اقامت مالزی از طریق طرح خانه دوم

اقامت مالزی از طریق طرح خانه دوم

 اقامت مالزی از طریق طرح خانه دوم

موسس سرزمین زبان ،جناب آقای ابراهیم خلیل مهرنو سعی دارد تا با انتقال مطالب نوشته به شما کمک کرده تا با تاثیر گذاری در این امر،راهگشای شما عزیزان در رسیدن به اهداف زبانی خود در کوتاهترین مدت باشید. امیداست با نظرات ارزشمند خود وازسوی دیگر قدردانی ازخدمات رایگانی که در اختیار شما گذاشته می شود،ما را در این امر همراهی کنید.
سخن ابراهیم خلیل مهرنو  مؤسس سرزمین زبان :
درد بزرگ ما در این مملکت نگرش ماست ! کسی نگرش را به ما آموزش نداده است.  یک مسئله پیچیده جوابش لزوما پیچیده نیست. بیایید نگاه ساده داشته باشیم به موضوعات.
بیایید دست معلمی را ببوسیم که پاسخ سوْال ما را نمی دهد بلکه ما را به چالش می کشاند تا بهتر یاد بگیریم. (دوست همیشگی شما مهرنو )
سرزمین زبان برگزار کننده بیش از ٢٠٠ برنامه موفق در شبکه های سه سیما ، رادیو جوان ، رادیو اقتصاد ، رادیو فرهنگ صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران با موضوع آموزش زبان انگلیسی

 

مهاجرت به مالزی به روش طرح خانه دوم مالزی این فرصت را می دهد که شهروندان کشورهای دیگر بتوانند با همسر و فرزندان خود برای اقامت مالزی اقدام نمایند. علاقمندان اقامت درمالزی نخست یک دوره ویزای 10 ساله اخذ خواهند نمود که بعد از سپری شدن این مدت قابل تمدید می باشد .

در مالزی،طرح خانه دوم اقامت 10 ساله به شخص متقاضی و فرزندان داده می شود و هم چنین اگر شخص علاقمند یا همسر او پدر و مادری بالای 60 سال داشته باشند آنان نیز می توانند اقامت مالزی را به صورت همراه دریافت نمایند.

افرادی که به شیوه طرح  خانه دوم مالزی می خواهند اقدام کنند حق تجارت یا کار در مالزی ندارند و هر گونه فعالیت تجاری غیر قانونی است.

اخذ ویزای مالزی از طریق خانه دوم به دو صورت به مهاجرین داده می شود :

الف ) اشخاص بالای 50 سال

ب ) اشخاص زیر 50 سال

اشخاص بالای 50 سال برای ارائه درخواست خود می بایست ثابت کنند دارای سرمایه  نقدی معادل صد هزار دلار($100000) میباشند این سرمایه می تواند به صورت سپرده ثابت در بانک ایران باشد. مورد دیگری که متقاضیان می بایست نشان دهند میزان در آمد ماهانه معادل سه میلیون تومان می باشد.این در آمد با گواهی حقوقی از شرکت خصوصی یا دولتی و اجاره بهای املاک و سود سپرده و سهام نیز قابل ارائه می باشد. چنانچه با اقامت شما در مالزی موافقت شد الزامی برای انتقال درآمد خود به مالزی وجود ندارد.

چنانچه درآمد یا سرمایه خود را به مالزی منتقل کردید از پرداخت هرگونه مالیات معاف هستید.پس از آن که با اقامت در مالزی شما موافقت شد می بایست یک حساب سپرده ثابت به مبلغ 150.000 رینگیت معادل 42 میلیون تومان  به نام خودتان افتتاح نمایید پس از گذشت مدت یک سال می توانند تا سقف50000 رینگیت میزان مبلغ فوق را برای مخارج مشخص که درارتباط با خرید مسکن، هزینه تحصیلی فرزندان در مالزی و مسائل درمانی می باشد برداشت کنند و باید مبلغ حداقل100000 رینگیت را از سال دوم تا زمانی که در مالزی تحت عناوین برنامه اقامت دارند در حساب ثابت نگه دارند نیاز است که متقاضیان حساب ثابت خود را با رینگیت (واحد پول مالزی) افتتاح نمایند.

ب ) افراد زیر 50 سال

اشخاصی که سنشان زیر 50 سال است  برای ارائه درخواست خودبرای اقامت در مالزی می بایست ثابت کنند دارای سرمایه نقدی معادل حداقل پنجاه هزار دلار می باشند این سرمایه می تواند به صورت سپرده ثابت در بانک ایران باشد. مورد دیگری که متقاضیان می بایست نشان دهند میزان در آمد ماهانه معادل سه میلیون تومان می باشد.

این در آمد می تواند با گواهی حقوقی از شرکت خصوصی یا دولتی، و اجاره بهای املاک و سود سپرده و سهام  نیز قابل ارائه می باشد. اگر با اقامت در مالزی شما موافقت شد الزامی برای انتقال درآمد به مالزی وجود ندارد و اگر درآمد یا سرمایه خود را به مالزی منتقل کردید از پرداخت هرگونه مالیات معاف هستید.

پس از آن که با اقامت در مالزی متقاضی موافقت شد می بایست یک حساب سپرده ثابت به مبلغ 300.000 رینگیت معادل 87 میلیون تومان به نام خود افتتاح نمایند پس از گذشت مدت یک سال قادر هستند تا سقف 150000 رینگیت برای مخارج معین که در رابطه با خرید مسکن، هزینه تحصیلی فرزندان در مالزی و مسائل درمانی می باشد برداشت کنند ولی باید مبلغ حداقل 150000 رینگیت معادل 43 میلیون تومان را از سال دوم تا زمانی که در مالزی تحت عنوان این برنامه اقامت دارند در حساب ثابت نگه دارند.

شما نیزمی توانید به واسطه خرید ملک در مالزی ، اقدام به اقامت مالزی خانه دوم کنید و به جای سپرده گذاری در بانک، آن مبلغ را جهت خرید ملک استفاده نمایید.

دقت نمایید که این طرح تنها فرزندان زیر 21 سال را پوشش می دهد ولی چنانچه فرزند شما در زمان اخذ مجوز زیر 21 سال باشد در سال های بعد و بعد از 21 سال اقامت آن معتبر است. فرزندانی که در آنجا متولد می شوند مقیم مالزی بشمار می آیند.

(صفحه ی رسمی سرزمین زبان را در اینستاگرام دنبال کنید)

http://www.Instagram.com/Sarzaminezaban

( موسسه فرهنگی و آموزشی سرزمین زبان مهرنو ارائه دهنده خدمات آموزش زبان انگلیسی و برنامه ریزی فردی از سطح پایه تا آیلتس با تدریس اساتید مطرح انگلستان و تهران یادگیری انگلیسی شما را تضمین می کند
جهت اطلاعات بیشتر به لینک زیر مراجعه نمایید
رادیو اینترنتی سرزمین زبان )

در دهه ی اخیر مهارتهای انگلیسی یک اصل ناگریز است چرا که زبان انگلیسی ،زبان دنیاست و همه ی ما باید با آن جلو برویم . اگر از آن دسته افرادی هستید که زبان را جزو کارهای روزمره خود قرار نداده اید بلکه هرزگاهی وقت خود را به آن اختصاص می دهید. باید بگویم در ارتباط برقرار کردن با دنیای بیرون دچار مشکل می شوید ،و در روند یادگیری هم افت می کنید. شما نیاز به وقف کردن زمان دارید و خبرخوب ما در سرزمین زبان این است که با  گردآوری آنها توسط آقای ابراهیم خلیل مهرنو ،این فرصت را به شما می دهیم

 

لطفا جهت ورود به هر بخش کلیک کنید:

آموزش تصویری سرزمین زبان

رادیو اینترنتی سرزمین زبان

محصولات آموزشی سرزمین زبان

و جهت مشاوره رایگان حتما با ما تماس بگیرید

-سرکار خانم موسوی مشاور و کارشناس فروش

– سرکار خانم راد مشاور و کارشناس فروش

– سرکار خانم فیضی مشاور و کارشناس فروش

-سرکار خانم مهرنو مشاور و کارشناس فروش

 – ابراهیم خلیل مهرنو موسس و مشاور آموزشی سرزمین زبان

ساعت تماس از 10 صبح تا 10 شب

شماره های تماس با تیم مشاوره ای سرزمین زبان :

09121035797

09128382836

09128382837

02144961935

02144961936

09128299196

09128299197

09128299198

سامانه پیامک :

30004033

سرزمین زبان ، سرزمینی به وسعت ایران

این مطلب توسط سرزمین زبان برای اولین بار ارائه می شود هرگونه کپی برداری از آن پیگرد قانونی و جدی دارد ! موسسه فرهنگی و آموزشی سرزمین زبان مهرنو با شماره ثبت ٢٢۴۶۵

لطفا صبر کنید

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 دانلود رایگان هفته سرزمین زبان

نکات ضروری گرامر زبان انگلیسی

برای دانلود فرم زیر را تکمیل کنید
دانلود جزوه
close-link