دوره های زبان همراه با کارآموزی در انگلیس

دوره های زبان همراه با کارآموزی در انگلیس

دوره های زبان همراه با کارآموزی در انگلیس

به طور کلی کارآموزی در انگلستان راه و روش بسیار خوبی برای صرف زمان در انجام کار و کسب تجربه در مسیر مطالعه و تحصیل یا فعالیت حرفه ای آینده می باشد . اکثریت افراد در دوره های کارآموزی در انگلستان برای آموزش باید هزینه پرداخت کنند . برای این دوره ها حداقل مدرک تحصیلی کارشناسی (لیسانس) مورد نیاز است در این راستا فرصت مناسبی برای تجربه ی زندگی و آشنایی با فرهنگ انگلستان به وجود می آید .

برنامه های شاخصی با گذراندن دوره های کار آموزی توسط دانش آموزان و دانشجویان به صورت پیش تخصصی در نهادهای مهم سیاسی، مالی، فرهنگی و تاریخی در انگلستان اجرا می شود. سالیان درازی است که برنامه ها و فرصت های  کارآموزی با طیف وسیع و گسترده ای روز به روز چشمگیرتر از همیشه انجام می شوند. در شهرهای بریتانیا به خصوص در لندن بیش از هفتصد دوره ی آموزشی همراه با کارآموزی در دسترس خواهد بود .  برای کارآموزان در تابستان کلاس هایی برگزار می شود که توسط EPA برنامه ریزی شده است و تحقیقاتی تحت نظارت، مرتبط با موضوع کارآموزی و کاریابی علاوه بر خود کارآموزی انجام خواهد شد .

در هفته ی اول جلسات آشنایی دانشجویان وقت خود را صرف بحث در مورد انتخاب رشته های دانشگاهی خود و یادگیری در مورد کارآموزی و مصاحبه برای اولین بار خواهند کرد. کار در دوره های کارآموزی هیجان انگیز و چالش برانگیز، در زمینه ی انتخاب شما کمک می کند که شما اعتماد به نفس، مهارت های جدید، تجربه ی کاری ارزشمند و رزومه برجسته به دست آورید.

در مدارس انگلستان شما می توانید یک دوره ی زبان انگلیسی از چهار الی بیست و چهار هفته بگذرانید و به دنبال آن به عنوان متقاضی کارآموزی از چهار الی بیست و چهار هفته باشید. برنامه های کارآموزی داوطلبان در بریتانیا مناسب برای دانشجویان، جوانان در حال آموزش و تحصیل و یا دانشجویانی که فارغ التحصیل شده اند، مشغول به کار هستند و مایل به داشتن یک وقفه و زمان برای بهبود زبان انگلیسی خود در یک محیط حرفه ای و به دست آوردن دانش و آگاهی عملی در انواع بخش های کسب و کار مربوط به رشته ی تخصصی خود و یا فعالیت های حرفه ای خود در آینده هستند، می باشد .

شما باید در آغاز کارآموزی سطح زبان انگلیسی بالای حد متوسط، چیزی در حدود 5.5  IELTS الی 6.5 را داشته باشید و سطح زبان IELTS 4 الی 5 تنها برای کارآموزی در دوره ی مدیریت پذیرفته می شود .

همچنین از دیگر الزامات آن داشتن سن بین هجده تا سی و دو سال برای متقاضیان است تا واجد شرایط برای کار کردن در انگلستان باشند . از جمله گزینه هایی که برای زبان تخصصی و کارآموزی وجود دارند رشته های مدیریت کسب و کار، طراحی گرافیک، مهندسی IT، زبان انگلیسی، بازاریابی، گردشگری، هتل داری، مهمان داری، طراحی مد، رسانه و ارتباطات در حالت عمومی و عادی، همچنین رشته های معماری، مهندسی، مالی،پخش رسانه ها و حقوق به صورت تخصصی ارائه می شوند .

در شهرهایی از جمله لندن، برایتون، ایست بورن، ادینبورگ و … شرایط برای کارآموزی در رشته های مختلف به همراه زبان انگلیسی تخصصی آن وجود دارد .

برای تمام دانشجویان متقاضی کارآموزی ویزای Tier 4 مورد نیاز است که باید قبل از ورود به انگلستان آن را داشته باشند .

این برنامه ها برای دوره های متفاوتی از چند ماه تا بیش از یک سال تمام در تعداد زیادی از مؤسسات و کمپانی ها و دانشگاه های انگلستان با شرایط متفاوت ارائه می شود . دانشجویان ممکن است قادر به دریافت واحدهای دانشگاهی برای دوره ی کارآموزی خود بر اساس نیازها و الزامات دانشگاه خود باشند . اکثریت افراد در دوره های کارآموزی در انگلستان برای آموزش باید هزینه پرداخت کنند . برای این دوره ها حداقل مدرک تحصیلی کارشناسی (لیسانس) مورد نیاز است  و از شروط لازم گذراندن و تکمیل یک سال کامل تحصیلی در دانشگاه و داشتن حداقل معدل 3.3  تا 4.0 یا معادل آن 2.1 در سیستم بریتانیا می باشد . گاهی برخی از کارآموزان مطابق روال دانشگاه دستمزد و حقوقی مشخص دریافت می نمایند .

 

محصول جدید سرزمین زبان با نام پکیج شش ماهه ی زبان انگلیسی

یادگیری زبان انگلیسی
آموزش زبان انگلیسی

کانال تلگرام سرزمین زبان :

کانال تلگرام آموزش زبان انگلیسی
آموزش زبان انگلیسی در تلگرام

برای گوش دادن به آموزش های صوتی سرزمین زبان به صورت رایگان به بخش رادیو اینترنتی سرزمین زبان مراجعه کنید.

اگر در  یادگیری زبان انگلیسی تنبلی می کنید و یا هرچه تلاش می کنید نتیجه ای حاصل نمی شود و حتی اگر برای یادگیری زبان انگلیسی با دیگران مشورت می کنید و جواب آن ها به شما جوابی گنگ است پیشنهاد ما خواندن مقالات مشاوره ای و برنامه ریزی سرزمین زبان می باشد.

از ساعت 10 صبح تا 6 بعد از ظهر مشاوران سرزمین زبان آماده ی پاسخگویی به سوالات مهاجرتی شما می باشند.

شماره های تماس با تیم مشاوره ای سرزمین زبان :

09121035797

02144008685

سرزمین زبان ، سرزمینی به وسعت ایران

ما در سرزمین زبان به یادگیری شما جهت می دهیم

موسسه سرزمین زبان مهرنو تحت شماره 22465و شناسه ملی 10320891155 در اداره ثبت شرکت ها به ثبت رسیده است.

سرزمین زبان برگزار کننده بیش از ٢٠٠ برنامه موفق در شبکه های سه سیما ، رادیو جوان ، رادیو اقتصاد ، رادیو فرهنگ صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران با موضوع آموزش زبان انگلیسی

جهت مشاوره رایگان از طرف سرزمین زبان فرم زیر را پر کنید.

لطفا صبر کنید

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 دانلود رایگان هفته سرزمین زبان

نکات ضروری گرامر زبان انگلیسی

برای دانلود فرم زیر را تکمیل کنید
دانلود جزوه
close-link