تحصیل در استرالیا

تحصیل در استرالیا

تحصیل در استرالیا

شرایط پذیرش از دانشگاه به دانشگاه و رشته به رشته متفاوت است و حتی به شرایط خاص بستگی دارد. به طور کلی موارد و مدارک زیر مورد نیاز میباشد

 • مدارک تحصیلی
 • گذرنامه یا شناسنامه
 • سابقه کار در صورت بودن
 • مدرک زبان در صورت بودن

 ازجمله مواردی که برای پذیرش باید در نظر گرفت از قرار زیر است:

 •  معدل
 • دانشگاه گذشته
 • دانشگاه آینده
 • رشته انتخابی
 • فاصله تحصیلی و کاری
 • شهریه ، هزینه زندگی و توان مالی
 • زمانبندی و شروع کلاس
 • مدارک و شرایط ویژه بعضی رشته ها مانند MBA

امتیاز تحصیلی گذشته

موسس سرزمین زبان ،جناب آقای ابراهیم خلیل مهرنو سعی دارد تا با انتقال مطالب نوشته به شما کمک کرده تا با تاثیر گذاری در این امر،راهگشای شما عزیزان در رسیدن به اهداف زبانی خود در کوتاهترین مدت باشید. امیداست با نظرات ارزشمند خود وازسوی دیگر قدردانی ازخدمات رایگانی که در اختیار شما گذاشته می شود،ما را در این امر همراهی کنید.

سرزمین زبان برگزار کننده بیش از ٢٠٠ برنامه موفق در شبکه های سه سیما ، رادیو جوان ، رادیو اقتصاد ، رادیو فرهنگ صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران با موضوع آموزش زبان انگلیسی

(صفحه ی رسمی سرزمین زبان را در اینستاگرام دنبال کنید)

http://www.Instagram.com/Sarzaminezaban

اطلاعیه مهم :

دوستان گرامی توجه کنید که سرزمین زبان با هیچکدام از مراکز برگزار کننده ی آیلتس و تافل همکاری ندارد . و مراقب باشید که افراد سود جو از شما سوء استفاده ننمایند . متاسفانه دیده شده است که بعضی از افراد و مراکز از نام سرزمین زبان سو استفاده کرده و هزینه های گزافی را بر شما متحمل می کنند .

کارشناسی با تخفیف دوره

امتیاز تحصیلات گذشته بیشتر کاربرد برابرسازی مدرک کارشناسی را دارد. استرالیا ونیوزلند مدرک کارشناسی بسیاری از دانشگاها و مراکز غیر انتفاعی و از این قبیل را قبول ندارد و دانشجویان می توانند با گذراندن یک تا دو سال مدرک کارشناسی استرالیا/ نیوزلند را اخذ کنند.

مراحل درخواست باید با دقت انجام گیرد ومدارک برای درخواست تخفیف دروس باید کامل وبا در نظر گرفتن تمام نکات از جمله دانشگاه انتخابی انجام گیرد.

فارغ التصیلان می توانند پس از اتمام دوره کارشناسی تکمیلی تحصیلات را در مقطع ارشد ادامه دهند یا مستقیم وارد مقطع دکترا شوند.

کارشناسی تکمیلی و تخصصی

این دوره ها دو یا ۳ ساله مخصوص تغییر رشته می باشد. دارندگان مدرک کارشناسی می توانند با گذراندن این دوره در رشته جدید مانند معلمی و حقوق مدرک بگیرند. این دوره ها محدود هستند ودر بعضی از دانشگاهها ارائه می شود.

کارشناسی به دکترا

ورورد مستقیم از کارشناسی به دکترا در استرالیا و نیوزلند امکان پذیر می باشد. توانایی های شخص و انجام تحقیقات از جمله شرایط اصلی پذیرش در این دوره می باشد.

دانشجویان می توانند با گذراندن یک سال کارشناسی تحقیقاتی Bachelor of Honours یا یکی از دوره های ارشد تحقیقاتی برای ورورد به دکترا آماده شوند.

بورس کارشناسی و ارشد

بورس های کامل در استرالیا و نیوزلند شامل دوره های تحقیقاتی می شوند. بورس مربوط به کارشناسی بیشتر تخفیف در صدی از شهریه را شامل می شود. از نمونه بورس های کامل که می تواند شامل ارشد و کارشناسی شود بورس Endeavour در استرالیا می باشد. در نیوزلند تعدادی از دانشگاهها به دانشجویان ارشد بورس ارائه می دهند مانند دانشگاه اوتاگو.

اجازه کار

دانشجویان در مدت تحصیل اجازه کار از بیست ساعت در هفته تا تمام وقت دارند. بستگی به دوره تحصیلی مانند دانشجویان دوره های تحقیقاتی و همراهان دانشجو ، ارشد و دکترا یا تعطیلات مابین ترم، مدت اجازه کار از ۲۰ ساعت در هفته تا نامحدود می باشد.

کارهای عادی، حرفه ای و تخصصی از جمله زمینه های کاری برای دانشجویان می باشد. دستمزدها متفاوت است و می توانند هزینه زندگی و در بعضی موارد قسمتی یا همه شهریه دانشگاه را پوشش دهد.

مراکز کاریابی، مرکز کاریابی دانشگاه، روزنامه های محلی و شهری، دوستان و خویشان، و سایت های همچون www.seek.com.au کمک برای یافتن کار می باشد.

منبع : کان تکست

لطفا جهت ورود به هر بخش کلیک کنید:

شبکه ی تصویری سرزمین زبان
رادیو اینترنتی سرزمین زبان
مشاهده محصولات سرزمین زبان
مقالات مشاوره و برنامه ریزی
عصرونه با سرزمین زبان

و جهت مشاوره رایگان حتما با ما تماس بگیرید

-سرکار خانم موسوی مشاور و کارشناس فروش

– سرکار خانم راد مشاور و کارشناس فروش

– سرکار خانم فیضی مشاور و کارشناس فروش

-سرکار خانم مهرنو مشاور و کارشناس فروش

– ابراهیم خلیل مهرنو موسس و مشاور آموزشی سرزمین زبان

ساعت تماس از 10 صبح تا 10 شب

شماره های تماس با تیم مشاوره ای سرزمین زبان :

09121035797

09128382836

09128382837

02144961935

02144961936

09128299196

09128299197

09128299198

سامانه پیامک :

30004033

سرزمین زبان ، سرزمینی به وسعت ایران

این مطلب توسط سرزمین زبان برای اولین بار ارائه می شود هرگونه کپی برداری از آن پیگرد قانونی و جدی دارد ! موسسه فرهنگی و آموزشی سرزمین زبان مهرنو با شماره ثبت ٢٢۴۶۵

لطفا صبر کنید

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 دانلود رایگان هفته سرزمین زبان

نکات ضروری گرامر زبان انگلیسی

برای دانلود فرم زیر را تکمیل کنید
دانلود جزوه
close-link