تحصیل در قبرس

تحصیل در قبرس

اقامت تحصیلی در قبرس

موسس سرزمین زبان ،جناب آقای ابراهیم خلیل مهرنو سعی دارد تا با انتقال مطالب نوشته به شما کمک کرده تا با تاثیر گذاری در این امر،راهگشای شما عزیزان در رسیدن به اهداف زبانی خود در کوتاهترین مدت باشید. امیداست با نظرات ارزشمند خود وازسوی دیگر قدردانی ازخدمات رایگانی که در اختیار شما گذاشته می شود،ما را در این امر همراهی کنید.

سخن ابراهیم خلیل مهرنو مؤسس سرزمین زبان :
درد بزرگ ما در این مملکت نگرش ماست ! کسی نگرش را به ما آموزش نداده است.
یک مسئله پیچیده جوابش لزوما پیچیده نیست. بیایید نگاه ساده داشته باشیم به موضوعات.
بیایید دست معلمی را ببوسیم که پاسخ سوْال ما را نمی دهد بلکه ما را به چالش می کشاند تا بهتر یاد بگیریم. (دوست همیشگی شما مهرنو )

سرزمین زبان برگزار کننده بیش از ٢٠٠ برنامه موفق در شبکه های سه سیما ، رادیو جوان ، رادیو اقتصاد ، رادیو فرهنگ صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران با موضوع آموزش زبان انگلیسی

(صفحه ی رسمی سرزمین زبان را در اینستاگرام دنبال کنید)

http://www.Instagram.com/Sarzaminezaban

 

متقاضیان تحصیل در قبرس قادرهستند بدون داشتن مدرک زبان پذیرش خود را از یکی از دانشگاه های قبرس دریافت نمایند، این پذیرش وابسته به این است که فرد متقاضی قبل از شروع ترم های دانشگاهی یک سری دوره های زبان را در قبرس بگذراند، بدین دلیل که زبان تحصیلی در دانشگاه های قبرس انگلیسی است. اگر که دانشجویی مدرک زبانش TOEFEL 530  یا IELTS 6  نباشد شامل کسانی می شود که باید دوره های زبان را پیش از شروع ترم های دانشگاهی بگذراند، بدین ترتیب که در امتحان تعیین سطح دانشگاه شرکت می کنند و چنانچه این امتحان را با موفقیت بگذرانند می توانند شروع به تحصیل نمایند، اما اگر شخص متقاضی این مدارک زبان را داشته باشد می تواند به محض ورود به قبرس تحصیل خود را در یکی از دانشگاه های قبرس شروع کند.

 

نکته بسیار با اهمیت و قابل توجه این است که متقاضیان، پذیرش خود را برای دانشگاه مد نظر دریافت می نمایند نه برای کالج زبان. آخرین مبحثی که برای تحصیل در قبرس در دوره ی لیسانس می توان بیان کرد طول دوره است که این دوره ی لیسانس در کشور قبرس 4 ساله است.

دانشجویان دوره فوق لیسانس و دکتری که علاقه مند هستند تا تحصیلات خود را در یکی از دانشگاه های کشور قبرس بگذرانند این نکته را باید مد نظر داشته باشند که گذراندن دوره منوط به داشتن مدرک زبان است که این مدرک زبان TOEFL 550  و یا IELTS 6.5  است و اگر فرد متقاضی این مدارک زبان را نداشته باشد می تواند به صورت همزمان در کلاس های زبان دانشگاه شرکت نماید. دوره ی تحصیلی فوق لیسانس 2 ساله است و دوره ی دکترا هم بین 3 تا 4 سال است که 2 سال آن حضوری و منوط به شرکت در کلاس ها است.

 

هزینه های تحصیل در قبرس

جهت دوره ی 4 ساله ی لیسانس بین 3 تا 4 هزار دلار را شخص متقاضی در هر ترم باید پرداخت کند، هم چنین جهت دوره ی فوق لیسانس تمام هزینه ی 2 سال تحصیل تقریباً 9 هزار دلار است، و سرانجام برای دوره ی 3 تا 4 ساله ی دکترا به ازای هر درس 1000 دلار باید پرداخته شود و همچنین دوره های کالج زبان در قبرس ترمی 500 دلار است.

(صفحه ی رسمی سرزمین زبان را در اینستاگرام دنبال کنید)

http://www.Instagram.com/Sarzaminezaban

( موسسه فرهنگی و آموزشی سرزمین زبان مهرنو ارائه دهنده خدمات آموزش زبان انگلیسی و برنامه ریزی فردی از سطح پایه تا آیلتس با تدریس اساتید مطرح انگلستان و تهران یادگیری انگلیسی شما را تضمین می کند

جهت اطلاعات بیشتر به لینک زیر مراجعه نمایید
رادیو اینترنتی سرزمین زبان )

در دهه ی اخیر مهارتهای انگلیسی یک اصل ناگریز است چرا که زبان انگلیسی ،زبان دنیاست و همه ی ما باید با آن جلو برویم . اگر از آن دسته افرادی هستید که زبان را جزو کارهای روزمره خود قرار نداده اید بلکه هرزگاهی وقت خود را به آن اختصاص می دهید. باید بگویم در ارتباط برقرار کردن با دنیای بیرون دچار مشکل می شوید ،و در روند یادگیری هم افت می کنید. شما نیاز به وقف کردن زمان دارید و خبرخوب ما در سرزمین زبان این است که با  گردآوری آنها توسط آقای ابراهیم خلیل مهرنو ،این فرصت را به شما می دهیم

 جهت تهیه ی دی وی دی نمونه تدریس های انجام شده در سرزمین زبان بر روی اینجا کلیک کنید.

لطفا جهت ورود به هر بخش کلیک کنید:

آموزش تصویری سرزمین زبان

رادیو اینترنتی سرزمین زبان

محصولات آموزشی سرزمین زبان

و جهت مشاوره رایگان حتما با ما تماس بگیرید

-سرکار خانم موسوی مشاور و کارشناس فروش

– سرکار خانم راد مشاور و کارشناس فروش

– سرکار خانم فیضی مشاور و کارشناس فروش

-سرکار خانم مهرنو مشاور و کارشناس فروش

 – ابراهیم خلیل مهرنو موسس و مشاور آموزشی سرزمین زبان

ساعت تماس از 10 صبح تا 10 شب

شماره های تماس با تیم مشاوره ای سرزمین زبان :

09121035797

09128382836

09128382837

02144961935

02144961936

09128299196

09128299197

09128299198

سامانه پیامک :

30004033

سرزمین زبان ، سرزمینی به وسعت ایران

لطفا صبر کنید

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 دانلود رایگان هفته سرزمین زبان

نکات ضروری گرامر زبان انگلیسی

برای دانلود فرم زیر را تکمیل کنید
دانلود جزوه
close-link