تحصیل در رشته داروسازی کشور قبرس

تحصیل در رشته داروسازی کشور قبرس

تحصیل در رشته داروسازی کشور قبرس

رشته داروسازی دانشگاه EMU قبرس از سال ۲۰۱۴ مورد تائید وزارت بهداشت ایران قرار گرفت و اطلاعات مربوط به آن نیز در سایت وزارت بهداشت ایران به آدرس زیر نیز درج گردیده است.

http://edd.behdasht.gov.ir/uploads/motabaredit18_1_93.htm

تلگرام آموزش زبان انگلیسی

متقاضیان تحصیل در رشته داروسازی در صورتی که معدل دیپلم ایران آنها بالای ۱۵ باشد می توانند در این دانشگاه مشغول به تحصیل شوند.

همه چیز به رویاهایتان بستگى دارد :
براى تحقق رویاهایتان به تخیل براى رویا پردازى ، به شجاعت براى تصمیم گیرى ، به عشق بى نهایت براى رسیدن به هدف ، به انگیزه براى شور و هیجان ، به صبور بودن براى گذر زمان ، به پشتکار براى عبور از سختى ها ، به قدرت روح و روان براى قدم گذاشتن به ناشناخته ها و به یک ذهن سالم براى رهبرى و مدیریت نیاز داریم
نویسنده ابراهیم خلیل مهرنو

سرزمین زبان برگزار کننده بیش از ٢٠٠ برنامه موفق در شبکه های سه سیما ، رادیو جوان ، رادیو اقتصاد ، رادیو فرهنگ صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران با موضوع آموزش زبان انگلیسی

(صفحه ی رسمی سرزمین زبان را در اینستاگرام دنبال کنید)

http://www.Instagram.com/Sarzaminezaban

اطلاعیه مهم :

دوستان گرامی توجه کنید که سرزمین زبان با هیچکدام از مراکز برگزار کننده ی آیلتس و تافل همکاری ندارد . و مراقب باشید که افراد سود جو از شما سوء استفاده ننمایند . متاسفانه دیده شده است که بعضی از افراد و مراکز از نام سرزمین زبان سو استفاده کرده و هزینه های گزافی را بر شما متحمل می کنند.

همچنین برای تحصیل در این دانشگاه نیازی به ارائه مدرک زبان برای اخذ پذیرش تحصیلی نمی باشد. و افرادی که مدرک زبان انگلیسی(ایلتس یا تافل ) ندارند می توانند بعد از اخذ پذیرش و قبل از شروع ترم تحصیلی در آزمونهای تعیین سطحی که از سوی دانشگاه برای دانشجویان بین المللی برگزار می گردد، شرکت نموده و سطح زبان خود را تعیین نمایند. در صورتی که سطح زبان آنها در حد Advance باشد می توانند به تحصیل خود ادامه دهند ولی در صورتی که نیاز به تقویت زبان داشته باشند می بایست دوره کالج زبان را نیز بگذرانند. هزینه دوره زبان نیز هر ترم ۲۰۰۰ دلار می باشد.

داروسازی در این دانشگاه به دو صورت دوره چهار ساله و دوره شش ساله ارائه می گردد. دوره های چهار ساله در حد لیسانس محسوب می شود که مورد تائید ایران نیست. اما دوره های شش ساله به عنوان دکتری داروسازی محسوب میشود و مورد تائید وزارت بهداشت ایران نیز می باشد.

تنها شرطی که وزارت بهداشت ایران برای ارزیابی مدارک داروسازی این دانشگاه قرارداده است، معدل بالای ۱۵ دیپلم متقاضیان و همچنین طی دوره شش ساله این رشته می باشد

هزینه های دانشگاه نیز برای هر سال تحصیلی مبلغ ۱۲٫۰۰۰ دلار برای رشته دارو سازی می باشد که امکان اخذ بورس ۵۰ درصد توسط موسسه فراهم میباشد ( یعنی هزینه هر سال تحصیلی ۶٫۰۰۰ دلار )

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 دانلود رایگان هفته سرزمین زبان

نکات ضروری گرامر زبان انگلیسی

برای دانلود فرم زیر را تکمیل کنید
دانلود جزوه
close-link