سرمایه گذاری در کشور فرانسه

سرمایه گذاری در کشور فرانسه

سرمایه گذاری در کشور فرانسه

اخذ ویزای سرمایه گذاری در کشور فرانسه یکی از شیوه های ورود به این کشور می باشد .افرادی که شرکتی در ایران یا هرجای دیگر دنیا دارند حال میخواهند این شرکت را در اروپا ثبت نمایند یا از این شیوه اقامت تجاری خود و خانواده را دریافت نمایند و نیز تجارت نمایند می توانند از این شیوه اقدام نمایند.

دولت فرانسه شرایطی را فراهم نموده است تا اشخاص علاقمند برای سرمایه گذاری دراین کشور بتوانند از راه خرید یک شغل و یا راه اندازی یک واحد صنفی در کشور فرانسه ، ویزا ی سرمایه گذاری این کشور را اخذ نمایند و جهت دریافت اقامت کشور فرانسه اقدام نمایند.

موسس سرزمین زبان ،جناب آقای ابراهیم خلیل مهرنو سعی دارد تا با انتقال مطالب نوشته به شما کمک کرده تا با تاثیر گذاری در این امر،راهگشای شما عزیزان در رسیدن به اهداف زبانی خود در کوتاهترین مدت باشید. امیداست با نظرات ارزشمند خود وازسوی دیگر قدردانی ازخدمات رایگانی که در اختیار شما گذاشته می شود،ما را در این امر همراهی کنید.

سخن ابراهیم خلیل مهرنو مؤسس سرزمین زبان :
درد بزرگ ما در این مملکت نگرش ماست ! کسی نگرش را به ما آموزش نداده است.
یک مسئله پیچیده جوابش لزوما پیچیده نیست. بیایید نگاه ساده داشته باشیم به موضوعات.
بیایید دست معلمی را ببوسیم که پاسخ سوْال ما را نمی دهد بلکه ما را به چالش می کشاند تا بهتر یاد بگیریم. (دوست همیشگی شما مهرنو )

سرزمین زبان برگزار کننده بیش از ٢٠٠ برنامه موفق در شبکه های سه سیما ، رادیو جوان ، رادیو اقتصاد ، رادیو فرهنگ صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران با موضوع آموزش زبان انگلیسی

(صفحه ی رسمی سرزمین زبان را در اینستاگرام دنبال کنید)

http://www.Instagram.com/Sarzaminezaban

اطلاعیه مهم :

دوستان گرامی توجه کنید که سرزمین زبان با هیچکدام از مراکز برگزار کننده ی آیلتس و تافل همکاری ندارد . و مراقب باشید که افراد سود جو از شما سوء استفاده ننمایند . متاسفانه دیده شده است که بعضی از افراد و مراکز از نام سرزمین زبان سو استفاده کرده و هزینه های گزافی را بر شما متحمل می کنند .

افرادی که در ایران صاحب شرکت می  باشند ، قادر هستند در فرانسه به راه اندازی شرکتی بپردازند . بدین مفهوم که سهام شرکت ایرانی 100 درصد سهام شرکت فرانسوی را دارد و شخص علاقمند خود را به عنوان کارمند این شرکت معرفی می نماید و حقوقی را تعیین می نماید که به عنوان درآمد ماهانه ی خود از این شرکت دریافت می نماید . این حقوق به صورت ماهانه می بایست بیش از 2000 یورو باشد . شایان ذکر است که از دیدگاه دولت فرانسه اثبات این مسئله امری مهم تعیین می شود که سمت و فعالیت شخص مذکور در شرکتی که به ثبت رسیده است بسیار با اهمیت و در اداره ی شرکت حیاتی می باشد .

بعد از مطالعه موارد بیان شده و راه اندازی شرکت مذکور، شخص علاقمند می تواند ویزایی 3 ساله اخذ نماید که به خانواده ی ایشان نیز به عنوان همراه وی نیز این  ویزا تعلق می گیرد .

نکته قابل توجه این می باشد که اصولا شرکتها برای ثبت و افتتاح حساب هیچ مشکلی نخواهند داشت زیرا ما به وسیله ی حسابداران قسم خورده پاریس این اقامت را برای شما اخذ می نماییم و کل امور مالی شما را انجام می دهیم.

لطفا جهت ورود به هر بخش کلیک کنید:

آموزش تصویری سرزمین زبان

رادیو اینترنتی سرزمین زبان

محصولات آموزشی سرزمین زبان

و جهت مشاوره رایگان حتما با ما تماس بگیرید

-سرکار خانم موسوی مشاور و کارشناس فروش

– سرکار خانم راد مشاور و کارشناس فروش

– سرکار خانم فیضی مشاور و کارشناس فروش

-سرکار خانم مهرنو مشاور و کارشناس فروش

– ابراهیم خلیل مهرنو موسس و مشاور آموزشی سرزمین زبان

ساعت تماس از 10 صبح تا 10 شب

شماره های تماس با تیم مشاوره ای سرزمین زبان :

09121035797

09128382836

09128382837

02144961935

02144961936

09128299196

09128299197

09128299198

سامانه پیامک :

30004033

سرزمین زبان ، سرزمینی به وسعت ایران

این مطلب توسط سرزمین زبان برای اولین بار ارائه می شود هرگونه کپی برداری از آن پیگرد قانونی و جدی دارد ! موسسه فرهنگی و آموزشی سرزمین زبان مهرنو با شماره ثبت ٢٢۴۶۵

لطفا صبر کنید

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 دانلود رایگان هفته سرزمین زبان

نکات ضروری گرامر زبان انگلیسی

برای دانلود فرم زیر را تکمیل کنید
دانلود جزوه
close-link