سوالات متداول در مورد استرالیا

سوالات متداول در مورد استرالیا

سوالات متداول در مورد استرالیا

تحصیل و آموزش در استرالیا چه جنبه مثبتی به نسبت سایر کشور ها دارد؟

استرالیا یکی از منابع ارائه آموزش و پژوهش با کیفت بالا در سطح بین المللی است. دانشگاه ها و آموزشکده ها و مدارس فنی و حرفه ای ما در سطح جهانی شناخته شده اند. استرالیا رهبر جهانی برگزاری دوره های آموزش زبان انگلیسی برای دانشجویان بین المللی  است.

طبق قوانین دولت استرالیا نمایندگی های تضمین کیفیت باید موارد را کنترل کنند و مجموعه قوانین اجرایی اعمال شوند تا دانشجویان بین المللی در استرالیا و والدین آنها از سطح خدمات و حمایت مالی بی نظیر بهره مند گردند.

موسس سرزمین زبان ،جناب آقای ابراهیم خلیل مهرنو سعی دارد تا با انتقال مطالب نوشته به شما کمک کرده تا با تاثیر گذاری در این امر،راهگشای شما عزیزان در رسیدن به اهداف زبانی خود در کوتاهترین مدت باشید. امیداست با نظرات ارزشمند خود وازسوی دیگر قدردانی ازخدمات رایگانی که در اختیار شما گذاشته می شود،ما را در این امر همراهی کنید.

سرزمین زبان برگزار کننده بیش از ٢٠٠ برنامه موفق در شبکه های سه سیما ، رادیو جوان ، رادیو اقتصاد ، رادیو فرهنگ صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران با موضوع آموزش زبان انگلیسی

(صفحه ی رسمی سرزمین زبان را در اینستاگرام دنبال کنید)

http://www.Instagram.com/Sarzaminezaban

اطلاعیه مهم :

دوستان گرامی توجه کنید که سرزمین زبان با هیچکدام از مراکز برگزار کننده ی آیلتس و تافل همکاری ندارد . و مراقب باشید که افراد سود جو از شما سوء استفاده ننمایند . متاسفانه دیده شده است که بعضی از افراد و مراکز از نام سرزمین زبان سو استفاده کرده و هزینه های گزافی را بر شما متحمل می کنند .

استرالیا یک جامعه چند فرهنگی امن, دوستانه, خبره و هماهنگ است که دانشجویان می توانند در یک کشور انگلیسی زبان آموزش ببینند و مسافرت کنند. ارزش پول در استرالیا بسیار بالا است و استاندارد زندگی در این کشور بالا می باشد.

* هزینه تحصیل در استرالیا چگونه است؟

یک بررسی دولت استرالیا نشان داد که قیمت های کل – شامل شهریه و هزینه های زندگی – در استرالیا نسبت به بریتانیا و ایالات متحده بسیار کمتر هستند. شهریه ها بسته به نوع دوره و یا موسسه آموزشی متفاوت هستند. این وب سایت میانگین هزینه ها را جهت راهنمایی ارائه نموده است. هزینه های زندگی هم بسته به موقعیت, مکان و سبک زندگی  متفاوت هستند. هزینه های تحصیل نیز بین ۱۶۰۰۰-۲۴۰۰۰ دلار استرالیا و هزینه های زندگی بین ۱۲۰۰۰-۱۸۰۰۰ دلار در سال متفاوت هستند.

* آیا مدارک استرالیا در کشور ما اعتبار دارد؟

مدارکی که در استرالیا ارائه می شوند جهت یافتن شغل یا ادامه تحصیل در دانشگاه های معتبر بین المللی اعتبار بین المللی  دارند. استرالیا توسط سیستم صلاحیت استرالیا که یک سیستم ملی ارزیابی یادگیری در استرالیا و سایر کشور ها است مورد قبول شناخته شده است.


*
آیا امکان دریافت بورسیه هست؟

بله. امکان دریافت بورسیه برای دانشجویان بین المللی هست و با این حال بورسیه بیشتر به دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد به بالا در دانشگاه ها اعطا می شود. اغلب دانشجویان بین المللی در استرالیا کسانی هستند که شهریه خود را کامل می پردازند و به آنها بورسیه تعلق نمی گیرد.

* آیا می توانم همزمان با تحصیل در استرالیا کار هم کنم؟

بله. دانشجویان بین المللی در استرالیا با داشتن ویزای دانشجویی می توانند برای دریافت مجوز کار تا ۲۰ ساعت در هفته در طول دوره آموزشی و به صورت تمام وقت در ایام بیکاری و تعطیلات اقدام نمایند. جهت دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص کار کردن در حین تحصیل در استرالیا لطفا به وب سایت امور چند فرهنگی و بومی اداره مهاجرت صفحه سئوالات تکراری مراجعه نمایید.


*
مدارک مورد نیاز تحصیل در موسسات استرالیا چه هستند؟

دانشجویان برای ورود به موسسات آموزشی استرالیا باید حداقل شرایط تحصیلی لازم را احراز نمایند و سطح مهارت زبان انگلیسی آنها باید کافی باشد. موسسات معیار انتخاب شما از رشته تحصیلی پیشنهادی را ارزیابی می کنند. آنها محتوی و سطح آموزش های تکمیل شده شما در استرالیا یا کشور خودتان را   بررسی می کنند.

* اگر شرایط لازم برای پذیرش را احراز نکرده باشم چه اتفاقی می افتد؟

اگر شرایط لازم برای پذیرش در مقاطع تحصیلی بالاتر را احراز نکرده باشید شما می توانید در دوره متوسطه در استرالیا ثبت نام کنید. اگر شما شرایط لازم برای پذیرش در مقطع کارشناسی را احراز نکرده اید می توانید در موسسات آموزشی که شما را برای تحصیل در مقاطع بالاتر در استرالیا آماده می کنند ثبت نام کنید و جایگاه موقتی را در دوره و رشته مورد نظر خود رزرو کنید. برقراری ارتباط میان دوره ها مثل برنامه صلاحیت ارشد نیز در این مورد توصیه می شود. دوره های زبان انگلیسی زیادی هم هستند که هر زمان از سال آغاز می شوند و شما را برای تحصیل در مقاطع بالاتر در استرالیا آماده می کنند. به شما توصیه می کنیم که قبل از درخواست پذیرش در رشته و دوره مورد نظر خود حتما با موسسه در مورد احراز شرایط پذیرش مشورت نمایید. در اینجا ۶ مقطع زبان انگلیسی برای تمامی سطح های مهارت زبان انگلیسی از مبتدی تا پیشرفته وجود دارد. مدت دوره های تمام وقت عموما بین ۴ تا ۴۸ هفته است که می توانید هر زمان از سال در آن ثبت نام کنید.


*
موسسه های استرالیایی چطور طبقه بندی می شوند؟

موسسه های استرالیایی به صورت رسمی طبقه بندی نمی شوند. با این حال نشریات تجاری زیادی هستند که دستاوردهای دانشگاه ها و موسسات را در کسب معیار های خاصی نظیر کاربرد تکنولوژی یا خدمات حمایت از دانشجو مقایسه می کنند.

کلیه موسسات آموزشی استرالیا دوره های مربوطه بین المللی را با کیفیت بالا ارائه می کنند چون قوانین دولت استرالیا آنها را ملزم به ثبت و احراز شرایط تضمین کیفیت می کنند. برتری در تدریس, تحقیق, تسهیلات و خدمات پشتیبانی در کل سیستم متنوع آموزشی استرالیا وجود دارد. دانشجویان آینده باید بر یافتن موسساتی که با علایق و نیاز های خاص آنها سازگارترند تمرکز نمایند.

* آیا موسسات استرالیایی در کشور خود من هم پردیس هایی دارد؟

یک سری از دوره های آموزشی استرالیا در خارج از کشور هم ارائه می شوند. این دوره ها این امکان را برای شما فراهم می کند که مدارک استرالیایی را در کشور خود دریافت کنید یا تحصیلاتتان در کشور خود را با تحصیل در استرالیا ترکیب نمایید. شما باید مستقیما با موسسه دوره هایی که در کشور شما ارائه می شوند را چک کنید.


*
آیا دانش آموزان بین المللی می توانند در مدارس استرالیا پذیرش شوند؟

بله. همه مدارس دولتی و غیر دولتی دانش آموزان بین المللی را پذیرش می کنند و تحت قوانین دولت استرالیا این دانش آموزان باید واجد شرایط خاص باشند.

* آیا خدمات پشتیبانی خاصی برای دانشجویان بین المللی ارائه می شود؟

بله. استرالیا یک رهبر بین المللی در ارائه خدمات پشتیبانی و حفاظتی به دانشجویان بین المللی است.

* چه کارهایی می توانم در اوقات فراغت انجام دهم؟

موسسه دستیابی به بخش عظیمی از فعالیت های فوق آموزشی را در پردیس و جامعه ارائه می نماید. این فعالیت ها شامل موسیقی, درام, ورزش و فعالیت های بیرونی می باشد. بسیاری از فعالیت های مختلف اجتماعی نیز سازماندهی شده اند. پردیس ها در نقاطی واقع شده اند که دانشجویان امکان تجربه و پیشرفت تکنیکی و نیز انگیزش شهر ما و تسهیلات سرگرمی را داشته باشند. در پردیس های اصلی شما می توانید سبک زندگی را کشف کنید و روحیات اجتماعی را در شهر ما و مراکز منطقه ای تجربه نمایید. در طول اوقات فراغت بین ترم ها شما می توانید به دشت ها سفر کنید و بیشتر محیط طبیعی دیدنی و زیبایی های فیزیکی استرالیا را مشاهده نمایید.

* آب و هوا در استرالیا چگونه است؟

استرالیا شرایط جوی و جغرافیایی متنوعی دارد. این کشور در نیمکره جنوبی قرار گرفته است و تابستان استرالیا در دسامبر و زمستان آن در ژوئن آغاز می شود. حدودا یک سوم استرالیا را مناطق استوایی تشکیل می دهد که میانگین دما در آن ۲۰ درجه سیلسیوس است. مناطق جنوبی در ناحیه معتدل واقع شده اند.

* از چه منبعی می توانیم اطلاعات بیشتری دریافت نماییم؟

دولت استرالیا شبکه گسترده ای از مشاوران آموزش و پرورش دارند. مراکز آموزشی استرالیا و مشاوران تحصیلی در سرتاسر جهان مشاوره های عادلانه و قابل اعتمادی را در خصوص فرصت های تحصیل در استرالیا ارائه می نمایند. آخرین اطلاعات در مورد سیستم آموزش استرالیا, هزینه های تحصیلی و زندگی, روند درخواست و ثبت نام و زندگی به ثبت استرالیا نیز در سایت های مرجع در موسسات و کتابخانه های محلی در سر تا سر جهان موجود هستند. شما می توانید به سایت تحصیل در استرالیا با زبان محلی برای دستیابی به اطلاعات مخصوص کشور مراجعه نمایید.

منبع : کان تکست

لطفا جهت ورود به هر بخش کلیک کنید:

شبکه ی تصویری سرزمین زبان
رادیو اینترنتی سرزمین زبان
مشاهده محصولات سرزمین زبان
مقالات مشاوره و برنامه ریزی
عصرونه با سرزمین زبان

و جهت مشاوره رایگان حتما با ما تماس بگیرید

-سرکار خانم موسوی مشاور و کارشناس فروش

– سرکار خانم راد مشاور و کارشناس فروش

– سرکار خانم فیضی مشاور و کارشناس فروش

-سرکار خانم مهرنو مشاور و کارشناس فروش

– ابراهیم خلیل مهرنو موسس و مشاور آموزشی سرزمین زبان

ساعت تماس از 10 صبح تا 10 شب

شماره های تماس با تیم مشاوره ای سرزمین زبان :

09121035797

09128382836

09128382837

02144961935

02144961936

09128299196

09128299197

09128299198

سامانه پیامک :

30004033

سرزمین زبان ، سرزمینی به وسعت ایران

این مطلب توسط سرزمین زبان برای اولین بار ارائه می شود هرگونه کپی برداری از آن پیگرد قانونی و جدی دارد ! موسسه فرهنگی و آموزشی سرزمین زبان مهرنو با شماره ثبت ٢٢۴۶۵

لطفا صبر کنید

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 دانلود رایگان هفته سرزمین زبان

نکات ضروری گرامر زبان انگلیسی

برای دانلود فرم زیر را تکمیل کنید
دانلود جزوه
close-link