکس و امضاء از خدمات عامل و کارگذار می باشد. در این زمان متقاضی باید هزینه های دولتی را به حساب بانکی پرتقال واریز نماید.

لطفا جهت ورود به هر بخش کلیک کنید:

شبکه ی تصویری سرزمین زبان
رادیو اینترنتی سرزمین زبان
مشاهده محصولات سرزمین زبان
مقالات مشاوره و برنامه ریزی
عصرونه با سرزمین زبان

و جهت مشاوره رایگان حتما با ما تماس بگیرید

-سرکار خانم موسوی مشاور و کارشناس فروش

– سرکار خانم راد مشاور و کارشناس فروش

– سرکار خانم فیضی مشاور و کارشناس فروش

-سرکار خانم مهرنو مشاور و کارشناس فروش

– ابراهیم خلیل مهرنو موسس و مشاور آموزشی سرزمین زبان

ساعت تماس از 10 صبح تا 10 شب

شماره های تماس با تیم مشاوره ای سرزمین زبان :

09121035797

09128382836

09128382837

02144961935

02144961936

09128299196

09128299197

09128299198

سامانه پیامک :

30004033

سرزمین زبان ، سرزمینی به وسعت ایران

این مطلب توسط سرزمین زبان برای اولین بار ارائه می شود هرگونه کپی برداری از آن پیگرد قانونی و جدی دارد ! موسسه فرهنگی و آموزشی سرزمین زبان مهرنو با شماره ثبت ٢٢۴۶۵

لطفا صبر کنید

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 دانلود رایگان هفته سرزمین زبان

نکات ضروری گرامر زبان انگلیسی

برای دانلود فرم زیر را تکمیل کنید
دانلود جزوه
close-link