تحصیل در سوئیس

تحصیل در سوئیس

تحصیل در سوئیس

در کشور سوئیس‌ نخستین دوره ی آموزشی کودکان‌ ، دوره‌ ی آمادگی‌ و به‌ مدت‌ یک‌ تا دو سال‌ می باشد. تحصیلات‌ اجباری‌ در استان‌های‌ گوناگون متفاوت‌ بوده‌ و از 6 تا 8 سالگی‌ آغاز می‌شود و 8 تا 9 سال‌ طول‌ می‌کشد. مدت زمان دوره‌ ابتدایی‌ از 4 تا 6 سال‌ و دوره‌ متوسطه‌ از 3 تا 5 است . پس از گذراندن این مقطع دانش‌آموزان‌ وارد دبیرستان‌ها، مدارس‌ بازرگانی‌ یا مدارس‌ حرفه‌ای‌ می‌شوند طول زمانی تحصیل‌ در دبیرستان‌ها دو سال‌ است‌ که‌ دانش‌آموزان‌ می‌توانند در رشته‌های‌ گوناگون‌ ادامه‌ تحصیل‌ دهند و سرانجام موفق‌ به‌ گرفتن‌ دیپلم‌ دبیرستان‌ در رشته‌هایی‌ مانند زبان، ریاضیات، اقتصاد یا حقوق‌ شوند. در مجموع‌ طول‌ دوره‌ تحصیل‌ پیش‌ دانشگاهی‌ 13 سال‌است. شرط‌ ورود به‌ مراکز آموزش‌ عالی‌ دانشگاه‌های‌ سوئیس داشتن‌ دیپلم‌ دبیرستان‌ است. دانش‌آموزانی‌ که‌ وارد مدارس‌ بازرگانی‌ یا حرفه‌ای‌ می‌شوند، از 2 تا 4 سال‌ به‌ تحصیل‌ می‌پردازند و معمولاً‌ بدون‌ این‌ که‌ وارد دانشگاه‌ شوند، جذب‌ بازار کار می‌شوند.

موسس سرزمین زبان ،جناب آقای ابراهیم خلیل مهرنو سعی دارد تا با انتقال مطالب نوشته به شما کمک کرده تا با تاثیر گذاری در این امر،راهگشای شما عزیزان در رسیدن به اهداف زبانی خود در کوتاهترین مدت باشید. امیداست با نظرات ارزشمند خود وازسوی دیگر قدردانی ازخدمات رایگانی که در اختیار شما گذاشته می شود،ما را در این امر همراهی کنید.

سخن ابراهیم خلیل مهرنو مؤسس سرزمین زبان :
درد بزرگ ما در این مملکت نگرش ماست ! کسی نگرش را به ما آموزش نداده است.
یک مسئله پیچیده جوابش لزوما پیچیده نیست. بیایید نگاه ساده داشته باشیم به موضوعات.
بیایید دست معلمی را ببوسیم که پاسخ سوْال ما را نمی دهد بلکه ما را به چالش می کشاند تا بهتر یاد بگیریم. (دوست همیشگی شما مهرنو )

سرزمین زبان برگزار کننده بیش از ٢٠٠ برنامه موفق در شبکه های سه سیما ، رادیو جوان ، رادیو اقتصاد ، رادیو فرهنگ صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران با موضوع آموزش زبان انگلیسی

(صفحه ی رسمی سرزمین زبان را در اینستاگرام دنبال کنید)

http://www.Instagram.com/Sarzaminezaban

اطلاعیه مهم :

دوستان گرامی توجه کنید که سرزمین زبان با هیچکدام از مراکز برگزار کننده ی آیلتس و تافل همکاری ندارد . و مراقب باشید که افراد سود جو از شما سوء استفاده ننمایند . متاسفانه دیده شده است که بعضی از افراد و مراکز از نام سرزمین زبان سو استفاده کرده و هزینه های گزافی را بر شما متحمل می کنند .

اشخاصی که دارای دیپلم‌ دبیرستان‌ کشورهای‌ خارجی‌ نظیر ایران‌ که‌ حداقل‌ معدل‌ آنها 14 باشد، می‌توانند در امتحان‌ ورودی‌ به‌ دانشگاه‌ که‌ برای‌ نوع متقاضیان‌ برگزار می‌شود شرکت‌ کنند، که به دو زبان آلمانی و انگلیسی یا این‌ که‌ در دوره‌ پیش‌ دانشگاهی‌ دانشگاه‌ فریبورگ‌ آلمانی‌ و فرانسوی‌ به‌ مدت‌ 9 ماه‌ برگزار می‌شود، شرکت‌ نمایند. موفقیت‌ در این‌ امتحان‌ شرط‌ اقدام‌ جهت اخذ پذیرش‌ از دانشگاه‌های‌ سوئیس‌ است.

شایان ذکر است‌ که‌ امتحان‌ ورودی‌ تمامی دانشگاه‌ها برای‌ متقاضیانی‌ که‌ دیپلم‌ دبیرستان‌ آنها خارج‌ از سوئیس صادر شده، در دانشگاه‌ فریبورگ‌ برگزار می گردد. سال‌ تحصیلی‌ در سوئیس دارای‌ دو نیم‌ سال‌ تابستانی‌ و زمستانی‌ است که‌ مدت زمان هر کدام‌ حدود 5 ماه‌ است.

تحصیل در مقطع کارشناسی در کشور سوئیس برای علاقه مندان به ادامه تحصیل امکان پذیر است. کلیه ی افراد متقاضی میتوانند با داشتن مدرک دیپلم برای ادامه تحصیل اقدام نمایند.

 تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد

فارغ التحصیلان مقطع کارشناسی جهت ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد در یکی از بهترین دانشگاه های اتحادیه اروپا می توانند اقدام نمایند. فارغ التحصیلان مقاطع کارشناسی ارشد در کشور سوئیس امکان اخذ اقامت کاری را بعد از پایان تحصیل دارند. م

مدارک مورد نیاز:

1-ترجمه مدرک دیپلم  و ریز نمرات

2-ترجمه مدرک پیش دانشگاهی و ریز نمرات

3-ترجمه مدرک کارشناسی و ریز نمرات

4-پاسپورت

5-ترجمه شناسنامه

لطفا جهت ورود به هر بخش کلیک کنید:

آموزش تصویری سرزمین زبان

رادیو اینترنتی سرزمین زبان

محصولات آموزشی سرزمین زبان

و جهت مشاوره رایگان حتما با ما تماس بگیرید

-سرکار خانم موسوی مشاور و کارشناس فروش

– سرکار خانم راد مشاور و کارشناس فروش

– سرکار خانم فیضی مشاور و کارشناس فروش

-سرکار خانم مهرنو مشاور و کارشناس فروش

– ابراهیم خلیل مهرنو موسس و مشاور آموزشی سرزمین زبان

ساعت تماس از 10 صبح تا 10 شب

شماره های تماس با تیم مشاوره ای سرزمین زبان :

09121035797

09128382836

09128382837

02144961935

02144961936

09128299196

09128299197

09128299198

سامانه پیامک :

30004033

سرزمین زبان ، سرزمینی به وسعت ایران

این مطلب توسط سرزمین زبان برای اولین بار ارائه می شود هرگونه کپی برداری از آن پیگرد قانونی و جدی دارد ! موسسه فرهنگی و آموزشی سرزمین زبان مهرنو با شماره ثبت ٢٢۴۶۵

لطفا صبر کنید

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 دانلود رایگان هفته سرزمین زبان

نکات ضروری گرامر زبان انگلیسی

برای دانلود فرم زیر را تکمیل کنید
دانلود جزوه
close-link