تحصیل در دانمارک

تحصیل در دانمارک

تحصیل در دانمارک

موسس سرزمین زبان ،جناب آقای ابراهیم خلیل مهرنو سعی دارد تا با انتقال مطالب نوشته به شما کمک کرده تا با تاثیر گذاری در این امر،راهگشای شما عزیزان در رسیدن به اهداف زبانی خود در کوتاهترین مدت باشید. امیداست با نظرات ارزشمند خود وازسوی دیگر قدردانی ازخدمات رایگانی که در اختیار شما گذاشته می شود،ما را در این امر همراهی کنید.

سخن ابراهیم خلیل مهرنو مؤسس سرزمین زبان :
درد بزرگ ما در این مملکت نگرش ماست ! کسی نگرش را به ما آموزش نداده است.
یک مسئله پیچیده جوابش لزوما پیچیده نیست. بیایید نگاه ساده داشته باشیم به موضوعات.
بیایید دست معلمی را ببوسیم که پاسخ سوْال ما را نمی دهد بلکه ما را به چالش می کشاند تا بهتر یاد بگیریم. (دوست همیشگی شما مهرنو )

سرزمین زبان برگزار کننده بیش از ٢٠٠ برنامه موفق در شبکه های سه سیما ، رادیو جوان ، رادیو اقتصاد ، رادیو فرهنگ صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران با موضوع آموزش زبان انگلیسی

(صفحه ی رسمی سرزمین زبان را در اینستاگرام دنبال کنید)

http://www.Instagram.com/Sarzaminezaban

اطلاعیه مهم :

دوستان گرامی توجه کنید که سرزمین زبان با هیچکدام از مراکز برگزار کننده ی آیلتس و تافل همکاری ندارد . و مراقب باشید که افراد سود جو از شما سوء استفاده ننمایند . متاسفانه دیده شده است که بعضی از افراد و مراکز از نام سرزمین زبان سو استفاده کرده و هزینه های گزافی را بر شما متحمل می کنند .

تحصیلات‌ دانشگاهی

داشتن‌ دیپلم‌ دبیرستان‌ اولین شرط‌ ورود به‌ دانشگاه‌ها و مراکز آموزش‌ عالی کشور دانمارک است. ثبت‌ نام‌ در نظام‌ آموزش‌ عالی‌ دانمارک‌ به‌ دو سهمیه‌ گروه‌ 1 و 2 تقسیم‌ می‌شود. داوطلبان تحصیل در کشور دانمارک‌ می‌توانند نام‌ خود را همزمان‌ در هر دو گروه‌ سهمیه‌ ثبت‌ نمایند. اغلب دوره‌های‌ تحصیلی‌ در کشور دانمارک شرایط‌ ویژه‌ای‌ جهت پذیرش‌ دانشجو دارند. تعیین‌ حداقل‌ معدل‌ در دیپلم‌ دبیرستان‌ اولین شرط‌ است. اشخاص با داشتن‌ معدل‌ مناسب‌ و نمرات‌ خوب‌ در دروس‌ ریاضیات، فیزیک، شیمی، ادبیات‌ دانمارکی‌ و دو زبان‌ خارجی، می‌توانند از سهمیه‌ گروه‌ 1 استفاده‌ کنند. سهمیه‌ گروه‌ 2 متعلق‌ به‌ داوطلبانی‌ است‌ که‌ با در نظر گرفتن‌ تجربه‌ حرفه‌ای، بدون‌ داشتن‌ دیپلم‌ دبیرستان، طبق‌ ضوابط‌ خاصی‌ به‌ تحصیل‌ در رشته‌ انتخابی‌ خود می‌پردازند. هچنین‌ اشخاصی هم‌ هستند که‌ در سایر رشته‌ها مانند فنی‌ و حرفه‌ای‌ که‌ با گذراندن‌ امتحان‌ و داشتن‌ نمره‌ 7 در دروس‌ ریاضی، فیزیک‌ و شیمی‌ می‌توانند وارد دانشگاه‌ شوند. هر داوطلب‌ می‌تواند حداکثر در 8 رشته‌ نام‌نویسی‌ کند، اما تنها در یک‌ رشته‌ پذیرفته‌ می‌شود. سپس‌ دانشجویان‌ در یکی‌ از دانشگاه‌ها و مدارس‌ عالی‌ حرفه‌ای، از جمله‌ مدرسه‌های‌ عالی‌ بازرگانان، مراکز پژوهش‌ مهندسی، مدرسه‌های‌ معماری‌ و غیره‌ مشغول‌ به‌ تحصیل‌ می‌شوند. گذراندن‌ یک‌ سال‌ پیش‌دانشگاهی‌ در بعضی‌ دانشگاه‌ها و موفقیت‌ در امتحان‌ ورودی‌ برای‌ دانشجویان‌ خارجی‌ الزامی‌ است‌ و فقط‌ از طریق‌ سهمیه‌ گروه‌ 2 پذیرفته‌ می‌شوند.

لیسانس در دانمارک (اقامت تحصیلی در دانمارک)

دوره ی تحصیلی لیسانس در کشور دانمارک سه تا چهار سال است که به صورت تمام وقت انجام میگیردو همچنین‌ دوره ای با نام( Teknikum Bachelor) که‌ معمولاً‌ شامل‌ یک‌ سال‌ کارآموزی‌ قبل‌ از ورود به‌ دوره‌ و سه‌ سال‌ تحصیل‌ تمام‌ وقت‌ دروس‌ نظری‌ در مدارس‌ عالی‌ حرفه‌ای‌ می‌باشد.

فوق لیسانس

دوره ی فوق لیسانس در کشور دانمارک شامل دو سال‌ یا بیشتر تحصیل‌ تمام‌ وقت‌ است. این‌ دوره‌ امتحان‌ ورودی‌ ندارد و فقط‌ با توجه‌ به‌ نمرات‌ دوره‌ لیسانس و اظهار نظر معرف‌ها، دانشجو می‌پذیرد. در برخی از رشته‌ها همچون معماری‌ و دامپزشکی، این‌ دوره‌ پنج‌ یا شش‌ ساله‌ است‌ که‌ با دیپلم‌ دبیرستان‌ آغاز می‌شود. داشتن مدرک زبان IELTS 6_6.30  برای گذراندن این دوره الزامی است.

دکترا

جهت ورود به‌ این‌ دوره‌ مدرک فوق لیسانس از دانشگاه‌های‌ دانمارک‌ یا معادل‌ آن‌ از کشورهای‌ دیگر الزامی‌ است. در این‌ دوره‌ زبان‌ دانمارکی‌ اجباری‌ نیست‌ و دانشجو می‌تواند به‌ زبان‌ انگلیسی‌ دوره‌ را طی‌ نماید. برای‌ دوره‌ دکترا در کشور دانمارک‌ دانشجو باید دروس‌ تعیین‌ شده‌ و پژوهش‌ جامعی‌ را که‌ با نوشتن‌ پایان‌ نامه‌ و دفاع‌ از آن‌ همراه‌ است‌ با موفقیت‌ بگذراند. طول‌ متوسط‌ دوره‌ دکترا در دانشگاه‌های‌ دانمارک‌ چهار سال‌ است.

(صفحه ی رسمی سرزمین زبان را در اینستاگرام دنبال کنید)

http://www.Instagram.com/Sarzaminezaban

( موسسه فرهنگی و آموزشی سرزمین زبان مهرنو ارائه دهنده خدمات آموزش زبان انگلیسی و برنامه ریزی فردی از سطح پایه تا آیلتس با تدریس اساتید مطرح انگلستان و تهران یادگیری انگلیسی شما را تضمین می کند
جهت اطلاعات بیشتر به لینک زیر مراجعه نمایید
رادیو اینترنتی سرزمین زبان )

در دهه ی اخیر مهارتهای انگلیسی یک اصل ناگریز است چرا که زبان انگلیسی ،زبان دنیاست و همه ی ما باید با آن جلو برویم . اگر از آن دسته افرادی هستید که زبان را جزو کارهای روزمره خود قرار نداده اید بلکه هرزگاهی وقت خود را به آن اختصاص می دهید. باید بگویم در ارتباط برقرار کردن با دنیای بیرون دچار مشکل می شوید ،و در روند یادگیری هم افت می کنید. شما نیاز به وقف کردن زمان دارید و خبرخوب ما در سرزمین زبان این است که با  گردآوری آنها توسط آقای ابراهیم خلیل مهرنو ،این فرصت را به شما می دهیم

 

لطفا جهت ورود به هر بخش کلیک کنید:

آموزش تصویری سرزمین زبان

رادیو اینترنتی سرزمین زبان

محصولات آموزشی سرزمین زبان

و جهت مشاوره رایگان حتما با ما تماس بگیرید

-سرکار خانم موسوی مشاور و کارشناس فروش

– سرکار خانم راد مشاور و کارشناس فروش

– سرکار خانم فیضی مشاور و کارشناس فروش

-سرکار خانم مهرنو مشاور و کارشناس فروش

 – ابراهیم خلیل مهرنو موسس و مشاور آموزشی سرزمین زبان

ساعت تماس از 10 صبح تا 10 شب

شماره های تماس با تیم مشاوره ای سرزمین زبان :

09121035797

09128382836

09128382837

02144961935

02144961936

09128299196

09128299197

09128299198

سامانه پیامک :

30004033

سرزمین زبان ، سرزمینی به وسعت ایران

این مطلب توسط سرزمین زبان برای اولین بار ارائه می شود هرگونه کپی برداری از آن پیگرد قانونی و جدی دارد ! موسسه فرهنگی و آموزشی سرزمین زبان مهرنو با شماره ثبت ٢٢۴۶۵

لطفا صبر کنید

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 دانلود رایگان هفته سرزمین زبان

نکات ضروری گرامر زبان انگلیسی

برای دانلود فرم زیر را تکمیل کنید
دانلود جزوه
close-link