مهاجرت به هلند از طریق اخذ ویزای نامزدی هلند

مهاجرت به هلند از طریق اخذ ویزای نامزدی هلند

مهاجرت به هلند از طریق اخذ ویزای نامزدی هلند

یکی از طرق تابعیت واقامت کشور هلند دریافت ویزای نامزدی می باشد که با در نظر گرفتن قوانین کشور هلند دارای شرایط ویژه ای می باشد. اطلاع از حقوق مدنی کشور هلند در رابطه با گرفتن ویزای نامزدی امری است که بایستی بوسیله ی وکلایی مجرب صورت پذیرد.

 ویزای نامزدی کشور هلند

این نوع ویزا برای نامزد یک شهروند کشور هلند صادر می شود تا بتواند نامزد خود را جهت ازدواج به کشور هلند بیاورد.

اخذ ویزای نامزدی دارای شرایطی است نظیر:

1) هر دو فرد ازنظر قانونی مشکلی جهت ازدواج کردن نداشته باشند.

2) فردی که فاقد ملیت هلندی است باید به قصد ازدواج وارد خاک هلند شود ونامزد فرد باید هلندی باشد.

3) دو نفری که مقصودشان ازدواج است باید در ۲ سال گذشته همدیگر را حضورا و شخصا ملاقات کرده باشند. بدین معنا که سابقه رابطه نامزدی وتعلق خاطر احراز شود.

موسس سرزمین زبان ،جناب آقای ابراهیم خلیل مهرنو سعی دارد تا با انتقال مطالب نوشته به شما کمک کرده تا با تاثیر گذاری در این امر،راهگشای شما عزیزان در رسیدن به اهداف زبانی خود در کوتاهترین مدت باشید. امیداست با نظرات ارزشمند خود وازسوی دیگر قدردانی ازخدمات رایگانی که در اختیار شما گذاشته می شود،ما را در این امر همراهی کنید.

سخن ابراهیم خلیل مهرنو مؤسس سرزمین زبان :
درد بزرگ ما در این مملکت نگرش ماست ! کسی نگرش را به ما آموزش نداده است.
یک مسئله پیچیده جوابش لزوما پیچیده نیست. بیایید نگاه ساده داشته باشیم به موضوعات.
بیایید دست معلمی را ببوسیم که پاسخ سوْال ما را نمی دهد بلکه ما را به چالش می کشاند تا بهتر یاد بگیریم. (دوست همیشگی شما مهرنو )

سرزمین زبان برگزار کننده بیش از ٢٠٠ برنامه موفق در شبکه های سه سیما ، رادیو جوان ، رادیو اقتصاد ، رادیو فرهنگ صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران با موضوع آموزش زبان انگلیسی

(صفحه ی رسمی سرزمین زبان را در اینستاگرام دنبال کنید)

http://www.Instagram.com/Sarzaminezaban

اطلاعیه مهم :

دوستان گرامی توجه کنید که سرزمین زبان با هیچکدام از مراکز برگزار کننده ی آیلتس و تافل همکاری ندارد . و مراقب باشید که افراد سود جو از شما سوء استفاده ننمایند . متاسفانه دیده شده است که بعضی از افراد و مراکز از نام سرزمین زبان سو استفاده کرده و هزینه های گزافی را بر شما متحمل می کنند .

جهت این که این ازدواج قانونی باشد هر دو شخص باید به سن قانونی رسیده باشند و یا در صورتی که متراکه کرده‌اند، باید کلیه ی مراحل قانونی طلاق را طی نموده باشند و قانونا از همسر قبلی‌ خود جدا شده باشند. برای نمونه چنانچه یک شهروند هلندی با یک شهروند غیر هلندی ازدواج کند و همسر خود را به هلند آورده باشد و سپس در خارج از  هلند تقاضای طلاق داده باشد، این باعث میشود که آنها نتوانند قانونی ازدواج کنند. همچنین اشخاصی که قصد ازدواج با خاله زاده، عمه زاده، عموزاده و یا دایی زاده خود را دارند، قوانین  و یا محل اقامت آنها ممکن است مانع جهت اخذ ویزای نامزدی باشد.

اداره مهاجرت ازدواجی را که در یک کشور و یا ایالت قانونی باشد را اصولا می‌پذیرد. قصد ازدواج داشتن در ۹۰ روز ضروری است ، لیکن زمانی که نامزد شما وارد خاک کشور هلند شود، چنانچه ازدواج در طی ۹۰ روز صورت نگیرد، این بدان صورت نیست که آنها دیگر نتوانند ازدواج کنند و یا نتوانند ویزای خود را تغییر دهند، اما ویزای نامزدی آنها باطل خواهد شد. مطلوبتر است جهت پیشگیری از هر نوع پیچیدگی، طی ۹۰ روز ازدواج انجام شود.

جهت شرط آشنا بودن و ملاقات در ۲سال گذشته یک استثنا وجود دارد، بدین گونه است که چنانچه متقاضی بتواند ثابت کند که عدم این کار به خاطر یک سری مشکلات مانند مشکلات فرهنگی‌، اجتماعی، آداب و یا رسوم بوده است، احتمال لغو این شرط وجود دارد. در هر صورت این شروط امکان تغییر دارد و وابسته به نظر شخص قانونگذار است.

لطفا جهت ورود به هر بخش کلیک کنید:

شبکه ی تصویری سرزمین زبان
رادیو اینترنتی سرزمین زبان
مشاهده محصولات سرزمین زبان
مقالات مشاوره و برنامه ریزی
عصرونه با سرزمین زبان

و جهت مشاوره رایگان حتما با ما تماس بگیرید

-سرکار خانم موسوی مشاور و کارشناس فروش

– سرکار خانم راد مشاور و کارشناس فروش

– سرکار خانم فیضی مشاور و کارشناس فروش

-سرکار خانم مهرنو مشاور و کارشناس فروش

– ابراهیم خلیل مهرنو موسس و مشاور آموزشی سرزمین زبان

ساعت تماس از 10 صبح تا 10 شب

شماره های تماس با تیم مشاوره ای سرزمین زبان :

09121035797

09128382836

09128382837

02144961935

02144961936

09128299196

09128299197

09128299198

سامانه پیامک :

30004033

سرزمین زبان ، سرزمینی به وسعت ایران

این مطلب توسط سرزمین زبان برای اولین بار ارائه می شود هرگونه کپی برداری از آن پیگرد قانونی و جدی دارد ! موسسه فرهنگی و آموزشی سرزمین زبان مهرنو با شماره ثبت ٢٢۴۶۵

لطفا صبر کنید

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 دانلود رایگان هفته سرزمین زبان

نکات ضروری گرامر زبان انگلیسی

برای دانلود فرم زیر را تکمیل کنید
دانلود جزوه
close-link