شرایط سرمایه گذاری و ثبت شرکت فرانسه

شرایط سرمایه گذاری و ثبت شرکت فرانسه

شرایط سرمایه گذاری و ثبت شرکت فرانسه

چنانچه مایل به سرمایه گذاری و یا ثبت شرکت در اروپا هستید در این خصوص باید دقت نمایید که انواعی از سرمایه گذاری در کشورهای اروپا یا آمریکا وجود دارد که میتوان برای آنها اقدام نمود که هر کدام شرایط ویژه ی خود را دارا می باشد لیکن بایستی بسیار توجه نمایید که در گام اول کشوری که جهت این امر انتخاب نموده اید حقیقتا کشور مورد علاقه و مد نظر شما باشد و کاملا از شرایط زندگی و همچنین سرمایه گذاری در آن کشور، اطلاعات مورد نیاز را داشته باشید .

موسس سرزمین زبان ،جناب آقای ابراهیم خلیل مهرنو سعی دارد تا با انتقال مطالب نوشته به شما کمک کرده تا با تاثیر گذاری در این امر،راهگشای شما عزیزان در رسیدن به اهداف زبانی خود در کوتاهترین مدت باشید. امیداست با نظرات ارزشمند خود وازسوی دیگر قدردانی ازخدمات رایگانی که در اختیار شما گذاشته می شود،ما را در این امر همراهی کنید.

سخن ابراهیم خلیل مهرنو مؤسس سرزمین زبان :
درد بزرگ ما در این مملکت نگرش ماست ! کسی نگرش را به ما آموزش نداده است.
یک مسئله پیچیده جوابش لزوما پیچیده نیست. بیایید نگاه ساده داشته باشیم به موضوعات.
بیایید دست معلمی را ببوسیم که پاسخ سوْال ما را نمی دهد بلکه ما را به چالش می کشاند تا بهتر یاد بگیریم. (دوست همیشگی شما مهرنو )

سرزمین زبان برگزار کننده بیش از ٢٠٠ برنامه موفق در شبکه های سه سیما ، رادیو جوان ، رادیو اقتصاد ، رادیو فرهنگ صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران با موضوع آموزش زبان انگلیسی

(صفحه ی رسمی سرزمین زبان را در اینستاگرام دنبال کنید)

http://www.Instagram.com/Sarzaminezaban

اطلاعیه مهم :

دوستان گرامی توجه کنید که سرزمین زبان با هیچکدام از مراکز برگزار کننده ی آیلتس و تافل همکاری ندارد . و مراقب باشید که افراد سود جو از شما سوء استفاده ننمایند . متاسفانه دیده شده است که بعضی از افراد و مراکز از نام سرزمین زبان سو استفاده کرده و هزینه های گزافی را بر شما متحمل می کنند .

همانگونه که بیان شد اغلب سرمایه گذاری ها همراه با ریسک می باشند و خصوصا برای اشخاص خارجی در یک کشور،به جهت آشنایی نداشتن با قوانین کاری و تجارت در آن کشور و عدم اطلاع کافی با نحوه ی بازار کار و رقبای کاری در زمینه ی کاری هر فرد، مشکلاتی در این راه محتمل می باشد .

در نتیجه افراد در پی مطمئن ترین راه سرمایه گذاری و یا ثبت شرکت با کمترین ریسک ممکن و داشتن اطلاعات مورد نیاز و آشنایی کافی با شرایط کاری خود در کشور مقصد می باشند .

با توجه به عدم ضمانت در بازگشت سرمایه در بسیاری از سرمایه گذاری ها و ریسک بالا و احتمال زیاد از دست دادن حجم عظیمی از سرمایه، برای اینگونه اقدامات مشاوره با وکیلی که در آن کشور به خوبی از شرایط تجارت و همچنین قواعد و ریزه کاری های حقوقی آن، آگاهی داشته باشد ضروری است.

با توجه به این که شما میتوانید هزینه های صنف کاری خود را در هر کجا در این کشور به صورت معین به کمک وکلای متخصص ما انجام دهید و در هر منطقه براساس  زمینه ی کاری، سود خالص و مالیات و سایر هزینه های جانبی را تعیین نمایید و با پیش زمینه ی لازمه پیش بروید، بهترین و مطمئن ترین راه جهت سرمایه گذاری شما و یا ثبت شرکت شما ارائه می شود .

ما در این راه حتی جوانب سلیقه ای و گزینشی شما را مد نظر قرار خواهیم داد و بدین منظور برای اقدام نهایی نخست بررسی شرایط را در کشور فرانسه خواهید داشت تا در صورت تمایل و تعیین زمینه ی سرمایه گذاری به انتخاب خود، در این مسیر یاری دهنده شما باشیم .

با توجه به حجم بالای سرمایه موارد حقوقی بسیار حساس می باشند  و پیشنهاد می نماییم جهت اقدامات در زمینه هایی این چنین حتمأ ازاعتبار مؤسساتی که به آنها مراجعه میکنید اطمینان کسب کنید و با وکیلی که آشنایی لازمه را در این زمینه داشته باشد مشاوره بفرمایید .

چنانچه که مایل هستید شعبه ای از شرکت خود را در کشور فرانسه به ثبت برسانید می توانید نمایندگی شرکت اصلی خود را با کمترین هزینه ی ممکن و با راهی مطمئن به ثبت برسانید .

یکی از مزایای ثبت شرکت در فرانسه کم بودن پروسه ی زمانی آن نسبت به دیگر اقدامات این چنینی در سایر کشورها می باشد .

همچنین کمتر بودن هزینه ی آن و ضمانت در به نتیجه رسیدن این مسیر به جهت تعلق آن به شرکت خودتان، مزیتی دیگر محسوب می شود .از مهمترین ویژگی های ثبت شرکت در فرانسه تعلق 100% آن به مالک خود یعنی شخص متقاضی می باشد .

بنا براین احتیاجی نیست تا درصد بالایی از سود سهام شرکت خود را به یک فرد با تبعیت به عنوان مثال فرانسوی اختصاص دهید.

فرد متقاضی سرمایه گذاری یا ثبت شرکت، می بایست منابع مالی مکفی و مشخصی که قانونی باشد را هم در نظر داشته باشد.

شرکت ثبت شده در حقیقت باید به اصطلاح شرکت دختر شعبه ی اصلی که در ایران وجود دارد، باشد و ارتباطات مورد نیاز بین آنها نظیرانتقالات در آمدی و سوددهی یا حتی مالیات، وجود داشته باشند.

همچنین شرکت دختر می بایست ارتباطات خود را با مؤسسات مالی و اعتباری در کشور فرانسه داشته باشد و همه یا قسمتی از معاملات درونی آن با بانکها یا مؤسسات اعتباری برقرار باشد .

لطفا جهت ورود به هر بخش کلیک کنید:

آموزش تصویری سرزمین زبان

رادیو اینترنتی سرزمین زبان

محصولات آموزشی سرزمین زبان

و جهت مشاوره رایگان حتما با ما تماس بگیرید

-سرکار خانم موسوی مشاور و کارشناس فروش

– سرکار خانم راد مشاور و کارشناس فروش

– سرکار خانم فیضی مشاور و کارشناس فروش

-سرکار خانم مهرنو مشاور و کارشناس فروش

– ابراهیم خلیل مهرنو موسس و مشاور آموزشی سرزمین زبان

ساعت تماس از 10 صبح تا 10 شب

شماره های تماس با تیم مشاوره ای سرزمین زبان :

09121035797

09128382836

09128382837

02144961935

02144961936

09128299196

09128299197

09128299198

سامانه پیامک :

30004033

سرزمین زبان ، سرزمینی به وسعت ایران

این مطلب توسط سرزمین زبان برای اولین بار ارائه می شود هرگونه کپی برداری از آن پیگرد قانونی و جدی دارد ! موسسه فرهنگی و آموزشی سرزمین زبان مهرنو با شماره ثبت ٢٢۴۶۵

لطفا صبر کنید

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 دانلود رایگان هفته سرزمین زبان

نکات ضروری گرامر زبان انگلیسی

برای دانلود فرم زیر را تکمیل کنید
دانلود جزوه
close-link