انواع ویزاهای استرالیا

انواع ویزاهای استرالیا

انواع ویزاهای استرالیا

موسس سرزمین زبان ،جناب آقای ابراهیم خلیل مهرنو سعی دارد تا با انتقال مطالب نوشته به شما کمک کرده تا با تاثیر گذاری در این امر،راهگشای شما عزیزان در رسیدن به اهداف زبانی خود در کوتاهترین مدت باشید. امیداست با نظرات ارزشمند خود وازسوی دیگر قدردانی ازخدمات رایگانی که در اختیار شما گذاشته می شود،ما را در این امر همراهی کنید.

سخن ابراهیم خلیل مهرنو مؤسس سرزمین زبان :
درد بزرگ ما در این مملکت نگرش ماست ! کسی نگرش را به ما آموزش نداده است.
یک مسئله پیچیده جوابش لزوما پیچیده نیست. بیایید نگاه ساده داشته باشیم به موضوعات.
بیایید دست معلمی را ببوسیم که پاسخ سوْال ما را نمی دهد بلکه ما را به چالش می کشاند تا بهتر یاد بگیریم. (دوست همیشگی شما مهرنو )

سرزمین زبان برگزار کننده بیش از ٢٠٠ برنامه موفق در شبکه های سه سیما ، رادیو جوان ، رادیو اقتصاد ، رادیو فرهنگ صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران با موضوع آموزش زبان انگلیسی

(صفحه ی رسمی سرزمین زبان را در اینستاگرام دنبال کنید)

http://www.Instagram.com/Sarzaminezaban

 

ویزای حرفه ی مورد تخصص :

شرایط مورد نیاز جهت اخذ ویزای تخصص استرالیا:

الف) سن : در حین تقاضا برای این  نوع ویزا سن فرد باید کمتراز 45 سال تمام باشد .

  ب) زبان انگلیسی : باید توانایی مکفی مکالمه در زبان انگلیسی برای کار کردن در استرالیا  واخذ ویزای کار استرالیا را دارا باشد.

 ج) مدارک تحصیلی :

شما باید مدارک تحصیلی نظیر دیپلم به بالاتر و یا گواهینامه فنی و حرفه ای را دارا بوده و مراکز ارزشیابی مربوطه در استرالیا این مدارک را برای شغل مورد نظر شما مناسب تشخیص  دهند.مشخص است که مقاطع بالاتر از شانس بیشتری در دریافت ویزای کار استرالیا برخوردار می باشند.

 د ) شغل مورد نظر : در زمان تقاضا باید مهارت شغلی متقاضی که با مدارک تحصیلیشان مرتبط بوده و در لیست مشاغل مورد نیاز استرالیا قید شده است مطابقت داشته باشد .

 

ویزای سرمایه گذاری:

استرالیا از افراد با مهارت کسب و کار برای  زندگی واقامت دائم دراسترالیا دعوت می نماید . هدف از دسته بندی ویزای مهاجرت ازطریق ایجاد کسب جذب افرادی است که سوابق اداره ومدیریت کسب وکارویا سرمایه گذاری راداشته وآمادگی دارند تا تجربیات خودرا ازطریق راه اندازی کسب و کار و یا سرمایه گذاری به استرالیا انتقال دهند این ویزا شامل صاحبان مشاغل و کسب مدیران ارشد و سرمایه گذاران می باشد.

ویزای دانشجویی :

که اشخاص با داشتن ویزای  پذیرش از دانشگاهها می توانند اقدام کنند.

ویزای والدین :

متقاضیان تمامی ویزاهای والدین برای استرالیا هنگام درخواست ویزا باید واجد شرایط زیر باشند :

  •        فرزند شهروند استرالیا ،مقیم دائم استرالیاو ساکن دراسترالیا
  • حداقل نیمی از فرزندان باید مقیم دائم استرالیا باشند و یا اینکه تعداد فرزندان که در استرالیا بطور دائم زندگی می کنند بیشتر ازفرزندانی باشد که درکشورهای دیگر زندگی می کنند.

 

ویزای  تحصیلی:

اگر شخصی مدرک تحصیلی دیپلم داشته باشد یعنی 12 سال تحصیل کامل داشته باشد می تواند مستقیماٌ برای دانشگاه های استرالیا اقدام نماید و در صورتی که داوطلب دیپلم 11 ساله خود را دریافت کرده باشد می تواند از طریق گذراندن یک دوره زبان فشرده یک ساله و یک دوره 9 ماهه foundation و یا پیش دانشگاهی به دانشگاه های استرالیا وارد شود. اگر شخصی در ایران مدرک کارشناسی خود را از دانشگاه آزاد و یا سراسری دریافت نموده باشد می تواند برای کارشناسی ارشد اقدام کند و پس از دو سال مدرک کارشناسی ارشد خود را اخذ نماید.

به طور معمول به تمامی متقاضیان تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد توصیه می گردد در زمان درخواست برای رشته های زیر گروه رشته فارغ التحصیلی خود اقدام نمایند تا امکان اخذ پذیرش تحصیلی خود را افزایش دهند.

 

شرایط مورد نیاز برای اخذ ویزای تخصص استرالیا:

1.سن متقاضی باید بالاتر از 18 سال و کمتر از 49 سال باشد.(طبق امتیاز بندی جدید)

2.مهارت متقاضی در لیست مهارتهای مورد نیاز استرالیا (SOL) موجود بوده و این مهارت از طریق انجمن ارزشیابی مربوط به این حرفه مثبت ارزیابی گردد.

3.کسب امتیاز لازم در تمام مهارت های امتحان IELTS

4.حداقل 12ماه سابقه کار مرتبط با مهارت شما از 24 ماه گذشته قبل از اقدام، که این سابقه کار بایستی بلافاصله و پیش از ارائه مدارک به اداره مهاجرت دولت استرالیا به انجام رسیده باشد.

این نوع ویزا مجوز های زیر را به متقاضیان ارائه می دهد:

1.زندگی و کار تمام وقت در استرالیا بر اساس اقامت دائم برای متقاضی و افراد همراه

2.تحصیل در دانشگاه ها و کالج های استرالیا برای متقاضی و افراد همراه.

3.دریافت مزایای بیمه های درمانی و داروئی

4.دارای شرایط بودن برای اخذ شهروندی کشور استرالیا ( پس از طی مدت زمان و شرایط تعیین شده )

 

بر طبق  قوانین جدید کمترین امتیاز مورد نیاز برای اقدام از روش تخصص از 65 امتیاز به 60 امتیاز کاهش یافته و هرماه تعداد مشخصی از متقاضیان که از جدول امتیاز بندی استرالیا امتیاز بالاتری می آورند از لیست متقاضیانی که در خواست خود را از طریق EOI فرستاده اند انتخاب خواهند شد. نکته دارای اهمیت این است که ضمن اینکه اسم متقاضی در لیست اسامی ذخیره یا انتظار است این نیز ممکن است که بر امتیازات متقاضی افزوده شود برای مثال چنانچه سابقه کار متقاضی اضافه شود یا نمره زبان بیشتری بیاورد و یا یکی از ایالت ها اسپانسر شود این امتیاز افزایش می یابد و در نتیجه شانس متقاضی برای سریع تر انتخاب شدن بیشتر خواهد شد.

(صفحه ی رسمی سرزمین زبان را در اینستاگرام دنبال کنید)

http://www.Instagram.com/Sarzaminezaban

( موسسه فرهنگی و آموزشی سرزمین زبان مهرنو ارائه دهنده خدمات آموزش زبان انگلیسی و برنامه ریزی فردی از سطح پایه تا آیلتس با تدریس اساتید مطرح انگلستان و تهران یادگیری انگلیسی شما را تضمین می کند

جهت اطلاعات بیشتر به لینک زیر مراجعه نمایید
رادیو اینترنتی سرزمین زبان )

در دهه ی اخیر مهارتهای انگلیسی یک اصل ناگریز است چرا که زبان انگلیسی ،زبان دنیاست و همه ی ما باید با آن جلو برویم . اگر از آن دسته افرادی هستید که زبان را جزو کارهای روزمره خود قرار نداده اید بلکه هرزگاهی وقت خود را به آن اختصاص می دهید. باید بگویم در ارتباط برقرار کردن با دنیای بیرون دچار مشکل می شوید ،و در روند یادگیری هم افت می کنید. شما نیاز به وقف کردن زمان دارید و خبرخوب ما در سرزمین زبان این است که با  گردآوری آنها توسط آقای ابراهیم خلیل مهرنو ،این فرصت را به شما می دهیم

 جهت تهیه ی دی وی دی نمونه تدریس های انجام شده در سرزمین زبان بر روی اینجا کلیک کنید.

لطفا جهت ورود به هر بخش کلیک کنید:

آموزش تصویری سرزمین زبان

رادیو اینترنتی سرزمین زبان

محصولات آموزشی سرزمین زبان

و جهت مشاوره رایگان حتما با ما تماس بگیرید

-سرکار خانم موسوی مشاور و کارشناس فروش

– سرکار خانم راد مشاور و کارشناس فروش

– سرکار خانم فیضی مشاور و کارشناس فروش

-سرکار خانم مهرنو مشاور و کارشناس فروش

 – ابراهیم خلیل مهرنو موسس و مشاور آموزشی سرزمین زبان

ساعت تماس از 10 صبح تا 10 شب

شماره های تماس با تیم مشاوره ای سرزمین زبان :

09121035797

09128382836

09128382837

02144961935

02144961936

09128299196

09128299197

09128299198

سامانه پیامک :

30004033

سرزمین زبان ، سرزمینی به وسعت ایران

لطفا صبر کنید

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 دانلود رایگان هفته سرزمین زبان

نکات ضروری گرامر زبان انگلیسی

برای دانلود فرم زیر را تکمیل کنید
دانلود جزوه
close-link