تحصیل و ویزای شینگن در مالتا

تحصیل و ویزای شینگن در مالتا

تحصیل و ویزای شینگن در مالتا

مالتا جزیره ای کوچک در قلب مدیترانه است و قبلا جزء خاک ایتالیا بوده است. پایتخت آن والتا نام دارد مانند یونان و ایتالیا بناهای تاریخی بسیار دارد. سیاه چالهای قرون وسطا با سنگهای حجیم و غار کالپسو تنها چیزهایی نیستند که جزایر مالت را اسطوره ای کرده اند. خیابانهای باریک پر پیچ و خم و شهرها و روستاهای آن مملو از کلیساهای رنسانس و کاخهای باروک است. لقب “موزه در هوای آزاد” به حق برای جزایر مالت به کاربرده شده است چرا که اطراف شهر مملو از قدیمی ترین مجسمه های انسان است.

موسس سرزمین زبان ،جناب آقای ابراهیم خلیل مهرنو سعی دارد تا با انتقال مطالب نوشته به شما کمک کرده تا با تاثیر گذاری در این امر،راهگشای شما عزیزان در رسیدن به اهداف زبانی خود در کوتاهترین مدت باشید. امیداست با نظرات ارزشمند خود وازسوی دیگر قدردانی ازخدمات رایگانی که در اختیار شما گذاشته می شود،ما را در این امر همراهی کنید.

سخن ابراهیم خلیل مهرنو مؤسس سرزمین زبان :
درد بزرگ ما در این مملکت نگرش ماست ! کسی نگرش را به ما آموزش نداده است.
یک مسئله پیچیده جوابش لزوما پیچیده نیست. بیایید نگاه ساده داشته باشیم به موضوعات.
بیایید دست معلمی را ببوسیم که پاسخ سوْال ما را نمی دهد بلکه ما را به چالش می کشاند تا بهتر یاد بگیریم. (دوست همیشگی شما مهرنو )

سرزمین زبان برگزار کننده بیش از ٢٠٠ برنامه موفق در شبکه های سه سیما ، رادیو جوان ، رادیو اقتصاد ، رادیو فرهنگ صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران با موضوع آموزش زبان انگلیسی

(صفحه ی رسمی سرزمین زبان را در اینستاگرام دنبال کنید)

http://www.Instagram.com/Sarzaminezaban

اطلاعیه مهم :

دوستان گرامی توجه کنید که سرزمین زبان با هیچکدام از مراکز برگزار کننده ی آیلتس و تافل همکاری ندارد . و مراقب باشید که افراد سود جو از شما سوء استفاده ننمایند . متاسفانه دیده شده است که بعضی از افراد و مراکز از نام سرزمین زبان سو استفاده کرده و هزینه های گزافی را بر شما متحمل می کنند .

مالتا یکی از اعضای کشورهای اروپا و شینگن می باشد که با داشتن اقامت این کشور می توانید آزادانه به کشورهای عضو شینگن مسافرت نمایید. حکومت مالتا جمهوری و دارای یک مجلس قانونگذاری است که ۶۵ نماینده دارد .

زبان مالتی و انگلیسی دو زبان رسمی این کشور است اما زبان ایتالیایی هم به صورت گسترده استفاده می شود . که زبان مالتی مانند ایتالیایی ، عربی ، عبری است. زبان این کشور ایتالیایی و عربی می باشد. مردم مالتایکی از کهن‌ترین ملت‌های مسیحی جهان به شمار می‌آیند.

مالتا بزرگترین جزیره و مرکز اجرایی، تجاری و فرهنگی این مجمع الجزایر به حساب می آید. گزو دومین جزیره بزرگ منطقه و روستایی تر از مالتا است. منطقه گزو در مالت دارای طبیعت بسیار غنی می باشد. واقع شدن این جزیره در دریای مدیترانه مشتاقان زیادی را به خود جذب میکند.ماه های جولای و آگوست هوا بسیارگرم است.این دوره بهترین زمان برای گشت و گذارو سفرهای دریایی میباشد. ماهیگیری، توریسم، صنایع دستی و کشاورزی از شناسه های آن است. جزیره کومینو کاملا خالی از سکنه است.

گردشگری

مالتادارای جاذبه‌های گردشگری طبیعی به ویژه در سواحل و کرانه‌هاست افرادی که قصد گشت و گذار در یکی از بهترین کشورهای عضو شینگن هستند میتوانند مالتا را یک گزینه مناسب بدانند و امروزه مهمانخانه‌های مجهزی در همه جزایر مالتا ساخته شده‌اند. بسیاری از مردم مالتابه مسافرتهای خارجی می‌روند، هرچند که مالتابیشتر واردکننده صنعت جهانگردی است. نسبت جهانگردان مالتی به جهانگردان خارجی که به این کشور سفر می‌کنند، در حال کاهش است. ایرانیانی که قصد سفر به مالتارا داشته باشند به علت عدم وجود سفارت مالتادر تهران، باید از طریق سفارت اتریش در تهران اقدام به اخذ روادید بنمایند.

ارزشمندی کشور مالتا

در پی تحقیقات اخیر که بوسیله مجله اینترنشنال لیوینگ در میان ۱۹۴ کشور جهان انجام گرفته کشور مالتا بعنوان یکی از بهترین کشورهای جهان در سال ۲۰۱۰ برای زندگی معرفی شده است. این موضوع خود علت های بسیاری دارد که چندین علت برای شما بازگو خواهد شد:

  1. آب و هوای مدیترانه ای در محیطی دوستانه- همانطور که میدانیم یکی از گزینه های افراد برای سفر به یک محیط، آب و هوای آن کشور است. مالتا از نظر آب و هوا شرایط بی نظیری دارد به خاطر آب و هوای آفتابی بینظیر، سواحل فراخ، شب زنده داری های با شکوه و ۷۰۰۰ سال تاریخی شگفت انگیز و بسیاری از مکان های دیدنی برای دیدن در این سرزمین وجود دارد.
  2. یکی از زبان هایی که در میان بیشتر افراد رایج است زبان انگلیسی است و انگلیسی زبان بودن این کشور یک فرصت ویژه برای این افراد است.
  3. بدون محدودیت زمانی برای اقامت در مالتا
  4. یک موضوع مهم اینکه اگر شما سرمایه خود را به کشور ببرید می توانید در صورت عدم تمایل آن را به کشور خود باز گردانید پس آزادی در باز گرداندن سرمایه و در آمد یک اصل در کشور مالتا می باشد. و حتی اگر شما سرمایه خود را در این کشور ببرید مالتا یکی از کم مالیات ترین مناطق اروپا می باشد و دیگر نگران مالیات در این کشور نیستید.
  5. دسترسی آسان توسط دریا و فرودگاه بین المللی مالتا
  6. یکی از مراکز امن بانکداری اروپا با حضور بانک های بین المللی
  7. متقاضی می تواند برای خود و همسر و فرزندان زیر ۲۱ سال و برای پدر و مادر و پدربزرگ و مادربزرگ و مادربزرگ خود که از لحاظ مالی در زیر مجموعه خود و به عنوان دیگر تحت تکفل خود بوده نیز اقامت نماید.

دارنده اقامت دائم مالتا تنها باید سالیانه مبلغ ۴۱۹۲ یورو به عنوان مالیات به دولت مالتا پرداخت نماید.

همانطور که بررسی شد علت های بسیار زیادی وجود دارد که یک فرد کشور ارزشمند مالتا را انتخاب نماید.

 

یک فرصت ویژه برای افرادی که می خواهند مدرک کشور انگلستان را به دست آورند کشور مالتا می باشد. به طور مثال شما میتوانید با تحصیل در دانشگاه Anglia Ruskin  مدرک کشور انگلستان را اخذ نمایید.

دانشگاه انگلیا راسکین در سال 1992 به عنوان دانشگاه به رسمیت شناخته شد. امروزه با داشتن بیش از 31000دانشجو‚ این دانشگاه یکی از بزرگترین دانشگاه های شرق انگلستان و ارائه دهنده دوره های پاره وقت می باشد.

در این دانشگاه دوره های  کارشناسی ‚کارشناسی ارشد ودکترا و همچنین مهارت های فنی ارائه می شود.این دانشگاه یکی از شاخص ترین مراکز تربیت معلم و پرستاری ست و علاوه بر ان دوره های همزمان با هدف تامین نیاز های افراد و شرایط لازم اقتصاد با زیر بنای علمی در این دانشگاه ارائه می شود.

برای کمک به فارغ التحصیلان در جذب به بازار کار ‚ دانشگاه راسکین با بیش از 250 شرکت بزرگ داخلی ‚ خارجی و بین المللی مانند فورد مشغول همکاریست. در نتیجه این همکاری90  در صد فارغ التحصیلان این دانشگاه در طی 6 ماه بعد از اتمام دوره تحصیلی کار حرفه ای خود را آغاز می کنند.

طی ارزیابی دولت بریتانیا ‚ دانشگاه راسکین به عنوان بهترین دانشگاه در رشته روانشناسی و در رشته زبان و ادبیات انگلیسی دومین دانشگاه از لحاظ رنکینگ در بریتانیا مشخص شده است.

با اخذ ویزای تحصیلی در ابتدا به شما یک ویزای 3 ماهه داده خواهد شد و بعد با ورود به کشور مالتا با محاسبه میزان زمان برای طی کردن تحصیلات، به شما ویزا داده خواهد شدو بعد از گذراندن مراخل تحصیلی به راحتی میتوانید از طریق ادامه تحصیل ویزای خود را تمدید نمایید و اقامت کشور را اخذ نمایید.

البته افرادی که مدرک زبان انگلیسی ندارند می توانند از طریق یک تست زبان این اطمینان را در خود ایجاد نمایند که آیا میتوانند با شرایط فعلی برای کشور مالتا اقدام نمایند یا خیر . برای دانش آموزانی که می خواهند برای توسعه سطح زبان انگلیسی خود اقدام نمایند، می توانند در دانشگاه مالت این مشکل را برطرف نمایند و همانطور که میدانید مالت به مدارس زبان انگلیسی معروف است.

لطفا جهت ورود به هر بخش کلیک کنید:

شبکه ی تصویری سرزمین زبان
رادیو اینترنتی سرزمین زبان
مشاهده محصولات سرزمین زبان
مقالات مشاوره و برنامه ریزی
عصرونه با سرزمین زبان

جهت رزرو وقت برای مشاوره خصوصی با خانم شمس تماس بگیرید
09121035797

 

سرزمین زبان ، سرزمینی به وسعت ایران

این مطلب توسط سرزمین زبان برای اولین بار ارائه می شود هرگونه کپی برداری از آن پیگرد قانونی و جدی دارد ! موسسه فرهنگی و آموزشی سرزمین زبان مهرنو با شماره ثبت ٢٢۴۶۵

لطفا صبر کنید

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 دانلود رایگان هفته سرزمین زبان

نکات ضروری گرامر زبان انگلیسی

برای دانلود فرم زیر را تکمیل کنید
دانلود جزوه
close-link