تحصیل در بهترین دانشگاه های انگلستان

تحصیل در بهترین دانشگاه های انگلستان

تحصیل در بهترین دانشگاه های انگلستان

چنانچه تمایل دارید در بهترین دانشگاههای انگلستان تحصیل کنید یا در باب اعزام دانشجوی انگلستان اطلاعاتی دریافت نمایید مطالب ذیل را مطالعه نمایید.

دوره های زبان انگلستان برای متقاضیانی که مایل هستند در سپتامبر در این دانشگاه وارد مقاطع تحصیلی شوند در ماههای july و June و May و August و برای کسانی که می خواهند در ژانویه وارد دانشگاه ها شوند در ماههای Septembr ، October ، November برگزار خواهد شد.

کشور انگلستان به جهت داشتن عالی ترین سطح آموزشی بهترین گزینه جهت ادامه تحصیل است . دانشگاه های کشور انگلستان از جایگاه بسیارخوبی در رنکینگ جهانی قرار دارند. به این دلیل سالانه علاقه مندان زیادی برای ادامه تحصیل درخواستهای خود را به دانشگاه های انگلستان ارائه میدهند . کشور انگلستان به دلیل بازار کار خوب و مناسبی که درمقایسه با سایر کشورهای اروپایی دارد، انتخاب مناسبی برای فارغ التحصیلان در این کشور است ، در صورتی که پس از تحصیل کاری را بیابید میتوانید برای دریافت اقامت کاری و در نتیجه برای اقامت دائم اقدام کنید.کشورانگلستان در حین تحصیل به دانشجو امکان داشتن شغل را میدهد و در بعضی موارد به همراه دانشجو نیز اجازه کار میدهد شایان ذکر است همچنین تحصیلات برای فرزندان دانشجو رایگان است. اشخاصی که درکشور انگلستان فارغ التحصیل میشوند گزینه های خوبی را دارا میباشد :

۱.زیرا از دانشگاه های کشور انگلستان فارغ التحصیل  شده اند  میتوانند از دانشگاه های کشور کانادا و استرالیا در مقطع دکترا پذیرش و ویزا دریافت کنند زیرا این دو کشور مستعمره کشور انگلستان میباشند و به سادگی به فارغ التحصیلان از دانشگاه های کشور انگلستان امکان تحصیل در مقطع دکترا میدهند که پس از ان شانس اخذ اقامت دائم نیز بسیار بالا میرود.

۲.اشخاصی که در دانشگاه های کشور انگلستان فارغ التحصیل شدند میتوانند در صورت یافتن کارفرما و شغل مناسب درخواست اخذ ویزای کاری از دولت نمایند و پس از پرداخت مالیات به دولت انگلیس خواستار اقامت  دائم شوند.

۳.اگر فردی از دانشگاه های کشور انگلستان فارغ التحصیل شده باشد به دلیل اینکه ویزای انگلستان در پاسپورتشان قرار گرفته اعتبار پاسپورت بالا میرود و همچنین زبان انگلیسی و مدارک دانشگاهی ارزشمندتر میشود.

۴.میتوانند در صورت یافتن موقعیت شغلی مناسب از طریق سرمایه گذاری در انگلستان بمانند.

دانشگاه Middlesex

دانشگاه Middlesex از نظررنکینگ جهانی در رتبه 17 می باشد. شاید بتوان گفت از آرزوهای دانشجویان می باشد که بتوانند در چنین دانشگاه هایی ادامه تحصیل دهند.

این دانشگاه با توجه به استقبال گسترده دانشجویان از اقصی نقاط جهان من باب اخذ پذیرش از این دانشگاه ها با برپایی پایگاه هایی در کشورهای مختلف این شانس را برای تمامی افراد محیا کرده تا بتوانند با بهترین امکانات شامل امکانات رفاهی و تحصیلی مراتب علمی خود را طی کرده و به بالاترین سطح ممکن دست یابند. این دانشگاه با برپایی پایگاه هایی در دبی، مالتا و دیگر کشورها برای دوره های مختلف دانشجو اخذ می کند.

پایگاه دبی برای ایرانیان عزیز از جهات مختلف بسیار گرانبها بوده و حکم یک موقعیت ویژه را برایشان دارد زیرا می توانند هزینه های اضافی رفت و آمد خود به کشورهای اروپایی را کاهش داده و از نظرمسافت نیز تقلیل دهند. اولین دانشگاه Middlesex در خارج از UK ، دبی می باشد که اولین دانشجویان خود را در ژانویه 2005 پذیرفت که تا بحال با آموزش به بیش از 1000 نفر از دانشجویان از 50 ملیت متفاوت یکی از پرافتخارترین دانشگاه ها به حساب می آید.

این دانشگاه در محیطی زیبا قرار دارد و دولت از هر لحاظ از قبیل امکانات و تجهیزات لازم برای دانشجویان را تامین می نماید. نکته قابل بیان درباره این دانشگاه ها این است که دانشجویان می توانند با توجه به اینکه در پایگاه های دانشگاه بریتانیایه Middlesex تحصیل می کنند، در صورت لزوم و علاقه به کشور انگلستان رجوع کنند چرا که تمامی مدارک صادره از پایگاه های این دانشگاه در خود کشور انگلستان قابل قبول است. دانشجویان متقاضی در دانشگاه Middlesex  می توانند  در هر یک از مقاطع تحصیلی لیسانس ، فوق لیسانس و دکتری در رشته های مختلفی اعم از حسابداری ، مدیریت کسب و کار، روانشناسی، ارتباطات و رسانه، علوم کامپیوتر، گردشگری، مدیریت منابع انسانی، فناوری و اطلاعات، ، مدیریت مهمان نوازی و دیگر رشته های مرتبط ادامه  تحصیل دهند.

کیفیت دوره های آموزش در دانشگاه دبی هیچ مغایرتی با مرکز این دانشگاه UK نداشته و تمامی امتحانات با پایگاه مرکزی به طور برابر برگزار شده وتمامی دانشجویان می بایستی دقت نمایند که  من باب ادامه تحصیل در هر یک از این پایگاه ها نباید هیچ گونه نگرانی ازبابت تجهیزات لازم جهت ادامه تحصیل داشته باشند چراکه دانشگاه دبی با برپایی امکانات لازم و  فراتراز  نیاز برای متقاضیان هرگونه آسودگی خاطررا فراهم کرده است.

دانشجویانی که از بابت زبان انگلیسی احساس می کنند دچار ضعف هستند نیز باید دقت داشته باشند که دانشگاه Middlesex با برپایی دوره های زبان انگلیسی همواره سعی بر آن داشته تا این مشکل بزرگ را به نحوی پوشش دهد.

همچنین این دانشگاه با راه اندازی شبکه گسترده ای از فارغ التحصیلان هر رشته موقعیت خوبی را برای یافتن کار در دبی و یا حتی خود کشور انگلستان وهر کشور دیگر دنیا نیز فراهم کرده است.

دوره  pre-sessiona دانشگاه Middlesex:

دوره های زبان  pre-sessiona در دانشگاه ممتاز Middlesex به گونه ای طراحی شده که بتوانند میزان و سطح زبان انگلیسی متقاضیان را پیشرفت داده به منظور اینکه بتوانند پس از گذراندن این دوره ها بدون مشکل زبان انگلیسی در مقاطع لیسانس ، فوق و یا دکتری در این دانشگاه با دانشگاه های برتر دیگر در انگلستان یا دیگر پایگاههای این دانشگاه ها در سرتاسردنیا ادامه تحصیل هستند.

دوره های زبان دانشگاه Middlesex توسط اساتید مجرب و ممتاز انگلیسی زبان کشور انگلستان آموزش داده می شود و از بالاترین کیفیت مورد نیاز برخورداراست. همچنین علاقمندان این دوره باید دقت نمایند که می‌توانند درحین این دوره ، از میان گزینه های مختلف شامل محل اقامت ، خوابگاه ، اقامتگاه و یا مسکن خصوصی در لندن یا دیگر پایگاه ها با توجه به علاقمندی انتخاب کرده و بدون هیچ گونه نگرانی خاصی زبان انگلیسی خود را توسعه داده و بدون نیاز به مدرک بین المللی Ielts وارد دانشگاه شوند.

 

لازم به ذکر است طول زمان تحصیلی دانشجویان متناسب با سطح دانش و توانایی ایشان بین بازه 5 تا 30 هفته برگزار می شود.کلیه کلاسهای این پایگاه نهایتاً با 16نفر دانشجو تشکیل می شود که این خود کمکی به دانشجویان من باب آموزش البته در کلاس های کم جمعیت تر می باشد. کلاس ها 5 روز هفته تشکیل می شود که هریک ازمتقاضیان تا 21 ساعت می‌بایست در هفته سر کلاس حضور پیدا کند البته شایان ذکر است که اتکای هر دانشجو باید در اولویت اول روی خودش باشد و مطالعات لازم را به صورت مستمر داشته باشد. بعد از پایان این دوره ها در صورت گذارندن واحدهای درسی با نمره مطلوب هر یک از دانشجویان دیگر نیازمند مدرک زبان انگلیسی Ielts یا Tofel نمی باشند و می توانند مستقیماً وارد دانشگاه شوند.

محصول جدید سرزمین زبان با نام پکیج شش ماهه ی زبان انگلیسی

یادگیری زبان انگلیسی
آموزش زبان انگلیسی

کانال تلگرام سرزمین زبان :

کانال تلگرام آموزش زبان انگلیسی
آموزش زبان انگلیسی در تلگرام

برای گوش دادن به آموزش های صوتی سرزمین زبان به صورت رایگان به بخش رادیو اینترنتی سرزمین زبان مراجعه کنید.

اگر در  یادگیری زبان انگلیسی تنبلی می کنید و یا هرچه تلاش می کنید نتیجه ای حاصل نمی شود و حتی اگر برای یادگیری زبان انگلیسی با دیگران مشورت می کنید و جواب آن ها به شما جوابی گنگ است پیشنهاد ما خواندن مقالات مشاوره ای و برنامه ریزی سرزمین زبان می باشد.

از ساعت 10 صبح تا 6 بعد از ظهر مشاوران سرزمین زبان آماده ی پاسخگویی به سوالات مهاجرتی شما می باشند.

شماره های تماس با تیم مشاوره ای سرزمین زبان :

09121035797

02144008685

سرزمین زبان ، سرزمینی به وسعت ایران

ما در سرزمین زبان به یادگیری شما جهت می دهیم

موسسه سرزمین زبان مهرنو تحت شماره 22465و شناسه ملی 10320891155 در اداره ثبت شرکت ها به ثبت رسیده است.

سرزمین زبان برگزار کننده بیش از ٢٠٠ برنامه موفق در شبکه های سه سیما ، رادیو جوان ، رادیو اقتصاد ، رادیو فرهنگ صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران با موضوع آموزش زبان انگلیسی

جهت مشاوره رایگان از طرف سرزمین زبان فرم زیر را پر کنید.

لطفا صبر کنید

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 دانلود رایگان هفته سرزمین زبان

نکات ضروری گرامر زبان انگلیسی

برای دانلود فرم زیر را تکمیل کنید
دانلود جزوه
close-link