تحصیل در سوئیس

تحصیل در سوئیس

تحصیل در سوئیس

در این مقاله می خواهیم در مورد تحصیل در سوئیس و شرایطی که همراه با این موضوع خواهد بود را بررسی کنیم و اطلاعات جامعی در مورد تحصیل در سوئیس به شما زبان آموزان ارائه دهیم.

تحصیل در سوئیس
تحصیل در سوئیس

 کشور سوئیس به اهمیت اهداف آموزشی بلندمدت استراتژیک معتقد است و از آن به عنوان ضرورتی برای ثبات سیاسی،افزایش ثروت و نوآوری یاد می کند.به عنوان کشوری که منابع اصلی اش تحقیق و پژوهش است.این کشوراعتراف می کند که نقش اساسی و مهم توسط اتباع خارجی ای انجام می شود که نقش مهمی در ایجاد نوآوری ،پژوهش و فراست های کاری دارند.سوئیس در سطح بین المللی به عنوان مرکزی عالی برای آموزش و جذب دانشجویان برای تحصیل و پژوهش به رسمیت شناخته شده است.  درصد بالای دانشجویان خارجی دانشگاه(27.6٪)، دانشجویان دکتری(50.2٪)،کارمندان آموزشی و اجرایی(44.5٪) گواه این قضیه است.

تحصیل در سوئیس
تحصیل در سوئیس

سیاست داخلی ارزش والایی برای آموزش عالی قائل شده است. دانشگاه های سوئیس، دست آورد سخاوتمندانه ی موسسات دولتی هستند.سرمایه گذاری سوئیس در بخش آموزش و پرورش بالاترین میزان را درمیان تمام کشورهای OECD دارد.درنتیجه،سوئیس بیشترین تعداد ثبت اختراعات را در میان همه کشورهای اروپایی دارد و کشوری است که بیشترین تعداد جوایز نوبل را در جهان را ازآن خود کرده است.

همه دانشگاه های سوئیس واحد هایشان را مطابق با سیستم بولونیا ارائه می دهند.مطالعات کارشناسی در مدرک لیسانس با کیفیت عالی به پایان می رسد.که می تواند در مدرک کارشناسی ارشد با موافقت توافق نامه های بین المللی،پیشرفت بیشتری داشته باشد. در مجموع 135000 دانشجو در برنامه های کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری در کلاس های جهانی سوئیس شرکت می کنند.برنامه هایی که براساس پژوهش های پیشرفته شکل می گیرد و مناطق مختلفی را پوشش می دهد.

تحصیل در سوئیس

نظام آموزشی سوئیس به مانند تنوع و هیجان انگیزی چشم اندازهای زیبای سوئیس است. انعکاس تنوع زبانی، فرهنگ و تاریخ سوئیس تعامل پیچیده ای را میان کنفدراسیون،کانتون ها و کمون ها ساخته است. درحالی که قانون اساسی سوئیس استقلال 26 استان کشور را در بخش آموزش و پرورش تضمین می کند،دولت فدرال و استان ها مسئولیت شان را در آموزش عالی تقسیم می کنند.

کنفدراسیون مسئول هر دو بخش آموزش حرفه ای پیشرفته و دانشگاه های علوم کاربردی است.علاوه براین مسئول بیش از دو موسسه فدرال تکنولوژی و تنظیم و ترویج تحقیقات را از طریق بنیاد ملی علوم سوئیس دارا می باشد.(FNS)

دانشگاه های استانی حمایت های مالی را از کنفدراسیون و استان هایی که خودشان دانشگاه ندارند دریافت می کنند.

آموزش عالی در سوئیس شامل مطالعات آکادمیک در 10 دانشگاه استانی و 2 موسسه فدرال تکنولوژی در دانشگاه های حرفه ای گراتر علوم کاربردی و در دانشگاه های تربیت معلم می باشد.چند نهاد سطح دانشگاهی به عنوان موسسات دولتی آموزش عالی در نظر گرفته شده اند.

با سوابق مختلف شان،روش ها،تمرکز پژوهشی وهمچنین تنوع زبانی شان، 10 دانشگاه استانی و 2 موسسه فدرال تکنولوژی آماده شده است تا یک سوئیس چند فرهنگی را به سوی آینده هدایت کند.همه آن ها تمایلاتی را برای کیفیت بیشتر در آموزش و پژوهش به اشترک می گذارند مانند بلند همتی برای تعالی،انعطاف پذیری برای دستیابی به بسیاری از خواسته ها، دوراندیشی به پیش بینی الزامات و چالش های آینده. تداوم شان منجر به این شده است که در شمار بهترین دانشگاه های جهان قرار بگیرند.

مترجمان:

ابراهیم خلیل مهرنو موسس سرزمین زبان

سرکار خانم جلالی کارشناس زبان وادبیات انگلیسی

کانال تلگرام سرزمین زبان :

کانال تلگرام آموزش زبان انگلیسی
آموزش زبان انگلیسی در تلگرام

از ساعت 10 صبح تا 6 بعد از ظهر مشاوران سرزمین زبان آماده ی پاسخگویی به شما زبان آموزان می باشند.

شماره های تماس با تیم مشاوره ای سرزمین زبان :

09121035797

02144008685

سرزمین زبان ، سرزمینی به وسعت ایران

ما در سرزمین زبان به یادگیری شما جهت می دهیم

موسسه سرزمین زبان مهرنو تحت شماره 22465و شناسه ملی 10320891155 در اداره ثبت شرکت ها به ثبت رسیده است.

سرزمین زبان برگزار کننده بیش از ٢٠٠ برنامه موفق در شبکه های سه سیما ، رادیو جوان ، رادیو اقتصاد ، رادیو فرهنگ صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران با موضوع آموزش زبان انگلیسی

جهت مشاوره رایگان از طرف سرزمین زبان فرم زیر را پر کنید.

لطفا صبر کنید

 

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 دانلود رایگان هفته سرزمین زبان

نکات ضروری گرامر زبان انگلیسی

برای دانلود فرم زیر را تکمیل کنید
دانلود جزوه
close-link