معرفی دانشگاه IIS-RU

معرفی دانشگاه IIS-RU

 معرفی دانشگاه IIS-RU

Institute of International Studies (IIS-RU), Ramkhamhaeng University

در سال ۱۹۷۱ ،که دانشگاه  های تایلند از کمبود ظرفیت دانشگاه ها به شدت به مشکل برخورده بودند  مجلس قانون گذاری تایلند به عنوان اولین open university  در تایلند ،دستور احداث و افتتاح این دانشگاه را  به نام خالق زبان تایلندی تصویب  نمود  و به دولت اجازه استفاده از ۱۲۵ هکتار زمین را در حومه شرق بانکوک ،صادر کرد.
بخش دانشجویان بین المللی RAMKHAMHAENG در سال ۱۹۹۱ به دلیل افزایش تعداد دانشجوی خارجی  شروع به کار کرد و در سال ۲۰۰۴ تعداد دانشجویان بین المللی  این  دانشگاه به بیش از ۴۰۰ نفر رسید.
امروز این دانشگاه با دانشکده های متنوع و روش منحصر به فرد تحصیلی جای خود را در بین دانشگاه های منطقه باز کرده است
.۹۵% اساتید دانشگاه RU  غیرآسیائی می باشند که در نوع خود در دانشگاه های منطقه منحصر به فرد می باشد. .علاوه بر آن، شهریه های ارزان این دانشگاه همراه با انتشارات بسیار فعال و امکانات رفاهی و ورزشی ،همراه با شیوه آموزشی این دانشگاه موجب جذب بسیار بالای دانشجویان به این دانشگاه شده است .
واحد های درسی ،از تعریف منحصر به فرد همراه با کارهای مداوم درسی و پروژه های گروهی تعریف شده است .در این روال درسی ،داتشجویان امکان امتحان مجدد در صورت عدم کسب نمره مناسب در پایان ترم را تا شروع ترم بعدی خواهند داشت و یا کلاسهای آمادگی زبان در ترم تابستانی این دانشگاه نیز از امتیازات ویژه این مرکز آموزشی می باشد.

همه چیز به رویاهایتان بستگى دارد :
براى تحقق رویاهایتان به تخیل براى رویا پردازى ، به شجاعت براى تصمیم گیرى ، به عشق بى نهایت براى رسیدن به هدف ، به انگیزه براى شور و هیجان ، به صبور بودن براى گذر زمان ، به پشتکار براى عبور از سختى ها ، به قدرت روح و روان براى قدم گذاشتن به ناشناخته ها و به یک ذهن سالم براى رهبرى و مدیریت نیاز داریم
نویسنده ابراهیم خلیل مهرنو

سرزمین زبان برگزار کننده بیش از ٢٠٠ برنامه موفق در شبکه های سه سیما ، رادیو جوان ، رادیو اقتصاد ، رادیو فرهنگ صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران با موضوع آموزش زبان انگلیسی

(صفحه ی رسمی سرزمین زبان را در اینستاگرام دنبال کنید)

http://www.Instagram.com/Sarzaminezaban

اطلاعیه مهم :

دوستان گرامی توجه کنید که سرزمین زبان با هیچکدام از مراکز برگزار کننده ی آیلتس و تافل همکاری ندارد . و مراقب باشید که افراد سود جو از شما سوء استفاده ننمایند . متاسفانه دیده شده است که بعضی از افراد و مراکز از نام سرزمین زبان سو استفاده کرده و هزینه های گزافی را بر شما متحمل می کنند.

دانشکده ها و رشته های بین المللی :
دانشکده مدیریت ،دانشکده علوم ارتباطات ،دانشکده زبان،دانشکده حقوق و علوم سیاسی،دانشکده اقتصاد
شهریه این دانشگاه در مقطع لیسانس  ،سالیانه ۱۹۰۰ دلار  و در مقطع ارشد سالیانه،حدود ۳۹۰۰ دلار می باشد .که شامل دروس پیش نیاز و کتب درسی نیز میباشد.
تمرکز این دانشگاه  بیشتر بروی اساتید کانادایی، امریکایی و  اروپایی است. چند متخصص بسیار مشهور از چین و کره نیز در دانشگاه مشغول تدریس هستند.
• میزان شهریه ها بر اساس اطلاعات اخذ شده از دانشگاه ها می باشد .لذا امکان تغییر از جانب دانشگاه می باشد .که به محض هرگونه تغییر در سایت منعکس خواهد شد.
• میزان پرداخت شهریه در هر ترم با توجه به میزان واحد های اخذ شده است  الیته  هر رشته نحوه پرداخت خود را خواهد داشت .امکان دارد شهریه ترم اول کمی بیشتر اخذ گردد.که در ترمهای یعد جبران خواهد شد.
• هزینه ثبت نام  در دانشگاه و دیگر هزینه های جاری جداگانه از طرف دانشگاه اخذ خواهد شد.
• شهریه این دانشگاه شامل  TEXT BOOK  اصلی و یونیفرم نیز می باشد.

امکانات دانشگاه:

کتابفروشی:
اگر چه تمام کتابها کتابها و جزوات مورد نیاز برای رشته توسط IIS (شهریه شما شامل هزینه کتاب نیز می باشد) فراهم شده اند اما داشتن یک کتابفروشی بین المللی خالی از فایده نیست. بزرگترین کتابفروشی کمپس در ساختمان IIS واقع است. کتابفروشی Ru انواع مختلفی از کتابهای چاپ شده در امریکا و اروپا در اختیار دارد. بسیاری از این کتابها از انتشارات معتبر دنیا بوده و IIS نیز کتابهای شما را از این مراکز فراهم می آورد.
در کنار کتاب ها و جزوات درسی به زبان انگلیسی، می توانید روزنامه ها یا مجلات تایلندی و نوشت افزار نیز از این کتابفروشی تهیه نمائید.

دسترسی به اینترنت و Wireless LAN:
در تمام کلاسهای IIS می توانید بصورت Wireless LAN به اینترنت دسترسی داشته باشید. تحصیل در بازرگانی و یا ارتباطات بدون دسترسی مداوم به اینترنت امکان پذیر نیست.
این نکته را بخاطر داشته باشید که این توقع از شما می رود که با کاربرد اولیه کامپیوتر و نرم افزارهای مرتبط با رشته خود آشنایی کامل داشته باشید. آموزش این موارد ابتدایی در برنامه دانشگاه نیست. بنابراین برای جلوگیری از مشکلات، این موارد ابتدایی را فرا بگیرید.

ورزش در دانشگاه Ram:
از آنجائی که دانشجویان تایلندی علاقه وافری به ورزش کردن دارند، این دانشگاه امکانات وسیعی برای ورزش در خود دانشگاه و ساختمان جانبی مجموعه ورزشی عاملی فراهم آورده است.
در کمپس اصلی دانشگاه Ram: مرکز ورزش دانشگاه فعالیت های ورزشی و موقتی پیشنهاد می دهد. تمام وزرشهای توپی مانند ورزش ملی تایلند Takgraw، معرفی و آموزش Thaibox، رقص و ژیمناستیک.
اکثر ورزشها رایگان می باشد و اگر بخواهید می توانید یک زمین فوتبال را برای یک روز اجاره نمائید.
مجموعه ورزشی Huamark:
این مجموعه ورزشی در کنار IIS واقع شده است. این مجموعه ورزشی یکی از مجموعه های اصلی کشور محسوب می شود و محل مهمی برای رقابت های ملی و بین المللی است.

مرکز آموزش ورزش سر پوشیده:
این مرکز برای ۱۲ ورزش سر پوشیده مانند اروبیک، بدمینتون، والیبال، وزنه برداری و … کلاسهای آموزشی برقرار می نماید.
در داخل کمپس دانشگاه غذا بسیار ارزان و در حدود ۱۵ بات می باشدو بسیاری از دانشجویان از آنها استقبال می کنند.
رستوران، دکه غذا فروشی و بازارهای روباز:
دانشگاه Ram دارای چند غذاخوری و کافه تریا بوده که می توانید از آنجاها استفاده نمائید. بیش از ۳۰ مغازه در دانشگاه می توانید انواع غذاهای تایلندی را با کمترین هزینه خریداری کنید. رستورانهای فست فود خود مثل مک دونالد نیز در اینجا وجود دارند.
امکانات دانشکده بین المللی :
تمام کلاسها سیستم Wireless LAN دارند که این امکان را برای تمام دانشجویان و استاتید فراهم می آورد.
کتابها بصورت کامل از انگلستان و امریکا و از انتشارات  Prentic Hall, Pearson, MC Grow Hill, Thomson و غیره خریداری می شوند. اکثر این کتابها جزوات تکمیلی online دارند که در دسترس می باشند. انتخاب کتاب بر عهده استاد می باشد. این کتابها برای یک ترم خاص سفارش داده می شوند. در موارد بسیار نادر، انتشاراتی ۳-۲ روز قبل از شروع ترم عدم کتابها را اعلام می نماید. اگر چنین اتفاقی بیفتد و هیچ کتاب دیگری استاد توصیه نکند، کپی کتابها را در اختیار دانشجویان قرار داده میشود.
در IIS، سه ترم وجود دارد. ترم اول، ترم تابستان و ترم دوم. این بدین معناست که شما می توانید حداکثر یک امتحان را دوبار تکرار کنید زیرا بعد از امتحان دوم، ترم شروع می شود. در صورتیکه، سه بار یک امتحان را بیفتید باید درس را دوباره بردارید. هزینه هر یک امتحان مجدد ۱۵۰۰ بات می باشد.
دانشجویان لیسانس روزهای دوشنبه تا جمعه کلاس دارند. دانشجویان دکتری و فوق لیسانس روزهای شنبه و یکشنبه کلاس دارند.

 

خوابگاه ها:
جهت متقاضیان دوره ارشد و بالاتر و همچنین دانشجویان سال اول کارشناسی  (متقاضیانی که از طریق این موسسه  پذیرش می شوند) پانسیونهای جداگانه (دخترانه –پسرانه )همراه امکانات کافی (تخت خواب –میز کار – سرویس یهداشتی –یخچال و تلوبریون و…)و اجاره بها  مناسب و اینترنت پرسرعت بیسیم پیش بینی شده است.
شرط زبان انگلیسی :
مقطع لیسانس
امتحان ورودی بیانگر توانایی شما در زبان انگلیسی است که در صورت عدم پذیرش در این امتحان باید دوره زبان انگلیسی به صورت فشرده بگذرانید. این دوره زبان قبل از شوع سال تحصیلی برگذار می شود تا بتوانید با آمادگی کامل در کلاسها شرکت کنید.
مقطع فوق لیسانس
امتحان ورودی شامل امتحان زبان و امتحان پیشرفته برای آزمون توانایی شما در انجام  کارهای عملی است.مصاحبه ای نیز هست که در آن اولا با شما بیشتر آشنا شده و از اهداف شما بیشتر آگاه شویم و نیز بتوانیم بر اساس اهدافتان راهنمایی های لازم را به عمل آوریم.(جهت متقاضیان معرفی شده از این شرکت ،صرفا آزمون تعیین سطح زبان می باشد.)
مقطع دکتری
متقاضیان باید در یک مصاحبه گروهی شرکت کنند. این قانون از سال ۱۹۹۵ در این دانشگاه اعمال می شود.
معافیت های امتحان زبان انگلیسی:
در صورت حائز بودن یکی از سرایط ذیل از امتحان زبان انگلیسی معاف خواهید بود.
در صورتی که به مدرسه زبان انگلیسی رفته باشیدنمره تافل(PBT) 500 و یا (CBT) 173 داشته باشید.
یا نمره معادل در امتحان IELTS گذرانده باشید .
بورسیه و جوائز دانشجویان ممتاز
هر دانشجویی که بتواند معدل کل ۸/۳ در پایان هرسال تحصیلی کسب کند مبلغ ۱۰۰۰۰ بات ،دانشجویان لیسانس و ۱۵۰۰۰ بات ( دانشجویان تکمیلی) دریافت می کند که این مبلغ از شهریه کسر خواهد شد. در ضمن به دانشجویان  ممتاز گواهی داده می شود که طبق آن آینده شخصی تقریبا تضمین خواهد شد.

منبع : کان تکست

لطفا جهت ورود به هر بخش کلیک کنید:

شبکه ی تصویری سرزمین زبان
رادیو اینترنتی سرزمین زبان
مشاهده محصولات سرزمین زبان
مقالات مشاوره و برنامه ریزی
عصرونه با سرزمین زبان

و جهت مشاوره رایگان حتما با ما تماس بگیرید

-سرکار خانم موسوی مشاور و کارشناس فروش

– سرکار خانم راد مشاور و کارشناس فروش

– سرکار خانم فیضی مشاور و کارشناس فروش

-سرکار خانم مهرنو مشاور و کارشناس فروش

– ابراهیم خلیل مهرنو موسس و مشاور آموزشی سرزمین زبان

ساعت تماس از 10 صبح تا 10 شب

شماره های تماس با تیم مشاوره ای سرزمین زبان :

09121035797

09128382836

09128382837

02144961935

02144961936

09128299196

09128299197

09128299198

سامانه پیامک :

30004033

سرزمین زبان ، سرزمینی به وسعت ایران

این مطلب توسط سرزمین زبان برای اولین بار ارائه می شود هرگونه کپی برداری از آن پیگرد قانونی و جدی دارد ! موسسه فرهنگی و آموزشی سرزمین زبان مهرنو با شماره ثبت ٢٢۴۶۵

لطفا صبر کنید

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 دانلود رایگان هفته سرزمین زبان

نکات ضروری گرامر زبان انگلیسی

برای دانلود فرم زیر را تکمیل کنید
دانلود جزوه
close-link