شرایط اخذ تخصص دندانپزشکی در دانشگاه UCLA

شرایط اخذ تخصص دندانپزشکی در دانشگاه UCLA

شرایط اخذ تخصص دندانپزشکی در دانشگاه UCLA

در این مقاله در رابطه با شرایط اخذ تخصص دندانپزشکی در دانشگاه UCLA در کشور آمریکا صحبت می کنیم. مقاله زیر را با دقت بخوانید تا همه ی مشکلات در این رابطه برایتان مبهم نماند.

شرایط اخذ تخصص دندانپزشکی در دانشگاه UCLA
شرایط اخذ تخصص دندانپزشکی در دانشگاه UCLA

دانشگاه UCLA

دانشگاه UCLA با فراهم آوردن امکان دسترسی و مشارکت در هسته ی اصلی سیستم بهداشت برای همگان، یکی از رهبران کشور آمریکا در این زمینه است و تحقیقات و سیاست گذاری های بهداشت باعث شده منبع برتر کالیفرنیا در اطلاعات سیاست های بهداشتی باشد . این دانشگاه با ارائه ی برنامه های بهداشتی، درگیر ساخت شیوه ی زندگی سالم و غنی سازی فرهنگ بهداشت با دوری از دخانیات در جامعه می باشد .در نهایت UCLA برای بهبود منابع پزشکی و ارائه ی مراقبت های پزشکی استثنایی به افرادی که به آن نیاز دارند، در دسترس است .

دانشکده ی دندانپزشکی UCLA

دانشکده ی دندانپزشکی UCLA به عنوان یکی از برجسته ترین ارائه دهندگان آموزش مداوم دندانپزشکی به طور گسترده، در جهان شناخته شده است . درک این موضوع که نیاز به تمرین برای دندانپزشکان، به منظور افزایش توانایی در تکنیک های دندانپزشکی با برنامه های آموزشی عملی و دانش علمی و بالینی، وجود دارد باعث شده تا افراد با بالاترین سطح دانش، دوره ها را به اتمام برسانند و در کارگاه های آن به توسعه ی مهارت خود برای مطابقت با به روزترین دانش تکنولوژی، بپردازند.

UCLA متعهد به ارائه ی آخرین فن آوری و بالاترین سطح کیفیت آموزشی توسط برترین مدرسان جهان به فارغ التحصیلان و دندانپزشکان محلی و دندانپزشکان از سراسر دنیا است . هدف در اینجا آشنایی افراد با دانش، مهارت و تجربه برای تبدیل شدن به یک فرد مولد و موفق در حرفه ی دندانپزشکی است .

دندان پزشکی در دانشگاه کالیفرنیا
دندان پزشکی در دانشگاه کالیفرنیا

در صورتی که تمایل به اخذ تخصص در هر یک از زمینه های دندانپزشکی را دارید و در نظر دارید این دوره ی تخصص را در بهترین و معتبرترین دانشگاه های دنیا پشت سر بگذارید

بعد از گذراندن دوره های دندانپزشکی عمومی برای کسب درجه ی تخصص در دندانپزشکی فرد بایست تحصیلات تکمیلی خود را به عنوان یک متخصص بهداشت دهان و دندان پشت سر بگذارد . زمینه های متفاوتی برای گذراندن این دوره ها وجود دارد از جمله دندانپزشکی کودکان که اغلب از نزدیک با متخصصان اطفال، پزشکان خانواده و دیگر متخصصان دندانپزشکی در ارائه ی خدمات درمانی کار می کند، اندودنتیست که همچنین به عنوان متخصصان پالپ نامیده می شوند دوره های آموزشی تخصصی را برای درمان ریشه پشت سر می گذارند، جراحان دهان و فک و صورت که مسئول درمان طیف گسترده ای از مشکلات دندانی شامل تشخیص و درمان بیماری دندان و رفع صدمات و نقایص مربوط به هر دو جنبه ی عملکردی و زیبایی دندان، هستند . متخصص آسیب شناس دندان، متخصص بهداشت عمومی دندان، رادیولوژیست دهان که در زمینه ی تشخیص و مدیریت بیماری های منطقه ی دهان و فک و صورت تخصص پیدا می کند، پریودنتیست که در زمینه ی بیماری های مربوط به لثه، استخوان و ایمپلنت های دندانی تخصص دارد و متخصص پروتز دندانی یا همان پروستودنتیست که در زمینه ی ترمیم و جایگزینی دندان های شکسته یا از دست رفته با تاج، پل ها، ایمپلنت یا پروتز متحرک کار می کند .

برای گذراندن دوره های تخصص در دانشگاه UCLA، دندانپزشکان عمومی دوره های سه ماهه ای که کوارتر های همراه با آموزش های تئوری و عملی در کنار هم هستند و دانشجویان در ارتباط مستقیم با بیماران هستند، پشت سر می گذارند .

پس از گذراندن چهار کوارتر یا همان چهار دوره ی سه ماهه ی کلینیکال، متخصصان دندانپزشکی اجازه ی اقامت در دوره ی یک ساله ای را دریافت می کنند تا بتوانند در این مدت برای کار و اشتغال خود اقدام کنند . همچنین می توانند بعد از فارغ التحصیلی خود در یک آزمون که از متخصصان دندانپزشکی جهت مجوز اشتغال و تجویز بیمارگرفته می شود ، شرکت بکنند که این آزمون هر فصل برگذار خواهد شد . از موارد پیش نیازی که باید برای شرکت در این دوره ها در نظر گرفته شود تسلط به زبان انگلیسی و داشتن مدرک زبان می باشد .

کانال تلگرام سرزمین زبان :

کانال تلگرام آموزش زبان انگلیسی
آموزش زبان انگلیسی در تلگرام

برای گوش دادن به آموزش های صوتی سرزمین زبان به صورت رایگان به بخش رادیو اینترنتی سرزمین زبان مراجعه کنید.

اگر در  یادگیری زبان انگلیسی تنبلی می کنید و یا هرچه تلاش می کنید نتیجه ای حاصل نمی شود و حتی اگر برای یادگیری زبان انگلیسی با دیگران مشورت می کنید و جواب آن ها به شما جوابی گنگ است پیشنهاد ما خواندن مقالات مشاوره ای و برنامه ریزی سرزمین زبان می باشد.

از ساعت 10 صبح تا 6 بعد از ظهر مشاوران سرزمین زبان آماده ی پاسخگویی به شما زبان آموزان می باشند.

شماره های تماس با تیم مشاوره ای سرزمین زبان :

09121035797

02144008685

سرزمین زبان ، سرزمینی به وسعت ایران

ما در سرزمین زبان به یادگیری شما جهت می دهیم

موسسه سرزمین زبان مهرنو تحت شماره 22465و شناسه ملی 10320891155 در اداره ثبت شرکت ها به ثبت رسیده است.

سرزمین زبان برگزار کننده بیش از ٢٠٠ برنامه موفق در شبکه های سه سیما ، رادیو جوان ، رادیو اقتصاد ، رادیو فرهنگ صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران با موضوع آموزش زبان انگلیسی

جهت مشاوره رایگان از طرف سرزمین زبان فرم زیر را پر کنید.

لطفا صبر کنید

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 دانلود رایگان هفته سرزمین زبان

نکات ضروری گرامر زبان انگلیسی

برای دانلود فرم زیر را تکمیل کنید
دانلود جزوه
close-link