برنامه منظم و مدون برای یادگیری زبان انگلیسی در منزل

برنامه منظم و مدون برای یادگیری زبان انگلیسی در منزل

برنامه منظم و مدون برای یادگیری زبان انگلیسی در منزل

یادگیری زبان انگلیسی در منزل یک رویا نیست بلکه یک مسیر کوتاه مدت است که می تواند شما را به هدفتان برساند.

امروزه با پیشرفت تکنولوژی و مشغله بسیار زیاد بشر در عرصه کسب و کار، یادگیری زبان به یک رویای ناتمام تبدیل شده است و افراد بسیار زیادی به دلیل نداشتن زمان و انگیزه کافی، در یادگیری آن به خصوص در یادگیری زبان انگلیسی ناکام مانده اند.

 

برنامه منظم و مدون برای یادگیری زبان انگلیسی در منزل
یادگیری زبان انگلیسی در منزل

ولی آیا می دانستید که با داشتن یک برنامه مناسب و منظم می توانید به راحتی در منزل زبان انگلیسی را فرا گیرید؟؟

آیا تا به حال به این موضوع فکر کرده اید که شرکت در موسسات زبان چیزی را به شما یاد نمی دهد بلکه این خود شما هستید که با مطالعات خود در منزل توانسته اید زبان را فرا گیرید؟؟

آیا تا به حال شنیده اید بسیاری از افرادیکه زبان انگلیسی را همانند زبان مادری خود صحبت می کنند حتی یک موسسه هم نرفته و یک معلم زبان هم نداشته اند؟؟ رمز موفقیت این افراد داشتن برنامه کامل و منظم است تا بتواند در مدت 6 ماه نیاز آنها را برآورده کند.

 

سرزمین زبان با اساتید مطرح خود سعی دارد تا با ارائه برنامه کامل و دقیق برای هر شخص، بتواند روند یادگیری زبان انگلیسی را بسیار بسیار آسان کرده و نیز سطح زبان آموزان را از مبتدی به آیلتس ارتقا دهد.

خواننده ی گرامی مقاله برنامه ریزی یادگیری زبان انگلیسی در منزل :

بسیار خوشحالیم که سرزمین زبان را برای یادگیری انتخاب کرده اید 🙂

مطمئنا باخبر هستید که برای یادگیری زبان انگلیسی باید برنامه ریزی دقیق و منظم داشته باشید و سرزمین زبان برای اولین بار در ایران در سال 1392 شروع به ارائه ی برنامه ریزی یادگیری زبان انگلیسی کرد و تاکنون بیش از 30 هزار نفر زبان آموز از برنامه ریزی ما استفاده کرده اند .

مشاوره های جناب آقای ابراهیم خلیل مهرنو در کانال تلگرام سرزمین زبان را بشنوید تا با تمامی تکنیک ها و راه های یادگیری زبان انگلیسی آشنا شوید.

50 درصد تخفیف پکیج آموزش زبان انگلیسی
یادگیری زبان انگلیسی در منزل

 جزئیات برنامه ریزی سرزمین زبان در منزل:

سطح مبتدی (Elementary) برنامه ریزی زبان انگلیسی در منزل:

در اوّلین چهل جلسه ی برنامه که مختص به مبتدیان است، زبان آموز در انتخاب ترتیب روزهایی که باید آموزش ببیند، آزاد است. یعنی شخصی می خواهد هر روز مطالعه کند و شخص دیگر یک روز در میان. برای ابتدای کار، سعی شده است از کتاب های متنوّع و مختلفی استفاده شود تا آموزش برای شخصی که می خواهد انگلیسی را از الفبا بیاموزد و اطّلاعات چندانی از آن ندارد، خسته کننده نباشد. در روش جدید”انگلیسی یک بار برای همیشه“، زبان آموز به مثابه ی کودکی در نظر گرفته می شود، پس در برنامه های رایگانی که تقدیم می شود همان رفتار آموزشی با کودکان، با زبان آموزان به کار گرفته می شود. زبان آموز پس از اتمام دوره ی برنامه ریزی شده، تأثیرات شگفت آوری را نسبت به قبل در خود می بیند. به این معنا که:

توانایی برقراری ارتباط را به اصطلاح به شکل دست و پا شکسته پیدا می کند و مانند قبل با زبان بیگانه نیست. می تواند از راه شنوایی به درجه ای برسد که جملات اداشده توسّط گویندگان رسانه ای را تا حدّی مطلوب متوجّه شود.

واژگان را بدون اشتباه تلفّظ می کند و در نگارش آن ها نیز مشکلی نخواهد داشت. در جریان این دوره از نظر گرامر و قواعد دستوری زمان حال ساده، حال استمراری و گذشته را فرا گرفته و می تواند به راحتی از آن ها در جملاتش استفاده کند.

شما در پایان این مرحله آن میزان آمادگی لازم و کافی را برای ورود به سطح بعد پیدا می کنید.

سطح قبل از متوسط (Pre-intermediate) برنامه ریزی زبان انگلیسی در منزل :

این سطح بسیار دقیق و اصولی، تدوین شده است. به این مفهوم که زبان آموز بعد از یک دوره ی چهل روزه و آشنایی اوّلیّه با زبان انگلیسی، بدون شک نیاز به تفریحی دارد تا در کنار آموزش، روحیّه ی شاد و سرزنده­اش هم فروکش نکند و برای سطح بعدی آماده شود. بدین منظور، کتاب های داستان جذّابی در نظر گرفته شد که زبان آموز را با خود همراه کنند و در این جریان واژگان را تفریح وار بیاموزد و از جمله بندی ها هم استفاده کند. در این سطح کتاب های لیسینینگ هم به تقویت قدرت شنیداری شما می افزایند.

نکته ی بسیار حائز اهمیت در این سطح، توانایی زبان آموز در صحبت کردن و برقراری ارتباط ساده است.

سطح متوسط (Intermediate) برنامه ریزی زبان انگلیسی در منزل :

زبان آموز در این سطح اوّلین شیرینی یادگیری زبان را می چشد و توانایی برقراری ارتباط با دیگران را کسب می کند. او می تواند چندین جمله را با تمرکز در ساختار و معنای تک تک کلمات مانند زنجیر به هم پیوند دهد و منظور خود را بسیار راحت به مخاطب منتقل کند. جدا از گفتار، زبان آموز به توانایی بالایی در نوشتار می رسد و می تواند هر چه را که می گوید، بنویسد.

زبان آموز در پایان این سطح، پیشرفت خود را در موارد زیر به خوبی درک می کند:

یادگیری بیش از 700 واژه و اصطلاح یکی از نتایجی است که در پایان دوره ی متوسط به زبان آموز هدیه داده می شود و او می تواند به راحتی آن ها را در مکالمه ها و گفت­وگوها به کار گیرد. توانایی نوشتاری زبان آموز بسیار بالا رفته، تا حدّی که حدود 200 واژه را در ساختاری صحیح می نویسد.

قدرت شنیداری زبان آموز که اوّلین قدم در یادگیری زبان انگلیسی است به 60 درصد ارتقا پیدا می کند. به بیانی، بیش از نیمی از فایل هایی که می شنود را متوجّه می شود.

در حوزه ی گرامر، تسلّط بر به کارگیری زمان های ماضی بعید، ماضی بعید استمراری و آینده کامل، معجزه ای است که زبان آموز را برای سطح بعد آماده می کند.

سطح بعد از متوسط (Upper-intermediate) برنامه ریزی زبان انگلیسی در منزل:

در این 40 جلسه، زبان آموز قدرت و پیشرفتی را که کسب کرده، با کمک فعّالیّت هایی که انجام می دهد، بسیار ملموس و محسوس درک می کند. البتّه این فقط در درک او محدود نمی شود، بلکه اطرافیان نیز به وضوح به این درک می رسند. چرا که در این سطح زبان آموز می تواند بدون توقّف یا کوچک ترین مکثی تا ده دقیقه درباره ی موضوعی خاص حرف بزند و در این متن ده دقیقه ای جز واژگان مصطلح و رایج، واژگان دیگری شنیده نمی شود، این بدان معناست که زبان آموز رفته­ رفته می آموزد که مانند یک بومی انگلیسی زبان حرف بزند و با تمام اصطلاحات و واژگان رایج آن ها نیز آشنا شود. به همین دلیل این سطح را به عنوان نقطه ی ثقلی برای یادگیری زبان آموز در نظر می گیریم.

بعد از این سطح، تعداد واژگان ثبت شده در حافظه ی بلند مدّت زبان آموز، به بیش از 700 واژه می رسد و توانایی به کارگیری تمام این واژگان را در ساختار و جملات و متن های طولانی دارد و قدرت نوشتاری خود را نیز بیش از گذشته بازتاب می دهد.

قدرت لیسینینگ زبان آموز به 70 درصد می رسد و می تواند این 70 درصد را به قلم دربیاورد و بنویسد. می توان گفت که بعد از این سطح او بیشتر راه را رفته است و تا قلّه ی موفّقیّت راه زیادی در پیش ندارد. زبان آموز در حیطه ی گرامر نیز به مرتبه ی بالایی می رسد و از قواعد پیچیده ای چون جملات شرطی، مجهول و جمله واژه ها در متن هایی که می گوی و می نویسد، استفاده کند.

سطح پیشرفته (Advance) برنامه ریزی زبان انگلیسی در منزل:

زبان آموز در آغاز این سطح، به زبان انگلیسی تا حدّی که بتواند نیازهای او را جواب دهد، تسلّط پیدا کرده است و اکنون وارد سطح پیشرفته ای شده که او را برای آزمون آیلتس آماده می کند. در این سطح نیاز به تلاش و مطالعه بیشتر می شود چرا که دیگر هدف تنها یادگیری زبان انگلیسی نیست، بلکه هدف دریافت نمره ی بالا در آزمون آیلتس است. این سطح از جهت تلاش و زحمت، سطحی دشوار و از جهتی، تسلّطی که زبان آموز در سطوح قبلی بر زبان انگلیسی پیدا کرده است، کار را راحت تر می کند.

اما آن چه که این سطح شما را به آن مجهّز می کند، ارتباطی راحت و نیرومند با دیگران است. زیرا زبان آموز در این سطح به تسلّطی فوق العاده در چهار مهارتی پیدا می کند که از آغاز با او بودند.

پایان این برنامه زبان آموز را به نتایج شگفت انگیزی می رساند. واژگان و اصطلاحاتی که در ذهن ثبت می شوند به 1500 واژه ی مفید می رسند. به این معنی که شما بیش از دو برابر آن چه که پیش از این آموخته بودید را به خاطر می سپارید. قدرت شنیداری شما به 90 درصد می رسد و تا جایی که مشکلاتتان در درک فایل های صوتی انگشت شمار می شود. این دقیقا به آن معنا است که شما مشکلی در خواندن متن های طولانی و دشوار نخواهید داشت و 80 درصد آن چه را که می خوانید درک می کنید و در نهایت این که می توانید هر نوع نامه یا متنی را بدون اشکالات کلّی تا سه صفحه بنویسید که این خود موفّقیّت بزرگی است.

سطح آیلتس یک (IELTS 1) :

در این سطح زبان آموز تمام تمرکزش را به آزمون آیلتس معطوف می کند تا بتواند نمره ی مورد نظرش را به دست آورد. منابع مطالعاتی آزمون در اختیار زبان آموز قرار می گیرد و او را به آمادگی لازم می رساند. اگر چنانچه زبان آموز بخواهد در این سطح مطالعاتش را متوقّف کند و با اطّلاعاتی که تا به این سطح کسب کرده در آزمون شرکت کند، ما تا کسب نمره ی 6 را برایش تضمین می کنیم.

سطح آیلتس 2 (IELTS 2) :

اگر زبان آموزی تمایل به کسب بالاترین نمره ی ممکن داشته باشد، ناگزیر از گذراندن این دوره ی 40 جلسه ای است. در این سطح اشکالات جزیی زبان آموز برطرف می شود و دانش او در زبان انگلیسی به تکمیل می رسد. در این سطح داوطلب تمام مهارت ها و تکنیک های آیلتس را فرا گرفته است و قادر خواهد  بود به نمره 7 دست یابد. منابعی که در این سطح ارائه می شود، تکمیل کننده ی منابعی است که زبان آموز پیش از این مطالعه کرده است.

در پایان این سطح نکته، منبع و اطّلاعاتی برای آموزش باقی نمی ماند و هر آن چه که نیاز بود، تمام و کمال در خدمت زبان آموزان قرار گرفت.

این 7 سطح به شما کمک می کند تا در مسیری که برای زندگی علمی خود انتخاب کردید، به حدّ کمال برسید. چرا که لحظه به لحظه ی این برنامه طبق اصول علمی تهیّه شده و برای هر شرایطی کارآمد است. امید است با پیروی از این برنامه و مطالعه ی منابعی که در اختیارتان قرار می گیرد، بتوانید به اهداف و آمال خود برسید.

در پایان این سطح :

مهارت نوشتاری به طرز کاملاً شگفت انگیزی خود را بازتاب می دهد و این موضوع مهم که در یادگیری زبان انگلیسی بسیار مورد توجّه قرار می گیرد، تأثیر خود را در زبان آموز ثبت می کند. بیش از پانصد واژه و جملات مفید، در ذهن ثبت خواهد شد.  استفاده از زمان آینده، حال کامل و حال استمراری نتایجی است که در حیطه ی گرامری(قواعد) به بار می نشیند.

کتاب های لیسینینگ استفاده شده نیز تا چهل درصد قدرت شنیداری شما را بالا می برند.

یادگیری زبان انگلیسی در منزل
یادگیری زبان انگلیسی در منزل

بخشی از برنامه بدین شکل است:

 • دوشنبه: 30 دقیقه کتاب Tactics for listening صفحات 1 تا 5 مطالعه شود.
 • 1 ساعت کتاب 900 English را که برای مکالمه است کار شود.
 • 30 دقیقه کتاب Oxford Vocabulary elementry کار شود.

کاربرد این برنامه بدین شکل است که از کتاب های مختلف استفاده شده و نکات اساسی در یادگیری زبان را قدم به قدم به شما می آموزد. با داشتن این برنامه مشکلی در یادگیری زبان انگلیسی نخواهید داشت و انگلیسی را به به طور اصولی و برنامه ریزی شده فرا خواهید گرفت.

اگر این محصول را از سرزمین زبان می خواهید به صفحه ی محصول پکیج شش ماهه ی آموزش زبان انگلیسی موجود در عکس پایین وارد شوید . با خواندن محتویات این پکیج ، که همراه با آن محصول برنامه ریزی زبان انگلیسی در منزل نیز ارئه می شود ، این محصول را به صورت اینترنتی سفارش داده و از یادگیری زبان انگلیسی لذت ببرید.

 

پکیج شش ماهه ی آموزش زبان انگلیسی توسط سرکار خانم اسکات از کشور انگلستان :

برای اطلاعات بیشتر روی دکمه زیر کلیک کنید تا به صفحه ی اختصاصی این محصول وارد شوید.

یادگیری زبان انگلیسی با هفت مرحله برنامه ریزی از پایه تا سطح آیلتس

سوالات و نظرات یادگیری زبان انگلیسی با سرزمین زبان

0-کلا سرزمین زبان چه نوع محصولات براى آموزش زبان انگلیسى دارد و حقیقت من می ترسم خرید کنم چون قبلا از چند سایت ایرانى خرید کرده ام و متاسفانه یا کیفیت نداشتن یا اینکه اصلا محصول برای من ارسال نشده ولى به شدت نیازمند صحبت کردن به زبان انگلیسی هستم باید چی کار کنم ؟

دوست گرامى از شما سپاسگزاریم که سرزمین زبان را براى یادگیرى زبان انگلیسى انتخاب کرده اید.

محصولات سرزمین زبان به صورت کلى شامل دو دسته مى شوند.
دسته اول محصولات که به صورت پستى براى شما ارسال مى شوند و دسته دوم محصولاتى که به صورت دانلودى مى توانید دریافت کنید.

مراحل سفارش در صحفات محصولات توضیح داده شده است اما سوْال دوستانى که اولین بار است از طریق گوگل و اینترنت با سرزمین زبان آشنا شده اند این است که من چطور اعتماد کنم و هزینه محصولات را واریز کنم ؟ چون من قبلا از چند وب سایت اینترنتى ایرانى خرید کرده ام و متاسفانه هیچ محصولى دریافت نکرده ام یا اینکه اگر هم محصولى به دستم رسیده کاملا بى کیفیت بوده است !

اما پاسخ به این نگرانى و سوْال شما !؟
شما کاملا حق دارید که این سوْال را مطرح کنید و نگران هم باشید و از اینکه افرادى از طریق اینترنت باعث دلخورى و بى اعتمادى شما شده اند بسیار متاسفیم. خوشبختانه سرزمین زبان به صورت قانونى و شرکتى ثبت شده است و در تمامى بخش هاى وب سایت و صفحات محصولات مى توانید شماره ثبت و تاریخ شروع فعالیت را مطالعه کنید. همچنین سرزمین زبان تا کنون ٣٠٠ برنامه موفق در صدا و سیماى جمهورى اسلامى ایران با موضوع آموزش زبان انگلیسى با سرزمین زبان داشته است که حتى شما مى توانید در آرشیو برنامه هاى رادیویى این برنامه ها را دانلود کرده و بشنوید.ما کاملا با پروسه یادگیرى زبان انگلیسى آشنا هستیم چرا که خودمان این راه را رفته ایم و مثل شما هزینه و وقت زیادى به دلیل نداشتن تجربه کافى و راهنماى مؤثر از دست داده ایم. حال که کوله بارى از تجربه ى یادگیرى زبان انگلیسى را داریم با جمع آورى بهترین منابع آموزش زبان انگلیسى و استفاده از بهترین مدرس زبان انگلیسى از کشور انگلستان شما را صادقانه کمک مى کنیم تا به این رویاى ناتمام یادگیرى انگیسى خاتمه دهید. ما مى دانیم که بسیارى از شما دوستان سالها وقت گذاشته اید و میلیون ها تومن براى کلاسهاى مختلف آموزش زبان انگلیسى و آیلتس هزینه کرده اید اما نتیجه قابل قبولى کسب نکرده اید. رمز و رازهاى یادگیرى زبان انگلیسى را از زبان جناب ابراهیم خلیل مهرنو مؤسس سرزمین زبان در وب سایت و کانال تلگرام سرزمین زبان بشنوید تا هم در هزینه و و هم زمان خود صرفه جویى کنید. نگران نباشید تمامى راه و روش یادگیرى زبان انگلیسى را با صداقت و به صورت رایگان در اختیار شما قرار مى دهند.

1-چگونه می توان محصولات دانلودی را سفارش داد؟

سلام دوست گرامی،لطفا به صفحه راهنمای خرید در منوی اصلی وب سایت مراجعه کنید.تمامی مراحل سفارش محصولات دانلودی را با جزئیات کامل قرارداده ایم.

2-تفاوت برجسته سرزمین زبان با سایر موسسات چیست؟

تدریس توسط مدرس از کشور انگلستان

برنامه ریزی7 مرحله ای از مبتدی تا سطح آیلتس

محتویات آموزشی کاملا منحصربه فرد و بومی

پکیج های آموزشی سطح بندی شده

پکیج انگلیسی برای مسافرت با موضوعات دریافت ویزا تا اجاره اتومبیل،منزل و تحصیل در کشور مقصد

پکیج گرامری سطح بندی شده با تدریس منحصربه فرد مدرس سرزمین زبان از انگلستان

مشاوره رایگان آموزشی درطول فرآیند یادگیری

جهت دهی یادگیری برای کسانی که می خواهند انگلیسی را به صورت خودآموز در محل کار یا منزل یاد بگیرند.

مشاوره صوتی وتصویری رایگان توسط مدیروموسس سرزمین زبان جناب آقای ابراهیم خلیل مهرنو

3-آیا می توان در طول مسیر یادگیری با سرزمین زبان درتماس بود؟

بله حتما.شما در سرزمین زبان می توانید از مشاوران متخصص درزمینه آموزش زبان انگلیسی بهره مند شوید.پیشنهاد می کنیم حتما هرهفته مقالات مشاوره ای سرزمین زبان را مطالعه کنید.

4-آیا می توان در عرض شش ماه زبان انگلیسی را مانند یک بومی صحبت کرد؟

در مدت شش ماه شما می توانید گلیم خودتان را از آب بیرون بکشید.یعنی به سطح متوسط برسید اما به شرط این که روزانه 2 تا 3 ساعت زمان صرف تمرین و مطالعه کنید.

یادگیری زبان جدید نیاز به تمرین و پشتکار روزانه و مداوم دارد و.مطمئنا بدون تلاش کوچک ترین نتیجه ای نخواهد داشت به همین دلیل صادقانه به شما می گوییم که تلاش شما تضمین کننده ی یادگیری شماست.اما جهت دهی وآموزش شیرین سرزمین زبان تاثیری حتمی خواهد داشت.

5-در کنار این پکیج آموزشی باید ازمنابع دیگری هم استفاده کرد؟

در برنامه ریزی به تمام مواردی که باید مطالعه کنید پرداخته ایم.البته درمشاوره های صوتی آقای مهرنو موسس سرزمین زبان درصفحات وب سایت و کانال تلگرام سرزمین زبان تمامی مراحل را با جزئیات کامل توضیح داده شده است.

6-چند ساعت در طول روز را باید به مطالعه زبان انگلیسی اختصاص داد؟

پیشنهاد ما به شما این است که ازروزانه ده دقیقه شروع کنید وکم کم به زمان مطالعه تان بیفزایید تا انگیزه شما کم کم و آهسته بیشتر شود و.شما با نتیجه های کوچک به تلاش برای یادگیری مصمم تر شوید و در نهایت می بینید که روزانه تا سه ساعت هم تمرین می کنید وخبری از احساس خستگی و بی انگیزگی نیست ودلیلش هم تدریس پرازشوروشوق وهیجان خانم اسکات مدرس سرزمین زبان ازکشور انگلستان و.همچنین نتیجه های قدم به قدمی است که بدست می آورید.فرآموش نکنید که رهرو آنست که آهسته وپیوسته رود.

7-آیا این پکیج برای من که زبان انگلیسی را در سطح دبیرستان و دانشگاه گذرانده ام وتاکنون از کلاس های حضوری استفاده نکرده ام مناسب می باشد؟

دقیقا آموزش سرزمین زبان برای کسانی مناسب است که در سطح دبیرستان،الفبای انگلیسی و لغاتی محدود و مبتدی آشنایی دارند.

8-من به یادگیری انگلیسی علاقه مندم. اما متاسفانه هر زمان که یادگیری انگلیسی را شروع کردم بعد از مدتی یادگیری را رها کرده ام.پیشنهاد شما به من چیست؟

شما باید نیاز به یادگیری زبان انگلیسی را در خودتان ایجاد کنید وهدف بلندمدت و کوتاه مدت برای استفاده ازمهارت مکالمه و مکاتبه زبان انگلیسی داشته باشید تا در مدت زمانی که برای خودتان مشخص می کنید بتوانید به نتیجه برسید.در غیر این صورت یادگیری زبان انگلیسی برای شما به مانند یک رویای دست نیافتنی خواهد ماند.توجه داشته باشید که روش تدریس و منابع آموزشی که استفاده می کنید در روند این یادگیری تاثیر گذارند پس بهتر است به جای عوض کردن منابع وبهانه های بی مورد تلاش تان را شروع کنید حتی دو روزشش دقیقه ای هم می تواند نتیجه بخش باشد.

9-من چطور می توانم در زمینه یادگیری زبان انگلیسی ثابت قدم بوده و مسیر را تا انتها دنبال کنم؟

برای ثابت قدم بودن در یادگیری زبان انگلیسی نیاز به چشم انداز،هدف،برنامه ریزی دقیق و کلی،منابع درست آموزشی و استفاده از تجربه افراد موفق دارید.فراموش نکنید یادگیری زبان انگلیسی فرآیندی است که باید با هشیاری و آگاهی انجام شود و با اصول کاربردی و علمی دنبال شود.خوشبختانه همه ی این فاکتورها درمنابع آموزشی و برنامه ریزی هفت مرحله ای سرزمین زبان لحاظ شده است.

10-پکیج شش ماهه شامل چه محصولاتی است؟

پیشنهاد می کنیم که صفحه محصول پکیج 6 ماهه مراجعه کنید و حتما مشاوره های جناب آقای مهرنو موسس سرزمین زبان در زمینه یادگیری انگلیسی که در همین صفحه قرار گرفته است را بشنوید .شما همچنین می توانید در همین صفحه بخش هایی ازتدریس خانم اسکات مدرس پکیج شش ماهه را بررسی کنید نا با آگاهی کامل اقدام به خرید نمایید.

11-من مدت هاست که سایت سرزمین را دنبال می کنم و از مقالات و آموزش های شما استفاده می کنم.اما هنوز نسبت به خرید پکیج آموزشی اقدامی نکرده ام با این که می دانم این پکیج آموزشی خیلی کامل است.اما هنوزدو دل هستم.لطفا من را راهنمایی کنید تا بتوانم براین احساس غلبه کنم و یادگیری زبان انگلیسی را شروع کنم؟

پیشنهاد ما به شما دوست عزیز این است که حتما درس هایی از این پکیج را که دروب سایت قرار گرفته است بررسی کنید و روش های مختلف دیگر راهم برای یادگیری انگلیسی بررسی و مطالعه کنید.سعی کنید از منابع و پادکست های رایگان که در بخش رادیو اینترنتی سرزمین زبان به صورت روزانه قرار می گیرد استفاد کنید.خوشبختانه اینترنت بهترین منبع برای یادگیری زبان انگلیسی است.شما در اینترنت بیش ازتصورتان و چیزی که فکر می کنید می توانید منابع رایگان برای یادگیری انگلیسی پیدا کنید.اما همان ظور که می دانید برای هرهدفی باید هزینه ای پرداخت کنیم.این هزینه شامل هزینه نقدی،زمانی و انرژی می باشد.پس انتخاب با شماست که از چه منبع، محصول وروشی استفاده کنید.

ما به اندازه کافی اطلاعات محصول را در وب سایت قرار داده ایم تا شما بتوانید با آگاهی کامل اقدام به خرید نمایید.می توانید برای شروع فقط یکی ازمحصولات پکیج شش ماهه را انتخاب کنید و درصورتی که از کیفیت تدریس راضی بودید و نتیجه دلخواه را بدست آوردید اقدام به تهیه محصولات دیگر نمایید.

12-آیا من می توانم قبل از خرید پکیج شش ماهه نمونه هایی از تدریس خانم اسکات را ببینم؟

بله حتما! بخش هایی زیادی ازتدریس خانم اسکات و پکیج 6 ماهه در وب سایت به صورت رایگان در بخش رادیو اینترنتی سرزمین زبان قرار گرفته است.همچنین در صفحه پکیج 6 ماهه هم چندین درس از این پکیج را قرار داده ایم.

13-در اولین مراحل یادگیری زبان انگلیسی باید برکدام مهارت تمرکز کرد؟

سلام به شما دوست گرامی،قبل از هرچیز مشاوره های آقای مهرنو را در کانال تلگرام سرزمین زبان گوش دهید تا با فرآیند یادگیری زبان انگلیسی کاملا آشنا شوید.راز یادگیری زبان انگلیسی در شنیدن و خواندن مقالاتی است که به صورت صوتی هم ارائه می شوند.مطمئنا محصول انگلیسی یک بار برای همیشه و انگلیسی برای مسافرت با تدریس مدرس سرزمین زبان از کشور انگلستان می تواند بهترین گزینه برای شروع باشد.

14-من چند هفته ای است با پکیج آموزشی شما کار می کنم همانطور که خودتان گفته بودید خانم اسکات در تدریس زبان انگلیسی فوق العاده اند.در عرض چند هفته اخیر واقعا پیشرفت کرده ام و از این بابت واقعا خوشحالم.به نظر شما در ماه اول فقط بر مهارت شنیدار تمرکز کنم؟

سوال بسیاربه جایی است.پیشنهاد می کنم چهارماه اول را روی مهارت شنیدارتان کارکنید.مقالات مختلف اخباری را در کنارپکیج ما به صورت تفریحی مطالعه کنید و فیلم های انگلیسی بدون هیچ زیرنویسی دقت کنید بدون هیچ زیرنویسی تماشا کنید تا کم کم به شنیدن عبارت های انگلیسی عادت کنید.

البته حتما طبق برنامه ریزی پیش بروید تا نتیجه واقعی را کسب کنید.

پیروز باشید.

15-من برای کنکور مطالعه می کنم اما علاقه مند هستم در این مدتی که خودم را برای کنکور آماده می کنم.زبان انگلیسی را هم خیلی خوب یاد بگیرم.آیا این بسته آموزشی مناسب من خواهد بود؟

به زودی سرزمین زبان جزوه کامل گرامرزبان انگلیسی و همچنین محصول جدیدی در رابطه با گرامرزبان انگلیسی تولید خواهد کرد که به جرأت می توان گفت که با خواندن این جزوه به راحتی می توانید زبان انگلیسی کنکور را صد بزنید.پیشنهاد می کنم با ما در تماس باشید.

16-من بارها کلاس زبان انگلیسی را شروع کرده ام.اما در میانه راه آن را رها کرده ام.چرا که احساس کرده ام نتیجه ای را که می خواهم دریافت نمی کنم.می خواهم این بار یک بار برای همیشه زبان انگلیسی را یاد بگیرم و واقعا به زبان انگلیسی مسلط شوم.لطفا من را راهنمایی کنید.

قبل ازهر چیز باید بدانید که یادگیری زبان انگلیسی به اندازه ای برای پیشرفت تحصیلی و کاری شما ضرورت دارد که شما نمی بایست با احساساتتان تصمیم بگیرید،با خودتان ضالمانه صادق باشید چرا که زمانی می رسد که جز حسرت روزهای ازدست رفته بدون یادگیری را خواهی خورد.وقتی می بینید که روشی موثر نیست بدون درنگ روشی بهتر را پیدا کنید.بهانه های بی اساس را کناربگذارید همین امروز برای یادگیری وارد اینترنت شوید و شروع کنید شما بهترازمن می دانید که اینترنت بهترین مدرسه برای یادگیری زبان انگلیسی است و پیشنهاد من به شما دوست عزیز این است که بعد از گذراندن این همه کلاس وهزینه باید عاقلانه تصمیم بگیرید و خودتان به صورت خودآموز یادگیری انگلیسی را شروع کنید.

دوست همیشگی شما ابراهیم خلیل مهرنو موسس سرزمین زبان

17-من چند سالی است که زبان انگلیسی را در موسسه برای نوجوانان تدریس می کنم اما خودم از مکالمه ام راضی نیستم و دوست دارم مانند یک بومی،انگلیسی صحبت کنم.شما کدام محصول این پکیج آموزشی را پیشنهاد می کنید؟

بی شک محصول انگلیسی یک بار برای همیشه و انگلیسی برای مسافرت بهترین انتخاب خواهد بود و ضمنا تا می توانید پادکست های آموزش زبان انگلیسی در بخش رادیو اینترنتی سرزمین زبان را بشنوید و تمرین کنید هر جمله ای که یاد می گیرید با صدای بلند تکرار کنید.از این که زبان انگلیسی را یاد می گیرید شاد باشید چرا که به زودی از تمام رقبایتان پیشی می گیرید.

18-من خیلی علاقه مندم که یادگیری انگلیسی را شروع کنم و خودم به صورت خودآموز زبان انگلیسی را یاد بگیرم.اما واقعا به دلیل تعدد منابع نمی دانم باید ازکجا وازچه منابعی استفاده کنم.لطفا در این زمینه من را راهنمایی کنید.

شعار سرزمین زبان این است “ما به یادگیری شما جهت می دهیم”.صفحه پکیج 6 ماهه را مطالعه و بررسی کنید.ما در هفت مرحله برنامه ریزی به صورت دقیق و جزئی تمام منابعی را که باید استفاده کنید توضیح داده ایم و درکنار برنامه ریزی با پکیج های انگلیسی یک بار برای همیشه و انگلیسی برای مسافرت مهارت های شنیدار،گفتار،خواندن و نوشتن راهم تقویت می کنید.

پیروز باشید.

 

 

19-آیا واقعا می توان به این پکیج آموزشی اعتماد کرد و زبان انگلیسی را در بازه زمانی گفته شده تا 80 درصد جلورفت؟

نیازی نیست به پکیج اعتماد کنید بهتراست تجربه کنید وببینید که تا چه اندازه می تواند موثر باشد.تضمین یادگیری شما درتلاش شماست و اگراین توانایی را در خودتان می بینید که می توانید روزانه حداقل با سی دقیقه شروع کنید و بعد از مدتی روزانه به سه ساعت تمرین برسانید.بنابرین این پکیج می تواند برای شما موثر باشد.تاکید می کنیم درس هایی از پکیج ما را که در وب سایت قرار گرفته بررسی کنید پس از بررسی شما می توانید کیفیت را متوجه شوید.خوشبختانه ما از روش های تبلیغاتی برای جذب مشتری استفاده نمی کنیم وآنچه را که آموزش می دهیم با صداقت بیان می کنیم.حتما فایل های صوتی جناب آقای مهرنوموسس سرزمین زبان را از کانال تلگرام سرزمین زبان بشنوید.

موفق باشید

20-آیا با تهیه این پکیج اموزشی من در هر چهار مهرت زبان انگلیسی(خواندن،نوشتن،شنیدن و صحبت کردن)پیشرفت می کنم در واقع این پکیج آموزشی هر چهارمهارت را پوشش می دهد؟

بله، با این پکیج چهار مهارت شنیدار،گفتار،خواندن و نوشتن به زبان انگلیسی را تا حداقل 70 درصد می توانید مسلط شوید.توجه داشته باشید باید تمرین مداوم داشته باشید. تعداد زیادی از مخاطبان تصور می کنند که فقط با دریافت پکیج کار تمام می شود و انگلیسی را خودبه خود و اتوماتیک وار یاد می گیرند.بیایید باهم صادق باشیم راه یک شبه ای برای یادگیری زبان انگلیسی وجود ندارد.کمی هم منطقی باشید ما ایرانی ها دروغ را بیشتر ازحقیقت می پسندیم.دوست عزیز، ما در این پکیج جای شما تمرین نمی کنیم! شما پس از تهیه این پکیج و دریافت آن باید تمرین ومطالعه مستمر داشته باشید.در غیر این صورت بهتر است فکر یادگیری زبان انگلیسی را از سرتان بیرون کنید. به امید تغییر نگرش و واقع بینی مردم عزیز ایران

ارادتمند شما ابراهیم خلیل مهرنو موسس سرزمین زبان

21-من مدت هاست که می خواهم زبان انگلیسی را یاد بگیرم تا بتوانم آن را تدریس کنم .آیا این پکیج آموزشی می توانددر این زمینه به من کمک کند.

فکر خوبی است.پیشنهاد می کنیم هرچه را که یاد می گیرید به کسانی که مایل به یادگیری انگلیسی هستند آموزش دهید با آموزش دادن زبان انگلیسی،خودتان هم بهتر یاد می گیرید و شما با الگوبرداری از خانم اسکات مدرس بومی زبان انگلیسی مسلما بهتر می توانید زبان انگلیسی را تدریس کنید وشما را دراین زمینه نود درصد بیشتر از انتظارتان مسلط خواهید شد.

22-من ازشهرستان هستم میخواهم بدانم چطور می توانم این پکیج آموزشی را تهیه کنم؟

بیشتر دانشجویان سرزمین زبان از شهرستان ها هستند و از این جهت بسیار خوشحالیم که از سراسر ایران عزیز مخاطب داریم .نه تنها ایرانیان داخل ایران بلکه ایرانیان ساکن اروپا،استرالیا،مالزی،دبی و کانادا هم از مخاطبان سرزمین زبان هستند. ما همیشه گفته ایم” سرزمین زبان،سرزمینی به وسعت ایران است.”

در قدم نخست،ابتدا پکیج ها را کامل بررسی و مطالعه کنید.درقدم دوم به دو صورت سفارشتان را ثبت کنید.خرید اینترنتی یا خرید تلفنی.

در خرید اینترنتی عضو وبسایت می شوید و سپس محصولات خود را انتخاب و مراحل پرداخت را انجام می دهید.پس از پرداخت،ما با شما تماس می گیریم وبرای ارسال پکیج با شما هماهنگ می شویم.

در سفارش تلفنی شماره حساب یا عابربانک را از مشاوره سزرمین زبان دریافت می کنید و پس از واریز تماس می گیرید ومشخصات،مبلغ واریز شده و آدرس را اعلام می کنید.

نحوه ارسال و دریافت پکیج:

اگر ساکن شهرستان هستید بسته با پست پیشتاز ارسال می شود و حدود 48 الی 72 ساعت طول می کشد تا بسته به دست شما برسد.در صورتی که ساکن تهران هستید بسته شما با آژانس ارسال می شود و درهمان روز دریافت می کنید.

توجه:در صورتی که ساکن تهران هستید می توانید درب منزل پس از دریافت پکیج مبلغ را به آژانس پرداخت کنید.

23-من به نمره 6.5 آیلتس نیاز دارم و یک سال زمان هم دارم.آیا این پکیج آموزشی می تواند برای من موثر باشد؟

دوست گرامی شما باید در دو مرحله زبان انگلیسی را به سطح نمره 6 آیلتس برسانید. در مرحله اول حداقل 6 ماه به صورت روزانه و مداوم یادگیری زبان انگلیسی را تمرین و مطالعه کنید تا به سطح حداقل متوسط یا در بهترین حالت به سطح پیشرفته زبان انگلیسی برسید و از مهارت لیسینیک باید شروع کنید تا کم کم اسپیکینگ شما هم تقویت شود.

دقت کنید موسسات،کلاس ها،اساتید و معلم های خصوصی آیلتس حهت کسب نمره 6 به بالا یا 7 در امتحان آیلتس از شعارهای تبلیغاتی بی شماری استفاده می کنند که در نهایت پس از صرف میلیون ها تومن هزینه برای یادگیری تکنیک های آیلتس به نتیجه دلخواه نمی رسید وحتی ممکن است از یادگیری زبان انگلیسی هم زده شوید.

متاسفانه افرادی هستند که ما تماس می گیرند و می گویند زبان انگلیسی ما در سطح مبتدی است و کلاس خصوصی فلان معلم خصوصی و معروف تهران یا شهرستان مان را رفته ایم.اما پس از پرداخت چند میلیون و چهار یا پنج ماه تلاش موفق به کسب حتی نمره پنج آیلتس هم نشدیم.

دوست گرامی،شما حداقل شش ماه با تلاش روزانه می توانید در بهترین حالت به سطح پیشرفته زبان انگلیسی برسید که البته باز هم کمی غیر واقعی است.به همین خاطر ما در سرزمین زبان صادقانه به شما می گوییم در شش ماه می توانید سطح متوسط را به اتمام برسانید و تا هشت ماه به راحتی سطح پیشرفته را هم تمام می کنید.البته بازهم تاکید می کنیم بدون تلاش ،یادگیری انگلیسی را فراموش کنید.ما در سرزمین زبان به شما شعار تبلیغاتی نمی فروشیم و مایل هستیم درست و اصولی مانند دانشجویان کنونی و سابقمان به نتیجه حتمی برسید.پس از این که به سطح پیشرفته رسیدید خودتان می توانید به راحتی در اینترنت منابع و تکنیک های آیلتس را به صورت کاملا رایگان از وب سایت های خارجی دریافت کنید.از نمونه آزمون های اسپیکینگ گرفته تا نوشتن مقالات اسپیکینگ.

شما با پکیج شش ماهه سرزمین زبان تا سطح پیشرفته مسلط خواهید شد و در همین پکیج در محصول برنامه ریزی به شما دقیقا عنوان کرده ایم برای رسیدن به نمره 7 آیلتس از چه منابع و برنامه ای استفاده کنیم.پس تصمیم با شماست که همین منابع رایگان و تکنیک ها را توسط معلمان خصوصی آیلتس با چند ده جلسه صرف وقت و هزینه میلیونی دریافت کنید یا اینکه راه و روش را یاد بگیرید و به رویای آیلتس به راحتی خاتمه دهید.

دوست همیشگی شما

ابراهیم خلیل مهرنو موسس سرزمین زبان

پکیج شش ماهه ی آموزش زبان انگلیسی توسط سرکار خانم اسکات از کشور انگلستان :

برای اطلاعات بیشتر روی عکس زیر کلیک کنید تا به صفحه ی اختصاصی این محصول وارد شوید.

85 درصد تخفیف بزرگترین پکیج آموزشی زبان انگلیسی
85 درصد تخفیف بزرگترین پکیج آموزشی زبان انگلیسی

کانال تلگرام سرزمین زبان :

کانال تلگرام آموزش زبان انگلیسی
آموزش زبان انگلیسی در تلگرام

از ساعت 10 صبح تا 6 بعد از ظهر مشاوران سرزمین زبان آماده ی پاسخگویی به شما زبان آموزان می باشند.

شماره های تماس با تیم مشاوره ای سرزمین زبان :

09121035797

02144008685

برای گوش دادن به آموزش های صوتی سرزمین زبان به صورت رایگان به بخش رادیو اینترنتی سرزمین زبان مراجعه کنید.

اگر در  یادگیری زبان انگلیسی تنبلی می کنید و یا هرچه تلاش می کنید نتیجه ای حاصل نمی شود و حتی اگر برای یادگیری زبان انگلیسی با دیگران مشورت می کنید و جواب آن ها به شما جوابی گنگ است پیشنهاد ما خواندن مقالات مشاوره ای و برنامه ریزی سرزمین زبان می باشد.

سرزمین زبان ، سرزمینی به وسعت ایران

ما در سرزمین زبان به یادگیری شما جهت می دهیم

موسسه سرزمین زبان مهرنو تحت شماره 22465و شناسه ملی 10320891155 در اداره ثبت شرکت ها به ثبت رسیده است.

سرزمین زبان برگزار کننده بیش از ٢٠٠ برنامه موفق در شبکه های سه سیما ، رادیو جوان ، رادیو اقتصاد ، رادیو فرهنگ صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران با موضوع آموزش زبان انگلیسی

جهت مشاوره رایگان از طرف سرزمین زبان فرم زیر را پر کنید.

لطفا صبر کنید

مطالب مرتبط

6 نظر

  1. پشتیبانی
   پشتیبانی

   دوست گرامی لهجه مهم نیست شما در نهایت بتونید با همون لهجه فارسی انگلیسی را خوب صحبت کنید مهم تلفظ دقیق کلمات است و نوع بیان شما که تمامی این موارد در سرزمین زبان اعمال شده. شما زمانیکه با معلم نیتیو سرزمین زبان از کشور انگلستان زبان انگلیسی را یاد می گیرید صد در صد تاثیر واقعی در نتیحه یادگیری شما خواهد داشت مثل تمامی دانشجویان سابق سرزمین زبان

   پاسخ
 1. ‍پینگ بک: 6 نرم افزار غوطه وری زبان انگلیسی - سرزمین زبان

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 دانلود رایگان هفته سرزمین زبان

نکات ضروری گرامر زبان انگلیسی

برای دانلود فرم زیر را تکمیل کنید
دانلود جزوه
close-link