دانلود کتاب چگونه به زبان جدید صحبت کنیم؟

دانلود کتاب چگونه به زبان جدید صحبت کنیم؟

دانلود کتاب چگونه به زبان جدید صحبت کنیم؟

تجربه پنج ساله ی ما در سرزمین زبان ، ما را به ترجمه ی چگونه به زبان جدید صحبت کنیم؟ ترغیب کرد. ما در سرزمین زبان با زبان آموزانی روبرو هستیم که سال ها در آموزشگاه ها و کلاس های خصوصی یا حتی به صورت خودآموز به یادگیری زبان انگلیسی مشغول هستند اما هنوز در مکالمه زبان انگلیسی مشکل دارند و نمی توانند ارتباط موثری را به زبان انگلیسی برقرار کنند.

بسیاری از شما برحسب علاقه یا نیاز تمایل به یادگیری زبان انگلیسی دارید و بعد از روزها و ماه ها تحقیق و بررسی در نهایت آموزشگاهی را پیدا می کنید  که ادعا می کند به شما طوری آموزش خواهد داد که به زبان انگلیسی مسلط شوید و به راحتی به انگلیسی صحبت کنید اما در حقیقت کاری که انجام می دهند به شما خواندن ، نوشتن و حفظ کردن قواعد گرامری را آموزش خواهند داد و در آموزش مکالمه زبان انگلیسی به شما با شکست روبرو خواهند شد.

کتاب چگونه به زبان جدید صحبت کنیم
کتاب چگونه به زبان جدید صحبت کنیم

بسیاری از شما کلاس های آموزشگاهی و خصوصی بسیاری را امتحان کرده اید و درنهایت به این نتیجه رسیده اید که زمان و هزینه ی بالایی را صرف آموزش های بیهوده کرده اید چرا که نتوانسته اید به زبان مورد نظرتان صحبت کنید. ما ادعا نمی کنیم که منابع معتبری برای یادگیری زبان انگلیسی وجود ندارد اما به این مسئله کاملا واقف هستیم که بسیاری از آموزشگاه ها در ارائه آموزش های لازم ، طوری که بتوانید به زبان مورد نظرتان به تسلط برسید با شکست روبرو خواهند شد چرا که به مستلزمات یادگیری زبان آشنا نیستند.

این کتاب به شما آموزش می دهد که چگونه می توانید زبان جدیدی را به طور موثرتری  یاد بگیرید.

کتاب ” چگونه به زبان جدید صحبت کنیم؟ ” مستلزمات یادگیری زبان انگلیسی را به شما آموزش خواهد داد و برایش فرقی نمی کند که شما در یک آموزشگاه معتبر در حال یادگیری هستید یا خودتان به صورت خودآموز شروع به یادگیری کرده اید.

این کتاب به ذهن و زبان تان آموزش خواهد داد تا به راحتی زبان جدیدی را یاد بگیرید.

در این کتاب با روش آموزش بازخوردی آشنا خواهید شد.

با اطلاعاتی که این کتاب در اختیار شما قرار می دهد شما می توانید در زمان کمتری به زبان انگلیسی یا هر زبان دیگری مسلط شوید.

اصولی که در این کتاب معرفی شده است برای دانشجویان ، داوطلبان آزمون های انگلیسی و تمام کسانی است که که به طور خواسته یا ناخواسته با یادگیری یک زبان جدید روبرو می شوند .

اینفوگرافیک کتاب چگونه به زبان جدید صحبت کنیم
اینفوگرافیک کتاب چگونه به زبان جدید صحبت کنیم

تلسلط بر زبان انگلیسی

اگر یادگیری زبان را با هدف تسلط به آن زبان شروع می کنید باید توجه داشته باشید که روش های یادگیری مناسبی را انتخاب کنید دراین صورت پیشرفت ثابتی برای دست یابی به هدف تان خواهید داشت. به هر حال زمانی که شما توانایی مکالمه تان را با سطحی که در آن هستید وفق می دهید هرگز از حد متوسطی بالاتر نخواهید رفت و خودتان را در فراگیری مهارت های تسلط زبانی به شکست خواهید سپرد به همین منظور ما در سرزمین زبان در اولین جلسات یادگیری شما را با جملات کامل انگلیسی آشنا می کنیم.

محتوای تقسیم بندی شده در این کتاب

در فصل اول این کتاب به منظور آموزش زبان آموز با هدف مکالمه مسلط به زبان انگلیسی, لازم است با نحوه ی تولید گفتار توسط ذهن انسان آشنا شویم.به همین منظور در این فصل مثالی از ماشین کنترل برایتان آمده است تا درک این مسئله برایتان آسان تر شود چرا که این مثال رابطه ی نزدیکی با پاسخ عصبی در زبان گفتار دارد.

در فصل دوم شما به اهمیت انتخاب یک برنامه ی زبانی مناسب براساس مخاطبان هدف تان آشنا خواهید شد. مثالی که در این فصل آمده است به شما کمک می کند که بتوانید یک برنامه ی مطالعاتی زبانی را بر اساس مخاطبان هدفی که در آینده قرار است با آن ها ارتباط برقرار کنید انتخاب کنید.

در فصل سوم با چهار قانون و قاعده ای که برای یادگیری یک زبان گفتاری باید به آن توجه داشته باشید آشنا می شوید.

در فصل چهارم با نحوه ی مطالعه رایتینگ و گرامر آشنا خواهید شد.همانطور که می دانید زبان بدون گرامر نامفهوم است چرا که گرامر از قوانینی تشکیل شده است که واژگان را در کنارهم به واحدهایی تبدیل کرده و معنا را منتقل می کند.مسئله این نیست که زبان آموزی که در حال یادگیری زبان است باید گرامر بداند یا نه.سوال اینجاست که بهترین روش آموزش گرامر چیست؟

بسیاری از زبان آموزان را دیده ام که اغلب می گویند باید گرامر بیشتری یاد بگیرند اما واقعا این چیزی نیست که آن ها می خواهند.آن ها گنجینه بزرگی از مطالعه گرامر در آموزشگاه ها و مدارس بدست آورده اند.آن ها نیازی به قوانین گرامری ندارند چیزی که آن ها نیاز دارند تمرینات زبان گفتاری می باشد که به آن ها آموزش دهد که گرامر و واژگانی را که در حال حاضر می دانند به جملات روان تبدیل کنند و در مکالمات شان استفاده کنند.

در فصل پنجم متوجه خواهید شد که تقسیم بندی مطالعه ی زبان به سطوح مبتدی,متوسط و پیشرفته وجود ندارد و زبان آموزان مبتدی باید از همان نوع جملاتی استفاده کنند که زبان آموزان پیشرفته باید به تمرین آن جملات ادامه دهند تا بتوانند کاملا روان صحبت کنند. زبان آموزان مبتدی باید انگلیسی را در بافتی از جملات کامل یاد خواهند گرفت.

در فصل ششم شما متوجه خواهید شد برای مطالعه زبان گفتاری نیاز به یک متن نوشتاری و فایل صوتی مربوط به آن دارید.

در فصل هفتم شما با نحوه ی مطالعه کردن فعل آشنا خواهید شد.در این فصل با تمرینات تخصصی ای روبرو خواهید شد که به شما آموزش می دهد تمام اشکال و فرم های یک فعل (گذشته,حال,آینده و …) را به طور همزمان یاد بگیرید و از این پس بدون فکر کردن در موقعیت کنونی تان از فرم صحیح فعلی استفاده خواهید کرد.

در فصل هشتم خواهید دید که چگونه می توانید از روش آموزش بازخوردی استفاده کنید تا بتوانید سرعت یادگیری زبان تان را دو برابر کنید و یاد خواهید گرفت که به طور همزمان به آن زبان فکر کنید, با صدای بلند آن را صحبت کنید و به زبان مقصدتان گوش دهید.در حقیقت با اعمال این سه مورد از روش آموزش بازخوردی استفاده خواهید کرد.

در پایان انواع مختلفی از تمرینات گفتاری زبان در اختیار شما قرار گرفته که به راحتی بتوانید در یادگیری زبان مقصدتان از آن ها استفاده کنید.

دانلود PDF کامل کتاب 

پیشنهاد سرزمین زبان به شما زبان آموزان

تمام محصولات سرزمین زبان و روش آموزشی استفاده شده در این محصولات شما را برای یادگیری زبان انگلیسی در زمان کوتاه تری آماده خواهد کرد.

پیشنهاد ما به شما این است که قبل از شروع به یادگیری زبان انگلیسی , چندین بار این کتاب را با دقت مطالعه کرده و از آن یادداشت برداری کنید و در طول فرآیند یادگیری زبان انگلیسی از آن استفاده کنید.به یاد داشته باشید استفاده از روش آموزشی صحیح, بسیاری از ابهامات و مشکلات یادگیری را به حداقل می رساند و شما را در مسیر صحیح به سمت هدف تان هدایت خواهد کرد.

برای دانلود این کتاب میتوانید به صفحه ی محصول پکیج طلایی سر بزنید

پکیج طلایی آموزش تخصصی زبان انگلیسی

 

تابلو اعلان تخفیف پکیج شش ماهه ی آموزش زبان انگلیسی

50 درصد تخفیف پکیج آموزش زبان انگلیسی
یادگیری زبان انگلیسی در منزل
کانال تلگرام سرزمین زبان :
کانال تلگرام آموزش زبان انگلیسی
آموزش زبان انگلیسی در تلگرام

 

سرزمین زبان ، سرزمینی به وسعت ایران

ما در سرزمین زبان به یادگیری شما جهت می دهیم

موسسه فرهنگی و آموزشی سرزمین زبان مهرنو با شماره ثبت ٢٢۴۶۵

لطفا ما را از نظرات و پیشنهادات خود در رابطه با مطالب وبسایت سرزمین زبان مطلع کنید 🙂

 

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 دانلود رایگان هفته سرزمین زبان

نکات ضروری گرامر زبان انگلیسی

برای دانلود فرم زیر را تکمیل کنید
دانلود جزوه
close-link