١٠ رازی که شما را به یک انگلیسی زبان تبدیل می کند

١٠ رازی که شما را به یک انگلیسی زبان تبدیل می کند

١٠ رازی که شما را به یک انگلیسی زبان تبدیل می کند

 

چه عاملی سبب می شود که انگلیسی را به طور موفقیت آمیزی یاد بگیرید؟برخی ویژگی های مشترک مانند سعی و کوشش و نگرش مثبت وجود دارد که به شما کمک خواهد کرد هر موضوعی را به راحتی یاد بگیرید.به هرحال هنگامی که در حال یادگیری یک زبان هستید.راهنمایی های ویژه ای وجود دارد که به شما کمک خواهد کرد به اهدافتان دست یابید.در اینجا 10 رازی که به شما در رسیدن به اهدافتان در زبان انگلیسی کمک خواهد کرد عنوان شده است.

زبان انگلیسی
10 راز تبدیل شدن به انگلیسی زبان

بشکنید سپس بسازید.

برای اینکه بتوانید خوب به زبان انگلیسی صحبت کنید.شما باید قادر به انجام چندین کار به طور همزمان باشید.دانش (و انتخاب)واژگان مناسب،استفاده از دستور زبان و الگوهای جمله ای درست،تولید صداهای صحیح،الگوهای استرس،ریتم و زیرو بم صداها. این عناصر را باید به طور جداگانه کار کنید سپس قرار دادن آن ها را در کنارهم تمرین کنید.تا صحبتتان دقیق تر و روان تر شود.

یاد بگیرید تعامل برقرار کنید.

یک مکالمه،تعامل با شخص دیگری است و شامل گوش دادن و همچنین صحبت کردن  می باشد.بررسی کنید که آیا شخص مقابل گفته شما را دنبال می کند یا نه؟با استفاده از استراتژی های مکالمه مانند تاکید بر کلمات کلیدی،فن بیان،یا استفاده از عبارتی مانند شما می دانید منظور من چیست؟(You know what I mean) یا آیا موافقید((Don t you agree.به طرف مقابل خودتان فرصتی برای صحبت کردن بدهید.از پاسخ هایشان استفاده کنید این کار به شما کمک خواهد کرد درباره چیزی که بعدا خواهید گفت فکر کنید.

از بدنتان استفاده کنید.

ارتباطات غیر کلامی در موثر صحبت کردن بسیار مهم می باشد حتی برای گویندگان بومی انگلیسی.برای توضیح یا تاکید از حرکات،زبان بدن و حالت چهره استفاده کنید.و سعی کنید آنچه زبان بدن طرف مقابلتان می گوید را بخوانید.همچنین درباره وضعیتتان فکر کنید.روش ایستادن و نشستنتان می تواند شما را بی حوصله یا علاقه مند به گفتگو با طرف مقابلتان نشان دهد.

آواز بخوانید.

موسیقی یک راه موثر برای بهبود مهارت های گفتاری شما می باشد.ریتم زبان را تمرین کنید و برخی از عبارات مفید را یاد بگیرید.لیریک (کلمات آهنگ)آهنگ های مورد علاقه تان را در اینترنت پیدا کنید و سپس آواز خواندن با صدای بلند را تمرین کنید.اگر شما خجالتی هستید،در خانه به تنهایی آواز بخوانید.اگر شما فردی اجتماعی هستید،با دوستانتان جمع شوید و شروع به تمرین کنید.

شجاع باشید.

شما برای بهتر شدن انگلیسیتان  نیاز به یک نگرش درست دارید. به دنبال هر فرصتی برای صحبت کردن باشید.مانند صحبت کردن با مردم در جشن ها،نزدیک شدن به یک خارجی که به نظر می رسد گم شده است،وقتی معلم یک سوال می پرسد دست خود را بالا ببرید و آماده پاسخگویی باشید.به خاطر داشته باشید هر اشتباه یک فرصت  برای یادگیری است.بنابرین نگران نباشید که هر از گاهی اشتباه کنید.

آموزش زبان انگلیسی

به انگلیسی فکر کنید.

این یک راه موثری است که شما می توانید برای بهبود مهارت های گفتاریتان  از آن استفاده کنید.وشما می توانید این کار را در هر کجا و هر زمانی انجام دهید.در خانه شما می توانید با خودتان صحبت کنید زمانی که شما در حال انجام کارهای روزمره تان هستید مانند تهیه یک وعده غذایی.اگر شما در اتوبوس یا قطار هستید مردم اطرافتان را توصیف کنید(البته در ذهن خودتان،نه با صدای بلند).زمانی که می خواهید بخوابید مروری به اتفاقات روزتان به انگلیسی بزنید.

 صدای خودتان را ضبط کنید.

حتی اگر شما  شنیدن صدای خودتان را دوس نداشته باشید.اما این کار روش مفیدی است که شما متوجه خواهید شد که کجای صحبت کردنتان اشکال دارد.صدای خودتان را ضبط کنیدو سپس به آن گوش دهید.یا از یک گوینده انگلیسی زبان بخواهیدکه شما را در این زمینه راهنمایی کند.به دنبال موارد مثبت هم باشید.از مواردی که شما آن ها را به خوبی انجام می دهید هنگامی که به انگلیسی صحبت می کنید یادداشت بردارید.اگر شما احساس بی انگیزگی می کنید به مواردی نگاه بیندازید که شما آن ها را به خوبی انجام می دهید.این کار سبب می شود دوباره احساس خوبی در زمینه صحبت کردن به زبان انگلیسی در شما ایجاد شود.

یک مجله گفتاری ضبط کنید.

قبل از اینکه شب ها به خواب بروید افکار خودتان را به انگلیسی ضبط کنید.شما می توانید به این نوار در پایان سال گوش دهید تا نگاهی به رویدادهای مهم زندگیتان بیندازید.و همچنین نظارتی بر پیشرفت انگلیسی خودتان داشته باشید.اگر شما نمی توانید یک مجله گفتاری ضبط کنید در عوض آن را بنویسید.از همه مکالماتی که به انگلیسی داشتید همراه با تمام بخش هایی که شما آن ها را خوب انجام دادید ومواردی که شما توانستید در آن بهبود پیدا کنید یادداشت بردارید.شما با استفاده از این می توانید پیشرفتتان را در طول سال پیگیری کنید و برای خودتان اهداف جدید تنظیم کنید.

کلاس های فوق العاده بردارید.

اگر شما احساس می کنید که نیاز به تمرین اضافه دارید و می خواهید با زبان آموزان دیگرتعامل برقرار کنید. چرا به یک کلاس زبان نمی پیوندید؟ در اطراف شما تعداد زیادی موسسه زبان وجود دارد. یا حتی دوره های آنلاین.چر شما فکر نمی کنید که به راحتی از طریق اینترنت می توانید صحبت کردن به زبان انگلیسی را یاد بگیرید؟ در کلاس های زنده انگلیسی معلم محور EF،همه نیاز شما تنها با یک هدفون و میکروفن حل خواهد شد وشما می توانید با جهان صحبت کنید.

دوستان انگلیسی زبان پیدا کنید.

اگر شما واقعا جدی هستید در مورد اینکه به یک گوینده قهارانگلیسی تبدیل شوید.شما نیاز دارید افرادی را ملاقات کنید که شما بتوانید با آنها انگلیسی صحبت کنید.این تنها منظور بومی زبانان انگلیسی نمی باشد.هرچند انگلیسی توسط بسیاری از مردم ،بیشتر از بومی زبانان صحبت می شود.بنابرین توانایی درک  و فهم لهجه های مختلف بسیار مهم می باشد.یک باشگاه قهوه انگلیسی را با دوستان خودتان ایجاد کنید جایی که بتوانید همدیگر راملاقات کنید وبا هم به انگلیسی گفتگو کنید.شما می توانید به یکدیگر کمک کنید و از تمرین کردن با یکدیگر لذت ببرید.

هر یک از راهنمایی ها را برای یک هفته امتحان کنید و ببینید کدام روش برای شما بهترین است یا حتی بهتر.آن ها با دوستتان به اشتراک بگذارید و بر روی آن ها با یکدیگر کار کنید.

نسخه ی صوتی مقاله راز های تبدیل شدن به یک انگلیسی زبان :

مترجمان:

ابراهیم خلیل مهرنو موسس سرزمین زبان

سرکار خانم جلال کارشناس زبان و ادبیات انگلیسی.

آموزش زبان انگلیسی در تلگرام

مشاوران ما:

– سرکار خانم راد مشاور و کارشناس فروش

– سرکار خانم فیضی مشاور و کارشناس فروش

– ابراهیم خلیل مهرنو موسس و مشاور آموزشی سرزمین زبان

ساعت تماس از 10 صبح تا 10 شب

شماره های تماس با تیم مشاوره ای سرزمین زبان :

09121035797
02144961935
02144961936
02144008685
سامانه پیامک :

30004033

سرزمین زبان ، سرزمینی به وسعت ایران

 

موسسه فرهنگی و آموزشی سرزمین زبان مهرنو با شماره ثبت ٢٢۴۶۵

جهت مشاوره رایگان از طرف سرزمین زبان فرم زیر را پر کنید.

لطفا صبر کنید

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 دانلود رایگان هفته سرزمین زبان

نکات ضروری گرامر زبان انگلیسی

برای دانلود فرم زیر را تکمیل کنید
دانلود جزوه
close-link